2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
baska neyde saklayabılırsn kı iki biberon alırsan da olur saklama kutusuda olur tatlm
Merhaba. Bilgi vermek isterim. Benim bildiğim kadarıyla bu mama saklama kalıpları çok işe yarıyor ancak anne sütü için olduğundan ziyade meyve püresi vb gibi ek gıdaları yanınıza almakiçin. Size anne sütü saklamak için tavsiye edbileceğim en güzel ürün Lanshinoh'un süt poşetleri var. İçleristeril. Tek kullanımlık. Üzerinesütü sağdığınız tarifi yazıp buzluğua atıyorsunuz. Poşet dediğime bakmayınalt kısmı hafif sert ve destekli olduğu için ayakta duruyor ve çift fermuarlıgüvenlikli. Fiyatları daçok makul Anne sütü saklamak için muhakkak onu öneririm. Sevgiler.

Merhaba ben de çok uzun zamandır Kadınlar Kulubünü takip ediyorum ama üye olup bir mesaj yazmak yeni nasip oldu. Tüm üyelere çok teşekkür etmek istiyorum çünkü paylaşımlarınız sayesinde öyle çok şey öğrendim ki anlatamam hayatımı kolayştırdınız. Şuan 24 . haftayı bitirmek üzereyim Allah nasip ederse Temmuz sonunda bekliyoruz doğumu. İnşallah herkes sağlıklı bir doğum atlatarak sağlıklı bir bebeğe kavuşur.

Ben birşey sormak istiyorum İlk bebek alışverişimizi yapacağız Eşyaların çoğunu İstanbul Havuzlu Han ve puset vb. gibi eşyaları da Haşim işcandan yapmayı planlıyoruz. Fakat bazı ürünler internette daha uygun oluyormuş, kıyas yapmakta zorlanıyorum tecrübesi olanlar hangi ürünleri internetten aldınız yol gösterirseniz çok sevinirim.

kesinlikle mantıklı canım. ilk başta pahalı bi şey almak istemiyorsan sunny baby falan uygun fiyat. bi araştır istersen

Sağdığın sütü saklamaktan mı bahsediyorsun canım?eğer öyleyse süt saklama poşetleri var hem yer kaplamıyor ondanda kullanabilirsin..ebebekte var :)

kesinlikle mantıklı canım. ilk başta pahalı bi şey almak istemiyorsan sunny baby falan uygun fiyat. bi araştır istersen

evet bende o markaya bakıyordum şimdi :)

fena bişeye benzemiyor akşama eşimede bi danışayım bakayım ne karar vericez :)

sağol canım:13:

sinirini at işte böyle ama bebişini de düşün malum fazlası zarar dengesiz insan parayla olsaydı ortalıkta bir tane numune bile olmazdı ona hiç cevap verme bence dahada delirsin:)

arkadaslar biz bu modeli begenerek aldik cunku bebek arabanizi bu sekilde bir travel sistem alirsaniz ayrica oto koltugu ve anakucagi almaniza gerek yok..ilk 1 yil bu kucuk parcayi hem ana kucagi olarak elde hem arabaya monte ederek bebek arabasi olarak hemde arabaya oto koltugu olarak 3 farki fonksiyon olarak kullanabiliyorsunuz..

hastane cikisinda ana kucagi sart kosuluyormus..trafiktede oto koltugu sart e yaya gezerkende bebek arabasi lazim derken cok guzel hepsini bir yer toplamislar.. zaten ilk zaman bebek cok kucuk olcak bebek arabasina konmaz ayri ayri almaktansa topluca alalim dedik.. tabi kullandiktan sonra tecrube edinicez simdilik hersey normal duruyor :) acizane tavsiyem butcenizi zorlamiyorsa ayri ayri alip ugrasmaktanda derli toplu tek bir travel sistem almaniz .. tek basina oto koltuguna 300 tl civari vermekse ki ilk 1 yil kullanamicaksiniz hem bebek arabasina hemde diger 3 fonksiyon olarak kullaniln bu 2. parcaya bu fiyatlar cok normal.. bu travel sistemi subat ayinda istanbuldan 950 ye aldik pierre cardin ps 802 travel system.. tum ozelliklerini dusununce 4 farkli fonksiyon icin bu para fazla gorunmedi gozumuze..sevgiler..

kızlar eşimin bugun son iş gunuymus işyerı kapanıomus pat dıe cıkarıolar bıraz tazmınatla bu ayın 14 de uzmanlık sınavları var inş. kazanır dıe umut edıorum oğlum inş. bze rızskıyla gelır tam alşverş yapıcaz derkn bebgmze cıkıo allahm sen yardm et (

bende saklamayı düünüyorum türkiyede birkaç şehirde varmış bu işlem bende doktoruma sorucam yarın böyle bir imkanım varmı diye biraz daha araştırayım yazarım burda

merhaba hosgeldin canim.. biz havuzlu hana gitmistik annemle subatta .. benim icin gecelik-pijama-sabahlik takimi ( 180 tl ye aldik 3 lu takimdi ve indirimli veya ucuz gelmedi bana acikcasi ) ve bebek icin 2 pijama 2-3 parcada kiyafet almistik...birde bebek bornozu.. (ve o bornoza ben daha sonra birkac yerde cok daha uygun fiyata rastladim..) handan ciktigimizda ta buraya gelmeye degermi acaba diyede dusunmeden edemedik..cunku fiyatlar aman aman farkli degil..internetten ve piyasadan yine ayni fiyata hatta daha uygunada bulabilirsin..bebek arabasi icin secenek zaten yoktu.. oyun parkina baktik belirli markalar yok .. diger tum tekstil urunleride heryerde olan seyler .. hanlarin ozelligi herseyi toplu halde bir yerde bulabiliyor olmaniz ama fiyat ayni..ha ama su var eger hastane odasi susleme isini dusunuyorsan sirf bunun icin dukkanlar var ve herseyi uyguna bulabiliyorsun .. internette 350 dedikleri hastane susleme malzemelerini 200-250 ye alabilirsiniz..bebek alisverisi icin degilde sirf bu hastane susleri mevlut malzemeleri icin gidilebilir.. ama genel olarak ben gittim gordum de bu kaniya vardim bence sizde gidin dolasin gorun zaten karar vereceksiniz.. tek bir yere bagli kalmamak lazim piyasadan internetten buyuk bebek magazalarindan alinabilir yeterki yurumeye gezmeye mecalimiz olsun :)

Ben araştırdım canım pahalı zahmetli birşey değil fakat dondurulmuş kordon kanından seneler sonra çözdürüp kök hücre alabilmenin garantisini vermiyorlar, yani kusura bakmayın bu kordonda kök hücre bulamadık diyebiliyorlarmış, biraz daha araştırıcam....

Kuzenim aile hekiminin ysnında hemşire, ceza yiyorlarmış canım bi gebeyi takip etmediklerinde,

Ohhh annişler bende yaptırdım şeker yüklemesi,
Glukoz Tolerans testi 50 Gr.lık 90, Açlık 75 çıktı, değerlerim çok iyimiş çok şükürr kızımızla çok sevindik Çok korktum yüksek çıkcak diye çünkü dün öğlen arkadaştaydık bir masa dolusu hazırlık yapmış bende maşallahhh yedim de yedim, sonra başka bi arkadaşa gittim ordada bisürü şey yedim eve geldim yemek yedim akşam başka arkadaşa gittim ordada yedim en son ağzıma bişey atıp eve döndüğümde saat 12ydi:18: acaba benim değerlerim daha mı düşük dr.a söylesemmi ki

Son düzenleme:

ooooo maşalllah yarasın dicem ama bilmiyorum nasıl yarar :)) neyse sık dişini bi kaç ay sonra bol bol içersin artıkkk

bu arada ayşe ismine de takıldım..
ayşe hayatı boyunca bolluk rahat ve huzur içinde yaşayan kadın anlamına da geliyor..ne güzellll
ayşe mi koysam velede...

hımmm ayşe miii neden olmasın kiiii
Ayşe söylenmesi de güzel bir isim Eskilerden cok var bu ismi taşıyan ama böyle yeni doğan bebeklerde hiç duymamıştım

bende calısıyorum ama ne pompa ne böyle kap hiç bakmadı daha nasılsa 4 yada 6 ay kadar evde olucam ya bakalım sonra bakarım heralde... ay alıcak ne çok sey varmışşş
daha emzirme sütyeni atleti vs. alıcazzz...
bak poşetler varmış onlardan almak lazımm

ay canım yaaa
bi kapı kapanırsa bi kapı açılırmışş
sıkıntı olcak biraz ama sizin için belki daha güzel seyler olur

Bu arada Benim Oğlumun adı daaaaaaaaa
"Yağız Enes" Olucak İnşallahh :128::114:

canım bu topikte bi çoğumuzun başına geldi bu durum ama bebeğin nasibine gerçekten inanıyorum ben allah yardımcınız olsun

hadi gözünaydın canım. şeker yüklemesinide atlattın.

ya zaten bir isim beğenilince herkeeess onu koyuyor sonuçta böyle oluyor işte

oyy maşallah kızçene kocaman olmuuşş.
İyi bakmışsın annesi bebişine kendine de iyi bakınca herşeeyy yoluna giricek inşallah

doktorun vermiş kullan tabiki canım.
yoksa enfeksiyon bebeğinede zarar verir.
Tv lerde antibiyotik zararlı diye sürekli söylenmesinin nedeni ülkemizde insanlar hiç doktora danışmadan aspirin gibi antibiyotik kullanıyorlar. bunun önünede ancak bu şekilde geçilebilirdi ülkemizde. doğru şekilde doktor önerisiyle kullanılan antibiyotiğin zararı olacağını düşünmüyorum canım ben

Çok zor ya çocuğa isim koymak gerçekten. bende ismimle ilgili çook sıkıntı yaşadım. tek seferde hiç kimse anlamıyor ismimi. o yüzden çok ölçüp tartarak seçtik oğlumun ismini. acaba okulda bi lakap takarlar mı diye bile düşündük..

canım ben bebek arabıyla birlikte oto koltuğuda alıcam dediğin gibi 8 ay 1 yaşa kadar kullanılabiliyor. aynı zamanda bebek arabasında da kullanılıyor. büyüyüncede yeni bir tane alırım diye düşündüm.
bende alırsam saklama kaplarınıda alıcam canım. öyle daha mantıklı geldi bana

peki canım bişey sorucam sana tek kullanımlık mı oluyor o poşetler ?

canım çok güzelmiş gerçekten. güle güle kullanın.
Bende senin gibi düşünerek travel sistem alıcam bebek arabamızı. şimdilik ayırttık salı elimizde inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…