2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
canım sızde 100 altına dusuyorsunuz ne gusell darısı dıger kızlara hayırlısı ıleeeeeeeeeee:KK8::KK8::KK8:

Evet canım yaaaa.
inanamıyorum bugünleri gördüğüme. Acaba hamilemiyim acaba bebeğim tutunabilicek mi acaba kalp atışlarını duyucakmıyım. acaba hareketlerini hissedebilicekmiyim derken ne günlere geldik. çok şükür Allah a sağsalim görüyoruz bugünleride. İnşallah sağlıkla kucağımızada alırız yavrularımızı :KK16::KK16::KK16:

merhabalar koca göbişliler :) nasılsınız? ben ve oğlum okuldayız sabırsızlıkla annesinin dersinin bitmesini eve gidip dinlenmeyi bekliyor kuzucum:) ama benim bu ödemle başım dertte kızlar ayaklarım ayak bileklerim ve ellerim çok şişti. hatta ayaklarıma parmağımla bastırınca çukur oluşuyor:KK43: günde en az 3 lt su içiyorum tuz tüketimimi sıfıra indirdim ama geçmiyor. sizlerde de aynı durumda olan varmı ve neler yapıyorsunuz rahatlatmak için?

Valla ne güzel olurdu. Bir dahaki anneanne ziyaretinde sözün olsun canım beklerim bir uğrarsın olmaz mı :KK34: :KK16:

sanırım kısmet olursa bi daha kızımızla geliriz anneanneye... doğuma kadar bi daha gelmem galiba... çok yorulup, sıkılıyorum... ama inşallah karşılaşırız bigün... :KK12::KK6::KK8::KK9:

kızlar bugun cok guzel bı uyku çektım ama sıze geç kalmişm yha bı gecmişi okım hemennnn gelıorum öpüldünzz:KK9:

koyver gitsiinnn :KK9: hayatta kaç defa bu heyecanı yaşıycazki :KK9: haydi al al al al :KK9: :21:

bende duydum doğumu kolaylaştırdığını hergün bi kaçtane mutlaka yemeye çalışıyorum özellikle şu vitamin demir hapı fln içiyorum ya onların tadı kalmasın diye biraz sonrasında hurma yiyorum hemde unutmamış olyorum :KK9: :21:

ya kız bende arada bi bi çay kaşığı kadar atıyorum sütüme iyimi yapıyoruz ama bilmiyorum sade içmek bazen midemi bulandırıyor, acaba bebeği katkılı bişey olduğundanmı kilo aldırıyor yoksa harbi yararlı şeyler varda ondanmi ama dr. demiş diyosun ay bilemedim valla :KK31:

oh oh ooohhh :21: maşallah sanada bebişinedeee :KK9: :nazar: inş. hep böyle güzel haberler duyarız :21: :21:

ah canıımm cok sevindim senin adına allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin yeni tostosunuzaaa :21:
kaynananıda bu centilmen hareketinden dolayı tebrik ediyorum gerçekten gönlünden kopmuş düşünmüş azı çoğu önemli değil bencede takdir ettim:KK9:
bizim kaynana görümceklerin evine 3 maaş giriyor kira vermiyorlar, bırakın tek başına ev geçindiren kira ödeyen eşime yardım etmeyi, eşim onlar sıkışınca kredi çekip yardım ediyor düşün artık :31. :KK14:

ben ismin illa kuranda geçmesi gerektiğini düşünmüyorum sonuçta sırf kuranda geçiyor diye anlamı önemsenmeden koyulmamalı bir isim. ama hiç anlamsız bir isimde olmamalı bence, evet dini bir isimde olabilir tabiki ama anlamı güzel olan kulağa hoş gelen bir isimde bence çocuğumuzun bizim üzerimizdeki isim hakkınıda hakkıyla yerine getirir bana göre :KK9:
amin canım allah kabul etsin inş. tüm dualarımızı :KK9: benimde hem çarpıntım var hemde kalp kapakçıklarımda yetmezlik :KK14: inş herşeyimiz yolunda gider :KK31:
iyi gezmeler kızçele sanaaa :21:

senin kv kociş de benimkindenmiş canım neyse ki kendi ailemden yana şanslıyım,geçen memlekete gittim dağköylerinden en organiğinden peteklerinin içinde polenler olan bal manda kaymağı köy tavuğu ve yumurtası almış gelmişş istersenîz arabaları değîşelim diyor zaten ev alıvermişti yeter dedim canım babammmm kralımmmmm , annem desen birsürü şey almış örmüş.. Odasını vs alcaklar.. Bitek benimkiler hevesli kv'nin 8. Torunu olcak:KK31:

Ayyy kızlarrrr ben geçmişi okuyana kadar herkeeessleer gitmişşşş

ne çok konuşmuşsunuz yahuuuu :KK1::KK1:

Artık bende yatayım bari. Yarın yine iş var. Amaa yarın az çalışıyorumm yuppiiii :KK8: 2 de mesaim biticek.
İnşallah hava güzel olursa oğluşumlada gezicez. Hepinize iyi gecelerr Annişllerrr.
Aaaa bu arada kızlar bugün bir arkadaşım daha doğum yaptı. normalde doğumu ay sonuydu erken doğum yaptı. ama bebeği iyiymiş. sadece birazcık küçük olduğu için küvezdeymiş.
Çok şükür bir sağlık sorunu yok arkadaşımında bebişininde. 2200 gr doğmuş Masal bebek :KK16:
Bu arada diğer arkadaşımdan da Kuzey bebişin durumunu öğrendim. Oda baya iyi olmuş.Tedavisi devam edicekmiş. İlk görüştüğümde soramamıştım bugün sordum Kuzey bebekte 4100 gr doğmuş :nazar::nazar:
Artık sıra bizde kızlarrrr :KK1::KK1:
Neyse ben yatıyorum artık ne çok konuştum giderayak ehehhe
öptüm hepiniziii :KK54::KK3:
ohh gezın babakılmm cnm kuzeyne ka kg lımıss maasllah neden kuvezde kalıyorkı kg sı ıyımısss bızım ark kıne kg dusuk dıye tututalrdııı daa
aa tam çıkıcaktım ki ne gördüümm.
Bebeğimi kucağıma alacağım tahmini gün sayısı 100 yazıyorrrr. benimde 3 rakamlı günlerim bitiyooorrr. Şuan çok heyecanlandımmm.
Neyse ben gittim kızlar bu sefer gerçekten :KK9::KK9:
:KK54::KK3:
:nazar::nazar:
Neden Kur'an da geçen isim koymalıyız? Benim bu konuda bilgim yok merak ediyorum çünkü kızım için karar verdiğim ismin Kur'an'da geçtiğini sanmıyorum. Dünyadaki bütünvarlıkları Allah yaratmış hepsine biz isim vermişiz, çoğunun adı da Kur'an'da bizim koyduğumuz şekilde geçmiyor. Yanlış anlaşılmak istemiyorum ama bu durumda Arapça isim koyulması gerektiğini anlıyorum?!?
canım KUR AN DA gecmesı muhım degıl anlamının gusel olması onemlı orn.kezıban kur an da geceıyo fakt anlamı yalancıı o anlamda yanı her GECEN ISIM II DIYE BIRSEY OYOK SEN HOSUNA GIDEN ISIM KOYARSIN BAKARSIN ANLAMI GUSELL dınımızcede yerı var koyarsın ınsl benımoglumun adı ınsl alp eren olucak KURAN DA yok ma anlamı allah ıcın savasan savascı anlamında yer alıyor o yusden ınsl anlamnına bak senn tmm anladın mı kıne cnm benımm:KK54:

tünaydın güzel anneler... biz sıkı bi kahvaltıdan sonra oturduk yine tv karşısına... miskinlik yapıyoruz... kendimizi kaldırabilirsek yemek yapıcaz inşallah bi ara :KK9::KK9:
bu arada inanılmaz mide ağrısıyla uyudum dün gece, resmen kıvrandım... neden olabilirki?... google amcaya bi sorucam bakalım ne diycek...
oh keyıf sızınnnnnn:KK53::KK53:cnm mıdene kese baskı yapıyor artk benmde gecen hafta oledıı gectı sımdı kaburgamın altına baskı yapıyor neresını dayıyorsaa sbha karı gectı ancak agrımm yaffffffff:KK8::KK8:

Evet canım yaaaa.
inanamıyorum bugünleri gördüğüme. Acaba hamilemiyim acaba bebeğim tutunabilicek mi acaba kalp atışlarını duyucakmıyım. acaba hareketlerini hissedebilicekmiyim derken ne günlere geldik. çok şükür Allah a sağsalim görüyoruz bugünleride. İnşallah sağlıkla kucağımızada alırız yavrularımızı :KK16::KK16::KK16:
ınsll dua ıle cnm benım

senin kv kociş de benimkindenmiş canım neyse ki kendi ailemden yana şanslıyım,geçen memlekete gittim dağköylerinden en organiğinden peteklerinin içinde polenler olan bal manda kaymağı köy tavuğu ve yumurtası almış gelmişş istersenîz arabaları değîşelim diyor zaten ev alıvermişti yeter dedim canım babammmm kralımmmmm , annem desen birsürü şey almış örmüş.. Odasını vs alcaklar.. Bitek benimkiler hevesli kv'nin 8. Torunu olcak:KK31:

Canım yazdıklarını okurken gözüm isminin altındaki yazıya takıldı. "gel de aşkımıza aşk kat" çoookk güzel bayıldıımm :KK16:

Evet canım yaaaa.

Zaman çok hızlı geçiyor sanki değil mi:KK17:

ohh gezın babakılmm cnm kuzeyne ka kg lımıss maasllah neden kuvezde kalıyorkı kg sı ıyımısss bızım ark kıne kg dusuk dıye tututalrdııı daa
Farklı bir sorunu var canım ondan küvezde. Zaten çıktıktan sonrada tedavisi devam edicek. İnşallah çabuk iyileşir Kuzey immm :KK16:

yarim cnm hurmayı son ayda ye bence doğumu kolaylaştırıyor çünkü erken doğum falan risk oalbilir belki...

bugün daha iyiyiz kızlar yorumlar için sağolun,kızım daha bir sakin hamdolsun...

unnadoda prima bezler indirimde kargo bedava haberiniz olsun :KK66:

Son düzenleme:
Ayy canım çok beğendiimm. Al bence çok hoş oluurr

Tatlım istersen arabayı tek olarak alabiliyorsun o şekilde 690 TL ben oto koltuğunuda alıcam. O şekilde 900 TL oluyor.
Bende çok hevesleniyorum herşeyini alayım istiyorum haftaya salı hem bebişimizi görücez hemde cicişlerini alıcaz çookk heyecan verici.:KK16:

ben hemn almicam arabayı yazn dogucak zatn kucuk oldugu için bindirmm bn bebegmı kışa düşünüorum havalar soguk olmazzsa cok allah zn ederse bınmıcegı için herseye bıanda yuklenmek ıstemıorum eşimede acıorum :KK9:

pardon bende görüyormuşum yeni fark ettim:))) ama haftası yalnış ağırlığı ve boyuda onları doran bir yer yok bulamadım:KK43: aynı sayfada değilmi o ayarlarda

Doktorunun verdiği tarih 20 Temmuz mu canım...Bu arada cumartesi olan randevumu yarına aldımmm:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

biz cıktıkk bırseyler yıyelımm az da olsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK39::KK39:dua ıle...........:KK16::KK16:

koyver gitsiinnn :KK9: hayatta kaç defa bu heyecanı yaşıycazki :KK9: haydi al al al al :KK9: :21:

bende duydum doğumu kolaylaştırdığını hergün bi kaçtane mutlaka yemeye çalışıyorum özellikle şu vitamin demir hapı fln içiyorum ya onların tadı kalmasın diye biraz sonrasında hurma yiyorum hemde unutmamış olyorum :KK9: :21:

ya kız bende arada bi bi çay kaşığı kadar atıyorum sütüme iyimi yapıyoruz ama bilmiyorum sade içmek bazen midemi bulandırıyor, acaba bebeği katkılı bişey olduğundanmı kilo aldırıyor yoksa harbi yararlı şeyler varda ondanmi ama dr. demiş diyosun ay bilemedim valla :KK31:

oh oh ooohhh :21: maşallah sanada bebişinedeee :KK9: :nazar: inş. hep böyle güzel haberler duyarız :21: :21:

ah canıımm cok sevindim senin adına allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin yeni tostosunuzaaa :21:
kaynananıda bu centilmen hareketinden dolayı tebrik ediyorum gerçekten gönlünden kopmuş düşünmüş azı çoğu önemli değil bencede takdir ettim:KK9:
bizim kaynana görümceklerin evine 3 maaş giriyor kira vermiyorlar, bırakın tek başına ev geçindiren kira ödeyen eşime yardım etmeyi, eşim onlar sıkışınca kredi çekip yardım ediyor düşün artık :31. :KK14:

ben ismin illa kuranda geçmesi gerektiğini düşünmüyorum sonuçta sırf kuranda geçiyor diye anlamı önemsenmeden koyulmamalı bir isim. ama hiç anlamsız bir isimde olmamalı bence, evet dini bir isimde olabilir tabiki ama anlamı güzel olan kulağa hoş gelen bir isimde bence çocuğumuzun bizim üzerimizdeki isim hakkınıda hakkıyla yerine getirir bana göre :KK9:
amin canım allah kabul etsin inş. tüm dualarımızı :KK9: benimde hem çarpıntım var hemde kalp kapakçıklarımda yetmezlik :KK14: inş herşeyimiz yolunda gider :KK31:
iyi gezmeler kızçele sanaaa :21:
benmde kalbım delık yha :KK43: inş. normal dogumda bı sorun olmaz eger normal yaparsm :KK9:

X