2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Canımmm üzülme bende aynı durumdayımmm...Tayt_çizme ile geçiyor hayatım :))
Beraber gidelim olmazsa Gölcüğe ne dersin...1-2 dükkan gezeriz 1 saat nefeslenirizzz:KK1::KK1::KK1:

gölcükte varmı öle hamlie kıyafeti satan mağaza?? varsa gidelim valla uyar bana, yoksa da gidelim :):) bayılcam aynı şeyleri giymekten

gölcükte varmı öle hamlie kıyafeti satan mağaza?? varsa gidelim valla uyar bana, yoksa da gidelim :):) bayılcam aynı şeyleri giymekten

Selam canımcım öztalay pasajına girdin mi?orası hamile kıyafeti satan birçok dükkan dolu.Yeni sezon ürünleri gelmiş hemde.Ayrıca fethiye caddesinde birçok dükkan var yani bol robalı yazlık gömlekler de alabilirsin.Onun dışında dolfinde batik var ordada bol rahat kıyafetler bulabilirsin :KK31:

Selam canımcım öztalay pasajına girdin mi?orası hamile kıyafeti satan birçok dükkan dolu.Yeni sezon ürünleri gelmiş hemde.Ayrıca fethiye caddesinde birçok dükkan var yani bol robalı yazlık gömlekler de alabilirsin.Onun dışında dolfinde batik var ordada bol rahat kıyafetler bulabilirsin :KK31:

oo ne cok izmitli varmış:) yani kocaeli....

ben sürekli değişik giyiniyorum yaa kıyafetlerim hep geniş kesimdi onun avantajını yaşıyorum sanırım ama a
2 tane hamile tişörtlerinden almıştım genelde anları seviyorum cok rahat oluyo diyeeeee genelde onları giyyorumm :KK52: üstüne farklı hırkalar ceketler filanla kombin ediyorum

hoş geldin canım..hadi gözün aydın sonuçları almamışındır daha umarı ii çıkar...yaa benim doktorum taa ay sonuna verdi randevumuzu...senle aynı haftayız ama bak sende yaptırdın, bi bennnn kaldım :KK43:( bugünlerde de etrafımda hamile olupta şeker yüklemesi yaptıranların hepsinde şeker çıkmış ve diyettelermiş..amanınnnn çokk korkuyorum inşallah çıkmaz allahım ya.

ben haftaya salı yaptıracağım aramızda 4 gün var galiba geç kalmadık bence 28 e kadar yolu var ben 26 ya bugün girdim

merln sonuçların güzel çıkar inşallahh canım

hoş geldin canım..hadi gözün aydın sonuçları almamışındır daha umarı ii çıkar...yaa benim doktorum taa ay sonuna verdi randevumuzu...senle aynı haftayız ama bak sende yaptırdın, bi bennnn kaldım :KK43:( bugünlerde de etrafımda hamile olupta şeker yüklemesi yaptıranların hepsinde şeker çıkmış ve diyettelermiş..amanınnnn çokk korkuyorum inşallah çıkmaz allahım ya.

Allah korusun canim insallah normal cikar hepimizde.baska test kaldimi acaba.benim doktorum her ay idrar kan toxo istiyor gerci:KK9:bi tekbenyaptiriyorum sanirim onlari surekli.ayy benim tetenoz asim yaklasti cok korkuyoruummmm:KK52::KK43:

Sağol canım benim öyle oldu valla bende alamıyodum az kalsın 2 101 gezdim 2.sinde buldum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bende bugün iş yerinde çooook bunaldım ögleden sonra izin aldım
bende gidicem bi bakiyim şu A101 e valla zorla heveslendirdiniz:)))))))))

inşallah bende bişiler alırım artık....

bu arada küvet ve kova takımı satan bi yer var izmitte hem cicili bicicliler herseyi içinde 25 tl takımı
A101 deki bana cok sade gelmişti ondan ordan almam heralde...

ben sürekli değişik giyiniyorum yaa kıyafetlerim hep geniş kesimdi onun avantajını yaşıyorum sanırım ama a
2 tane hamile tişörtlerinden almıştım genelde anları seviyorum cok rahat oluyo diyeeeee genelde onları giyyorumm :KK52: üstüne farklı hırkalar ceketler filanla kombin ediyorum

aynen bende 4 tane felan aldım hamşile tişört ceket ve yeleklerle kombine yapıyorum tabi önü kapanmıyor :)

Bende bol hamile gömleklerinden aldım.Birkaç hamile pantalonu en rahatıda taytlar.Farkı bluzlarla aksesuarla kombinleyip giyiniyorum işte.Havalar ısınsın elbise almak istiyorum.:KK12:

Tünaydın güzel anneler ve onların tosibikleri.. :emir_bebek::emir_bebek: hastaneden geldik kızımlan biraz önce kanımızı, idrar tahlilimizi yaptırdık bundan sonra her hafta kan tahlili yapılacakmış malum akdeniz anemisi taşıyıcısı olduğum için. kanım hiç 9 dan yukarı çıkmadı bakalım şimdi kaç olmuş. Gerekirse 30. haftadan sonra kan takviyesi yapılacakmış 2 haftada bir. Olsun cimcimem için her şeyi yaparım moral bozmak yok. :KK9: Ya bende A101 e uğradım burdaki insanlar yamyam çıktı valla hiçbir şey bırakmamışlar. :KK9::KK9: Neyse geçmişi okuyamadım daha bir göz atıp döneceğim. :KK16::KK16:

bende bugün iş yerinde çooook bunaldım ögleden sonra izin aldım
bende gidicem bi bakiyim şu A101 e valla zorla heveslendirdiniz:)))))))))

inşallah bende bişiler alırım artık....

bu arada küvet ve kova takımı satan bi yer var izmitte hem cicili bicicliler herseyi içinde 25 tl takımı
A101 deki bana cok sade gelmişti ondan ordan almam heralde...

dün iş çıkışı yenişehirin ordaki a 101e baktım ama sadece kova ve maşrapası kalmıştım canım :)

bende almadım :)

25tl takımı nerde aldın canım bende ordan alayım :)

bu arada nasıl oldun dün kötüymüşsün heraldeee

iyi geceler...
bizde şimdi çamaşırlarımızı astık... diğer makineyi başlattık kısa programda onu bekliycez bakalım.. sızmayız inşallah tv karşısında :KK9:
uyudunuz mu kız pekimmmmm:KK9::KK9:

ayy canım ne demek. ama küsme kimseciklere bu akşam pek kimseler yoktu forumda yoksa burda hepimiz birbirimiz çookk seviyoruz canımmm :KK16::KK16:

yaa işte ablaların kıymeti böyle günlerde belli oluyooorr :KK1::KK1: bende ablayımda o yüzden ablalar daima haklıdır :KK9::KK9:

aman neyseki gitmiş canım kv ben senin kadar ev işi yapsam yığılır kalırım heralde :KK1:
ben hiç girmiyorum temizlik işlerine. ufak tefek şeyler yapıyorum sadece
ck sukurkı kusme huyumuz yok canım beım yoksam kuserdık yanı heh:KK16:
cok sukurher gunumuze bgn hafıf gıbı ama genede oglenden sonra tel alıyor bızım dr o ara oarar sorarım ınsl normal derde ok :KK16:
İyi geceleerrr herkeseeee

Ben bugün geç kalktığım için hala uykum gelmedi. yatsam iyi olur ama uyuyamıycam ki.
bende bebişime alınacakların listesini yapıyorum bitince sizlede paylaşıcam ve ona göre alıcam bu listedekileri :KK16:

Hepinize iyi geceleerr canlarımmm tatlı rüyalaarr :KK3::KK3::KK54::KK54:
bende eksıklerı yazdımm esıme sundum guluyor ula ne gerek var aha benım kuculenlere sararz oglusumu dıyee hehe de haftaya alırız eksıklerı sanırımmmmmmmm:KK76:

iyi geceler kızlar.o kadar moralim bozuk ki uyku tutmadı bir türlü.bu gün bebeğimin odası geldi ama montaj yapan ustalar hiç işin ehli değilmiş herşeyi eğri büğrü takmışlar.dolap kapakları bile aynı hizada değil.siniriimden oturdum ağladım:KK43:((inşallah yarın telafi ederler bu durumu ama o kadar hevesle bekledikten sonra odaya her girdiğimde ağlayasım geliyor bu nasıl bi montaj die.oda aslında çok güzel ama o kadar iğrenç taktılar ki parçaları hiçbişeye benzemedi :KK43:
cnm adamların sırkete haber verınmemnun degılız dıe nıe kendını uzuyorsunkınee gelıp duseltırler ya takma kafanaa yaaaaaa

Bayanlar bu biberonu biliyor musunuz? Award Winning Baby Bottles and Baby Products | tommee tippee
Çok acayip iyi diyolar. Yurtdışına çıkan tanıdığınız ya da orada yaşayan biri varsa muhakkak aldırın derim.
guzele benzıyor ınsl kulanıllıdır sen kullanda bakalım bsde cnm benım

bende de oluyor zaman zaman gebelikte normaldir diye takmıyorum

baktım da tomuycuk marka var o güzel oluyor.bir de ben orda tek altlar var ya annem beni çok seviyor falan yazan,günlük giysin diye konyada bir yerden 2.5 a birkaç tane almıştım.kumaşı güzel,pamuklu alabilirsiniz ondan.

geçmiş olsun canım.fazla iş yapma boşver dinlenmene bak.yine de bir git istersen doktora.

boşver yine düzelir nasıl olsa bunun için kendini üzmeye değmez.güle güle kullan eşyalarını

günaydın kızlar hepinize,hafta sonu geldi yine çok mutluyum.
kendımı dınleyım de ona gore 3 gıbı dr arayım gel derse vınnn :26:

benimde ayaklarım son 1 aydır baya bi şiş...genelde hareketsiz kaldığımda oluyor işteyken sürekli oturuyorum eve gidince bakıyorum davul gibi olmuşş..ellerimde bu günlerde çok şiş parmaklarım bildiğiniz dolma gibi :Ç)))kocam doğum hediyesi alacakmış dün yüzük denedim biraz ama yüzük numaram 13 tü 16 olmuş ...abooooo dedim noluyoruz:))

bu arada bizde alınır doğum hediyesi....sizlerde ne gibi şeyler yapılır???abim yengeme tek taş set almıştı...ve çok güzel bir buket çiçek yaptırmıştı...bi arkadaşım doğum yaptı ona sormuştum eşi hiçbirşey almamış çiçek bile...ben sinir oldum onun yerine...tamam hayırlısıyla doğum yapalımda ama böle şeylerde motive eder insanı dimi?
ben esımdennn oglumunısmı ın yazılı oldugu kolyeden ıstıyorum fıyatını arstırdım esım esundum hehe cıcek vs ıtemıyorumm bosbos yer kaplyor ya onun yerıne kalıcı bırsyeler ıstıyorumdaaaaaaaaaaa:KK23::21::21:
slm kızlar ,

hayırlı cumalar herkese,

dün işe gitmedim,halsizlik,boğaz ağrısı,baş ağrısı.bütün gün yattım.

baharın geldiği şu günlerde havanın dengesizliğinin bir oyunu oldu bu.

felaket derecede ağrılarım var,üşütmüşüm belli ki .üşütünce hepsi çıktı ortaya.

bugün de ayakta duracak halim yok ,işe geldim ama her an gidebilirim.
gecmıs olsun bacım dıkkt et kendıne amann dıyımm:KK76:

hayirli cumalar kizlar bereketli guzel bir gun diliyorum hepinize, kizlar aranizda bebek kundakliycak olan varmi bu konu kafama takiliyorda bizim ailede tum bebekler kundaklanmistir ama nette okudugum kadariyla dr. lar onermiyor pek siz neler dusunuyorsunuz ????

Bende bol hamile gömleklerinden aldım.Birkaç hamile pantalonu en rahatıda taytlar.Farkı bluzlarla aksesuarla kombinleyip giyiniyorum işte.Havalar ısınsın elbise almak istiyorum.:KK12:[/QUOTE

cnm yaa bende bakınıyorum öle uzun gömleklerden ama bulamıyorum nereye bakıym sizce?büyük mağazalarda varmısır..taytın üzerine giymek için istiyorum yazlık...uzun thişörtte bulamadım hepsi kısa :KK43:(

hayirli cumalar kizlar bereketli guzel bir gun diliyorum hepinize, kizlar aranizda bebek kundakliycak olan varmi bu konu kafama takiliyorda bizim ailede tum bebekler kundaklanmistir ama nette okudugum kadariyla dr. lar onermiyor pek siz neler dusunuyorsunuz ????

ben kundaklamayı düşünmüyorum ama bebekliğimde beni de kunadklamışlar... bir problemim yok alaha sukur.. Boyum kısa biraz ama ondan olduğunu sanmıyorum ahahah.

hayırlı cumarımızz olsun berketli,heyecanlı güzel gunler gecırelim ınsl.........:nazar:iki gundur oglum benı uyandırmıyorr tekmelrı ılee:44:aklım a kotu seyler gelıyor duunek istemıyorum ma sbh babamızı gonderırken az tekmeledı sımdı ıse o kaa dıl doktum 1 st dır se s yokk yemekde yedık halbısemmmmm :26::18:

bu arada sbh fotomuzu cektık nasılızzzzzzz bakınbakalımm tartıldımm 78 kg geldımm tam 28+3 deyım ve 8,5 kg almıs bulunmaktayımm:79::79:

$Fotoğraf0083.jpg $28+3 hamişim.jpg nasılızzzzzzzzzzzz oglumlaaa

bu arada az da olsa cucucukk kıpırdamalar oluyor paşamdaa cok sukur:KK53:

canım bizim oralardada kundak yapılır ama ben istemiyorum...bikaç gün sıkı sıkı penye battaniyesine sararız uyuduğunda okadar...ama annemler yapmak istiyo...bakalım nolcak

merhaba kızlar .... ya benim bacagım agrıyor. başka bacagı agrıyan varmı ? bide sizin hamilelikler nasıl gidiyor ... şaka maka 3 ayımız kaldı :) mutlu sona :)

hayırlı cumarımızz olsun berketli,heyecanlı güzel gunler gecırelim ınsl.........:nazar:iki gundur oglum benı uyandırmıyorr tekmelrı ılee:44:aklım a kotu seyler gelıyor duunek istemıyorum ma sbh babamızı gonderırken az tekmeledı sımdı ıse o kaa dıl doktum 1 st dır se s yokk yemekde yedık halbısemmmmm :26::18:

bu arada sbh fotomuzu cektık nasılızzzzzzz bakınbakalımm tartıldımm 78 kg geldımm tam 28+3 deyım ve 8,5 kg almıs bulunmaktayımm:79::79:

Eki Görüntüle 683742 Eki Görüntüle 683738 nasılızzzzzzzzzzzz oglumlaaa

bu arada az da olsa cucucukk kıpırdamalar oluyor paşamdaa cok sukur:KK53:

oyyy maşallah kız çok güzel görünüyosunuz:))kilonda çokk ii..bende iyi gidiyordum ama bu ay tam 3 kilo almışım...toplamda 8 kilo oldu yani :KK43:(

X