2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydın kızlar.

olmaz mı :) hatta eşimd iyor ki 2dakika önce ben aç değilim diyordun şimdi bi anda nasıl açıktın diye yani bir anda obur oluyorum :)

benim bu gece oldu ilk defa süt de içip yatmıştım eşim 3 te geldi uyandım nasıl acıkmışım kalkıp yemey üşendim sonra midem bulanmaya başladı ölece uyumuş kalmışım

sağol bitanem teşekür ederim.valla aldım ben bile şaşırdım :)))
hamile kalmadn öncede hep bi diyet halindeydim.hem yaz bebekleri olucakları için gönül rahatlığı ile verebiliriz kilolalrımızı.yeterki kzucuklarımız sağlıklı sıhhatli olsunlar:)

[h=5]Dostsuz dünya olmaz imiş. Dost duasız kalmaz imiş.
Dostun duasını alanın sırtı yere gelmez imiş.
Duanızda bulunabilmek, ümidiyle...
Gönlünüz huzurla, Yüreğiniz sevgiyle Dolsun...
Her Şey Kalbiniz Kadar Güzel Olsun…
Sabahınız Nur, Cumanız Mübarek Olsun..
Yüzünüzden tebessüm, hayatınızdan sevgi eksik olmasın.
Günaydın annişler ve onların kuzucukları
[/h]

Valla kizlar ben aldigim kilolari yaz annesi olucam diye veririm saniyorum sicak susuzluk uykusuzluk ins yani :) bol bol su meyve yesillik yemeyi pkanliyorum bu kadar kilo almak ne zormus nefesi zor alir oldum yahu :) eski resimlere bakiyorumda yuh dedigim oluyo valla

günaydın & hayırlı Cumalar güzel anneler ve bebekleri :)
Huzurlu,sağlıklı ve mutlu bir gün dilerim
celilay duanı okudum Allah kabul etsin inşallah
sevgiler

sorma anacım sorma evde asılı olan düğün fotoarına felan bakıyorum tamı tamına 10 kg var arada o zaman kaşık kadar olan suratım şimdi kepçe kadar tombul yanak :)

sorma anacım sorma evde asılı olan düğün fotoarına felan bakıyorum tamı tamına 10 kg var arada o zaman kaşık kadar olan suratım şimdi kepçe kadar tombul yanak :)

Yaaa sorma cnm dugun falan bakmiyom artik donebilcemmii acaba diye:) millete bakiyom bi gobek var bende gobek hadi neyse gogusler bi buyuduki anlatamam sut doldugunda nereye saklarim bilemiyom kiyafette yok piyasada cok zorlaniyom o yuzden

bende de oluyor zaman zaman gebelikte normaldir diye takmıyorum

Beslenme.>Ağız Bezi ve Önlükler.-.İndirimli Bebe kızlar bu siteyi bilen gören varmı çok ucuz herşey.günlük giyeceği pijamalar falan
baktım da tomuycuk marka var o güzel oluyor.bir de ben orda tek altlar var ya annem beni çok seviyor falan yazan,günlük giysin diye konyada bir yerden 2.5 a birkaç tane almıştım.kumaşı güzel,pamuklu alabilirsiniz ondan.

geçmiş olsun canım.fazla iş yapma boşver dinlenmene bak.yine de bir git istersen doktora.

boşver yine düzelir nasıl olsa bunun için kendini üzmeye değmez.güle güle kullan eşyalarını

günaydın kızlar hepinize,hafta sonu geldi yine çok mutluyum.

Kızlar hepinize günaydınnn...cumanız mübarek olsun...

nasılsınız bakalım?bebişlerde iyidir umarım... biz iki gün yoktuk..dinlendik yattık yürüyüş yaptık...artık ev iş yapmıyorum yani ufak tefek işler dışında..geçen hafta bi süpürge açtım 2 gün belimi doğrultamadım.allahtan bu hafta eşimle izinlerimiz aynıydı ona yaptırdım herşeyi(elinede hiç yakışmıyor ama napalım doğuma kadar idare edicezz )

geçmişi okudumda güzel konular geçmiş...deterjanla ilgili ben dalinin toz deterjanını aldım granüllü...toz deterjanla ilgili yorumlar kötü ...ee ben napıym aldım bikere onu napcam

bende henüz gecelik almadım ve dün biraz mağazaları gezdim de çok pahalııı yaa..doğumdan sonra giyecek olsam hiç bakmadan alırım ama o tarz geceliklerle yatmam ben yaa...napsam ki gecelik alpmayıp sadece pijama takımımı alsam???çok güzel modeller gördüm caprili yazlık cicili bicili ...artık karar verip bian önce almam gerekiyor...pöffff

kansızlık varmı acaba canım,gebelikten dolayı vucudumuzdakı kan artıyor bundan dolayıda olabılır

Canım kansızlığım var 12 olması gereken değerim en son 10.4 oldu ancak sabah akşam demir hapı kullanıyorum o değeri yükseltmek için.Hatta hamileliğimin başında değerim 9 du ilaçlarla yükselttik.O halde kan artışım var ondan olabilir diyorsun

benimde ayaklarım son 1 aydır baya bi şiş...genelde hareketsiz kaldığımda oluyor işteyken sürekli oturuyorum eve gidince bakıyorum davul gibi olmuşş..ellerimde bu günlerde çok şiş parmaklarım bildiğiniz dolma gibi :Ç)))kocam doğum hediyesi alacakmış dün yüzük denedim biraz ama yüzük numaram 13 tü 16 olmuş ...abooooo dedim noluyoruz:))

bu arada bizde alınır doğum hediyesi....sizlerde ne gibi şeyler yapılır???abim yengeme tek taş set almıştı...ve çok güzel bir buket çiçek yaptırmıştı...bi arkadaşım doğum yaptı ona sormuştum eşi hiçbirşey almamış çiçek bile...ben sinir oldum onun yerine...tamam hayırlısıyla doğum yapalımda ama böle şeylerde motive eder insanı dimi?

Günaydın canım...bence deterjanı kendi çamaşırların için kullan sıvı deterjan al :)

Bence bir gecelik bulundurmalısın canım,öyle çok pahalı şeylerden almasanda olur..sezeyan doğum gerekirse lastik yeri dikişe gelebiliyormuş buda seni rahatsız eder.İlk haftalar için 1 gecelik daha sonra evde giyinmek için kapri pijamalardan alabilirsin

Bende dün aldım kızıma Alez-Snoppy nevresim takımı (pembe)-yelek aldım nazar boncuklu çok güzel (kermesten) babamızda çok beyendi bir an önce doğsa diye ölüyo valla hamilelik uzun sürüyo diye 2.bile düşünmüyor tabi şimdilik
Ohhh evin misss gibi olacak tatlım valla çok severim miss gibi tertemiz eviii

Günaydın güzel annişler ve onların minnakları herkese Hayırlı Cumalar şu mübarek günde bütün dualarımız kabul olur inşşş
Mevlam bu güzel günlerin hürmetine hayırlı,sağlıklı, evlarlar kucağımıza almayı nasip etsin kolay bir nefeste doğum yapmayı nasip etsin inşş çocuğu olmayanlara bu güzel duyguyu tattırsın inşşş.....

Kızlar çeneniz düşmüş gene 1 saatir geçmişi okuyom sonunda bitti amma gevezesiniz maşallah

celinay

Canım duanı okudum allah kabul etsin cumalar hürmetine inş....

Son düzenleme:

gecelik alma bence gerek yokki.pijama al rahat et.ne sezaryen ne de normal doğum için gecelik gerekmiyor illaki.

Yaaa sorma cnm dugun falan bakmiyom artik donebilcemmii acaba diye:) millete bakiyom bi gobek var bende gobek hadi neyse gogusler bi buyuduki anlatamam sut doldugunda nereye saklarim bilemiyom kiyafette yok piyasada cok zorlaniyom o yuzden
ya sorma eşime dedim kaldırsak ya şu fotoları diye senin kadar kilosunu takan hamile var mıki diyor :) olmaz mı sen klübe baksan dedim :)

nerden nerden aldın konyadan bende alayım :)

kolye aldır sende cicim yüzük risk :) motive ederde ben çok gerekli görmüyorum canım ya çiçek felan zaten alınır ama hediye ne bileyim ben sevgililier günü felan kutlamıyorum mesela. yani eşim her daim hediye alan bi insan benim illa şu gün niye almadın demem almasa bile yazık :) ama evet genelde kolye bileklik tarzı şeyler alınıyor. anne ve kv bilezik felan takıyor

gecelik alma bence gerek yokki.pijama al rahat et.ne sezaryen ne de normal doğum için gecelik gerekmiyor illaki.

bende öyel düşünüyorum canım ya çünkü sezeryan dikişi pijamanın lastiğinin altında kalıyor gibi denk gelmiyor oraya biraz yüksek belli alırsan kurtarır. sanki sezeryan olunca kilot giyilmiyor mu benim gördüğüm giyen var ve yüksek bel giyiyor kilot pijamada onun gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…