2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
yawrum takma bu kadar yaa? 4-5 kilo daha alırsın en babası.
5 kilo öyle,yarısıda emzirirken, kalanıda yazın sıcağına üflersin hooopppp :KK9: Bişeycik kalmaz :KK34::KK34: :KK76::KK76:

inşallah cicim :)

yaklaşık 12 haftanız kalmış bence taş çatlasa 6 daha alırsınız. 14 le doğuma girersiniz. 9 kg fazla ile çıkarsınız. Lohusalıkta 5 kg verirsiniz. 4 kg fazlanız kalır. Ohooo hiç bişi bence. Başarılı.
umarım dediğin gibi olur ya 15 ile kapasam yeter.

yaa bak yaa 34 bdenden bahsediyooo:KK5::KK5::KK5::KK5: 72 kiloluk hamişe denirmi öle:KK53::KK53::KK19::KK19::KK19::KK19:

öyle demi ben az kilo alanlara değil kendim gibi alanlara bakayım en iiyisi:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

sen bana bak o taş hatuna bakma cicim :) bende 73 oldum :)

kızlar facede 2013 temmuz anneleri die bir grup war yeni gördüm katıldım ama kapalı grup olduğundan onay beklio sanırım aranızda o sayfayla ilgilenen warmı?

kızlar facede 2013 temmuz anneleri die bir grup war yeni gördüm katıldım ama kapalı grup olduğundan onay beklio sanırım aranızda o sayfayla ilgilenen warmı?

bundan önce kapatılan gruptan kızlar kurmuştu kapatılması üzerine ama ben katılmadım burası daha güzel geliyor bana

Kizlar bende idrar yolu enfeksiyonu olmus ilac kullandim bazi degerlerim dusmus ama halen var 2.5 lt su iciyorum hijyene dikkat ediyorum niye bole oldu ki acaba bide cok wc ye cikiyorum sizdede olan varmi benim gibi

Çok geçmiş olsun canım benimde problemim vajinamda 2günde bir kaçıntı oluyor ama öyle böyle değil ya ve bazen kaşıdığımda kanıyor ve idrarımı yaparken yanıyor o kadar dikkat etmeme ragmen gene oluyor doktoruma söyledim ya anlamadı dediğimi yada unuttu ilaç yazmayı gittiğimde birdaha söyleyeceğim böyle promlemi olan varmı kızlarr bilemedim ne yapacağımı :KK19::KK19::KK19::KK19:

Herkese günaydıınn,, bişi sorcam karnınız yusyuvarlakmı büyüyo yoksa şekilsizmi?? benimki biraz şekilsiz sanki ben yusyuvarlak bi karın istiyoruuumm:KK37::KK37:
canım benımkı sureklı yer degıtırdıgı ıcınn degısıyor yamukk sıvrı yuvarlakk genıss her halıyle gusel oglusum kıpı zıkıpı z:nazar:durmuyorkı yerınde ehhehe

amınn allah olmaynlara versın ıns. ben sımdıden annemın bna nıe kızdığnı anlıorum :KK9: doğnca naparım blemıorumm ama bı an once gelseler eşim dun gece gun saydı :KK9: bişe kalmams dıo 101 gun :))) bu kadar ay gectı buda gecer heralde :))))
aynen bıızmde safakımızz 83 esımle sayıyoruz bakalımm 70 gorelım memleket gecıcez askerlıktekı gıbımm heheh:KK52::KK52:

selam güzel anneler ve bebişleri :)
biz bugün şeker için ayrıca doktara gittik ve diyete başladık :) Allah kolaylık versin inşallah :))
bir süre takip edeceğiz inşallah ilaca gerek kalmaz dua edin bize :)
elishka duanı okudum Allah kabul etsin inşallah..
ben kaçırmış olsamda paylaşımları geçmişe bir göz atayım bakalım,
sevgiler
rabbım kolaylık versın cnm benımm ınsl ilaca gerek kalmazz:KK19:
Selam kızlar, sayfalar almış başını yürümüş okumaya yetişemedm :)
Dün dondurma muhabbeti bende de istek yaptı, bugün gittim aldım, kocamı bekliyorum gelsin de onunla birlikte yicem inşallah.
:KK56:

Bu akşam sinemaya gidiyoruz "Selam" filmine, fragmanlarına göre çok güzel gibi.
İzledikten sonra görüşlerimi paylaşırım inşallah.
ınsl...bılgı verkıne bende ıstıyorumm bakalım ne zaman ksmet olursa gıtmekkk:KK31::KK31:
Çok sağol kuzum benim:KK31::KK31:çıplak çekip göndercem size:KK1::KK1::KK1:
Herkesin farklı işte canım...Kilo filan bahane şu melekleri alıp
kokusunu hissedelim,ağlamasını duymayı,görmeyi nasip etsin ALLAH'ım:emir_bebek::nazar::nazar:
aynen ınsl saglıcakal kucagımıa alsaydık cnm yaaa tıg gıbısınız maaallah subhanallahhhhhhhh cnm benım:KK54:

sizce nasıl
$PİJ 1.jpg

nddd cımm senn avatarındakı patıklerden burda yapıp satıyorlarr o kaa hosuma gıttı kı convers olanından alıcam ogluma ınsll tabıı sımsek maknunılı de satılıyor maa pek tatlılar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK8::KK8:

Bencede hiç takılma canım bende 54le başladım ama kilomu göstermiyodum gören nasıl 54 kgsın diyordu boyum uzun o bakımdan veririz nasılsa benim doğumdan sonra kaynanam yanımda olacağından kesin veririm sinir sitresten ama umuruma getirmeyeceğim onun burda olduğunu kendisini pek sevmemde o bakımdan :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:
ahhhhh bu kayganalrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
aynen canım bende 10 kilo aldım. amaann veririz nasılsa :KK34::KK34:bebişlerin peşlerinde koştururken çokta aklımıza gelmicek kilolar.aklımıza geldiğinde de hala varsa çok kilomuz spora diyete başlarız dimi ama :KK34:
inşallah allahımm yaaaa hepbirliktee...:KK8::KK8::KK8::KK8:
inşallah cicim :)

umarım dediğin gibi olur ya 15 ile kapasam yeter.

sen bana bak o taş hatuna bakma cicim :) bende 73 oldum :)

bakmıyorum ona zaten :KK19::KK19::KK19: ne güzel benle aynı kilolarda olanlar varr onlara bakıyorum artık :nazar::nazar::KK19::KK19::KK19:

merln---esının neden ole dusunyor kıne benım esımde aksıne ınsll normal yaparsın dıe dua edıyor kı dogumda ıcındekı um psılık kan vs gıder ve tapp teze olursun dıyee kı ve en cok hayalım olan seyy bebegımı hemen kucagımıaa almam ve anne bebek arasındakı o sıcaklıgı tatmam hemen ama sezeryan(aksı bır hal olmaz ıse orn.bebegım tehlıkede ben tehlıkede ısem olurda)olan ark ve eltımler halende cekıyor 5 sene oldu doum yapalı usuttuugn de yukarı uzakdıgında hemen agrıryor vee dogumdan sonra 2 st ancak kendıne gelıyor ımın emzırtttııgı kımın gıydırdıgı hıcc umurunda olmuyorr yanı ınsl normal yaparım ve tum ısteyenler canımmmmmmmm:KK16::KK16:

aynen seker ım zaten bebıs ler ık zamalr uyku dusenı pek olucak ve en gec 2 st de bır emzırcezz gece gunduz ve bol su ıcersek hem bıse hemde sutumuze faydalı ve hem ev ısı hem bebıs hemm mısafır derkenn ohoooooooooooooooooo ben kalmaz dıye dusunyorumm kı suanda 8 kg aldımm bugun de 8.aydan 1 gun aldım ınslllllllllllll:21::21::21:
o koşturmacada vericez inş kiloları :KK16::21:

evet canım ama tabi önlemenin yolları da varmış bol su tüketmek, tuvaletin geldiğinde hemen gitmek ve mesaneyi tamamen boşaltmaya çalışmak.

ya ben su tüketiyorumda wc ye öyle hemen gidemiyorum evdeyken sıkıntı yokta işteyken bazen bekliyorum. belirtileri nedir ki ? acaba bende de var mıdır?

Kizlar bende idrar yolu enfeksiyonu olmus ilac kullandim bazi degerlerim dusmus ama halen var 2.5 lt su iciyorum hijyene dikkat ediyorum niye bole oldu ki acaba bide cok wc ye cikiyorum sizdede olan varmi benim gibi

geçen ay benimde kaşıntı ve biraz yanma gibi olmuştu dr idrar tahlili yaptırdı birşey yok dedi ama sonrada karbonatlı suyla tahretlen dedi sanki iyi geldi ilaç kullandıktan sonra yani düzelince sende dene istersen sonrası için olası bir enfeksiyonu önler belki

nddd cımm senn avatarındakı patıklerden burda yapıp satıyorlarr o kaa hosuma gıttı kı convers olanından alıcam ogluma ınsll tabıı sımsek maknunılı de satılıyor maa pek tatlılar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK8::KK8:
:KK16: bana dayımızın eşi ördü tatlım. ilk patiği oğluşumun. o zaman daha cinsiyeti belli değildi. her bebeğe olur diye yengem bunu örmüştü :KK16::KK16:

geçen ay benimde kaşıntı ve biraz yanma gibi olmuştu dr idrar tahlili yaptırdı birşey yok dedi ama sonrada karbonatlı suyla tahretlen dedi sanki iyi geldi ilaç kullandıktan sonra yani düzelince sende dene istersen sonrası için olası bir enfeksiyonu önler belki

Canım benimde kaşıntı problemim var dediğini deneyeyim belki faydası olurr umarımmm:KK50::KK50::KK50:

ahhhhh bu kayganalrrrr :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

inşallah allahımm yaaaa hepbirliktee...:KK8::KK8::KK8::KK8:

bakmıyorum ona zaten :KK19::KK19::KK19: ne güzel benle aynı kilolarda olanlar varr onlara bakıyorum artık :nazar::nazar::KK19::KK19::KK19:
bakma zaten şekerim. o zaten hamiş olmadan öncede çıtı pıtıymış. maşallah bebesine almış kiloları iştahta yok tabi. anca bebişe yiyiyor. ben öyle değilim valla hem kendime hemde bebeme yiyorum :KK9::KK9:bi kaşık bana bi kaşık oğlumaa :21::KK8:

işlerimi hallettim geldim ama çok yoruluyorum artık, kabullenmek de istemiyorum ama:)zamankulesi doğum tarihlerimiz aynı görünüyo:) bi dahaki randevun ne zaman?

kızlar şu avent biberon setinin fiyatını bilen var mı bu gün sordum da 95 dediler acaba iyimidir bu fiyat ben daha bu tür şeyleri hiç araştırmadım

X