2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Sevgili annişler ben şu bebek arabası işine kafayı çok taktım.
Şimdi benim kızım temmuz sonu ağustos başı gibi doğacak anakucağında taşıyıcam o dönemlerde
sonuçta kış gelicek ve kışın bebek arabası kullanırmıki bilemedim olmadı ocak şubat gibi alırım diyorum yanlışmı düşünüyorum.

birde diyolarki yazın arabalar fiyatı artıyo kışın ucuzluyo diye kafam bayağı karışık... :KK37::KK53::44:

yaz bebeği olacak evde kapanıp kalabılecekmısın ben aksamları arabaya bındırıp gezınmeyı planlıyorum hayatımız bırden değişecek bunalıma girerim ben cocugumun odasını yapmadım daha ama arabasını alalı5 hfta oldu:))

valla tatlım bızmde ana kkucagını ablam verıcek bebekler cok az kullanıo bn bdaha almıcam yatagmzi annanesı alıcak oğlmn araba zaten almıcam sımdı gerek yok kıyafet desen bu aydan sonra baslıcaz normal :KK9: bnde oda hazırlamıorum sımdılık cocuk zaten buyuk besıkte yatamıcak kucuk besık alıcaz sallanabılen heryere tasınabılen 8 aylık olunca genc odası alıcam buyuyen besık alıcam bde :KK9: bende sendenm :KK9:

canım beşikleri bebekler 3 yasına kadar kullanabılıyormus

kızlar benım belimin agrısı ıyıcene artıııııııııııııııııı ya cok canım yanıyo :KK14::KK14: egl olucakmısım gıbım aynı yaaaaaaaa ve kokulu akıntım da varrrr varmı fıkrı olan dr gunumuz haftaya cuma taaaaaaaaaaaaa:26:

kızlar birşey sorcam ya.ben ilk önce bir doktorda başladım.ilk gittiğimde tahliller yapıldı neyse kese gözüktü falan.ikinci kez yine o doktora gittim.kalp atışına bakıldı.3.kez gitiim 2li test yaptırmak istemediğim için yapılmadı ultrasonda bakıldı.sonra doktor değiştirdim başka bir doktora gittim ayrıntılı ultrason zamanıydı organlarına bakıldı herşey yolunda dediler.orda tahliller yapıldı 2-3 gün sonra alacaktık.1 ay sonra şeker ölçümüne gel dedi.ben yine doktor değiştirdim.1 ay sonra değiştirdiğim doktora gitttim.orda şeker ölçümü yapıldı.tabi önceki tahlilleri de almadım.
şimdi ben bu en son gittiğim doktoru değiştirmiycem en sonunda karar verebildim de,ben böyle doktor değiştircem diye birşey kaçırdımmı ki diyorum.benim ikinci doğumum olacak aslında ama öncekinde neler yapıldığını tam olarak hatırlamıyorum da.o alamadığım tahlillere internetten baktım anormal birşey yok gibi ama bir daha doktora giderken onları da çıktıyla çıkarıp götürcem.şu ayrıntılı ultrasona da kafam takılıyor.10-15 dk.sürdü.ne bileyim içime sinmedi.gerçi bakan doktor da kulağının ayrıntılarını bile gördüm duruşu şansımıza çok iyi falan diyordu.bunlar dışında bildiğim kadarıyla birşey yok ama yinede sorayım dedim.iki de bir doktor değiştirmek de iyi birşey değil.

evet canım çok dr değiştirmekte iyi değil ama ne yapcan memnun kalmayıncada çaresiz başkasına gidiyorsun bende çok değiştim dr şimdide değişesim var ama mecbur kalıcam bu dr da sende bence sonuçlarını mutlaka göster zaten başından beri takibini yapamamış hiç değilse olanlardan haberi olsun

:KK16::KK16:nasıl olsa yaz sıcağı veririz dimi canım(kendimi böle avutuyorumda) bende 5 kilo diyorum ama bu gidişle 85 le doğum yaparım ben sanırım:KK9::KK9::KK9:
Tabi yaa veririz ne olucak :KK34::KK9:
çok dert etmeye gerek. yani etsek ne olucak bundan sonra olan olmuş artıkk :KK9::KK9:

kızlar benım belimin agrısı ıyıcene artıııııııııııııııııı ya cok canım yanıyo :KK14::KK14: egl olucakmısım gıbım aynı yaaaaaaaa ve kokulu akıntım da varrrr varmı fıkrı olan dr gunumuz haftaya cuma taaaaaaaaaaaaa:26:

canım ara doktorunu sor bence. bana dr regl sancısı gibi sancın olursa gel mutlaka demişti. benimde ağrıyor belim ama senin dediğin gibi değil. kas sıkışması gibi benimki. onu söylediğimde de normal demişti. akıntı bende de var. ama hep olduğu için onu pek dikkate almıyorum ben

canım ara doktorunu sor bence. bana dr regl sancısı gibi sancın olursa gel mutlaka demişti. benimde ağrıyor belim ama senin dediğin gibi değil. kas sıkışması gibi benimki. onu söylediğimde de normal demişti. akıntı bende de var. ama hep olduğu için onu pek dikkate almıyorum ben

yaa cok agrıyr tamm göbişimin arkası hemde ama dr bu st de cıkmıstır cep numasıda yokk kınee

Son düzenleme:
cnm kredi kartıyla alınır sorun oalcağını sanmıyorum da malları nasıl acaba onu bilemiyorum

baktım da bebıtofun cıccm var bde onları bılıorum bebıtofunkı ıyı hatta hastane cıkısını ondan alıcam bn markayı gorunce bı tane tek alt begendım tavsanlı coook tatlı eşim gelsınde alıcam bakalım bebıtofa guvenebılırsın

Kızlar çok mutluyum oğluşumun banyo takımını aldım daha doğrusu bir arkadaşa aldırdım yarın gelecek :)) ben alışverişi sonlara bıraktım malesef o yüzden bu kadar heyecanlandım :) 1-2 takımdan başka bişey almamıştım daha benim çok işim var yani :)

Sevgili annişler ben şu bebek arabası işine kafayı çok taktım.
Şimdi benim kızım temmuz sonu ağustos başı gibi doğacak anakucağında taşıyıcam o dönemlerde
sonuçta kış gelicek ve kışın bebek arabası kullanırmıki bilemedim olmadı ocak şubat gibi alırım diyorum yanlışmı düşünüyorum.

birde diyolarki yazın arabalar fiyatı artıyo kışın ucuzluyo diye kafam bayağı karışık... :KK37::KK53::44:

fiyat konusunu bilemem ama kullanım şeklini sen daha iyi bilirsin lazım olmayacaağını düşünüyorsan alman gerksiz olur şimdilik bende bu konuda çok kararsızım hazır alışveriş yapılırken alınsın diyorum ama kullanulmazsa yani 4-5 aylık dönemi kışa gelicek belki evden çıkılmıcak o zaman acele etmiş olucaz almakta ben araba işini en sona bırakıcam en sağlıklı o zaman karar verilir diye düşünüyorum

mrbalar bız geldık oglusumlaa evımız mıss gıbım oldu kıslıkları kaldrıdık hurclaraa oglusumla yazlıkları cıkardıkk tozumuzu aldık evlerı havlarndırdık hoppp ırazda atıstırdık eltım gelıcek onu beklıyorum cayla bırsey ler hazırlıcazz ınslll bu arada sabahakı beesık ve takmıma kımsecıkler yorum yapmamıss babamız takıp deındırıme gırınce almayı planlıyor ama besık sabıt model degıl dıe aklıma takıldı ama sızce nasıl sıklıgına cok sıkk amaa:26::26:

Monet Beşik - Bellona Mobilya

gule gule kulanın cnm ya benım yazlık yun yrganım var bırde annem buyuk yaptımıs derkenn yaızın battnıye ıl egecer zaten kısa da dedıgım gıbı yun dıe almadım ben amaaa

kuvet fılamız yoktu onu aldım
ayakkabı aldımm mavısındenn
bırdeee alez aldım aıelrsı ıcın cısı ogrenmeye gececegımız zamanalrda cunku ben erekn ogretmek ıstıyorumm ınsl daa
:KK16::KK16:

afıyet oolsun sekerımm ve cücügüsüüü bız DE ÖLEYIZ BABAMIZ DA OLE DIYOR 1 KG BEBEKLE NE KAA ugrasıyorsun usak rahat etsın senı bosver dıyor aksam yemıs yıyoruz bana verıyor sunu all ogluma gıtsın senı bosver dıyorr:KK19:dedım tmm sen bole yap ama herseyı bır gusel guzel guzel yasarız ınslll:KK16::KK16:canım benımmm buzluktakılerıde ben yıyorum sorun yokkk hepsıde memeleketten geldı genelı k v dogal yetırtırıyor bebegımın sansındann bu sene herseyımz dogall salcamızdan ekmegımızındenn dometesdenn baklalara kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:21::21:

takmamaya calıs cnm bebegını dusun ıyı dolmussun senn esınle hafta sonu planı yapınn bende oleydım esımle hafta sonu kactık herkesden ve cok ıı geldııı gezıp tozmk ınsllllll tavsıye ederım ınsll:KK19::13:
kısa al cnm bence cunku soguk olur eserse yelek kapson gıydırırsın yanıı:KK53::KK53:

gecmıs olsun canım benımm usutmemeye dıkkat ett cnm benımmmm:13:kıne canımız yanmasınn dımı ama yelekesız olmasssssss

Ohhh doğal doğal ne güzel yarasın bebişlerimize...Afiyet olsun,şeker bal olsun:emir_bebek::KK56:(acıktım)

kızlar geçmişe bakmadan hemen yazmak istiyorum çok moralim bozuk....

bugünlerde çok agrasif , sinirli , uyuz , gıcık , alıngan , sevimsiz, sinirrrr, ay nebiliyim aklıma daha gelmeyen bi çok şey oldum ....

Kendime bile tahammül edemiyorken bana nasıl katlansınlar... çevremdekilerle sürekli sorun yaşıyorummm ama biliyorum ki sorun biraz ben birazda insanların laflarını kaldıramamak....
:110:
neden neden nedeeenn...:KK14::KK14:
bi an önce işten ayrılmak istiyorum ve mümkünse evimde kocamla yanlız yaşamak istiyorum...

en azından bi süre ...

Kısacası; bugünlerde bana herşey "ağır" geliyor..!
:KK31:

bende çalısanlara değilde gelen insanlara sinir oluyorum içimden neler neleeeer söylüyorum :)

ama oglusum kıpırr kıpır az once kasıgımda resmen suttu gectııı :KK9::KK9:cok sukurr ya eldı yada bacagı ama bayagı bır kuylandırdı bennııı surtunceeeeeeeeeeee:KK9::KK9:

Beslenme.>Ağız Bezi ve Önlükler.-.İndirimli Bebe kızlar bu siteyi bilen gören varmı çok ucuz herşey.günlük giyeceği pijamalar falan

Canım ben bu siteye üye oldum sepete ekledim alacaklarımı ama eşim beraber alalım deyince bıraktım. Ardından hemen site çalışanları bilgi falan aldım nasıl malları falan diye. kadın ürün detayında %100 pamuk olanları alırsanız kalitesi de iyidir falan dedi. fiyatı uygun olduğu için aklıma yattı eğer bu hafta alırsak bilgi veririm size.

X