2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ahh kuzummm pembiş pembiş gezdırdıler aynn isim tartşmasıda olmaz kız olursa kafan rahat olur ilk erkek olsun abı olsun dıe ıstıodun heralde bnm eşim ole istıoda :))

evet aynen bende kizkardesini korusun diye istiyorum .. :) benim iki abim var ve benim icin cok degerliler iyiki varlar .. kiziminda abisi olsunki her ihtiyac duydugunda abisi kol kanat gersin .) diyorum ama kismet ..Allah ne yazdiysa artik acizane gonlumuzden gecen istek bu sadece.. dogrusunu hayirlisini Allah bilir .. .)

Hayırlı akşamlar hanımlar,
Nasılsınız? Herkes iyidir umarım.
Bende 2 gündür nefes darlığı var, yattığımda daha da zorluyor beni..
Benim gibi olan var mı aramızda?

bendede var canım rahım buyudugu ıcın oluyo gece felan uyqanıyorum nefes darlığı ile

aynn ole tatlm kız veya erkek bzm herzmn kuzumz olucak onlar. abısı olması ii olur tabıkı bnm oğlum olucak ama allah kız evlat verıcekmı bakalım hayırlısıysa versın isterim valla

maşlh bebşne ne yıyosun da yha özel olarak

özel birsey yemiyorum canım saglam kahvaltı ve ögle akşam yemeklerimi güzel yiyorum
cok yaglı yemiyorum

hafta 1 - 2 kez cips kola

bide tatlı olarak genelde dondurma yiyorumm

ilk on haftalık usg onemlıymıs canım ordada buyuykse eger ona gore hesaplıyolar dogumu

özel birsey yemiyorum canım saglam kahvaltı ve ögle akşam yemeklerimi güzel yiyorum
cok yaglı yemiyorum

hafta 1 - 2 kez cips kola

bide tatlı olarak genelde dondurma yiyorumm

bende oleyım dondurma cok yıyorum kahvaltıyı saglam yapıorum ama bn kendımı besliomusm doktrm ole dedı heee haftasndan da asagı degl bebsm normal

kızlar siz bebek odalarınızı almaya başladınız mı ??
tabi alıcak olanlar...

ya bana özellikle kayınvalidem sinir oldum cok erken filan diyip deli etti beni
olduktan sonra alıcakmışızz bi bebğin kıyafetlerini sıgdıramıyomuşum eve bunca zaman durmuşum şimdi bekleyemiyomuşumm

diye bir sürü laf soktu şimdi konuşmuyorum kendisiyle.....
neden bu kadar karışıyo kiii ona nee yaaa halla hallaaaa

hugglo dan almayı düşünüyorum büyüyen beşikli oda

bende oleyım dondurma cok yıyorum kahvaltıyı saglam yapıorum ama bn kendımı besliomusm doktrm ole dedı heee haftasndan da asagı degl bebsm normal

evet seninkide cok güzel
Allah saglık versin kilosu cok da önemli değil
aksine cok kilolu olan bebekler dogunca sorun yaşıyor özellikle solunum sorunu....

ondan zayıf olsun ama saglıklı olsunnn

sen kaç kilo aldın ki?

:))) hepsı aynı işte bnde ole dusunuorum tatlım bosver eşin ne derse o parayı vercek olan siz deglmısnz de

ahmet dede ismımı bımkı muzaffer mete de buyukbabasının ısmı uysun dıede mete olucak tatlım adaş olur oğluşlarımz

kimsenın ismi değil canım mete DİNİ İSİM OLMADIĞI İÇİN AHMEtte peygamberimizin ismi tamamlasın dedık ama kendımıze güvenemıyorum belki değişir oğlumun ısmı ama ısım koymak gercekten zor begenılmıyo araştırırken

12 kılo aldım bebegm 2 hafta once 700 grmdı. ama buyuk bebeklerıde gıydrmesı faln ıı oluo mınıcık olnca kırılır dıe korkuo insan

hımm evet mete dını bı ısım dgıl kuranda gecen bı ısım koymalıyız aslnda cok zor yhaa isim koyması

selam güzel anneler biz geldik...
bugün sabah doktor teyzemize gittik... çok şükür tüm ölçümleri yapıldı ve minik meleğimiz artık haftasıyla uyumlu... yani kilo almış bebeğimiz... anneannesi iyi baktı demekki... 2 haftada 3 kilo almışım ama bebeğimin tüm ölçümleri haftasıyla birebir uyumlu... artık 27+1 olduk... inşallah 31. haftada tekrar kontrole gidicez... birde açlık şekerimize baktırıp gidicez ki, sınıra yakın olan şekerimiz bi kontrol edilsin... hastaneden çıkınca bide bayramlık aldım bebeğimize... ohhh miss keyfimize diyecek yok... Allah'ım her birimizin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah... sakın aç kalmayın güzel anneler... bebeklerinizi de aç bırakmayın... bu arada kilomuz 1084 gr boyumuz 35 cm... maşallah bize

:))) hepsı aynı işte bnde ole dusunuorum tatlım bosver eşin ne derse o parayı vercek olan siz deglmısnz de

aynen öyle Allahtan eşimde aynı senin dediğin gibi dedi... oooh içimin yagları eridiiiii
ha 3 ay önce ha 3 ay sonra ne fark eder dediii canıma degsinnnn
ama sinir oldugumla kaldım...

illa laf söylüceklerr ne geciyosa ellerinee....

çok güzel Allah keyfimizi ve mutlulugumuzu bozmasın inşallahhhhh

bende şeker ölçümü yaptırdım ama sonuclarımı almadım daha

o igrenc seyi içmek cok kötüydüüü böööögg

slm kızlar
sohbet almış başını gitmiş oku oku zor bitirdim
bugun kendimi çok ağırlaşmış hissediyorum sanki ağır çekim film gibiyim
yaklaşık 1 aydır nerdeyse her gece kabus görüyorum gündüz yaşadığım normal olayların gece kabus olmuş hali :18:
ve bu beni çok yıpratıyor ve korkutuyor
2 gündür daha iyi gibiyim ama inş geçer

yarim gözünaydın cnmm çok sevindim rahatlamışsındır =) maşaaallah kuzucuğa üzmedi annesini

Son düzenleme:

eskıden ole degilmş yha ondandır. amaannn boşver takmaya bıle gerek yok soylerler gecer gıder kendılernden sogttklarıyla kalırlar

inş gecer piskoljiktr heralde cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…