2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Mutlaka yapmıştır zaten değerlerinde düşüklük görseydi bu testi sürekli isterdi senden:) Sorun yok demekki

ilk zamanlar kahve ve sigaradan öyle tiksindim ki,bir daha kullanmam dedim.

sonraki aylarda sigara içmedim tabi ama kahve içtim.baktım içmeye devam edeceğim kafeinsiz kahve aldım,iş yerine de getirdim canım istedikçe içiyorum.

ohhh iyi yapıyosun alsın tabi...5 taş neki 10 olsa az :))feda olsun minnakların annelerine:)) bende 5 li tam tur yüzük baktım dün..hem alyans gibi duruyo hemde çok güzel parıl parılll

evet haklısın belki ama bizde olmasak onlar olmazdı yani ben olmasam kv olmazdı kocamın bebeği olmazdı ben olmasam :)))sende baya bi kvdecisin anlaşılan:))iyi gelin seni

yok kız alakası yok ben kocişime acıyorum derdim kocam yani :)

Günaydınlarrrrr haftanın son günü ama bizim 27.haftamızın ilk günüKızçemi tebrik ediyorum
Hiçbir sorun çıkarmadı bugüne kadarHep böyle devam eder de sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder
kuzularımızNasılsınız kızçeler?Biz kahvaltımızı yaptık,sağolsun kızçem soluma yatıyordum ki
sanki oraya birşeyi sıkışmış gibi sürekli pıt pıt pıt attı en sonunda uyandırdı beni Artık tekmelerini hissetmemek mümkün
değil babamız kulağını koyunca kocaman bir tepik bile yedi akşamAşkın en büyüğü,en farklısıymış bu his
Geçmişi okuyayım hemen erkenden akşam için yemeklerimi yapayım ki öğleden sonra alışverişe gideyim
Nasıl olsa yarın badana kabusum başlayacak:18::18::18:

Senin de cuman mübarek olsun canım

yok kız alakası yok ben kocişime acıyorum derdim kocam yani :)

valla acıma acınacak hale düşersin sözü okadar doğruki...tamam bende herşey kocam için diyorum bazen frenliyorum kendimi..ama bazende kocam beni öle bi şaşırtıyoki aman değmezmiş diyorum.nede olsa ailesi konu aile olunca akan sular duruyo benim içinde kocam içinde...oyüzden kursun dengesini iki tarafıda idare etsin..ben öyle yapıyorum şahsen...

Günaydın canım:) badana dedinde solumamaya dikkat et..mümkünse beyaz maskelerden kullan..hatta havalanmadan eve girme

neymiş özelliği canım?

içinde kendi havalandırma sistemi varmış bebeğe gaz yapmıyormuş. içine koyduğunuz sıvının sıcaklığını da bebeğe en iyi gelecek sıcaklıkta rengine göre anlıyormuşsunuz. Anne memesine en benzer akış ve emzik ucu bundaymış, ödül almış. ucu anne memesi gibi yumuşakmış boylelikle onu alan bebecikler anne memesiyle aradaki geçişi anlamıyorlarmış. biberon aldı meme almıo artık sorunu yokmuş. Yani bu tip şeyler şart, olmazsa olmaz değil yani ama imkanı olanların da almak isteyeceklerinden eminim o yüzden bildiğimi paylaşmak istedim.

günaydın cnm...ayy gün geçtikçe daha da büyüyorlar maşallah..yaa benimde hala 24 hafta bana hiç geçmiyor gibi geliyor yada ben çok sabırsızım...aman sağlıklı geçsinde varsın yavaş olsun..

bence de bebekler için en iyisi sıvı deterjankullanmak olacak sanırım ...

Günaydın canım:) badana dedinde solumamaya dikkat et..mümkünse beyaz maskelerden kullan..hatta havalanmadan eve girme

Evet kuzum bu konuyu çok düşündüm normalde bayılırım
boya kokusunaKoklaya koklaya bir hal olurum
Ama yarın hava da güzel olucakmış ALLAH'ın izniyle o yüzden ben
sitede havuz kenarında keyif yaparım aşkım ilgilensin adamlarla.Annem de
kendi evinde yemek yapacak bizeSonra açarız pencereleri gece de annem de
yatarız olur biter inşallah...

günaydın cnm...ayy gün geçtikçe daha da büyüyorlar maşallah..yaa benimde hala 24 hafta bana hiç geçmiyor gibi geliyor yada ben çok sabırsızım...aman sağlıklı geçsinde varsın yavaş olsun..

Az kaldı kuzum az kaldı yüzleşmeye az kaldı..Yüzünü görmeye,ağlamasını duymaya,
kokusunu duymaya offfff azıcık kaldıııııı:18::18:

Kizlar sekerimizi yukledik geldikk.hic korkulacak bisey yokmus.hicbirsey goturmedik.oradan verdiler.ama kizim kipir kipir oldu ictikten sonra.o da begendi heralde

Ay geçmiş olsun canım. Keşke bugün de dinlenseydin işinden izin alıp. Şimdiki zamanda kendini hala bebişini kendin düşünmesen hiç kimse düşünmez. İşindekiler de sen bu halinle işe geldiğin için teşekkür bile etmez (

Kizlar sekerimizi yukledik geldikk.hic korkulacak bisey yokmus.hicbirsey goturmedik.oradan verdiler.ama kizim kipir kipir oldu ictikten sonra.o da begendi heralde

geçmiş olsun.ben daha yaptırmadım önümüzdeki hafta inş.28.haftaya kadar yolu var demişti doktor.

sağol canım.
gideceğim öğleden sonra.kafamı tutamıyorum.

hoş geldin canım..hadi gözün aydın sonuçları almamışındır daha umarı ii çıkar...yaa benim doktorum taa ay sonuna verdi randevumuzu...senle aynı haftayız ama bak sende yaptırdın, bi bennnn kaldım ( bugünlerde de etrafımda hamile olupta şeker yüklemesi yaptıranların hepsinde şeker çıkmış ve diyettelermiş..amanınnnn çokk korkuyorum inşallah çıkmaz allahım ya.

Şu Baby ASpenlerin tatlılığına bakın :) Yeni geldi...

Eklentiler

• $baby aspen.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 29

kansızlık çarpıntı yapabılıor canım benımde tansıyonum cok düşüyor oda carpıntı yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…