2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Yarim- akşam evde uzun uzadıya cevap vercem bi şeyler anlatmam lazım sana özeline bakarsın.. Şimdi Eve dönüş yolundayım.. Bi de özel msj için 10 dakika bekle diyo site

Hanımlar biz geldik kızımla Yemeklerimizi yaptık evimizi temizledik sofra düzenimizi kurduk her şey hazır artıkım bi misafirlerimiz eksik. Ama şu an belim kopuyor nasıl ağrıdı anlatamam. Biraz dinlenip ardından mis gibi bir duş alırız güzel güzel giyiniriz bekleriz misafirlerimizi. Bu arada biz cimcimenin ismine karar verdik AZRA olacak Allah'ın izniyle. Yanına bir isim daha bulacağız bakalım artık..

Ya ilk zamanlarda ben de Miray ismi olsun demiştim ama eşim hiç istemedi kendi annesinin ismine çok yakın farklı olsun demişti vazgeçmiştik. Ama çok güzel bir isim.

kızlar oto koltugu almayı düşünen ve bu konuda araştırma yapan varmı ?

ben baktım 0-13 kg olanlar en fazla 8 aya kadar kullanılır yazıyor..ondan sonra yeni bi oto koltugu almamız lazımmış..

ilk başta almasam diye düşündüm ama o zamanda çocugu bi yere nasıl taşıycam hep kucağımdada olmaz çok kararsızım

mesaimiz bitti gidiyoruz biz teyzeler kesin yarın sabah annem şaşı olacak sizin geçmişte yazdıklarınızı okumaktan temmuz kardeşlerime sevgiler bye :)

kramplar deli ediyor beni yaa.. artık bacak acısından yürüyemez duruma geliyorum... aynı yere kaç defa kramp giriyo aynı gecede.. bazen 2 bacağa aynı anda giriyo...

biz ilk başta 0-13 kilo oto koltuğu kesin alıcaz canım. hem evde hem gittiğin bi yerde rahat edersin. arabada da rahat edersin. sonuçta büyük oto koltuğuna minicik bebek oturamaz ki...

ben aldığım stokke arabanın izi sleep diyehem araba koltugu hem de ana kucagı olan bir şeyi var ondan alacağım. zaten stokke hepsiyle umuyor ama bnm bildiğim kadarıyla zaten ilk 1 sene normal pusete bindrmek sakıncalıymış ana kucağı olması gerekiyormuş. Ana kucaklarının da cogu oto koltugu değil mi aynı zamanda? yanlış da biliyor olabilirim.

kızıma adaş geliyor desene kuzum:)bende ismini ilköğrendiğim günden itibaren belirlemiştim.

ohhh misss. hem sağlıklı hem lezzetli

kizlar ben sanki simdi yikarsak erkenmis doguma kadar geri kirlanir tozlanirmis son 1 hafta yikiyip hazirlayalim diye dusunuyroum :))) komik ama gebelik boyle birsey demekmis heralde sacma sapan dusunceler ve evhamli olmak

son 1 haftada çook geç olur canım. gücün takatin kalmaz onlarla uğraşmaya. yardım edecek birileri yoksa çevrende 1 ay kala yıkayıp kaldır bence canım.

ohh ne güzel :)) kaç kaç calısıyorsun ki_? bende 2 gün evde calıştım bugün işe geldi
evden calışmak cok rahat oluyooo işimi bu yönden cok seviyorum

ama ofisi ve arkadaslarımıda özlüyorum

canım ben bigün sabah gidip 6 da çıkıyorum bigün öğlen gidip 10 da çıkıyorum. öğlen gitmek çok iyi oluyor uykumu alıyorum kahvaltımı yapıyorum oohhh

canın kahve mi cekiyo??? zararlımıymış ki?*
bende genelde saat 4-5 gibi türk kahvesi içiyordum hiç bi zararını görmedim
hatta dün gece saat 1 de içtim

bana doktorum ilk 3 ay yasak dedi. sonra günde 2-3 fincan türk kahvesi içebilirsin dedi. ama ben yinede günde 1 tane içiyorum yetiyor zaten

ya aslında normal davranmak lazım işte ama ilk çocuk titiz olmaya çalışıyor insan. bebe şampuanını filan bende mustela almak istiyorum.
bakalım bizler neler yaşıycaz. :44:bu arada çook sağol canım verdiğin bilgiler için hepsini aklıma kaydediyorum

biz ilk başta 0-13 kilo oto koltuğu kesin alıcaz canım. hem evde hem gittiğin bi yerde rahat edersin. arabada da rahat edersin. sonuçta büyük oto koltuğuna minicik bebek oturamaz ki...

evet canım bende öyle düşündüm işte anneme filan giderken hemen elimde olsun istedim..o yüzden bende alıcam heralde..ama şimdi bi 300 tl verip bir sene sonra yine 300 tl vermek istemedim..oyüzden şimdi araştırdım ilk başta 0-13 kg için uygun birşey bakıyorum nasıl olsa çok fazla kullanılmayacak diye...sonrada daha güzel bişey alırım diye düşündüm nasıl olur ?

evet canım 0-13 kg kadar olan oto koltukları ana kucağıda oluyor fakat diğer sadece oto koltugu oluyor..

kızlar resim yükleyebildimmi blmiyorum ama çalışan anne olacağım için bu benim için çok öneml philips elektrikli pompa alıcam peki bunu neyde saklıcam die düşünürken philipsin saklama kabları var onuda alsammı acaba ne dersiniz.?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…