2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

senin de gozun aydin canim, ya benim doktor sancilar baslayana kadar nstye gerek yok dedi acaba var mi baska bi doktor benimki gibi. cati muayenesine de gerek yok diyo dogum baslamadan her kadinin catisi dardir diyo baksam da bisey farketmez, piyasadaki doktorlar bakip hemen catin dar sezeryan yapalim diyorlar diyo.. ama burdaki arkadaslarin bi cogunun doktoru yapmis ya da yapacakmis kafam karisti vallaha

off.. Kafan hiç karışmasın, mükemmel bir doktorun var!!! ve çok doğru söylüyor, Avrupa ve Amerika'da 39-40 hafta olmadan NST felan yok haberleri bile yok o nedir diyorlar... 40 haftada bebek gelmeyince bakıyorlarmış. çatı konusu da öyle. doğum anında esniyor çatı, geçen hafta bi doktorun makalesini okumuştum, bunların hepsi sezeryan için düzmece diyor... hangi ildesin? O doktoru ben de istyoruuuuuuuummm... normal doğum yanlısı Dr. bulmak çok zor.
hiç kafan karışmasın canım :KK34:

canim agdayla olan tahrislere bebanthol(dogru mu yazdim bilmiyorum) krem cok iyi geliyor ama gebelikte kullanilir mi bilmem.. ben yaklasik 7 yildir sir agda yaptiriyorum tecrubeliyim anlayacagin :KK1:

evet canım bepanthol ben de önerdim arkadaşa ama dediğin gibi gebelikte sakıncası var mıdır bilemiyorum şimdi onu hiç düünmedim... içeriğine bakılması lazım

Annişler doktordan geliyoz kızımla 33+5 olduk 46 cm 2400 kg doktor herşey gelişmesi normal dedi bide sizin yorumlarınızı bekliyorum bu arada alttanda baktırdım vajinamda şişlik büyüme var gibi gelmişti meğer normalmiş artık 😊benden nst hiç istemicek derken 24 üne gün verdi heee tek olumsuz şey yine mantar yine mantar gece fitil sallıcam içeri yine 😭😭😭😭😭

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:nazar::nazar::emir_bebek::nazar::nazar: maşallah kızına... inşallah sonuna kadar böyle gitsin..bende de beyaz akıntı oluyordu meger mantarmış:KK43:( hiç bilmediğim için.. doktor fitil verdi ama kullanamadım hala bakıp bakıp erteliyorum inşallah bu gece kullanıcam:) bir de doktor biz:26: dogumda temizliyoruz falan dedi..

senin de gozun aydin canim, ya benim doktor sancilar baslayana kadar nstye gerek yok dedi acaba var mi baska bi doktor benimki gibi. cati muayenesine de gerek yok diyo dogum baslamadan her kadinin catisi dardir diyo baksam da bisey farketmez, piyasadaki doktorlar bakip hemen catin dar sezeryan yapalim diyorlar diyo.. ama burdaki arkadaslarin bi cogunun doktoru yapmis ya da yapacakmis kafam karisti vallaha

ben 30. haftada ağrım var gibi dedim o zamandan beri her gidişte nstye giriyorum. 37. haftada da çatı muayenesi yapacağım dedi. bilmiyorum bakalım

off.. Kafan hiç karışmasın, mükemmel bir doktorun var!!! ve çok doğru söylüyor, Avrupa ve Amerika'da 39-40 hafta olmadan NST felan yok haberleri bile yok o nedir diyorlar... 40 haftada bebek gelmeyince bakıyorlarmış. çatı konusu da öyle. doğum anında esniyor çatı, geçen hafta bi doktorun makalesini okumuştum, bunların hepsi sezeryan için düzmece diyor... hangi ildesin? O doktoru ben de istyoruuuuuuuummm... normal doğum yanlısı Dr. bulmak çok zor.
hiç kafan karışmasın canım :KK34:

offf icim rahatladi vallaha aksaraydayim canimm doktorumdan memnundum zaten simdi daha cok memnun oldumm.. evet genelde kadin dogumcular sezeryan yanlisi kolay tabi onlara da hemn kes bic gonder bizi dusunen sonrasini dusunen yok:KK47:

ben 30. haftada ağrım var gibi dedim o zamandan beri her gidişte nstye giriyorum. 37. haftada da çatı muayenesi yapacağım dedi. bilmiyorum bakalım

iste cnm her doktor farkli oluyor ben de 2 hafta ince farkli bi doktora gittim bi de o baksin diye o hic agri magri olmadan direk nst ye yolladi hepsi farkli

offf icim rahatladi vallaha aksaraydayim canimm doktorumdan memnundum zaten simdi daha cok memnun oldumm.. evet genelde kadin dogumcular sezeryan yanlisi kolay tabi onlara da hemn kes bic gonder bizi dusunen sonrasini dusunen yok:KK47:

benim doktorum da öyle merak etme :) 34. haftanın sonunda gitmiştim ne nst ye soktu ne de çatı muayenesi yaptı, bundan sonra 2 haftada bir görüşelim dedi sadece. Belki bu kontrolde yapar diye düşünüyorum.

bu arada bir dönem aksarayda yaşadım aksarayda bu kafada bir doktor bulman çok iyi olmuş, aksaraydaki arkadaşlarımın hepsi sezaryenle doğum yaptı, özeldeki bazı doktorlar insanların yüzlerine açık açık ben normal doğuma girmiyorum diyebiliyorlar :)

Günaydın arkadaşlar :KK16: bugün çok mutluyum sizinle paylaşmak istedim :KK16:sabah dokuzda ablam doğum yaptı.yanlarında olmayı çok istesemde olamadım malesef ama uzaktanda olsa iyi olduklarını bilmek çok güzel:KK16:darısı bizlerin başına:21::21:

Günaydın arkadaşlar :KK16: bugün çok mutluyum sizinle paylaşmak istedim :KK16:sabah dokuzda ablam doğum yaptı.yanlarında olmayı çok istesemde olamadım malesef ama uzaktanda olsa iyi olduklarını bilmek çok güzel:KK16:darısı bizlerin başına:21::21:

allah analı babalı büyütsün canım darısı başımıza

Yardım edin lütfen :KK43: bebek çantalarına baktım herkes sırt çantası al dedi.ama bu sırt çantaları benim laptop sırt çantamla aynı.laptop sırt çantam çok yeni,onu kullanma kararı aldım fakat yıkamak istiyorum.bu içi sünger olan sırt çantası makinada YIKANABİLİYOR mu? Bilen varmı ???

Yardım edin lütfen :KK43: bebek çantalarına baktım herkes sırt çantası al dedi.ama bu sırt çantaları benim laptop sırt çantamla aynı.laptop sırt çantam çok yeni,onu kullanma kararı aldım fakat yıkamak istiyorum.bu içi sünger olan sırt çantası makinada YIKANABİLİYOR mu? Bilen varmı ???

yıkacanım hiç birsey olmaz 30da yıka ama :)

tebrik ederim canım..amin darısı bizlerin başına ben,m teyzem de gecen hafta doğum yaptı ben de yanında olamamıştım:KK43: ama insan cidden cok heyecanlanıyor..sıra bize geldi..

tatlım üzülmemek elde değil ama takmamaya çalış..
bu arada demek sen de bursadasın..
ben sadece efser ve ben varım sanıyorum bursadan.
sen hangi hastaneye hangi dr.a gidiyorsun?

ikimiz aynı hastaneye gidiyoruz diye hatırlıyorum aycaaa seninle bursayla ilgili forumda konuşmuştuk bi kez diye hatırlıyorum bir de iki arkadaş daha vardı brs dan ama isimleri hatırlayamıyorum

tebrik ederim canım..amin darısı bizlerin başına ben,m teyzem de gecen hafta doğum yaptı ben de yanında olamamıştım:KK43: ama insan cidden cok heyecanlanıyor..sıra bize geldi..

Teşekkür ederim canım:KK16:ailemizden birileriyle aynı duyguyu bukadar yakın zamanda payşamak çok güzelmiş:KK16:sıra bizde ihş .onlarda bizim için mutku olurlar:KK16::KK16:

X