2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

senin hediye paketinde neler vardı ?

Ben de yarın yaptıracam inşallah iyi çıkar. Senin 50lik yüklemende kaç çıkmıştı canım

139,49 çıktı doktor yüksek dedi. 140 sınırmış galiba..inş sonuçların güzel çıkar. hiç düşünüp stres yapma kendine ...

Son düzenleme:
valla yazdıklarınızı takip ediyorum ama gel gelelim o ana mesajı bulamadım bi türlü... nasıl kaçırdım anlamıyorum... nedir bu sitelerin hediye olayııı

valla yazdıklarınızı takip ediyorum ama gel gelelim o ana mesajı bulamadım bi türlü... nasıl kaçırdım anlamıyorum... nedir bu sitelerin hediye olayııı

valla canm yha uye olunca hedıye gonderıolarmıs prıma faln uye dglsen ol bebek için

benimki 150 idi 100lükte normal çıktı hiç telaşa gerek yok

Ama benimki ne 140 ne 150. 190çıktı(( gerçi vücudumda enfeksiyon da varmış o da yükseltirmiş o yüzden 2hafta sonra yapalım yüzlük olanı dedi doktor. Bu arada antibiyotik kullandım ve iki haftadır asla şekeri bile yemiyorum(((

2 side küçük olacağı için zorlanırsın diye düşünüyorum ama yinede sen daha doğrusunu bilirsin :)

biraz daha üstüne giderse futbol takımı yapalım demeye başlayabilir :)

cnm benimde tansiyon ölçümlerim hep 9-5 falan en son 10-6 çıktı.hamilelik için iyi de işte o an geldiğinde heyecandan ne olurum bilemiyorum =)

Son düzenleme:

çık çık cnm onlara kalırsa daha erken ama baksana karnımız burnumuza gelcek nerdeyse :)))biz büyük eşyaları hallettikte küçükler kaldı sadece benim ihtiyaçlarımda var...bunlar daha zor inan ıncık mıncıkla uğraşmak yoruyor insanı...

biraz daha üstüne giderse futbol takımı yapalım demeye başlayabilir :)

dıo dıo demezmı ne gerek olur arkads aramazlar ışte dıo takım kuralm dıo :)))) bu kadarda cocuk seven bırısı olamz yha gorende cok kardeslı bı aılnn oglu zannedr topu topu 2 kardesler gelınler kayınvalıdeye cekermıs dıorum 2 cocuk yeter

arkidişler ben şu isim olayını yeniden açmak istiyorum ben almina koymayı düşünüyorum ama duru ve derinde takıldı bugün aklıma sizin fikrinizi almak istiyorum sizde ne isim koyacağınızı yazarsanız sevinirim fikir olur banada

Kizlar ya niye oluyo bu endeksiyon

bende bugün şeker yüklemesi için doktora gittim herşey iii hoş tosunum 1100 gr olmuş çoook sevindim derken enfeksiyon çıktı idrarda yaaaa ilaç verdi dr akşam yatmadan önce içmem için bol su içiyom hergün kaç kere çamaşır değiştiriyom nie oluyo ki yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…