2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
boyle durumlar icin gaviscon surup bulundur evde canim.. hamilelik reflusu icin kullanilan bir surup.. ve daha oncede yazmistim muz veya kurutulmus ekmek veya galeta da biraz rahatlatir..

bana artık muz hiç fayda etmiyor hatta ilaç bile bir kaşık alıyorum o da kesmiyor. neyseki hergün çekmiyorum birgün yanarsa birgün bişey yok

Orda bir göbüş var uzakta o göbüş benim göbüşümdür
Çok belli etmiyor kuzum ama var işte

maşallah çok tatlısın. çok güleç tatlı bir yüzün var

ben görüyorum daha görüntü gitmedi

bende ayak tırnaklarımı kesmeye çalışırken çok zorlanıyorum ya..onlara ulaşmak evereste tırmanmak gibi bişey

canım sen ihmal etme bu gidşte doktoruna sor tamammı ne olur ne olmaz bide o baksın için rahat etmiş olur

benim eşim mümkün değil giremez doğumuma. bazen izletiyorum doğum videolarını. kadın o kadar acı çekiyor kimse bişey yapmıyor ben dalarım öyle doktora diyor girmemesi daha hayırlı. stresten oda doğurur kesin benim yanımda

O senin tatlılığın kuzum Ben azıcık çıkayım günlük sporumuzu
yapayım da kocaman bir çikolatayı hak edeyim
Küçükken çikolata manyağıydım ve her gece ALLAH'a dua ederdim:Allah'ım
ne olur babam çikolatacı olsun diye Ne kadar masum bir dua.Para istesem
ya bol bol çikolata almak için safım benimmmmm:1
:

Annişler İbrahim Tatlıses de 61 yaşında baba olmuş.
Eşi Ayşegül suni sancı uygulanmasına rağmen doğum gerçekleşmediğinden sezeryan olmuş...
Demet Akalın da ziyaret etmiş bebek şekerini twiterda paylaşmış...
Allah analı babalı büyütsün...

[url=http://......./c25MCx]
[/URL]

Son düzenleme:
bde eşlemızı dusunelım bde ben hep catladım butun goz zevkı kactı vallahı

ben catlak da görmüyorum belki vardır
bol bol yag ve nemlendirici banyosu yapıyorum hehehe

ama gercekten görüntü hoş değil en iyisi giyinik şeyetmek
yorgan altı filann

Orda bir göbüş var uzakta o göbüş benim göbüşümdür
Çok belli etmiyor kuzum ama var işte

yaa nerde o göbüş ciddeeeennnn başka foton yok mu şekerim :))))

benmkı de aynı valla doktru dover sız ıcerde bıtane doğuryosunz bız 9 doğuruyoruz dıo ama gormesını ısterm bnı ole cok cocuk ıstıo bnmkı de bırazcık oyuzden okadar acıyı cekerkn gorurse bda cocuk ble istemez

heheheh kızçende öyle dualar eder artık

ay yok ben istemiyorum görmesini. sonra yanıma yaklaşmaz aman canın acımasın aman bişey olmasın diye. iyice kardeş gibi oluruz.

Benimkide korkudan bayılır drlar beni bırakıp onunla ilgilenebilir şaka bir yana ben istemem eşimin yanımda olmasını.Ona kalsa o da istemez heralde ...

benmkı de aynı valla doktru dover sız ıcerde bıtane doğuryosunz bız 9 doğuruyoruz dıo ama gormesını ısterm bnı ole cok cocuk ıstıo bnmkı de bırazcık oyuzden okadar acıyı cekerkn gorurse bda cocuk ble istemez

bu normal dogummu sezeryanmi ikilemi oldurecek benide.. her ikisininde avantajlari dezavantajlari var.. biri catir cutur yirtilip geriliyorsun uzman bir ekip olmassa vay haline hersey olabilir bebegede sanada diger al sana bir ameliyat en az 6 ay 1 yil cekiyorsun derdini... bu konunun korkusu meraki kararsizligi guvensizligi yedi bitirdi benide !! zaten hemilelik ve bebek sahibi olmak degil en bunalimlisi dogum bence ..Allah im yardimcimiz olsun !!!

selam güzel anneler ve bebişleri :)
biz bugün şeker için ayrıca doktara gittik ve diyete başladık :) Allah kolaylık versin inşallah :))
bir süre takip edeceğiz inşallah ilaca gerek kalmaz dua edin bize :)
elishka duanı okudum Allah kabul etsin inşallah..
ben kaçırmış olsamda paylaşımları geçmişe bir göz atayım bakalım,
sevgiler

ay yok ben istemiyorum görmesini. sonra yanıma yaklaşmaz aman canın acımasın aman bişey olmasın diye. iyice kardeş gibi oluruz.

benm bşeyler yapp kendımı korumam lazım valla bebgm daha kucukken bn bdaha hamıle kalırım :) sprl taktırım dedm senı dove dove gereı hastnye gtrurum ddı bnmkı braz manyak :) napıcam blmıorum sız napıcaksız kızlar yha

Merhaba arkadaşlar, uzun zamadır kadınlar kulübünde bu bölümlere bakmıyordum. Çünkü bizim bebeğimiz doğdu ve artık 15 aylık :) Aslında şimdi girme sebebim de yaptığım bebek şekerlerini, nikah şekerlerini, blogumu tanıtmaktı. ama yazdıklarınızı okuyunca o güzel günler aklıma geldi yine. sanki tekrar yaşadım. Ne kadar da çabuk geçmiş. Tadını çıkarın! Anneliğin her dönemini yaşamak bir başka güzel. ama şurası kesinki (eğer bir sağlık sorunu yoksa) en kolay dönemi hamilelik dönemi :) sizinkilerin de artık hareketleri bir hayli hissedilir olmuştur. aayy benim kızım karnımı öyle bir gererdi ki, göbeğimin şekli yuvarlak olmaktan çok çaprazlamasına silindir gibi bişey olurdu :) ama en güzel aanı doğum anıydı. ben normal doğum yaptım, benim için eşşiz bir zamandı! Hep yaşamak istediğim bişeydi ve çok şükür ki bir engel olmadı ve normal doğum yapabildim. Artık o her acıyla ağrıyla karşılaştırılan doğum sancısının nasıl bişey olduğunu biliyorum, başım göğe erdi :) ilk sancım başladığında yaşadığım kararsızlığı hiç unutmam ''acaba bu sefer doğum sancısı mı?'' diye sormuştum eşime. saat gecenin 2 buçuğuydu. çok kısa bir sancı ile uyanmıştım. aah ah dedim ya resmen tekrar yaşadım o zamanı. neyse şekerlerimden de başka zaman bahsederim. kızım durmuyor. size çok tatlı hamilelikler dilerim, sorunuz olursa aklımda kaldığı kadarıyla cvplamaya çalışırım. hadi baş baş :)

valla ben bnyo yaparken eğilemedğm için eşim gelio keseye goruo yanı :)))) dalga gecıoo sızdırma olmasın dıo ):

evet bende izledim öğle arası yemek yerken :)

eminsin yanı 6 aylık olduğuna :)

niye ben kg ile alıyorum aktarlarda felan açık satılanlar kg ile canım :) banada kayınvalidem söyledi baktım gerçekten de var açıkta

cicim çok sağol ama açılmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…