2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
geçenlerde geçmiş karşıma sen onu çıkar içinden birkaç gün benim içime koyalım bende hissedeyim hareketlerini diyor :) bide kadınlara kıskanç derler :) erkekler en ala kıskanç

aynen ole yha :9) kopuyorum bnlara yha :) bızmkıde cabuk dogsa dıe bakıo :)) beşik alicaz ne gerek var dıo kocamn yatak var ben oğlmla yatarım dıo ben ne olcm ddm arkamza kıvrılır yatarsn dıo :)))) gorucem ddm bı dogsunda

benim doktorumda lisansını uzmanlığını almanya da tamamlamış bilgisine güvendiğim bir doktor onun bana tetanozla ilgili söylediği şuydu: Türkiye de tetanoz aşısı saf tetanoz değil içerisine difteri aşısı karıştırıp vuruyorlar ve hamile bir insan da difteri mikrobunun işi yok demişti Türkiye bu anlam da güven vermiyor yıllarca rahim ağzı kanseri aşısı da vurdurun dediler geçen yıl onun da bir şaibesi çıktı öksürük şurupları da keza öyle..bence anne karnındaki bebeği mümkün olduğu kadar ilaçla aşıyla tanıştırmamak lazım aşı demek ölü mikrop demek sonuçta tetanoz için böyle olmasa da difteri için bu durum böyle...

sütlere gelince de uht sütleri gerçekten hiç bir şekilde önermiyorlar ama pastörize sütler konusunda öyle uç olumsuz şeyler duymadım,tabiki de en iyisi köy sütü ama onda da brucella vb bulaşıcılardan insan tedirgin oluyor kaynatınca da bir besin değeri kalmıyor yine kötünün iyisi pastörize süttür diyerekten ben her gün içiyorum..

erkekler pek fena ya ben hergün bebek istiyorum dedikçe ne gerek var diyodu ama çocuk görüncede içi eriyodu ben ısrar ettim bebeğimiz olsun başkalarının çocuğunu değil kendi çocuğumuzu sevelim dedim sonunda ikna ettim şimdi eve gelince önce karnımı öpüyo güya istemiyodu :) :) doğum zamanını iple çekiyo :)

Bende hep oğluşumla konuşuyorum eşimde arada benlede ilgilen diyor

neye inanacağımızı şaşırır olduk. birgün yapın dediklerine sonra aman çok tehlikeli diyorlar.
Artık doğal olan ne kaldıki zaten

çocuk ailenin eksik kalan parçası o olmadan olur mu hiç. ben evlendiğim andan beri istiyordum çocuk eşimde öyle. evliliğimizin 5. ayında da hamile kaldım
Çoook güzel bir duygu gerçekten

evet canım benimki de babaya naz yapıyo

kesinlikle katılıyorum sana utanmasalar en iyisi siz yaşamayın boşverin diyecekler :S

kesinlikle katılıyorum sana utanmasalar en iyisi siz yaşamayın boşverin diyecekler :S
ilaç alsak deerrt almasak dert.
Doğal sağlıklı sebze meyve kalmadı artık. ne kadar dikkat etsekte kullandığımız herşey sağlıksız aslında. yaptıklarımız yapabildiklerimiz kötünün iyisi işte

bızdede ben ıstemıodum erkek isteyınce oluo ama simdide kımseyle paylasamm yha. ikinciyi hemn istemzz ama senn istegnle olduysa benm eşim şimdiden soluo 2.de hemn olucak dıe aralarında yas farkı olmıcakmıs ne yapıcam bılemıorum artk yha

çocuk ailenin eksik kalan parçası o olmadan olur mu hiç. ben evlendiğim andan beri istiyordum çocuk eşimde öyle. evliliğimizin 5. ayında da hamile kaldım
Çoook güzel bir duygu gerçekten

ah ah ben evlendiğimde yapsaydım 4 yaşında olacaktı çocuğum ama hemen olmasını bende istemedim sonrada eşimi ikna etmek zaman aldı :) ama şimdi evli, mutlu, hamileyim :)

aynen yaaa birinci olduda sanki şimdi eşim ikinciyi konuşmaya başladı..ismi bile hazırmış onda :)))alemler yaaa bu kocişler ..

Bu akşam maç var kızlar oğluşumla izleyeceğiz inşallah boll tekmeler olur inşallah süt konusunda paket sütler daha iyi diye biliyorum ama anneannesine gidince bririnden alıyo oda güzel oluyo amaaa biz paket süt alıyoruz bideee ben bu haftasonu anneannesine ve babannesine gidecez ve 1 hafta ordayız inşallah

aynen yaaa birinci olduda sanki şimdi eşim ikinciyi konuşmaya başladı..ismi bile hazırmış onda :)))alemler yaaa bu kocişler ..

aynen bna bde dıokı bu erkk oldu sen sımdı kız ıstersn dıo bn cok kız ıstemıstım :)) bde kızmz olur dıo allhm yha bırıncıyı cıkarttm dedm 2. hc eksık etmeyelm aman :) bde tayyp saolsun 8 çocugu olanları emeklı edıomus yha bende calşmıorum sıgortmı ode dıorum oda 8 cocuk yapalm dıo emeklı olursun heee dedm cok para verıomus gbı cocuk basına nasıl masrfnı karsılıcaz

Eki Görüntüle 675568
Kızlar ben bu konuya sanırım fazla taktım. Size fotoğrafımızı koyuyorum ve yorumlarınızı bekliyorum. İkiz gebeğim.

En son kontrolümde doktor her şey yolunda demişti çok şükür canım. Ama dün bütün gün aynanın karşısında göbeğime bakıp durdum.

bana göre de benim göbeğim aşağıda duruyo...
iş arkadaşmında öyleydi
sonradan yukarı cıkıyo onlar boşvr bişi olmaz....

İnşallah canım inşallah..

-kızlar komple bu sekilde almayı düşünüyorum nasıl sizce??

Harika, ben çok beğendim. Biz kızlarımızla ve babamızla kızlarımızın odasına hiçbir şey bakamıyor ve alamıyoruz. Babamız çok uzakta ve mayısta tayin yerimizi bekliyoruz. Hüzün çöktü yine.. Ama sizlerin aldıklarını görünce de seviniyorum, Rabbim sağlıcakla huzurla kullanmayı nasip etsin.

İnşallah tez zamanda çıkarırlar, dört gözle bekliyoruz.

Güle güle ve sağlıcakla kullanın.

Elif Husna senden haber bekliyorum. Senin de göbeğin fotoğraftaki gibi düşük mü?

İnşallah canım yukarı çıkarlar.

Buna sevindim işte

kızlar bi ishal oldum ki sormayın gitsin dün gece 11 den beri 24 saat boyunca geçmezse dr a başvurmam gerekiyormuş patates haşlaması falan yiyim de geçmezse akşam gidicem hayatım da ilk defa böyle ishal oldum

Çok geçmiş olsun canım. Aç karnına muz yemeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:
kızlar bonbonmarket.coma bir bakın derim,biraz pahalı ama çok değişik bebek kıyafetleri var babyaspenin.

bu arada süt konusunda hangi uzmanı dinlediysem güvendiğiniz sütçüden alın kaynatın için mayalın yoğurdunu yiyin yiyor eski usul yani.
paket sütün içindeki koruyucu maddeler çok fena.hangi süt onca gün bozulmadan durur yani?
ev yoğurdu bozulmadan önce ekşir hazır yoğurtlarsa direk küfleniyor düşünün artık.

bir prof.hazır süt süt değil yoğurtta yoğurt değil demişti.bildiğiniz kimyevi madde ona göre.hele o kaymaklı diye satılan yoğurtların üstündeki resmen yağ imiş yaa

hiç zor değil alın 5kg süt iyice kaynatın 2ltsini içmeye ayırın 3 ltde mayalın 2 dkınızı almaz vallahi bir deneyin vazgeçemezsiniz kızlarrr

adiyef senin doğum tecrübelerini alsak cnmm 2. çocuktu değil mi bu?
sezeryan mi normal mi oldu?
ben en çok hastanede hazırlık sürecini merak ediyorum.ne yapıyorlar ne giydiriyorlar ne takıyorlar doğum anına kadar neler hissettin kaç kişi seninle ilgilendi falan?

hele son haftalar nasıl geçecek onu merak ediyorum.heyecan korku merakşuan uykuya dalmakta zorlanıyorum.düşünceler alıyor gidiyor.
nasıl olacak nasıl doğuracağım falan pöfff :18:

biz kaçıyoruz kızlar herkese iyi akşamlarr... mesaimiz bugünde bitti.. çok kaynatmayın yarın sabah kadar yaaa 1 saatimi alıyor okumak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…