2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

inş. buluruz burda yha :)

uykusuz geçecek gecelere start vermiş bulunmaktayız... sırt ağrısı - bel ağrısı ve en önemlisi rahim kasları ağrısından kıvrandım resmen... uykuya dalmak ne kelime yatamadım bile... sabaha karşı uyuyakalmışım... 10,30 gibi de kalktım... ama hoşaf gibiyim heryerim ağrıyo...

karabiberim benim şekerim sınıra yakın çıkmıştı... canım öyle çok tatlı çekmiyodu ama hergün çikolata mutlaka yiyiyodum...tatlı da öyle... belki de canımın çekmesine fırsat vermeden yiyiyoolabilirim de...

Güne böyle başlayınca ister istemez kötü düşünemiyor insan

hele de 3 gün sonunda güneşi görmüşken :82::131:

ay canım bende görmedim yazını yeni girmiştim
neden olur ki acaba agda filan yaptın mı ondanda şişebliyor sonra düzeliyor ama ....

kilo aldıgın için de olabilir mi acaba :44:

bende Allah izin verirse normal dogum istiyorum
son ay kocişle çalışmalara hız veririz normal dogumu kolaylaştırıyormuşşş
benimde ilişki sırasında içimde bir acıma hissediyorum yara mı var acaba.... neden öyle oluyor kii bi doktoruma sorucam gidince ama üüüf alltan mauayne ederse bide gerçi bayan ama yinede pofffff

cok yorulunca benimkide hiç hareket etmiyor
böyle ayaklarını uzatıp serbest bırak kendini bide tatlı ye bak nasıl kıpır kıpır olur annesiii
bide neden cam siliyosun bakalım sen bırak kirli kalsınlar aman yada başkasına sildir yok öyle cam silmek filannn

benimde canım aynı sekilde
nerdeyse sag arka kısmına kadar geldiii
diyorum ne işin var senin ordaa taa nereye gitmş:)))

canım ben arkadaşlar ilk yıkarken 4oda yıkarız diyince dedim bari sonra 90da yıkayın diye yoksa bende ilk yıkamada en az 60da yıkamayı düşünüyorum..sende 90da yıkayabilirsin ki zaten makine bebeğe gelince kendi otomatik olarak 90ı seçiyo..çünkü bebeğimiz daha çok korumasız..kıyafetler filan hep toz içinde kalıyordur diye düşünüyorum

canım ilk ağda yaparken farkettim zaten..bi dokundum elime şişlik geldi..önce bi taraftaydı şimdi orantılı oldu en azından iki yandada var..acı yok ama doktora gidince sorucam bakalım ne diyecek..

birde senin dediğin gibi kilo almamdanda kaynaklı olabilir diyede düşünüyorum..

canım yanma; eper ilişki sırasında akıntın gelmiyo yada az geliyorsa olabilir hemen aklına kötü bişey getirme canım..doktora sor ama ihmal etme

aynn tatlım dirençsız olucaklar zatn mıkroplarla savasamazlarkı mınıcık olucaklarr off bı an once dgsalar

aynn tatlım dirençsız olucaklar zatn mıkroplarla savasamazlarkı mınıcık olucaklarr off bı an once dgsalar

evet canım yaaa burda sizinle muhabbet edince varya içim gidiyo keşke kucağımızda olsalardı şimdii

çok değişik bir heyecanmış gerçekten Allah herkese nasip etsin

evet canım yaaa burda sizinle muhabbet edince varya içim gidiyo keşke kucağımızda olsalardı şimdii

çok değişik bir heyecanmış gerçekten Allah herkese nasip etsin

amınn allah olmaynlara versın ıns. ben sımdıden annemın bna nıe kızdığnı anlıorum doğnca naparım blemıorumm ama bı an once gelseler eşim dun gece gun saydı bişe kalmams dıo 101 gun :))) bu kadar ay gectı buda gecer heralde :))))

aaa aynı hesabı dün eşimle bizde yaptık

eşim diyo ne uzunmuş bu 9ay bi geçmedi

Annişler benim mide çok kötü
Göğüs aralarım acayip yanıyor şuan resmen ağlıyorum.evde havuçta yok ki yiyim.
Sizlerinde mide ekşimesi başladımı?

boyle durumlar icin gaviscon surup bulundur evde canim.. hamilelik reflusu icin kullanilan bir surup.. ve daha oncede yazmistim muz veya kurutulmus ekmek veya galeta da biraz rahatlatir..

ben şuanda orayı hic göremiyorum yaa:)) sen görebiliyormusun kiii heehhe

agrı sızı yoksa bişi olmaz canım bir süre daha bak bakalım sonra dediğin gibi doktoruna sorarsın ama bence önemli birsey değildir.

yanma gibide değil ya acı cekiyorum resmen ... akıntı desen var aslında.... ay ne biliyim yaa üff bütün bünyem değiştiiiii dogumdan inşallah normale dönerizz hiç bi zevk kalmadı yaniiiii
:26:

youtube da 1000 fotoğrafla hamilelik diye bişe var çok eğlenceli olmuş:):)

aaa aynı hesabı dün eşimle bizde yaptık

eşim diyo ne uzunmuş bu 9ay bi geçmedi

bse kalmadı valla bn 2 gn sonra 2 basamaklı olucam nevarkı eşlermz daha cok heycanlı :)) bn eşime yıllık ıznnı doğmuma al dıodum alamamstı sımdı ısten cıktı tamm ıste dıo senn ıcın ızn aldım hep yanndaım dgumuma gırmesını ıstıorum allah nasıp ederse ınş. gırbılır pek gırmekte ıstemıo

bde eşlemızı dusunelım bde ben hep catladım butun goz zevkı kactı vallahı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…