2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

eşine, bebeğimizin 2 yaşına kadar emmesi gerekiyor hemen hamile kalırsam sütüm kesilir bebeğimiz ememez de.bence bu çok önemli bebek sütten kesilecek yazık.hem de rahim 2 senede toparlanırmış,eski haline gelirmiş.hamilelik 2 sene olmamalı.sonra kadın hastalıkları bilmemne hepsi oluyor.gerçi şu da var.bebeğin sorumluluğunu mutlaka eşin de alsın.gör zaten bir süre istemez.kolay değil çocuk büyütmek ikinciye öyle kolay kolay cesaret edilmiyor.

aynen bnde ole yapıorummm bde kendm yaptıgım ıcın yagınıda alıorum içim rahat bı seklde yıyorum vallahı

kızlar bugun milupa dan bugun hediyem geldi :) bende şaşırdım hiç beklemiyodum daha bu sabah baktım netten hediye ile ilgili yazılara :) hee içinde şunlar var devam sütü 2 tane. indirim kuponları..pişik kremi... sç ve vucut şampuanı...bebegim diye bir dergi.. emizren anneler için çay...bebek çantası ...

Son düzenleme:
cnm zor dıll deee benım gıbı tatlıyı sevmeyenler ıcın cok kotuu ıy ama esım olsadı onu ıcecek hıcde zor olmasdı resmen serbet yaa ben bırınde 50 lık ıkıncıısınde ıse 100 luk ıcıtıgım ıcınn ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

ohhh benım kınde daha hıc farklılık yok yaww buyukdu dahda buyudurler 90 bendendı sımdı 95 zor oluyor hehe ustelık toparlayıcı takıyorumm baska bısey dıl yaniii:44::44:ama ne sut gelıyo nede baska bırseyyy.

sagolasın cnm benımmm .

ALLAH senıı al all doldur oglusuun odasını erenını odasını ınsl guel guel kullanınnn cnm benımmmm hayırlıs ıle kucagımıza alırız ınsl.

sızdedemıı hehe benımkıde öle yabancı el degınce tık yok ama babası konusuyor konusuyor o vakıt sesınımı tanıyor el agırlınımı nedır tekmeler gelıyor o vakt ama bana verdıgı tepkı kadr dıll yanı ama baskası koydugu zaman gene tık yok ben sonrada babamız akıllı oglum benım yabancılarla gorusmuyor annesı yesın onun toto sunuuuuu.
canım dr sorun yapmıyorsa sen neden takıyorsunkı herkesesı senn gobsıde ıkı can var halıyle asagıdı duracaktırr benım oglumda asagılara kaydıgında benım gobısde öle oluyor takma dr hersey normal dıyorsa lutfen yaaa

demedım mı 1 yasına kadar emsın yeter dıo cok bılıo yha arkadsları hep 2. yaptı hemn onden dolayı bırazda ama kendısı dıo zaten ben bakarım bnm tarafma besıgı koyarız ben sallarım ederm gorucez ddm bnde herseyını yaptırıcam erkek zaten beznı bıle aldırıcam

nasıl yanı nıye hedıye gonderdıler uye fılanmı oldun bızde olalm

kızlar çanta olarak bu nasıl sizce bana gayet spor geldi hemde çok uygun

06 TOUTACOU CICEK NAKISLI CANTA - Ürün Kategorileri
cok kullanıslı gozukuyor cnm benım buna benzer var onu kullanıcam gıbıme gelıyorrr

nasıl yanı nıye hedıye gonderdıler uye fılanmı oldun bızde olalm
evet sıtesıne uye oluyorsun cnm beımde ılk hedıyem geldıı ve bebegım dogunca ıkıncı gelıcekk ve ucuncu derkenn bılgı lı kıtaplar tanıtım urunlerı fılannn

evet banada öyle geldi canım..evde varsa almana gerek yok..bende ilk 6 aylık bişey bakıyorum sonra normal bi çantaya geri dönerim diye düşündüm..bunun fiyatıda çok uygun geldi :26:

BENDE OLDUM HI HI HI insan önceden soler kıslar yha aşk olsun

en güzeli ama ya yaşadığımız şartlar çerçevesinde süt satan birileri yoksa napıcaz... mecbur alıcaz...

kızlarrrrrrrrrrrrrrr cücüklerinizin kıyafetlerini neyle yıkayacaksınız zaman egcmeden yıkayııp kaldırayım dıyorum ark.ilkını ayrı ozel yıka kaldır sonrakılerde sennkıle yıka kı bebek hassa solmasın dyor bende dalın ın bebe sıvı detarjanı var matık onunla yıkayımm dıyorum ya ne dersınız fıkırnız varmı cunku hatalar gectıkce utuyu sevmemeye baslaım(belım grıyorda)sizceee gercı beyzlılarımızı yanı ıc altelerınııı elımde yıkayıp sonra makınede bır daha yıkayım sonra da utuleyımdıyorum ama sızın fıkrınız nedırrr

BENDE OLDUM HI HI HI insan önceden soler kıslar yha aşk olsun
kız ilk aylarda konu su olmustu sen kacırmsıınzıdr yada dıger topıkde kalmıstır bırde prımaya uye ol barıı belkım ordanda gelır ben oldumdaaa

romaroma çanta çok hoşş canım bence

suzancım bundan sonra başlar süt olayı zaten göğüsler hazırlıyor kendini dert etme cnm

yarim cnm tabiki şartlar ne gerektiriyorsa ona göre davranacaksın mecbur

Son düzenleme:
kızlar benim
10 adet çıtçıtlı badi
1 adet hastane çıkışı
3 adet tek alt
1 adet zıbın
2 adet pijama
3 adet bebe elbisesi 3 ayık giyer
1 adet tulum
var bir zıbın takımı ve tuum daha artı 3 penye yelek de alacağım sizce az mı almışım çok mu tavsiyeleriniz var mı lütfen yorum yapın kafam karışk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…