2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ben görmemişim mes.ını.benim aklıma varis geldi ama sen tabiki doktoruna sor önce.

doktor hangisini gerkli gördüyse o olmalı bence.illa normal olsun diye kendini riske atmaya da gerek yok.eşine doktor ne uygun görürse onu yapıcam de.o kötü bir şey duyduğu için korkmuş anlaşılan,ona kalsa sezeryanda da insanın başına kötü şeyler gelebilir.ben sezeryandan sonra neler yaşadım bir bilsen anlatmayım burda şimdi.inşallah herkes hayırlısıyla bebeğini kucağına alır.

gerçektende böyle olunca iletişimimiz çoğalıyor benim bebeğim çok hareketli değildi yani ultrasonda harketlide ben hissedemiyordum o yüzden çok mutluyum

canım ne biliyim utandım işte sen vajinal varis diyince inceledim azcık gerçektende öyle birşey heralde..ben hamilelikten önce baya zayıftım canım şimdi kilo alınca vücudumda bazı değişiklikler oluyo o yüzden farkettim heralde..teşekkür ediyorum biln için canım

aynı sorun bendede var geçen gün farkettim bende bayadır aynaya bakmıyodum sanırım :)) korktum bide . ama int araştırdım biraz normal yazıyodu gayet normal yani :))

ah benim gibi yaşayan birinin olması ne güzel bende çok korktum ama bozuntuya vermiyordum..son kontrole gidince doktoruma sormayı düşünüyorum canım...inşallah doğumdan sonra geçer ikimizinkide

evet arkadaşlarda şimdi varis dediler bakalım doktorumada danışayım canım ama baya korktum

canım sen daha önce doğum yaptın heralde..biraz anlatırmısın mesela bi arkadaş sezeryandan sonra ilişkiniz eski oldugu gibi olmaz demiş öyle oluyormu gerçekten

Annişler benim mide çok kötü
Göğüs aralarım acayip yanıyor şuan resmen ağlıyorum.evde havuçta yok ki yiyim.
Sizlerinde mide ekşimesi başladımı?

evet canım bende de başladı mide sorunları göğüs arası içinde ben eski bir atleti kesip araya koydum temas olmayınca sorunda olmuyor:)

milyonlarca anne normal doğum yapıyor kimisi evde kimsi tarlada. bence doktoruna danış yapın uygun ise veo an bebekde sıkıntı yok ise normal yap. herşeyin doğalı güzel bunuda eşine anlat ikna et. eşinde korku oluşmuş canım o yüzden. bak mesela benim bi arkadaşım dua ederek gittim çatım dar olsun yapamayayım Allahım diye doğum başladı sancı geldi gittik dayanamam ben asla normal yapmam dedim doktora doktor eşimi çağırdı bakın bebekte annede gayet iyi normal doğum sakıncası yok dedi ikna etti yapım gerçektende hiç bişey olmadı o kadarda kötü değil dedi. başka bi arakadşımda normal yapacağım diye yapmadığı egzersiz kalmadı ama bebeğin kalp atışı düşünce sezeryan alamk zoeunda kaldılar. işte o an nasıl bilemeyiz.

Cokk haklisiniz canlarim.40 gun dikislerin acir felan diyor.cok okuyup arastirmis anlasilanhayirlisi bakalimm.annem en kucuk kardesimi 5,5 aylikken dogurdu kizlarr.nasip ne zamansa ne sekilde ise o olur.rabbimin dedigi olur.mevlam hepimize hayirlisini versin....

ben de arkadaşın ne demek istediğini pek anlamadım ama cinsel ilişkiden bahsediliyorsa hiçbir problem yaşamadık.zaten kırk gün ilişki olmuyor.o zamana kadar da ağrılar sızılar bitiyor zaten.bizim lohusalığın bitiminden itibaren hiçbir sorun yaşamadan devam etti.tabiki bebekten dolayı aksamalar oluyor ama neyseki sorun olmadı.bence o açıdan bakılacak olursa normal doğumda daha çok sorun oluyor.altta dikişler olduğundan.arkadaşımın bir de eşimin kuzeninin dikişleri iltahaplandı 1-2 ayda zor geçti ne tuvalete gidebildiler rahatça,ne de oturabildiler.onlarda ilişki baya sekteye uğramıştır tabi.hele eşimin kuzeni baya çekmişti.sezaryende vajinayla ilgili birşey olmuyorki.

şimdiden kendimizi bir doğum şekline çok alıştırmamız lazım bence. ne olacağı hiç belli değil çünkü. sonra hep istediğimizin tam tersi olursa daha çok bunalırız doğumdan sonra...

şimdiden kendimizi bir doğum şekline çok alıştırmamız lazım bence. ne olacağı hiç belli değil çünkü. sonra hep istediğimizin tam tersi olursa daha çok bunalırız doğumdan sonra...

kesinlikle katılıyorum sana. bu arada ben de yaptım liste ama evde kaldığı için yazamıyorum :)

sezeryana sıcak bakmamın tek nedeni budur işte. alttan herhangi bir müdahalenin olmaması..

Günaydın güzel anneler ve onların tosibikleri.. Tekrar uyuduk uyandık biz Keyfimiz yerinde çok şükür. Hepiniz keyifli ve bol tekmeli günler..

kesinlikle katılıyorum sana. bu arada ben de yaptım liste ama evde kaldığı için yazamıyorum :)
bende bugün işten erken çıkıcam eve gidince yapmayı düşünüyorum. nasıl olsa evde yapıcak başka bir işim yok.

bende cinsel ilişkiden bahsediyor zannetim ve biraz korktum açıkçası..ilişkiniz bir daha normal olmuyor deyince dedim acaba çok fazla ağrı filanmı oluyor acaba diye..neyseki öyle değilmiş içim rahatladı..

bende normal doğumun bi o noktasından korkuyorum altta dikişlerin olmasından

hakkımızda hayırlısı

Günaydınlar günaydınlar günaydınlar
Ben mi yanlış görüyorum altta 99 mu yazıyor
Allah'ım rakamlara bu kadar mı aşıktık??
Allah'ım kucağımıza almayı nasip etsin sağlıklı bir şekilde(amin)
Çok konuşmayayım da geçmişe bakayım....Sizleri çok seviyorum kızçemi(DURU)çok
ama çokkkkkkkkkk her günümüz böyle aşklı,sağlıklı,huzurlu olsunnnnnnn

bu arada kızlar dün dalinin sıvı deterjanını aldım burda bi arkadaş bahsetmişti. toz almadım tortu kalır felan diye zaten kendimizide sıvı kullanıyorum çok memnunum. hafta sonu yıkayacağım makineden 90 derecede yıkayın diyor ama ben 40 da yada 50 de yıkayacağım çünkü daha yeni eşyalar kirli değil ben üstünün fabrika tozu gitsin diye yıkayacağım sonrada ütüleyip kaldıracağım bi hurca hatta annem sıkı sıkı tembih etti :)

canlar akşam tam yazdım yazdım size pc gitti bi anda sonrada eşim gelince markete gittik bi daha giremedim
herkes iyidir inşallah biz babamızla kahvaltımızı ettik gönderdik onu, yayıldık şimdi oohhhh
akşam ne kaynattınız ben yokken bi bakam da gelem

evasude öyle coşkulu bir şekilde yazıyorsun ki her seferinde hoşuma gidiyor doğrusu.bende bu kadar heyecan yok seni okuyunca farkına varıyorum valla.ne güzel neşelisin.

Herkese günaydıınn,, bişi sorcam karnınız yusyuvarlakmı büyüyo yoksa şekilsizmi?? benimki biraz şekilsiz sanki ben yusyuvarlak bi karın istiyoruuumm

günaydın herkeseeee,

bu sırt ağrıları ne zaman bitecek merak ediyorum.

akşam misafir vardı ,öyle çok birşey de yapmadım ama eskisi gibi değilim artık daha çabuk yoruluyorum.

yemek,çay,tatlı,meyve derken canım çıkmış ,misafirler gidince sızmışım resmen.

şeker yüklemesi,taraması yaptıran ve değerleri yüksek çıkan arkadaşlara bir sorum olacak?

canınız tatlı çekiyor muydu ya da hiç aklınıza tatlı gelmiyor muydu?

ben daha yaptırmadım yüklemeyi merak ediyorum.yüksek çıkan değer öncesi bir belirtiniz var mıydı diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…