2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kiloyuda salla çok sağlıksız :KK50:

ikinci gebeliğim canım bununda oğlan olduğunu söyledi dr.um :))
ilk benimde gelişmediği için karnımda 37. haftaya girmiş olmama rağmen 35 haftalık doğdu..
genel anestezi oldum hiç sorun yaşamadım geç ayılma dışında ama
tekrardan o genel anesteziyi olmak istemiyorum ..
erken doğum bende istemiyorum yaa sonuna kadar beklemek istiyorum inş
sorun çıkmaz bide bizim ağzımız yanmış yaa şimdi yoğurdu üfleyerek yiyoruz :))
bende hissetmkten korkuyorum spinal ya da epiduralde
arkadaşlarda saçmalama nasıl hissetçen diyenler çoğunluktaa bakalım
dr.la da daha konuşmadık hiç yarın randevu var belki konuşuruz yarın :KK49:

spinal yaptıranlar çok memnun
ama bebek çıktıktan sonra dikme işlemini beklemek biraz sıkıcıymış

evde kullanmak için lazım olur gibi geldi bilemiyorum. oto koltuğu aldım ama ana kucağı da gerekli mi bilemedim

yok kız alma ben aldım kızımda
hiç kullanmadım
zaten 2 büklüm oluyor çocuk içinde hiç rahat değil
kızımda ana dizi kullandım

bu sefer
bi büyüğünü aldım o da oda oda gezecek şekilde
50*90 cm
bence böyle bişeyler al
sen tv izlerken falan rahat rahat uyutursun

Eklentiler

• $crystal-baby-magic-night-ninni-besik-5090-cm-mavi_cac700.jpg
    $crystal-baby-magic-night-ninni-besik-5090-cm-mavi_cac700.jpg
    157,7 KB · Görüntüleme: 34
  • $110079448_tn70_R_726395_0.jpg
    $110079448_tn70_R_726395_0.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 44
kızlarrr lohusa geceliği almam lazım 1 gecelik,1 pijama almak gerekiyormuş sanırım.Bir türlü bulup alamadım sinir oldum ya.Alan arkadaşlar nereden ve nasıl aldılar?

slm arkadaşım.ben dagi ve ataköy den aldım ve de çok uygun fiyata:) anneler günün indirimine denk gelmiştim herşey %50 indirimliydi.

Merhabaaa canlarrrrrr:KK9:nasılsınız bakalim..ben girmeyeli neler konuşulmus burda:KK53:bizde dun kontrole gittik 28 hafta 4 gun olduk:KK53:ve bebegimiz acik ve net şekilde cinsiyet gosterdi bu sefer cunku hep kordon geçiyordu ve emin olamiyoduk erkek ama kordon da geciyo demislerdi:KK16:erkekkkkk:KK66: benimde canim cikolata cekmeye basladi hic bu zamana kadar cekmezdi bi haftadir devamli cekiyo:KK53:ben de salataligi boyle tuzlaya tuzlaya yemek istiyorum ama odemden korkuyorumm:KK53:

Ayrica benim goguslerimden de cokk nadir sari su geliyo kolostrum sanirim uzun zamandir gelmiyo gerci ama bi kac defa geldigini gordum.28 haftalik olan arkadaslarim doktor kilo boy soyledi mi size:KK9:

anoyyyy kızlar ben girmeyeli 150 sayfa laklakmışsınız herhalde :KK55: nasıl okuycam şimdi ben :44: eşya topluyorum koştur koştur.:KK4:
son kontrolümde bebeğin suyunun normal olduğunu söyleyen özeldeki doktorumla biraz rahatlama yaşadım bacılar :21:
geçtiğimiz haftasonu snavlarım vardı. kayınvalide bizde kalıyor. sağolsun yardıma geldi beklerken oturduğu yerden kalkmadı. çayını yemeğini dörtlük dörtlük önüne istedi. Allah vicdan sahibi yapsın herkesi... o olmasa eşim idare ediyordu ders çalışıyoruz diye.ekmek arası, makarna, tostla geçiştiriyorduk.ama böyle olunca dörtlük dörtlük sofralar, çaylarla sinir krizi geçirip ağlamama sebep oldu sonunda
bi yandan eşya toplamak zorundayım. hadi bna acımadı karnımdaki çocuğuma da mı acımadı..tatil yamaya gelmiş resmen. o gelmese annem gelecekti, ona güvendik anneme sen gelme dedik.
şu anda da ayaklarını uzatmış yatıyor hatta:KK24:

neyse sizler nasılsınız, inşllah kuzucuklarınız iiyidir :KK16:

Selam arkadaslar, ben daha once eylul anneleri basligina takiliyodum muhtemel dogum tarihim 7 eyluldu.. ama doktorumla son konusmamizda,ikinci sezeryanim oldugu icin 26 agustosta aliriz dediginden beri sizi takip ediyorum.. herkese hayirli dogumlar, saglikli bebekler diliyorummm :)))))))))

Aranizda hacettepede kontrollerine giden yada dogum dusunen varmi.. yada en azindan herhangi bir universite hastanesinde, hocaya sezeryan olacak olanlar var mi. Dogum ucreti konusunda fikir almam lazim. Hic bi yerde rastlamadim. Catlicam artik..

anoyyyy kızlar ben girmeyeli 150 sayfa laklakmışsınız herhalde :KK55: nasıl okuycam şimdi ben :44: eşya topluyorum koştur koştur.:KK4:
son kontrolümde bebeğin suyunun normal olduğunu söyleyen özeldeki doktorumla biraz rahatlama yaşadım bacılar :21:
geçtiğimiz haftasonu snavlarım vardı. kayınvalide bizde kalıyor. sağolsun yardıma geldi beklerken oturduğu yerden kalkmadı. çayını yemeğini dörtlük dörtlük önüne istedi. Allah vicdan sahibi yapsın herkesi... o olmasa eşim idare ediyordu ders çalışıyoruz diye.ekmek arası, makarna, tostla geçiştiriyorduk.ama böyle olunca dörtlük dörtlük sofralar, çaylarla sinir krizi geçirip ağlamama sebep oldu sonunda
bi yandan eşya toplamak zorundayım. hadi bna acımadı karnımdaki çocuğuma da mı acımadı..tatil yamaya gelmiş resmen. o gelmese annem gelecekti, ona güvendik anneme sen gelme dedik.

Ah canım kıyamam sana sınavların nasıl geçti canım. .Allahım neden böyle düşüncesizler anlamıyorum. .kız ağrı giriyor gibi yap kalkama yerinden bide yardım etmemesi insanı üzüyor aman günah valla üzme kendini kuzum

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Aranizda hacettepede kontrollerine giden yada dogum dusunen varmi.. yada en azindan herhangi bir universite hastanesinde, hocaya sezeryan olacak olanlar var mi. Dogum ucreti konusunda fikir almam lazim. Hic bi yerde rastlamadim. Catlicam artik..

Canim ben gazi tipa gidiyorum. Prof. Girecek doğuma ne istesem yapacak ay ismini demeyim burdan, doğum ücreti benden iki Cumhuriyet altını istedi (iki büyük altın dedi bu heralde).ama Hacettepe nasıl bilmiyorum

canım hış geldin.Sağlıklı olmana sevindim ama kusura bakma kayınvalidene kızdım biraz o ne öyle yaa hnagi devirde yaşıyoruz?:KK47::KK4::KK4::KK4::KK47:

Canim ben gazi tipa gidiyorum. Prof. Girecek doğuma ne istesem yapacak ay ismini demeyim burdan, doğum ücreti benden iki Cumhuriyet altını istedi (iki büyük altın dedi bu heralde).ama Hacettepe nasıl bilmiyorum

Anladim canim, kim oldugunuda tahmin ettim sanirim.. hastanede ayrica para alicaktir mutlakaki degilmi.. benimde doktorum yakinimiz, acik acik soramiyorum, oda hic bisey istemiyo Allah var, ozel muayebe ucreti bile almadi bu aya kadar.. Ama ben emeginin karsiligini vermek istiyorum. O yuzden ayni durumdakilerden bi fikir almak istedim.. sagol canim..

günaydın kızlar ben ana kucağı bulamadım dün e bebek mağazasına gittim tiny love ve fisher pricenin orman gezisi olanlar hiç güzel değiş sallanmıyor bilee doğru düzgün sizin beğendiğiniz çok pahalı olmayan bir model var mı önerebileceğiniz100-175 arası

Merhaba cnm bende cok araştırma yaptiktan sonra aldim anakucagi hem sallanıyor hemde tasima kapasitesi yuksek sandalye olarakta kullanılıyor muzikli titresimli falan diger bu ozelliklere sahip olanlarin fiyati genelde yuksek fiyatida 159.90 ekliyorum resmini karar senin :)

Eklentiler

• $Screenshot_2014-06-10-12-12-14.jpg
    $Screenshot_2014-06-10-12-12-14.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 41
Anladim canim, kim oldugunuda tahmin ettim sanirim.. hastanede ayrica para alicaktir mutlakaki degilmi.. benimde doktorum yakinimiz, acik acik soramiyorum, oda hic bisey istemiyo Allah var, ozel muayebe ucreti bile almadi bu aya kadar.. Ama ben emeginin karsiligini vermek istiyorum. O yuzden ayni durumdakilerden bi fikir almak istedim.. sagol canim..

Canim doktor hastane almayacak dedi ama oralarda yazıyor hep 300 tl doğum oda parası 100 tl günlük diye..canim ben 122 muayene ücreti veriyorum doğuma girmediklerinden almıyor tek o almıyor anlamıyorum. .

Canim doktor hastane almayacak dedi ama oralarda yazıyor hep 300 tl doğum oda parası 100 tl günlük diye..canim ben 122 muayene ücreti veriyorum doğuma girmediklerinden almıyor tek o almıyor anlamıyorum. .

Banada hastaneden epidural sezeryan icin 495, ozel oda icinde 45 tl ucret verdiler. Bende versem muayeneye 122 vericem ama almiyo sagolsun. O zaman, bende iki tam altin degerinde bisey yaparim. Cok sagol canim tekrardan, senin dogum ne zaman?

Banada hastaneden epidural sezeryan icin 495, ozel oda icinde 45 tl ucret verdiler. Bende versem muayeneye 122 vericem ama almiyo sagolsun. O zaman, bende iki tam altin degerinde bisey yaparim. Cok sagol canim tekrardan, senin dogum ne zaman?

Benim ki 27 ağustosta ama daha konuşmadık hangi şekil doğum olacak..ya şimdi belli olmaz ama 5 günde önde ona görede kayıtlarda 22 ağustos yazıyor :KK66:) bakalım artık hayırlısı olsun. .

X