2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
merhaba koca göbişliler nasılsınız? bende düne kadar iyiydim ama akşam bir anda göğsüm sızlamaya başladı baya canım yandı sonra baktım sol göğsümde kanlı süt gelmişdi. hala da az az gelmeye devam ediyor. bu sabah dr aradım sordum süt kanalların açılıyor ondan olabilir dedi ama yinede rahatsız etti bu durum beni. netten baktım bişiy bulamadım. sizlerden böyle bişiy yaşayan yada çevresinde gören oldumu

Tünaydın güzel anneler ve onların tosibikleri.. Hepinize Keyifli, huzurlu, sağlıklı, bol tekmeli, enerji dolu bir hafta geçirmeniz dileğiyle. Ya ben bu aralar gece lavaboya kalkıyorum tekrar yatağa girdiğimde uyuyamıyorum kızlar yaa.. Bugün sabah da 4 de kalktım lavabo için bir daha uyuyamadım malesef sarhoş gibiyim. Ama cimcimemin maşallahı vardı kalktığımda dans ediyordu sanki hala öyle maşallah! Neyse ben biraz uzanıp uyumaya çalışayım kendime gelirim belki. Hepinize mutlu günler...

Canım muhtemelen üşütmüşsündür gaz sancısıyla karışık gurultu olması normal.Sırtını yeleksiz ayağını patiksiz bırakma (hamilelik atasözüm) diğer olasılık baharatlı ve proteinli beslenme hazmı zorlaştırır ondanda olabilir geçmiş olsun :)

canım bende süt gelceğine dair bir belirti bile yok. sadece büyüdüler o kadar. doktorun bişey yok dediyse sıkıntı yapma bence.

atasözü güzelmiş

Ayyyyy oku oku şaşı olduk kızçemle anammmm ne çok
konuşmuşsunuz ama önemli detaylar öğrendik..Yatak
konusunu araştırmamıştık daha iyi bilgiler edindim
sizlerden...Allah razı olsun teyzeleri...Yazdıklarınızı
okurken kendimi üniv.ekonometri sınavına hazırlanıyormuşum gibi
geldiŞimdilik bu kadar yeter azıcık kızçemle evde 500 adım
atalım,sporumuzu yapalımÇok oturduk pc başında.....
Dua günü bendeymiş kızçeler....Okuyun,okuyun,okuyun

hava bugün biraz kötü iyi bari evdede olsa yapıyorsun sporunu

mimva cnm çok sağol bak ben ikeanın internet sitesini unutmuşum.yatağı oradan alabilirim.aklımda yoktu teşekkürler tekrardan
sizin aldığınızın linkini bir atabilir misin cnm?

Merhaba topiğe hoşgeldin. Şeker sonucunu görünce yazmak istedim benim de 190 çıkmıştı iki hafta kadar diyet yaptım ve yürüyüş de yaptım. Sonra 100lük testte bütün değerlerim normal çıktı. İnşallah senin de öyle olur canım

Tünaydın kızlar ve onların minnoşları biz geldik kızımlann

Nasılsınız bakalım herkes iyidir umarım ben pek iyi değilim dün temizlik yaparken belimi incittim sanırım sabahı zor ettim yani agır hiç bişi kaldırmadım aslında 10dk evimi süpürdüysem 15 dk dinlendim belim ağrıyor zaten diye ama bütün işlerimii bitirip balkonumu süpürdüm veee olan olduuu yavaşca doğrulmama rağman ne olduğunu anlamadım belime bir ağrı saplandıki sormayım hemen uzandım ama çok geç belim çok fena yürürken felan batmaya başladı sonra ılık duşa aldım belime felan bol bol döktüm biraz iyi gelir gibi oldu ama sonra gene ağrımaya başladı yatakta sağımdan soluma dönemedim sabah işe zor geldim baktım olacak gibi değil hemen ebemi aradım krem sürebilirmiyim diye oda doktoruna sor çünkü bazı kremler bebeğe zarar verebiliyor dedii hemen aradım doktorumu görmeden birşey diyemem gel bir bakalım dedi gittim 1 saat önce geldim çok şükür kızım iyi zaten dünde maşallah
dedi kıpır kıpr dı zaten parol ağrı kesici kullan dedi birde fizik tedaviye git bakalım ne diyecek dedii bende parol ağrı kesiciyi kullanıp eğer geçmesse öyle gitmeye karar verdim iş yerimdeki ablada boşuna gitme sıcaklık verirler dedi sen yakı yap dedi yapayım bilemedim başına böyle bişi gelen varmı yardımcı oluabilirmi bana ne yapmalıyım korkuyorumda :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

ohh ikinci kahvaltımı?? ne güzel ben daha ilkini yaptım yarım saat önce falan:):)
O kadar geçe bırakma kahvaltınıı kuzucuk aç kalmasın içerde
ben her sabah kalktığımda işe gelmeden önce evde küçük bir kahvaltı yapıyorum. sonra işe gelincede yapıyorum. çünkü işe gelince hemen kahvaltı yapamıyorum geç oluyor bazen

Canım duanıda okudum allah kabul etsin

Bu arada kızlar bebişim 1,78 gr olmuş gayet sağlıklı dedi doktor amcamızz

GÜN; Şafağa bırakılmış umuttur,
UMUT; Rüzgarla gelen tebessümdür,
TEBESSÜM; Yüreğinde açan mutluluktur,
SEVGİ; Yüreğinden dilediğin temennilerdir,
HAYAT; Sende çoğalan huzurdur
HUZUR: Dosttan iletilen sevgi ve selamdır..
Kalbiniz hangi güzel şey için atıyorsa,
Allah gönlünüze onu versin.....
güzel bir hafta olsun inşallah annişler ve kuzuları

Al canım sanada Minii Cooper Ama Bmw daha bi şirindi bence :)))

yaa evet bunu daha önce de paylaşmıştın süper bu bizde eşim kopkopçu :)) benim araba da minik kırmızı araba o yüzdenkırmızı kopkop süpper

kızçelerim ve minnoşlarım şeker yüklemesi testi yapıldı şimdi sonuçları almaya gidiyom inş iyi çıkar

güzel çıkar güzel

aa benim öyle olmadı ama kabuklandı bir ara da akıntı geliyordu..

canım bende süt gelceğine dair bir belirti bile yok. sadece büyüdüler o kadar. doktorun bişey yok dediyse sıkıntı yapma bence.

mutlaka olur canım zaten hamilelikde herkesten süt gelmiyormuşki dr demişti bana. ve şuan süt gelmemeside sütün az olacak anlamınada gelmez merak etme. ben de baya taktım kafaya dünden beri. ya hep böyle kanlı olursa ben nasıl bebeğe süt vereceğim diye

Son düzenleme:
canım bende hep var bel ağrısı. bana doktorum paroldan başka ilaç kullanma demişti. yakı da sakın yapma. dayanamazsın bu halinle ona. sen bolca dinlen canım ani hareketlerden kaçın. belinide sıcak tut. hafifler onun acısı merak etme.

çook haklısın ama çalışmamanın dezavantajı herhalde erken kalkamıorum senin bebiş güzel güzel doyuyodur benimki azcık acıkıo evet, hava güneşliyken yine kalkıorum daha erken de yağmurluysa kalk kalkabilirsen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…