2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun canim benim dikkat edersen geçer merak etme Allahin izni ile bebisinede hicbisey olmaz kendini üzme hirpalama boşuna ozaman bebek daha çok etkilenir çoğu genelinde cikabiliyor ayrıca birazda genetiğin etkisinde var sanirim kendini suçlama kilo aldim diye

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

valla çok üzgünüm... inşallah bebek bu şeker yüksekliğinden etkilenmez... inşallah diyetle 100mg yüklemesinde normal bi sonuç çıkar yoksa insülin kullanıcakmışım:KK43: inşallah insüline gerek kalmadan atlatırım.. çok sağol canım... Allah yardımcımız olsun..

valla çok üzgünüm... inşallah bebek bu şeker yüksekliğinden etkilenmez... inşallah diyetle 100mg yüklemesinde normal bi sonuç çıkar yoksa insülin kullanıcakmışım:KK43: inşallah insüline gerek kalmadan atlatırım.. çok sağol canım... Allah yardımcımız olsun..

Etkilenmez canim içini ferah tut yediklerine dikkat ediceksin sonucta benim tanidigimdada cikmisti seker hamileyken devamlı olcuyordu diyet yapıyordu simdi dört aylik turp gibi oğlu var Allah hepimizin yardimcisi olsun

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Aycacim sen sezeryandan sonra normal doğum dusunuyodun dimi sana destek olur belki diye yazmak istedim bizim bu eğitimde onceden sezeyan yapmis bi gebe vardi ve normal istiyordu ama korkularida vardi tabi dun haberini aldik 4250 gr normal doğumla bir bebek dünyaya getirmiş ve ikiside çok saglikliymis darisi sana inş :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

maşalah hemde bebeğin kilosu çok iyiymiş :)))
ben de bu ay gidince dr.umla konuşcam canım 7 sene geçti ilk sezeryanın üzerinden ya umudum var :))
ayy ne güzel acaba kadın özel ssvd yapan birini mi buldu yoksa rutin gittiği yerde mi oldu?
iinan tanımıyorum ama kendim yapmış kadar sevindim :))

tatlım verilen diyete uydun mu problem olmuyor benim bi arkadaşımda çıkmıştı..
iğne kullanmaya başladı ve yediklerine çok dikkat ettii çocukta da kendinde de gebelikten sonra bişey kalmadı maşallah ..

selam kızlar havalar ıyımı kötumu bellı degıl bır acıyor bır kapıyor...küs oldugum kocamla dun sahıle ındım..ben tek basıma ınıcektımde oda geldı.taktım kulaklıgımı hıc konusmadım 2 caydan sonra kendı laf attı.dusundunmu aksam dedıklerını dedı..ben bırsey dıyemedım agzıma lafıı tıkadın dedım.senden hıc böyle bırsey beklemıyordum o benım annem omür boyuda bakabılırım allah göstermesın bırsey olursa dedı..bende öyle bırsey olsa bılıyorsunkı bende bakarım benı tanıyorsun dedım..zaten tanıdıgım ıcın cok uzuldum dedı..bende evet bende cok uzuldum cunku sen benı dınlemeden ne demek ıstedıgımı bılmeden yatagını ayırdın dedım..ben yatagımı ayırmadım sakınlesıp gelıcektım yastıgımı almadım farkındaysan ama sen ustume gelınce ınada bındırınce gelmedım dedı..ıyı yaptın artık cok gec zaten ben onca kavgalarda bıle yatak ayırmadım dedım..bende ayırmadım vs dedı..annesı ıcınde elbet ev bulucak oda rahat degıl vs dedı..sonra eve geldık ben yıne yolda hıc konusmadım evdede konsumadım gece geldı dısardan sarıldı arkamı donmedım..uyuyor gıbı yaptım göbegımı falan sevdı..bızım kızda küsüz babaya sözde nasıl tekmelıyor anladı sankı yavrum:emir_bebek: ıcımden dıyorum dur kızım yüz verme suna :KK1: sonra uyumusuz oyle sabah konusmaya calsııyor benımle kızım aksam bana tekme attı vs dıyor azcık konustum bende..sımdı mesefelı devam edıyorum ılıskımıze o gelıp laf atıyor habıre ama:KK19: okadar kolay degıllll.....

kızlar babacı oluyor kızım bak senin kız işveyi cilveyi şimdiden yapmaya başlamış..
ben olsam o anda gülmeden duramazdım iyi yapmışsın tepki vermeyerek..
inş herşey daha güzel olur canım :KK54:

tatlım verilen diyete uydun mu problem olmuyor benim bi arkadaşımda çıkmıştı..
iğne kullanmaya başladı ve yediklerine çok dikkat ettii çocukta da kendinde de gebelikten sonra bişey kalmadı maşallah ..

inşallah sadece diyetle atlatabilirm yani insüline gerek kalmaz.. sağol canım...

Kizlarr az önce markette bayilacaktim!!!!! Allah`tan yardim ettiler. Bayilicam gidiyorum derken su ve seker yetistirdiler, toparlandim. :KK50::KK50::KK50:
Hizli mi yürüdüm farkinda olmadan da kendimden gectim yoksa acikma saatim geliyordu ondan mi oldu bilmiyorum. Markette dolanirken hicbir sey yoktu, kasaya geldim, malzemeleri posete koyamayacak kadar kendimden gectim.

tatlım geçmiş olsun ilk hamileliğimde çok yaşadığım bir sorunda bu..
çarşıya pazara çıkmazdım..
çok düşüktü tansiyonum o yüzden oluyor
dikkat et.
tek başına bi yerlere gitmemeye çalış demişti dr.um
ben kalktım izmire gittim :KK1:
ALLAH tan yolda bişey yaşamadım :KK53:

kızlar babacı oluyor kızım bak senin kız işveyi cilveyi şimdiden yapmaya başlamış..
ben olsam o anda gülmeden duramazdım iyi yapmışsın tepki vermeyerek..
inş herşey daha güzel olur canım :KK54:

aynen öyle benım minik daha karnımdayken sattı benı :KK14: sabıttım canım ne kötü ne iyi sabit devam edıyorum eylemlerıme :KK1:

inş cnm ama sonuçta eğer çare oysa 3 ay sıkar dişini kullanırsın
ömür boyu çekmekten bin kat daha iyidir..

elbette ALlah tüm kronik hastalığı olanlara yardım etsin.. şeker ve tansiyon çok zor hastalıklar.. Allah büyük, şimdi şok etkisi var üstümde:) yavaş yavaş kabullenip ona göre davranacağım inşallah..

Su an yazdiklarim bu kadar arkadaşlar yine bisey aklima gelirse eklerim. Herşey bebislerimiz için Allahim hepimizin bebeklerini koruyup saglikla kucaklarimiza alip büyütmeyi nasip etsin.

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

gerçekten harika bilgiler vermişsiniz teşekkürler paylaşımlarınız için

aynen öyle benım minik daha karnımdayken sattı benı :KK14: sabıttım canım ne kötü ne iyi sabit devam edıyorum eylemlerıme :KK1:

bende bbişey oldumu oğluşlarımı alıyorum yanıma artık adam laf sölemeye korkuyor
bi kızım olmadı ki benden yana olsun falan diyorr :KK1:
ama eşinin bu şekilde sana yanaşması güzel bişey tebrik koydum maşaallah inşaALLAH daha iyi olur canım :)

bende bbişey oldumu oğluşlarımı alıyorum yanıma artık adam laf sölemeye korkuyor
bi kızım olmadı ki benden yana olsun falan diyorr :KK1:
ama eşinin bu şekilde sana yanaşması güzel bişey tebrik koydum maşaallah inşaALLAH daha iyi olur canım :)

ben kız cok ıstemıstım ama kız oldugunu ögrenınce de erkekmı olsaydı dedım.cunku bende babama asırı duskunum..benım kızda oyle olucak buyuk ıhtımal.kısmet saglıklı olsunlarda ıkıncısı erkek olur belkı En Büyük TÜRKİYE

maşalah hemde bebeğin kilosu çok iyiymiş :)))
ben de bu ay gidince dr.umla konuşcam canım 7 sene geçti ilk sezeryanın üzerinden ya umudum var :))
ayy ne güzel acaba kadın özel ssvd yapan birini mi buldu yoksa rutin gittiği yerde mi oldu?
iinan tanımıyorum ama kendim yapmış kadar sevindim :))

Rutin gittiği doktoru vardi canim onda doğum yaptı önceden konusmuslardi herşeyi seninde boyle haberini alip mutlu olucaz hepimiz inş :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

:18: bugün doktora gitmiştim 50 mg şeker yüklemesi sonucum yüksek çıkmış 165:KK43: yarın tekrar gidip diyet listesi alıcam ve 15 gün sonra tekrar şeker yüklemesi olacak 100 mg bu sefer... çok mutsuzum:KK43:( inşallah bebeğim etkilenmez.. hiç şüphelenmemiştim çıkmaz diye düşünmüştüm ama kilo alımım çok 24+2 bugün ve 8 kg aldım... İnşallah sorunsuz atlatırız..

canım şeker yüklemesine tokmu gittin?

geçen haftada benim 50 mg yüklemem vardı tok gittim(bilmiyordum). yüksek çıktı aynı senin gibi 25.haftada toplam 8 kilo aldım . 3gün sonra 100mg yükleme aç karına yapıldı 4-5 saat aç kaldım saatte 1 kan aldılar. Allah tan bu sefer normal çıktı, doktorum kilo artışım devam ederse diyetisyene göndericek beni.

yarına kadar mümkünse şekerli hamur işi beyaz ekmek vs.kes. ayrıca 8den sonra bişi yiyip içmemeye çalış(su hariç). yükmeledede su bile içmiceksin beklerken.

sonuçlarını yaz merak ederiz.

Rutin gittiği doktoru vardi canim onda doğum yaptı önceden konusmuslardi herşeyi seninde boyle haberini alip mutlu olucaz hepimiz inş :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

ayy inş canım yaa:))
dr.um kabul eder ben son anda vazgeçmem korkudan umarım ama sezeryandan daha korkunç gelmiyor bana şuanda
2. kez kesilmektense normal doğum yapmak mantıklı geliyor bakalım:))
15 inde dr.umla randevum o gün eşiminde doğum günü hediye olarak oğluşunu görmek istiyormuş :))
o gün neler konuşursak yazarım sizee :)) inş hayırlı haberler :KK49::KK49::KK49::KK49:

ayy inş canım yaa:))
dr.um kabul eder ben son anda vazgeçmem korkudan umarım ama sezeryandan daha korkunç gelmiyor bana şuanda
2. kez kesilmektense normal doğum yapmak mantıklı geliyor bakalım:))
15 inde dr.umla randevum o gün eşiminde doğum günü hediye olarak oğluşunu görmek istiyormuş :))
o gün neler konuşursak yazarım sizee :)) inş hayırlı haberler :KK49::KK49::KK49::KK49:

Bencede sezeryandan daha korkunç olamaz bekliyoruz iyi hayirli haberlerini :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Su an yazdiklarim bu kadar arkadaşlar yine bisey aklima gelirse eklerim. Herşey bebislerimiz için Allahim hepimizin bebeklerini koruyup saglikla kucaklarimiza alip büyütmeyi nasip etsin.

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Cok güzel bilgiler coo tesekkürler gerçekten.. Bu arada nerede eğitime gidiyorsun gerçekten cok faydalıymış

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam kızlar havalar ıyımı kötumu bellı degıl bır acıyor bır kapıyor...küs oldugum kocamla dun sahıle ındım..ben tek basıma ınıcektımde oda geldı.taktım kulaklıgımı hıc konusmadım 2 caydan sonra kendı laf attı.dusundunmu aksam dedıklerını dedı..ben bırsey dıyemedım agzıma lafıı tıkadın dedım.senden hıc böyle bırsey beklemıyordum o benım annem omür boyuda bakabılırım allah göstermesın bırsey olursa dedı..bende öyle bırsey olsa bılıyorsunkı bende bakarım benı tanıyorsun dedım..zaten tanıdıgım ıcın cok uzuldum dedı..bende evet bende cok uzuldum cunku sen benı dınlemeden ne demek ıstedıgımı bılmeden yatagını ayırdın dedım..ben yatagımı ayırmadım sakınlesıp gelıcektım yastıgımı almadım farkındaysan ama sen ustume gelınce ınada bındırınce gelmedım dedı..ıyı yaptın artık cok gec zaten ben onca kavgalarda bıle yatak ayırmadım dedım..bende ayırmadım vs dedı..annesı ıcınde elbet ev bulucak oda rahat degıl vs dedı..sonra eve geldık ben yıne yolda hıc konusmadım evdede konsumadım gece geldı dısardan sarıldı arkamı donmedım..uyuyor gıbı yaptım göbegımı falan sevdı..bızım kızda küsüz babaya sözde nasıl tekmelıyor anladı sankı yavrum:emir_bebek: ıcımden dıyorum dur kızım yüz verme suna :KK1: sonra uyumusuz oyle sabah konusmaya calsııyor benımle kızım aksam bana tekme attı vs dıyor azcık konustum bende..sımdı mesefelı devam edıyorum ılıskımıze o gelıp laf atıyor habıre ama:KK19: okadar kolay degıllll.....

aferin canım sakın yumuşama sakın alttan da alma, ne demekmiş yatak ayırmak anlasın, annesine de ev bulsun, süpersin canım benim..

X