2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet kizlar ben geldim kizimin herseyini aldim :)) çok mutluyum izdiham falan da yoktu çok şükür sadece çok kasa sirasi bekledim ama avent biberonlar emzikler disney kiyafetler chicco tirnak makasi vs. yari fiyatinaydi iyiki daha önce almamisim mustela şampuan bebek bezleri disariya gore çok iyiydi dis kasiyici ve oyuncaklarina kadar aldim saldirdim resmen :)) bide kendime emzirme sutyeni aldim baby jem marka destekli tam istedigim gibiydi fiyatida 23 lira netten bakabilirsiniz :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Havuzluhandan mi aldin canim bir de ne kadara mal oldu ben de gidecegim haftaya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Havuzluhandan mi aldin canim bir de ne kadara mal oldu ben de gidecegim haftaya

Yok canim havuzluhandan almadim Beylikdüzü haramidere tarafına hello bayb diye mağaza acildi acilisa özel baya indirimli şeyler vardi güzeldi cumaya kadar geçerli istersen git bi bak sende ben çok şey aldim normal de 1800 falan tuttu indirimli 1260 aldim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

merhaba kizlar bugn oglusumu grdm masallahi vardi.dr kasilmalarim varmi dye nts ye gndrdi kalp atslari icn gdlyo oraya benim kasilma varmi dye bkti
zatn sikayetim yoktu oglm 830gr olms dr iyi dedi sonra havzluhana gittk kizlar abartlan kadar dgl azck bise aldm gtmyi dsnen varsa
bosuna yorlmsin sylym fiyatlarda pek ucz degl araba almdm ya ogluma bana yardmci oln kraft dsnyrm varsa
aln banade yardmci olsn lutfennn

Gözün aydın canım Allah böyle devam etmeyi nasip etsin.

kızlar daha almam gerekenleri hatırlatın bana ??

:nazar:oğluşuma alışverişe başladım aldıklarım :

10'lu hastane çıkışı, 5'li hastane çıkışı, 5 adet tulum, 4 üst zıbın, 5 adet ayaklı pantolon,
eşofman takımı, 3 adet pijama takımı, 2'şer takım atle kilot takımı,
pandif ayakkabı, banyo havlusu, ağız mendili,2 peluş 3 penye bataniye,
yenidoğan cam biberon,suluk, emzik askısı,ateş ölçer,
babaannesi 10 tene kadar hırka ve yelek ördü. :)
küvet seti,marşafa, kova ve filesi, alındı.
ben taşıma setini almiycam kızlar termostatlı anne bakım çantası aldım.
anadizini, bebek arabasını ve oto koltuğunu alıcaz.

alınıcaklar:
oda hazirliycaz önümüzdeki ay onuda dedesi yapıcak hayırlısıyla resimlerini atarım.
küçükkken odasında yatıramayacağım için yatak yanımada ayrı sallanır beşik alıcam.
kapı süsü,odasına halısı ve stor zebra, kenar fonlarınıda istanbul desenli diktirmek istiyorum nasıl olur sizce ?
bebek arabası, oto koltuğu, 3 takım kot tulum ve elbise almak istiyorum.
alt açma minderi ve yastığı..

hastane ve lohusalıkda kullanmak için kendime aldıklarım : 3 takım pijama takımı, 2 adet alt eşofman, 3 çift çorap
4 takım iç çamaşırı, hasta bezi, 4 paket orkid, göğüs pedi, rolon, terlik,ince yazlık hırka, ve ince yelek.

kızlar neler eksik daha ? :44:

Son düzenleme:
Yok canim havuzluhandan almadim Beylikdüzü haramidere tarafına hello bayb diye mağaza acildi acilisa özel baya indirimli şeyler vardi güzeldi cumaya kadar geçerli istersen git bi bak sende ben çok şey aldim normal de 1800 falan tuttu indirimli 1260 aldim

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Hmm anladim canim hayirli olsun hepsi gule gule kullanin bebeginle :KK66:

10'lu hastane çıkışı, 5'li hastane çıkışı, 5 adet tulum, 4 üst zıbın, 5 adet ayaklı pantolon,

alınıcaklar:
oda hazirliycaz önümüzdeki ay onuda dedesi yapıcak hayırlısıyla resimlerini atarım.
küçükkken odasında yatıramayacağım için yatak yanımada ayrı sallanır beşik alıcam.
kapı süsü,odasına halısı ve stor zebra, kenar fonlarınıda istanbul desenli diktirmek istiyorum nasıl olur sizce ?

hastane ve lohusalıkda kullanmak için kendime aldıklarım : 3 takım pijama takımı, 2 adet alt eşofman, 3 çift çorap
4 takım iç çamaşırı, hasta bezi, 4 paket orkid, göğüs pedi, rolon, terlik,ince yazlık hırka, ve ince yelek.

kızlar eksiklerim için yardım bekliyorumm :KK49:

merhabalar,bugun arkadaşlarımla pıknıge gıttım,yan masadakı bayan kac aylık hamılesınız dıye sordu 7 dedım,bende hamıleyım dedı,bende ona siz kac aylıksınız dedım,7 dedi,şok gecırdım resmen,kadında göbek yok,balık etlı bır bayan,merakımı cektı kac kılo aldınız dedım,hıc dedı,7 aylık ve hıc kılo almamış
ılk uc ay devamlı bulantı kılo vermeler,ondan sonrada hıc almamış,u nasıl bir bünyedirbu arkadaşlar,burada kılo almayan arkadaşımız var mı?varsa esrarı nedir bilelim,ben aldığım 10 kıloya baktım bır de bayana:KK43::emir_bebek::emir_bebek::KK50:

alınıcaklar:

süt pompası, süt saklama poşetleri , göğüs ucu kremi , göğüs pedleri, pişik kremi , tırnak makası bebiş için , bebek şekeri , çıngırak , yan yatma yastığı , burun aspiratörü , bebek telsizi , banyo suyu için termometre , mama kaşığı :KK52: benim listeme göre sendeki eksikler bunlar canım...

merhabalar,bugun arkadaşlarımla pıknıge gıttım,yan masadakı bayan kac aylık hamılesınız dıye sordu 7 dedım,bende hamıleyım dedı,bende ona siz kac aylıksınız dedım,7 dedi,şok gecırdım resmen,kadında göbek yok,balık etlı bır bayan,merakımı cektı kac kılo aldınız dedım,hıc dedı,7 aylık ve hıc kılo almamış
ılk uc ay devamlı bulantı kılo vermeler,ondan sonrada hıc almamış,u nasıl bir bünyedirbu arkadaşlar,burada kılo almayan arkadaşımız var mı?varsa esrarı nedir bilelim,ben aldığım 10 kıloya baktım bır de bayana:KK43::emir_bebek::emir_bebek::KK50:

Demek ki vücudunda hamilelik için yeterince depo zaten varmış...hamilelikte vücut kendini hamileliği en iyi kaldırabileceği boyuta getiriyor canım...

iyi geceler güzel anneler iyi dilekleriniz için önce çok teşekkür ederm bugün bi dünya test ve detaylı ultrsn ypıldı bu doktorda benim cihazım bi hafta çıkardı geriliği dedi ve bu önemli değil dedi soruyorum nasıl olur ikisinde farklı çıkar diye cevap yok bugün de plesantam rahim ağzına yakınmış 2.7 cm dedi kanama olabilir dedi ben kime inancam güvencem sasırdım kaldım aynı egıtımı almıyor mu bu adamlar biri başka oteki başka nasıl konuşur artık ailemin yanına bursaya gidip iyi bi doktor bulmaya karar verdik ben iyi şeyler duyarım diye beklerken daha beter kafamız karıştı ben size dua ediyorum nolur dua ederken benide unutmayın rabbimin yanında dualarımız şimdi daha kıymetlıymıs hepinizin kıymetlılerıne allahım sağlık versin benim yavrumada inşallah

canım benim bildiğim kadarıyla 2 hafataya kadar olan geriden gelmeler normal kabul edilyor. yeterki iki randevu arası geçen sürede beebk o kadara büyümüş olsun.. diyelim bebek 1 hafta geri. ilk randevu 10 mayıstaydı, 2. randevu 20 mayıstaysa bebek o o10günde hakkaten 10günlük büyüyorsa sorun yok... elbette şansın varsa başka hekimlere de görün.. Allah'ın izniyle kanaman falan da olmaz inşallah... Allah büyüktür.. Allah yardımcın olsun...

Sanırım bebek diyaframı sıkıştırdığı için oluyormuş ve ileriki haftalarda daha da şiddetlenecekmiş :KK43:

Allah yardımcımız olsun canım benim... yeterki bebekelrimiz sağlıklı sıhhatli dünyaya gelsinler inşallah..

günaydın canlar ve tatlışlarııı
bence de çok dinlemeyin kendinizi derim.sürekli olmadığı sürece sorun yok.sonuçta vücudumuz tabiri caizse bir can,insan yavrusu üretiyor mutlaka ağrımız sızımız olacaktır.üstünde durmayın derim ben öyle yapıyorum :KK16:

hah işte böyle pozitif olalım, rahat olalım... :)) Allah büyüktür... İnşallah Rabbim bizi sağ salim sağlıklı sıhhatli bir şekilde evlatlarımıza kavuştursun...

alınıcaklar:

OOOO maşallahh canım sen hazır sayılırsın doğuma:)))) Allah hepsini sağlıkla kullnamayı nasip etsin... ben daha pek bir şey alamayanlardanım o yüzden yorum yapamıyorum canım:)))

süt pompası, süt saklama poşetleri , göğüs ucu kremi , göğüs pedleri, pişik kremi , tırnak makası bebiş için , bebek şekeri , çıngırak , yan yatma yastığı , burun aspiratörü , bebek telsizi , banyo suyu için termometre , mama kaşığı :KK52: benim listeme göre sendeki eksikler bunlar canım...

Anam bu eksikler bitmiyor bitmiyor bu bebislere feda olsun ama iligimizi de somurduler valla kuzum yalniz külot atlet ne yapcazki bence gerek yok ona citcitli bady varya

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Anam bu eksikler bitmiyor bitmiyor bu bebislere feda olsun ama iligimizi de somurduler valla kuzum yalniz külot atlet ne yapcazki bence gerek yok ona citcitli bady varya

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Bence de canım ya resmen ev içi sıkı yönetim uygulamak zorunda kalıyoz ama yine de olmuyo, maddiyat fena halde sarsıldı ama napcan mecbur.

ayy ben ilk hamileliğimde öyle cılızdım hiç güzel bişey değil ki..
göbüşümle ço mutluyum
şimdi arkadaşlarım 1 hafta görmesin ayçaa ne çok şişmiş karnın bir hafta da diyorlar mutlu oluyorum
hamile hamile olmak göbeğimin çıkması beni mutlu ediyor 7 aylık olupta sıfır göbek olmak istemezdim aslaa
ben o bayana üzüldüm.. hamileliğinin hiç bir farkı yok yani :KK49::KK49::KK49:

ayy ben ilk hamileliğimde öyle cılızdım hiç güzel bişey değil ki..
göbüşümle ço mutluyum
şimdi arkadaşlarım 1 hafta görmesin ayçaa ne çok şişmiş karnın bir hafta da diyorlar mutlu oluyorum
hamile hamile olmak göbeğimin çıkması beni mutlu ediyor 7 aylık olupta sıfır göbek olmak istemezdim aslaa
ben o bayana üzüldüm.. hamileliğinin hiç bir farkı yok yani :KK49::KK49::KK49:

Elbette bende katiluyorum ancak ayni ayda olup benim 10 kg almis olmam, bayanin da almamis olmasi beni hayrete dusurdu

Elbette bende katiluyorum ancak ayni ayda olup benim 10 kg almis olmam, bayanin da almamis olmasi beni hayrete dusurdu

bizim bir arkadaşımız hayatının en zayıf dönemlerini hamileliğinde geçirdi..
zor geçmişti ilk ayları birazda psikolojisinide etkildedi hamilelik.. görünce ne kadar zayıfladın diye şaşırıyorduk :KK53:

İyi akşamlar herkese bugün havuzluhana gittim arkadaşlar bana pek uygun gelmedi internetten çok daha güzel ve uygun şeyler bulabiliyoruz. Ayrıca eve geldiğimde almayı düşünmediğim ama satıcının bana sattığı şeyleri görünce uygun değil pahalıya geldiğini düşündüm. Yorgunluğumda cabası.

X