2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Var bursada Civil bebe o zaman orayada bi bakayım. Ama keşke sırtıda ayarlanabilseydi. çok şey isitiyoruz biliyorumm farkındayımm :KK1::KK1:

var tabi ayarlananları ama dediğin gibi fiyat yükseliyor... :KK9:
benim bütçemi aşıyo öyle 100-150 tl'lik ürünler... bu da iş görebilir diye düşündüm yeğenimden edindiğim tecrübeye göre...çünkü 6-7 aydan sonra mama sandalyesi almayı düşünüyoruz, e zaten bunu da o zamana kadar ancak kullanabilir... anadizi dediğimiz şey öyle aman aman kocaman bişey değil çünkü, sonuçta bebek de büyüycek... güçlenicek ve kalkmaya çalışıcak... 6 aydan sonra tehlikeli geliyo bana anadizleri...

kızlar sırt bölümü ayarlanabilen anakucağından alın. ve yana sallanabilen daha kullanışlı. öne ve arkayada sallanabiliyo.
bi ara hakmara gelmişti 59 liraydı fiyatı. ben 7-8 ay kullandım oğlumda. gündüz içinde uyuduğu da oluyodu. mama yedirirken oturma pozisyonuna getiriyodum. kullanışlıydı yani.
bilginize..:KK34:

slm kızlar bu gün çok mutsuzum sizinlede paylaşmak istedim. bu gün dr ra gittim 3lü test ve ayrıntılı ultrason sonuçlarımızı göstermeye ayrıntılı gayet güzel herşey dört dörtlük asla down sendromu belirtisi yok demişti dr fakat 3lü test biraz riskli ama ayrınlı sonucuna gere 3lü testin sonucu yarı yarıya azalır korkulcak birşey yok dedi ama bugün kendi dr3lü sonucunu görünce oo çoook körü diye vurgulaya vurgulaya söyledi ilkten şaka yapıyor sandım çünkü benim 2li testte de değerler biraz yüksek çıkmıştı ve ben bunalıma girmiştim resmen gitmediğim dr kalmamıştı resmen bu drada aynı şeyleri yeniden yaşayamam 3lüyü yaptırmıcam dedim oda ısrarla yaptırmamı istedi birazda sanırım kendini kurtarmak için sonrasın da bak ben yaptır dedim gibisine neyse ısrarına dayanamayıp yaptıdım ve bu gün şok oldum benim ne kadar üzüldüğümü bildiği halde çook kötü diye vurgulaması beni beynimden vurulmuşa çevirdi ne ilaçlarımı sordu ne şeker taramasından bahsetti kendi soracaklrımı bile unutturdu bana duyduğumdan beri ağlıyorum istemiyorum dediğim halde testi yaptırttı sonrada çok kötü çok kötü bütün hayallerimi hevesimi yok etti senelerdir beklediğim yavrumun mutluluğunu yaşatmadı bu drlar bana sırf prosüdür diye bu tsetleri yapıp insanın hayatını zehir ediyorlar allah sorsun bu testleri çıkaranın da allah versin layığını inşallah ben neyse kabulum birşey yaptırmıcam diyorum dr olmaz yaptırmak lazım diye ısrar ediyor bu mantığı anlamıyorum ne oldu şimdi yaptırdımda sadece ağlıyorum ona göre hava hoş inşallah yasa çıkarda bu testleri artık yapmazlar ben allaha sığındım rabbim inşallah hayırlısıyla yavrumu sağlıklı kucağımıza almayı nasip eder hepinizinkinide çok yazdım kusura bakmayın ama çok doluyum ağlamaktan yoruldum biraz da yazayım dedim başınızı ağırttım hakkınızı helal edin

Aynı şeyi 2 lide beraberce yaşamıştık canım..Kesinlikle kendini üzmüyorsunnn...Sen üzülünce bebişinde üzülüyor çünkü bunu biliyorsun...
Ben bu doktorlarıda anlamış değilim yani...Seninde karşına bşr türlü güvenebileceğin bir doktor çıkmadı kiiiii...Ayrıntılında sorun yoksa içini ferah tut canımmmm...
Evet bende hatırlıyorum başka hiçbir test yaptırmayacağım dediğini...Hayır diyorsan hayırdır doktora ne balkıyorsun sen...
Sıkıldın bu doktor muhabbetinden ama ben ve İkiziz baştan beri doktorlarımızdan memnunuz diyoruz...Senin doktorunla iletişimin iyi olmalı ilk başta ve doktoruna güvenmelisin ilk önce...O güveni sağlayamadın ki başından beri hep anlaşamadığın doktorlar çıktı karşına..
Senin bebişin sağlıklı ve sağlıklı sıhhatli kucağına alacaksınnn canım...:nazar::nazar::nazar:Üzme bebişinide kendinideee

$anakucağı.jpg resim yüklenir umarım

merhablar cok yorgunum gecmısı bayagı var hıc gozum kesmıyor okumayı bugun tapu ıslerı ıcın aksamaaa kadar evrak pesındeydıkk ve daha ısımız bıtmedı en son ımza ısı kaldı onuda p.tesı esım ve eskı ev sahıbı yapacak hayırlısı ılee 4,5 gıbı geldımm 1 st de olsa uyuduk esımle basımız cok agrıdı yorgunlukdann yaa tatlı yorgunlular ama genede artık bu ısler benı cok yoruyor kı bebegım sukur tekmelerı yorgunlugu alıyor azda olsa kııı

en onemlısı ogleden berı mıdem yanıyor bogazımda sankı yaglı seyler yemısımde bogazımı yakıyor gıbıydı yaa cok canım yanıyor sut ıcmeyı hıcc sevmıyorum su ıcıyorum gecmıyor aksam yemegı dahı zor yedım az da olsaa ne yapım aranızda bu gıbı sıkayetlerı baslayanlar oldumuu lutfennnnn fıkır ıstıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:26::26::KK25::KK25: namazımı kılayıım gene gorusuruz lutfen yazınn fıkırleırnız varsa süt dısında tabiii
:18::18::18:

merhablar cok yorgunum gecmısı bayagı var hıc gozum kesmıyor okumayı bugun tapu ıslerı ıcın aksamaaa kadar evrak pesındeydıkk ve daha ısımız bıtmedı en son ımza ısı kaldı onuda p.tesı esım ve eskı ev sahıbı yapacak hayırlısı ılee 4,5 gıbı geldımm 1 st de olsa uyuduk esımle basımız cok agrıdı yorgunlukdann yaa tatlı yorgunlular ama genede artık bu ısler benı cok yoruyor kı bebegım sukur tekmelerı yorgunlugu alıyor azda olsa kııı

en onemlısı ogleden berı mıdem yanıyor bogazımda sankı yaglı seyler yemısımde bogazımı yakıyor gıbıydı yaa cok canım yanıyor sut ıcmeyı hıcc sevmıyorum su ıcıyorum gecmıyor aksam yemegı dahı zor yedım az da olsaa ne yapım aranızda bu gıbı sıkayetlerı baslayanlar oldumuu lutfennnnn fıkır ıstıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:26::26::KK25::KK25: namazımı kılayıım gene gorusuruz lutfen yazınn fıkırleırnız varsa süt dısında tabiii

sakız çiğnemeyi deneyebilirsin...
evde gaviskon şurup varsa onu kullanabilirsin...
yada rennie şurup veya tablet... bizler bunları kullanabiliyoruz...
anlaşılan sende de gebeliğe bağlı reflü oluşmuş... geçmiş olsun...

önerebileceğim tek şey rennie duo
benim mide yanması şikayetim hiç bitmiyo
yemekten hemen sonra rennie içiyorum. hamdolsun rahatlatıyo
ama genelde salçalı ve baharatlı yemekler kötü yapıyo

sakız çiğnemeyi deneyebilirsin...
evde gaviskon şurup varsa onu kullanabilirsin...
yada rennie şurup veya tablet... bizler bunları kullanabiliyoruz...
anlaşılan sende de gebeliğe bağlı reflü oluşmuş... geçmiş olsun...
sakız dısında deneye bıleceım bır secenek yok sagolasın yarımm
daha onceden reflum vardı hamıslıkde gectı dyordumkıı bır farklı modelı ıle bu karsm a cıktı yaaaaaaaaaaa
:KK19::KK19:

cnm maden suyu denedinmi
deneyım dedım evde kalmamıs cnm ya esımde marketten yenı geldı dı kıyamadım onada bugun cokk yorulduk ıkımızde cunkummm ama yarına alırım kı ne olur ne olmaz artık baslarmıs mıde yanmamızz ona goree sıra sızede gelebılır aman haaaaaaaaa

deneyım dedım evde kalmamıs cnm ya esımde marketten yenı geldı dı kıyamadım onada bugun cokk yorulduk ıkımızde cunkummm ama yarına alırım kı ne olur ne olmaz artık baslarmıs mıde yanmamızz ona goree sıra sızede gelebılır aman haaaaaaaaa

ay gelmez inş senden de gitsin biran önce :KK16:

biliyorum ama kalbime söz geçiremiyorum dr la tekrar konuşucam yavrumda ben ağladıkça hiç olmadığı kadar hareket ediyor bugün:KK43:

çünkü hissediyorlar bizim ne yaşadığımızı. bence üzme kendini bak herşey yoluna girecek bunlar test sadece :KK43:

kızlar ben bu anadizini aldım(sarı)... titreşim aparatı var, oyun barı var ve tenteli... 49 tl'ye aldım... ablamda çok daha basiti var onda bile çok uslu duruyo yeğenim... oyun barı bile yok... bunun fiyatı uygun olduğu için tercih ettim... çünkü ne kadar uzun süre kullanabilir ki... gayet de şirin bişi... inşallah kızımız da sever... ayrıca ürünün pembe ve mavisi çok daha sevimli duruyo... mavisini ekleyemedim bi türlü...
Eki Görüntüle 677612 Eki Görüntüle 677611

gayet uygunmuş bende nasılsa 6 ay kullanacak diye almayacaktım evde işim olursa oto koltığuna oturturuz diye düşünmüştüm.

cnm maden suyu denedinmi

maden suyu asitliye pek onaylanmiyor gebelikte canim.. zaten bu reflu.. soda hazimsizliga iyi geliyor asitli icecek.. bu dert hazimsizliktan olusmuyormus gebeligin bu doneminde.. midemize alttan yapilan baski ( bebisimizin baskisi :)) kola ve tum asitli icecekler .. kafein iceren kahve cay gibi icecekler zararli grubunda.. bende gectigimzi 2 hafta cok cektim.. sadece gaviskon surubu gonul rahatligiyla icebiliyoruz.. birde muz iyi geliyor .. yarim muz ama..muzu cok tuketirsek kabizlik yapiyor oda.. eger gaviscok surub ve muz yoksa 2-3 parca kuru ekmek yardimci olabiliyor.. bir sureligine eger o gun agir ve baharatli yediysek bir sure bunlar yardimci sonra tekrarliyor.. gibi.. ama kisa sureli cozumler boyle.. bu donem mumkun oldugunc yagsiz salcasiz ve baharatsiz yenmeli ve azar azar siksik..

Mide ekşimesine en iyi gelen şey havuç havucun suyuda iyi yemeside.Ben fazla yiyemiyorum şekerim olduğu için ama yemek isteyen yiyebilir...

Diamond A112 Ana Kucağı en ucuz fiyatı ucuzu.com da!
sanırım bu modelde en uygun fiyat bu?
bu ne arkadaş ya küçücük şeyler ne kadar da pahalı:KK53:
bebiş kıyafetleride öyle ya küçüldükçe fiyatları artıyor. ne yazık ki

ilki hem fiyat olarak hem görüntü olarak benimde hoşuma gitti. heralde bende öyle bişey alıcam. butikbebe ya da unnado ya falan girsede ordan alsam her siteyede güven olmuyor :KK1:

X