2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar bu arada nerede okudum hatırlamıyorum bir hamilenin bebeği zayıfmış doktor nesquikli süt iç demiş böyle birşey okuyan duyan varmı

sanırım sporcularda içiyormuş :44:

bende daha cok yakin bir zamanda sutun kakaosuz icilmesi gerektigini okudum .. kalsiyum aliniminin maksimum duzeyde olmasi icin.. doktorlarin her soyledigne inanmayin eskiden nesquickmi varmis :)) bende bugun cok gelenekci oldum haaa :))

bende daha cok yakin bir zamanda sutun kakaosuz icilmesi gerektigini okudum .. kalsiyum aliniminin maksimum duzeyde olmasi icin.. doktorlarin her soyledigne inanmayin eskiden nesquickmi varmis :)) bende bugun cok gelenekci oldum haaa :))

eskıye bakarsakkk ooooooooo :) kayınvalıdem benm cocuklarım toprak yıyerek byuduler dıo toz yese torunum bse olmaz dıo hee dedm eskıdenmıs onlar nesquik bılmıorum valla bn hc duymadım

ben zaten hazır gıda tüketimine tamamiyle karşı biri olarak kesinlikle tüketmem de bir doktorun söylemesi acayip geldi bana da...içeriğinde yağ şeker ne arasan var katkı maddeleri bolca tabi.sanırım onlar kilo aldırıyor

hehe kizmi dersin..iyi o zamannn gecen isyerindede bir arkadas ayni seyi soyledi .gostermiyorsa terbiyesindendir kizdir dedi .. :) ben hep ilk bebis erkek olsun istedim ama bu isim karmasasindan sonra kiz olsun ki ismi bende sakli :) kesin elif gul olcak soz verdi esim .. erkekse kaldik babasinin secimine :) bir yakinima 8 ay kiz demisler sonra doktor degistirmis bir sebepten ikinci doktor erkek demis sasirmislar oda ultrasyona ok cikarmis bebegin pipisine hala durur o ultrasyon esprili bir sekilde... bu bir pipidir yaziyor ustundede :)) ama pembe pembe almislar herseyini yazik yavrucak giymis bir sure kiz cicilerini

bende çook ağırlaştım maalesef uyuyup duruyorum ,toplamda 7.5 kılo aldım ama istahım fena acık hızlı gıdıyorum daha kontrolumu olalı10 gun oldu 1.5 kılo aldım on gunde (

ay benımde en korktugum şey oğlana kız kııza oğlan demelerı bıızm bı tanıdık 9 ay oğlan dogdu kız hersey mavııı düşünün
walla cok uzulduler kız erkek farketmezs ama ınsan alışıyor..
bnm gittiğim 3 doktorda erkek dedı artık değişirse pess bugun doktor testislerini bile gösterdi

ahh kuzummm pembiş pembiş gezdırdıler aynn isim tartşmasıda olmaz kız olursa kafan rahat olur ilk erkek olsun abı olsun dıe ıstıodun heralde bnm eşim ole istıoda :))

bızmkıde tam gosterdı pipsini valla kıza dönerse bılemıorum artk

ya bnm oğlan onden gıdıyor bugun doktor 27 haftalık dedı bende geldım takwımımı değiştirdim ama aslında 17.7.13 olarak gorunuyo kılosu 890 kılo we boy doktora göre ama takwıme uymuyo şimdi erken mı gelecek bnm bebeğim nasıl oluo kı ??

biraz önce haberlerde yine gündeme geldi artık olsun ya

Eki Görüntüle 674694 babası ve bızzz oğlşmla :))) çok kıloluyum demı :))
yok canım gayet hoşsun

hanımlar şimdi haberlerde dinledim dogum izni 6 ay olmuuuuuşşşşş galibaaa tam da anlayamadım amaaa kesin bize denk gelicek galibaaa ay cok mutlu oldum sankiiiiii
kesin duyan varsa paylaşabilirmi??
biraz önce izledim ben de.inşallah fazla uzatmadan geçirirler artık.

benim de öyle abartılı yani.her an durmadan hareket halinde.ama ben korkmuyorum da biraz rahatsız ediyor fazla olunca.

merhaba arkadaşlar bende temmuzda anne olacak adaylardanım :) bebeğimin cinsiyeti kız ve ilk bebeğim :)

çok heyecanlıyım hareketleri dışardan da görülüyor ve her hareketini gördükçe çok mutlu oluyorum :) allah isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

eskıye bakarsakkk ooooooooo :) kayınvalıdem benm cocuklarım toprak yıyerek byuduler dıo toz yese torunum bse olmaz dıo hee dedm eskıdenmıs onlar nesquik bılmıorum valla bn hc duymadım

yazik benim babannemde yermis ..demir eksikliginden oldugunu bilseler ve demir ilaci kullansalar topraga gerek kalmaz ya ..mide o topragida nasil hazmedermis acaba..biz simdi su icsek ah oh diyoruz :) toprak bu oturmazmiymis mideye ...

doktr ne dıosa odur tatlım :) takvme bakma

yazik benim babannemde yermis ..demir eksikliginden oldugunu bilseler ve demir ilaci kullansalar topraga gerek kalmaz ya ..mide o topragida nasil hazmedermis acaba..biz simdi su icsek ah oh diyoruz :) toprak bu oturmazmiymis mideye ...

oturmuyomus demekkı nerdn bılıckler demır ılacını bız fasla gelıoruz onlra herseyı detaylı bıldgmz için ne guzel işte bılgılı anne diceklerıne

hanımlar şimdi haberlerde dinledim dogum izni 6 ay olmuuuuuşşşşş galibaaa tam da anlayamadım amaaa kesin bize denk gelicek galibaaa ay cok mutlu oldum sankiiiiii
kesin duyan varsa paylaşabilirmi??

6 ay doğum izninde artık son perde! - Memurlar burda var ama yinede belli olmaz umutlanmak istemiyorum.

Hayırlı akşamlar hanımlar,
Nasılsınız? Herkes iyidir umarım.
Bende 2 gündür nefes darlığı var, yattığımda daha da zorluyor beni..
Benim gibi olan var mı aramızda?

bende de var nefes sıkıntısı olcak artık şekerim büyüyorlar :)

ya şu topik rüyamıza girer oldu. sinema tadındaki rüyalarıma birde kadınlar k. eklendi:) rüyamda doğum yapıyorum hastaneden gelip foruma yazmam lazım kızlara haber edeyim doğum yaptığımı diyorum ama çok erken daha bizim için diyorum sabah yarıldım gülmekten :)

canım benimki 940 gr mış bugün baktık:))) cok geldi bana yaaa

erken olmaz ama bebeklerimiz bence biraz kilolu doğabilir 4 bucuk kilo gibi
bu durumda doğuramıcaz sanırımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…