2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar ben bu anadizini aldım(sarı)... titreşim aparatı var, oyun barı var ve tenteli... 49 tl'ye aldım... ablamda çok daha basiti var onda bile çok uslu duruyo yeğenim... oyun barı bile yok... bunun fiyatı uygun olduğu için tercih ettim... çünkü ne kadar uzun süre kullanabilir ki... gayet de şirin bişi... inşallah kızımız da sever... ayrıca ürünün pembe ve mavisi çok daha sevimli duruyo... mavisini ekleyemedim bi türlü...
$Baby2go-8953-RS-Ana-Dizi_9561_1-sarı.jpg $Baby2go-8953-Ana-Dizi_9560_1-pembe.jpg

Kızlar altın yastığını ne yaptınız ben yapıcam ama model arıyorum hazırmı yoksa kendimmi yapim bilmiyorum.

canim hastane odasini susletecek veya susleyeceksin suslere uygun malzemeden kendinde yapabilirsin boyutunu daha sonrada kullanabilecek sekilde dusunursen bebisinin sirtina yastik olur :)) keza ben hastane odasi susune uygun birseyler yapcam..

Çok güzel anlatmışsın canım. Benim kuzenimin bebeği içinde bir sürü şey söylemişlerdi. O da sürekli ağlıyordu. ilk bebeğiydi ve çok zor bir hamilelik geçirdi bu süreçler yüzünden. Erken doğum riskide var dediler. Sürekli bir olumsuzluk öne sürdüler. Sürekli Dua ettik hem onun hem de kızı için. Şimdi 1,5 yaşında hemde yaşıtlarına göre büyükçene çoookkk tatlı bir kızı var maşallah :nazar::nazar::nazar:

canım inanki bazen burda okuduklarım beni o kadar üzüyoki. çoğunuzun ilk heyecanı ve doğal olarak duygusallık 2 kat yüksek. ben oğlumu 9 ay boyunca düşük tehlikesiyle taşıdım ve sinirlerim çok yıpranmıştı. herkesi çok iyi anlıyorum. bi çok şeyi de yazamıyorum ki bilmişlik taslamamak adına:KK34: ama herşeyi oluruna bırakmakta fayda var:KK16:

slm hamiş anneler. ben kraft anadizini almak istiyorum ama almak konusunda karar veremedim.sizce bu ikisinden hangisini almalıyım.anakucagı otamatik sallananlar çok pahalı alamıyorum.2. eller bile pahalı.o yüüzden anadizi almayı düşünüyorm. birinci resim soldakini begendim ama sırtı ayarlanamıyor.2. resim sağdaki tentesi yok sırtı ayarlanabiliyor.sizce almalımıyım.lazım olur mu.hangisini alayım 1. mi 2. resimdekini mi? Eki Görüntüle 677576 Eki Görüntüle 677577

aynen dışarı çıkarmıycaksan sırtı ayarlanan daha mantıklı. en fazla 1 yaşına kadar kullanırsın canım bence. Bende almak istiyorum ama bu ara kafamı karıştırdı o ürün. Baktığım yerdeki arkadaş çok çok ihtiyaç olacak bir ürün değil dedi. Kuzenimde evde ona yatırıyordu ilk aylar özellikle mutfakta iş yaparken bebişide ona koyurodu. Ben o yüzden almak istiyorum. Ama her çocuk sever mi bir de o var. Alıp kenara kaldırmakta var işin ucunda. Çok kafa karıştırıcı bir durum :44::KK1: O yüzden bende çok pahalı bişey almıycam alırsam da.
Bende şunu beğendim. Çok yüksek değil fiyatı 149 TL titreşim melodi özelliğide var. arkası yatıyor. Belki sanada fikir olur :KK34:

Eki Görüntüle 677590

cnm ndd ki daha güzel onu al bence hatta bende alim :)
saol nddd ellerin dert grmesin :KK16:

kızlar ben bu anadizini aldım(sarı)... titreşim aparatı var, oyun barı var ve tenteli... 49 tl'ye aldım... ablamda çok daha basiti var onda bile çok uslu duruyo yeğenim... oyun barı bile yok... bunun fiyatı uygun olduğu için tercih ettim... çünkü ne kadar uzun süre kullanabilir ki... gayet de şirin bişi... inşallah kızımız da sever... ayrıca ürünün pembe ve mavisi çok daha sevimli duruyo... mavisini ekleyemedim bi türlü...
Eki Görüntüle 677612 Eki Görüntüle 677611
nereden aldım bende alayım .

nerden aldın cnm bunu

ya bayanlar bu şeker yüklemesi zorunlumuymuş ben bıktım vede korkmaya başladım bir olumsuz test sonucuna daha tahammülüm kalmadı acaba yaptırmasan birşey olurmu ?

Canım öncelikle bebişini sağ salim kucağına alırsın inşallah. Moralini bozma çünkü doktorlar milyonda bir de görseler bütün ihtimalleri sıralıyorlar.
şeker yüklemeden korkma canım ama mutlaka yaptır. Şeker varsa bilmeden şekerli yemeye devam edersen bebeğin etkileniyo canım. Allah sağlıklı bir şekilde bebeğine kavuştursun tabi zamanı gelince:)

bak buda çok şirinmiş. ve fiyatıda uygun :KK34: gerçekten çok pahalı bişey almaya gerek yok. bende diğerini alıp almamak konusunda kararsızım zaten çok. böyle bişeyde alınabilir :KK34:

canım inanki bazen burda okuduklarım beni o kadar üzüyoki. çoğunuzun ilk heyecanı ve doğal olarak duygusallık 2 kat yüksek. ben oğlumu 9 ay boyunca düşük tehlikesiyle taşıdım ve sinirlerim çok yıpranmıştı. herkesi çok iyi anlıyorum. bi çok şeyi de yazamıyorum ki bilmişlik taslamamak adına:KK34: ama herşeyi oluruna bırakmakta fayda var:KK16:

bildiklerini yaşadıklarını paylaş canım. merakla dinleriz biz seni neden bilmişlik taslamak olsun. yaşamışsın sonuçta :KK34::KK1:

süpersin canım yaa hepsinide bulup eklemişsin :KK16:
akşam eşimede göstericem. bu eklediğin site güvenilir mi peki biliyor musun ??

ilk linkten emin olabilirsin ben ordan aldım... ama diğerlerini bilmiyorum...

bak buda çok şirinmiş. ve fiyatıda uygun :KK34: gerçekten çok pahalı bişey almaya gerek yok. bende diğerini alıp almamak konusunda kararsızım zaten çok. böyle bişeyde alınabilir :KK34:

bununda sırt bölümü ayarlanmıyor galiba :26:

hayır ayarlanabilen hiçbişeyi yok... anakucağı pozisyonunda sabit... tek oynayan yeri tentesi ve çıkarılabilir oyun barı ve titreşim aparatı...
hımm işte tabi sırt bölümü ayarlanıncada fiyatı artıyor haliyle :KK1:

civil bebe varmı bursada bilmiyorum ama civildede vardı bi ara... internette ve burdaki mağazada göremedim...

Var bursada Civil bebe o zaman orayada bi bakayım. Ama keşke sırtıda ayarlanabilseydi. çok şey isitiyoruz biliyorumm farkındayımm :KK1::KK1:

X