2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Ablam aradi. Kizima kuvet kova tas seti aliyormus.cok sevindikkk.lila rengi aliyormus.hafta sonu badana var.diger hafta da kizimin odasini monte edecek enistesi.hemen cicilerini yikamaya baslayacagimmm

Ayyy annem bizde de haftasonu badana var:18::18::18:
Eşim diyor ki niye strese giriyorsun sen birşey yapmayacaksın diye
ama ben rahat duramam ki:KK19::KK19::KK17::KK17:Sonra kızçemin odasına
bakacağız ayyyyy olsun bitsin bir kerede yahuuuuu..Şimdiden kolay gelsin yavrum

bız cıkıyoruzz dınlenelımm ınsl..babamız gelene kdr gecmes ıse devlete gderız heralde yaaa korkuyorumya hayırlısı dua edın de gecsın yaa baska bır dr gıtmek ıstemıyummmmmmmmmmmmm:KK50::KK50::KK50:

Eki Görüntüle 682616
tam 15 kilo aldım bu gidiş pek iyi değil ama bakalım kuzucuklar:)))))

Kuzum ne güzelsin maşallah size..15 kilo almış gibi de durmuyorsun...
Kiloları dert etmek yok.Benim eşim 4 ayda 108den 82 ye düştüyse
herkes düşer...Belki çok hızlı verdi ama çok spor yaptı.Adamım gebe gibiydi
:KK49::KK9::KK9:Yaz annesiyiz ve annem de beni temmuzda doğurmuş(25 temmuzda)
Normal doğum evde yapmış üstelik.Yaz sıcağından erimiş anneciğim :KK31::KK31::KK31:
Hele ki bu sene en sıcak YAZZZZ olacakmışşşş sevinsek mi üzülsek mi
anlamadım yeter ki bebişlerimiz bunalmasın da sıcaktan:18::18::18:

uzan dinlen madem canım yarın sabahta erkenden ara bence. özel muayenesi vardır belki doktorunun bulmaz mısın numarasını ??
hastaneyı aradım ebe ler bakar gerek gorurse ararlar dedı formatta yokmus cep numarası onlar grek gorurseler aralarmıs yaaaaaaa:KK14::KK14:hakkımızd ahyrlısı ben ayakalarımız dıkıp yatayımda ınsll gorurusurzzzzz

Ayyy annem bizde de haftasonu badana var:18::18::18:
Eşim diyor ki niye strese giriyorsun sen birşey yapmayacaksın diye
ama ben rahat duramam ki:KK19::KK19::KK17::KK17:Sonra kızçemin odasına
bakacağız ayyyyy olsun bitsin bir kerede yahuuuuu..Şimdiden kolay gelsin yavrum

Bak yaaa benim de aklıma getirdin şimdi canım yaw, haftaya komple badana yapılacak bizde de. Düşündükçe pireleniyorum ben de ne ana var ne kardeş kendi başımayım uzakta bizimkiler, kadın tutmakta istemiyorum burdakilere hiç güvenilmiyormuş. Benim de çok tanıdığım yok zati. Kocamla yapcaz artık napalım :KK50:

canım bu konu benim çok hassas olduğum bir konuydu dr sormuştum ve gönül rahatlığıyla yiyebileceğimi söylemişti. çünkü içinde hiç bir koruyucu madde yok tamamen doğal ve mevsiminde yetişmiş sebzeler hemde şoklanmış durumda. yani rahatlıkla yiyebilirsin canım :)))

Ohhh içime suları serptiniz hepsini pişirip gönül
rahatlılığıyla yiyebilirim:KK56::KK56::KK56:
Ben de o şekilde düşünmüştüm baştan bayağı
tüketmiştim....Çok sağol canımcımmmmm
Yarın hepsinden pişireyim azar azar:KK56::KK56::KK56:
Bu akşam yemek yemeden yarın akşamı bile düşünür oldum
DURU'm sen nelere kadirsin:KK9::KK9::KK9::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hastaneyı aradım ebe ler bakar gerek gorurse ararlar dedı formatta yokmus cep numarası onlar grek gorurseler aralarmıs yaaaaaaa:KK14::KK14:hakkımızd ahyrlısı ben ayakalarımız dıkıp yatayımda ınsll gorurusurzzzzz

Canım geçmiş olsun uzan bakalım belki işe yarar..

baktım da bebıtofun cıccm var bde onları bılıorum bebıtofunkı ıyı hatta hastane cıkısını ondan alıcam bn markayı gorunce bı tane tek alt begendım tavsanlı coook tatlı eşim gelsınde alıcam bakalım bebıtofa guvenebılırsın

canım benim hastane çıkışım da bebitof çok güzel

:nazar::nazar::nazar: Maşallah kızlar 1000 sayfayı devirdik doğuma kadar 3000ni bulacak herhalde maşallah nazar değmesin
tüüüüüütüüüü maşallah nazar değmesin inş :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: bizleree :21::21::21::21::21::21::21::21::119::119::119::119::119::119:

Ya bennnn 1000.sayfaya yazmak istiyordum:KK43::KK43::KK43:
Sıkıştırsanıza bizi 1000.sayfaya offfff yazlık kışlık ayrımı,çamaşır
amak derken kaçırdım 2000.sayfayı bekleyeyim.Hep bekliyorum zaten:KK9::KK9:

ama oglusum kıpırr kıpır az once kasıgımda resmen suttu gectııı :KK9::KK9:cok sukurr ya eldı yada bacagı ama bayagı bır kuylandırdı bennııı surtunceeeeeeeeeeee:KK9::KK9:
çok iyi canım o zaman. çok endişelenmene gerek yok öyleyse ama sen yinede yarın sabah sor mutlaka :KK34:

Günaydınlar kızçeler biz geldikkkk:KK55::KK55::KK55::KK55:
Babamızla kahvaltı yaptık ve hemen yanınıza geldik...
Kıpır kıpır kızçemle değişik günler geçiriyoruz.Eskiden ay
o atan tekme miydi?yoksa bağırsak hareklerim mi?derken
artık tekme üstüne tekme yiyorum..:KK31::KK31::KK31:Bir doğsun o
görecek o ben ona neler neler yapacağım:KK31::KK31::KK31:Yiyeceğim
onu,göbüşünü öpüp koklayacağım offfff nasıl geçecek şu günler,haftalar,
aylar:26::26::26:Aklıma takılan birşey var size sormak istiyorum:Annelerimizin
yazın buzluğa attığı bezelye,barbunya vs.gibi ürünleri tüketmek zararlı mı?
Konserve olarak değil..Poşetlenip kışın tüketmek için yaptıklarını..Hep bu kafamda
soru işareti benim de...Aydınlatırsanız sevinirim:KK1::KK1::KK1:

neden zararlı olsun ki ben kendim koymuştum buzluğa ve kullanıyorum sonuçta zamanın da alınmış doğal ne güzel işte konserveler katkılı böyle bir imkanın varsa kullan tabikide sen bilirsin yinede

Bak yaaa benim de aklıma getirdin şimdi canım yaw, haftaya komple badana yapılacak bizde de. Düşündükçe pireleniyorum ben de ne ana var ne kardeş kendi başımayım uzakta bizimkiler, kadın tutmakta istemiyorum burdakilere hiç güvenilmiyormuş. Benim de çok tanıdığım yok zati. Kocamla yapcaz artık napalım :KK50:

slm cnm .yalnız gurbette olmak çok zor bilirim bende öyleyim.ama bebeginin sağlığını da düşün bence bir kadın tut. sonuçta hamile insan hassastır.sonra acısını çekmeyesin.ben bahar temizliğim için kadın tutacagım. eşimde kadın tutmasam bile güzel yapar.sonuçta bebişime kıyamam.badana kokusu çok ağır olur dikkat et kendini yorma...

dinlenincede geçmezse en kötü devlete gidiver canım. Rabbim korusun bebeciklerimizi :KK16:

Ayyy kıyamam sana bzi annemle yakınız ama o evinde kalacak
bize yemek yapacak badana kokusu beni kötü yapar diye ben evde
duramayacağım.Eşim ilgilenecek adamlarla.Biz de iyice havalandıktan sonra
kuruduktan sonra annemle yapacağız temizlik....Geleyim mi kız annemle size:KK1::KK1::KK1:
Kocalarımız ALLAH'ım uzun uzun ömürler versin(annelerimize,babalarımıza da kardeşlerimize de
ayyyy herkese sardım yine ben:KK1::KK1:)) ben de hiç kadın tutmadım sitedeki herkes tutuyor ama
ne bileyim.Bankada çalışırken de hiç tutmazdım.Bizim evdeki camlar yere kadar,heleki oturma
odasındaki cam tam bir duvarı kaplıyor yazık anneme ya da kocama:KK17::KK17::KK17:
Pirelenmekte haklıyız umarım çabucak geçer biter de otururuz misler gibi:KK52::KK52::KK52:

neden zararlı olsun ki ben kendim koymuştum buzluğa ve kullanıyorum sonuçta zamanın da alınmış doğal ne güzel işte konserveler katkılı böyle bir imkanın varsa kullan tabikide sen bilirsin yinede

İçimi rahatlatmak için sormuştum sonuç olarak sizler bilir kişilersiniz:KK9::KK9::KK9::KK9:

slm cnm .yalnız gurbette olmak çok zor bilirim bende öyleyim.ama bebeginin sağlığını da düşün bence bir kadın tut. sonuçta hamile insan hassastır.sonra acısını çekmeyesin.ben bahar temizliğim için kadın tutacagım. eşimde kadın tutmasam bile güzel yapar.sonuçta bebişime kıyamam.badana kokusu çok ağır olur dikkat et kendini yorma...

Ayyy kıyamam sana bzi annemle yakınız ama o evinde kalacak
bize yemek yapacak badana kokusu beni kötü yapar diye ben evde
duramayacağım.Eşim ilgilenecek adamlarla.Biz de iyice havalandıktan sonra
kuruduktan sonra annemle yapacağız temizlik....Geleyim mi kız annemle size:KK1::KK1::KK1:
Kocalarımız ALLAH'ım uzun uzun ömürler versin(annelerimize,babalarımıza da kardeşlerimize de
ayyyy herkese sardım yine ben:KK1::KK1:)) ben de hiç kadın tutmadım sitedeki herkes tutuyor ama
ne bileyim.Bankada çalışırken de hiç tutmazdım.Bizim evdeki camlar yere kadar,heleki oturma
odasındaki cam tam bir duvarı kaplıyor yazık anneme ya da kocama:KK17::KK17::KK17:
Pirelenmekte haklıyız umarım çabucak geçer biter de otururuz misler gibi:KK52::KK52::KK52:

Ya sorma canım kocam benim her şeyim zaten burda anam babam kardeşim.. Onunla hallederiz artık. Burda kv var ama 3 senede 3 kez geldiği için sağolsun temizliğe hiç gelmez zati :KK9: kendi annem de diyor geleyim diye ama daha yeni ameliyat oldu elinden kadıncık kesinlikle gelme dedim ona. Okuldayken hiç kadın tutmadım ben de, burda tutanlar da şikayetçi. içime sinmedi anlayacağınız. Neyse boyandıktan sonra bir cumartesi pazar arkadaşları da çağırıp yaparız belki meslektaşlar yardım eder belki ya :KK9:

Ben artık kaçarım kızçemle eşim geldi yemek vakti YAŞASIN YEMEK YEMEK:KK56::KK56::KK56::KK1::KK1:

X