2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
yaa bak yaa 34 bdenden bahsediyooo:KK5::KK5::KK5::KK5: 72 kiloluk hamişe denirmi öle:KK53::KK53::KK19::KK19::KK19::KK19:

öyle demi ben az kilo alanlara değil kendim gibi alanlara bakayım en iiyisi:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Bende 11,5 kilo aldım hamileliğimin başından beri şimdi 65 kiloyum ama veririm yaww ne olacakk ama yüzüm felan kilo almadı yanii çok şükürrr :nazar::nazar::nazar: kızımda 1078 kg dı maşallah onada :nazar::nazar::nazar::nazar: ama belim kopuyor resmen oda ayrı bir meselee:KK20::KK20::KK20::KK20:

Yavrum nerde göbüş 2. resimde biraz belli ama öncekinde ve bu ilk resimde yok nerdeyse maşallahhh:nazar::nazar::nazar::nazar: kilo felanda almamışın taş gibisin kız hala :21::21::21::21::21::21::44::44::44::44::44::44::44:

Çok sağol kuzum benim:KK31::KK31:çıplak çekip göndercem size:KK1::KK1::KK1:
Herkesin farklı işte canım...Kilo filan bahane şu melekleri alıp
kokusunu hissedelim,ağlamasını duymayı,görmeyi nasip etsin ALLAH'ım:emir_bebek::nazar::nazar:

Çok sağol kuzum benim:KK31::KK31:çıplak çekip göndercem size:KK1::KK1::KK1:
Herkesin farklı işte canım...Kilo filan bahane şu melekleri alıp
kokusunu hissedelim,ağlamasını duymayı,görmeyi nasip etsin ALLAH'ım:emir_bebek::nazar::nazar:

Aminn canım inş bir gelse o günler sağlıcakla hayırlısıyla bir alsak binnoşları kucağımıza allahın izniyle oda olacak inş yaww :KK1::KK1:çek gönder sen :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben kaçar kızlar kızçemle mutfağa yemek yapmaya
Babamız erken gelecek...Öptük sizi..ALLAH'a emanet olun

Bende 11,5 kilo aldım hamileliğimin başından beri şimdi 65 kiloyum ama veririm yaww ne olacakk ama yüzüm felan kilo almadı yanii çok şükürrr :nazar::nazar::nazar: kızımda 1078 kg dı maşallah onada :nazar::nazar::nazar::nazar: ama belim kopuyor resmen oda ayrı bir meselee:KK20::KK20::KK20::KK20:
aramızda 3 hafta var ama vee ben 61 le hamile kaldım neysse düşünmeyeyim bari 3 hafta sonra bel ağrsı bendede başlar belkim:26::26::26:
Ben kaçar kızlar kızçemle mutfağa yemek yapmaya
Babamız erken gelecek...Öptük sizi..ALLAH'a emanet olun

hadi kolay gelsinn. bu hafta evde annem olunca yemek derdim yok ne güzel:KK16::KK16:

canım bi derdim vardı onu paylaştım özel bi konuydu benim için zaten utana sıkıla yazmıştım ama kimseyi pek ilgilendirmedi heralde o yüzden bende sildim..

günaydın bu arada nasılsın

ayy tatlım hiç görmedim yazdığını o kadar da kaçırmadan okumaya çalışıyom:KK43:

aramızda 3 hafta var ama vee ben 61 le hamile kaldım neysse düşünmeyeyim bari 3 hafta sonra bel ağrsı bendede başlar belkim:26::26::26:

hadi kolay gelsinn. bu hafta evde annem olunca yemek derdim yok ne güzel:KK16::KK16:

Bencede hiç takılma canım bende 54le başladım ama kilomu göstermiyodum gören nasıl 54 kgsın diyordu boyum uzun o bakımdan veririz nasılsa benim doğumdan sonra kaynanam yanımda olacağından kesin veririm sinir sitresten ama umuruma getirmeyeceğim onun burda olduğunu kendisini pek sevmemde o bakımdan :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

Kizlar bende idrar yolu enfeksiyonu olmus ilac kullandim bazi degerlerim dusmus ama halen var 2.5 lt su iciyorum hijyene dikkat ediyorum niye bole oldu ki acaba bide cok wc ye cikiyorum sizdede olan varmi benim gibi

yaa bak yaa 34 bdenden bahsediyooo:KK5::KK5::KK5::KK5: 72 kiloluk hamişe denirmi öle:KK53::KK53::KK19::KK19::KK19::KK19:

öyle demi ben az kilo alanlara değil kendim gibi alanlara bakayım en iiyisi:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

aynen canım bende 10 kilo aldım. amaann veririz nasılsa :KK34::KK34:bebişlerin peşlerinde koştururken çokta aklımıza gelmicek kilolar.aklımıza geldiğinde de hala varsa çok kilomuz spora diyete başlarız dimi ama :KK34:

Kizlar esim normal dogum yapmami istemiyorr:26:hem beni hem bebegi dusundugunu soyluyor.uzun zamandir sezeryan olursun kesin felan diyordu.sabah sordum yine oylekonusunca.evet sezeryan olmani istiyorum diyor.o kadar sanci aci cekmeni istemiyorum dedi.sok oldum ilk defa endiseli gorunuyordu bu kadar.bebege bisey olur diye korkuyormus hem de.kuzenmin bebeginin kolu catladi dogumda.onu soyluyor ya bisey olursa diyor.ne yapacagimi sasirdim.akil verin.

eşin seni düşünüyor ne güzel işte ama yinede senin isteğin önemli birebir olayı yaşayacak olan sensin tabi birde gidişata göre dr kararı bence sen eşinin yanında dra bu konuyu aç onun vereceği cevaba göre ikinizinde kesin fikri oluşur

Kizlar bende idrar yolu enfeksiyonu olmus ilac kullandim bazi degerlerim dusmus ama halen var 2.5 lt su iciyorum hijyene dikkat ediyorum niye bole oldu ki acaba bide cok wc ye cikiyorum sizdede olan varmi benim gibi

Canım önce geçmiş olsun diyeyim. Geçen hafta tahlillerimde benim de idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Doktor ne kadar dikkat etsen de olabiliyor dedi ki ben çok titiz biri olmama rağmen oldu bende. düşün ki günde 2-3 defa iç çamaşırı değiştiririm, duşumu 2 günde bazen günlük alırım. doktorun dediği tuvaletin geldiğinde hemen gidip mesaneni tamamen boşalttığına emin olmalıymışsın falan demişti bana. ama çok şükür hemen geçti benimki, bi tane doz verdi tek kullanımlık.

uykumda bile wc ye gidiyorumm benn :KK9::KK9:

bu sabah yataktan kalkmışım uykulu vaziyette farkında değilim. niye kalktım ki ben çişimde yok ki diyorum kendi kendime. neyse madem kalktım gideyim bari wc ye dedim. anaamm meğer gelmiş hiç farkında değilim. arrtık vücudum kendi götürüyor beni wc ye ben farketmesemde bak şimdi yine gitmem lazım o kadar andık gelmese olmazzzz :KK9::KK9::KK9::KK23::KK23:

Bugün bende de olduğunu öğrendiğim meret! yarın doktoruma soracağım. İdrar testini de karnımın çok sertleşmesi sonucunda kendim yaptırdım. Demek ki enfeksiyondan sertleşiyormuş.

Canım önce geçmiş olsun diyeyim. Geçen hafta tahlillerimde benim de idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Doktor ne kadar dikkat etsen de olabiliyor dedi ki ben çok titiz biri olmama rağmen oldu bende. düşün ki günde 2-3 defa iç çamaşırı değiştiririm, duşumu 2 günde bazen günlük alırım. doktorun dediği tuvaletin geldiğinde hemen gidip mesaneni tamamen boşalttığına emin olmalıymışsın falan demişti bana. ama çok şükür hemen geçti benimki, bi tane doz verdi tek kullanımlık.

Sanada gecmis olsun cnm bende cok ic camasiri degistiryorum ozellikle aksamlari islak oluyomus gibi hissediyirum ama su olabilirmi ben hem noormal tuvaleti hemde alafrangayi kullaniyorum ne bilim aklima baska bisey gelmiyo nedense ama dedim gibi hijyene cok dikkat ediyorum

selamlar hnmlar nasılsınız sabah bır suru alıntı yapıp yazmıstım ama k .babiş pc kapatmıs ve ben onaylamadan hepıcıı gıtmıs yaaaaaaa neyse hayırlısıı belımm cok agrıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr:18::18:benım yaaaaaaaaaa normamıdır sızce???

o anne ve bebek fotosunu harıka ya dedıgınız gıbı benımde tuylerım dıken dıken oldu gorunceeeeeeeee

rabbım hayırlısı ıle saglıcakla kucagııza almayı nasıp eder ınslll:KK16::KK16:
k.anne ve baba memlekete gıttı ler 1 hafta 10 gunden gelırler gerı bıraz oglumla ayrı keyıf yaparız bısde dımı amaa hakımızda hayorısı gecmıse bır dah bakım bakalımmm gercı namazı kılıp markete gıdecegızz canımız cesıt cesıt meyve ıstıyordaaaaaaaa:KK39::KK39::KK39::KK53::KK53:

Sanada gecmis olsun cnm bende cok ic camasiri degistiryorum ozellikle aksamlari islak oluyomus gibi hissediyirum ama su olabilirmi ben hem noormal tuvaleti hemde alafrangayi kullaniyorum ne bilim aklima baska bisey gelmiyo nedense ama dedim gibi hijyene cok dikkat ediyorum

Canım bak sebebi genel olarak buymuş: gebelikte sık görülmesinin sebebi gebeliğe bağlı idrar yolu sisteminde oluşan değişikliklerdir . büyüyen rahim idrar torbası üzerine bası yaparak mesanenin tam boşaltılmasını engellemektedir. ayrıca artan gebelik hormonları idrar yollarının üreterlerin yapısını değiştirerek mesanedeki idrarın böbreklere geri kaçmasına sebep olmaktadır..

Canım bak sebebi genel olarak buymuş: gebelikte sık görülmesinin sebebi gebeliğe bağlı idrar yolu sisteminde oluşan değişikliklerdir . büyüyen rahim idrar torbası üzerine bası yaparak mesanenin tam boşaltılmasını engellemektedir. ayrıca artan gebelik hormonları idrar yollarının üreterlerin yapısını değiştirerek mesanedeki idrarın böbreklere geri kaçmasına sebep olmaktadır..
hepimizin başına gelebilecek birşey yani :44:

merln---esının neden ole dusunyor kıne benım esımde aksıne ınsll normal yaparsın dıe dua edıyor kı dogumda ıcındekı um psılık kan vs gıder ve tapp teze olursun dıyee kı ve en cok hayalım olan seyy bebegımı hemen kucagımıaa almam ve anne bebek arasındakı o sıcaklıgı tatmam hemen ama sezeryan(aksı bır hal olmaz ıse orn.bebegım tehlıkede ben tehlıkede ısem olurda)olan ark ve eltımler halende cekıyor 5 sene oldu doum yapalı usuttuugn de yukarı uzakdıgında hemen agrıryor vee dogumdan sonra 2 st ancak kendıne gelıyor ımın emzırtttııgı kımın gıydırdıgı hıcc umurunda olmuyorr yanı ınsl normal yaparım ve tum ısteyenler canımmmmmmmm:KK16::KK16:

aynen canım bende 10 kilo aldım. amaann veririz nasılsa :KK34::KK34:bebişlerin peşlerinde koştururken çokta aklımıza gelmicek kilolar.aklımıza geldiğinde de hala varsa çok kilomuz spora diyete başlarız dimi ama :KK34:
aynen seker ım zaten bebıs ler ık zamalr uyku dusenı pek olucak ve en gec 2 st de bır emzırcezz gece gunduz ve bol su ıcersek hem bıse hemde sutumuze faydalı ve hem ev ısı hem bebıs hemm mısafır derkenn ohoooooooooooooooooo ben kalmaz dıye dusunyorumm kı suanda 8 kg aldımm bugun de 8.aydan 1 gun aldım ınslllllllllllll:21::21::21:

X