2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Şekerim okudum duanı allah kabul etsin inş....

Günaydın kızlar nasılsınız bol tekmeli bir günden merhaba herkese kızım çok haraketli maşallah sizler nasılsınız minnoşlarınız nasıl bakalım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Dudağınızdan sevgiler dökülsün ,Gözlerinizde ışıklar saçılsın..
Yürüdüğünüz yollarda yeni hayalleriniz ve başlangıçlarınız olsun
Zor günlerinizde yanınızda bulunacak dostlarınız olsun
Başarısızlık, keder ve kötü yazgı uzak,
Düşleriniz gerçek olsun
Güzelliklerle, sevgi dolu kalbinizle
Gününüz Gönlünüz aydın olsun..Sağlıklı olun, Mutlu olun, Sevgi ile
Kalın.Günaydın Herkese...:)

hayra yor hayır olsun rüya için kendini üzersen oğluşunda üzülür annesi. rüyalar bu aralar çok karışık bende durmadan korkuyorum rüyamda uyandığında dua oku olumlu düşün..

Teşekkürler aslında hayra yorarrım hep ama ileriye dönük kötü bi yorum olunca içime bi sıkıntı düştü acaba öyle olur mu diye bilmiyorum ama dediğin gibi dua etcem cok sağol..

heyet istediğin kadar alabilirsin canım ama normal doktordan 10+10 olmak üzere 2 kez yani normal rapor hakkımız 40 gün ama heyette özgürsün :)

tsk ederım cnm zaten rapor hakkımız dolsada ocakta yenılenıyo sanırım ozamanda 40 gun hakkımız yenılenıcek umarım tum seneyı kapatabılırım

kızlar benım gıbı oksuren varmı gecenlerde gene sormustum gercı ama gecmıyor yaaaa ballı lımonlu sıcak su ıcıyorum ama kuru kuru oksuruyorum ve son aylara gırdıgımız ıcın cok sıddetlı oksurmek bebegı asagı ıter dedı dr

geçmiş olsun.ben 2 hafta önce iyileştim. 1 ay çektim.bol bol su iç ve burnunu boğazını temizle sık sık.birde doktora git ilaçlarını yarım bırakma. Ben doktora gittim ilaçlarımı sadece 4 gün kullanıpbırakınca iyileşemedim.birde bana iyi gelen vicks krem var eczaneler bilir.hamilelikte kullandımsakıncası yok.ayak tabanıma yatmadan önce sürdüm çorabımı giydim yattım sabah dahaiyi oldum.boğazımada sürüp bir eşarpla sardım öksürüğümü kesti tavsiye ederim.zaten buharlaşan bir krem yan etkisi yok.keske o $4219.jpg kadar grip çekeceğime daha önce vicks krem alsaymışım dedim.ben hamile olduğumiçin korkudan ilaç kullanamadım ama kullanmalı tabiî ki doktorun önerdiğini.

günaydınlar hanm lar ve cücükleriiii

nasılsınız bugun ben bıraz daha zor uyudum donemıyorum kolay kolay artıkın yaa alt takvımdede dedıdı gıbı gece wc gıttım geldım 2 rekat namaz kıldım ayy bır hal oldumm nefesım kesılecek gıbı olduu ayy son 2-3 ayda neler beklıyor bızı ım bılır saglıcakla kucgaımıza almamız dılegımlee

bugun bızım ıcın onemlı bır gun ıstedıgımız ev ıcın ekpertız gelıp eve bakacak ona gore kredı onaylanacak sızden hayıllısı olsun dıleklerınde bulunmanızı dılıyorumm SIMDIDEN COK SAGOLUNNN hamişlerin dua ları cabuk kabul olurmusyaa:KK31::KK8::KK8:

şimdi gidip ahvaltı mızı yapıp saglık ocagında aylık kontrolumuzu olup eltıme gıdecegızz oglumla KUR AN okumamız vardaa saglıcakla kalın aksama gorusuruzzzzzzzzzzz:KK3::KK3::KK55::KK55::KK54:hemde boll yuruyuss olur bızeeeeeeeeeeee:KK15::KK15::KK15::KK15:

Aynen.sanki hediye gelmis gibi :KK1: bi de indirimli almis olmanin hazzi vaer tabi.oohhh deymeyin keyfimee:KK16:

kızlarr hangı stelerden alıyosunuz bıde daha cok ne alıyosunuz ben pek netten alamıyorum ne bılım kalıtesını falan belkı olmaz dıye

geçmiş olsun.ben 2 hafta önce iyileştim. 1 ay çektim.bol bol su iç ve burnunu boğazını temizle sık sık.birde doktora git ilaçlarını yarım bırakma. Ben doktora gittim ilaçlarımı sadece 4 gün kullanıpbırakınca iyileşemedim.birde bana iyi gelen vicks krem var eczaneler bilir.hamilelikte kullandımsakıncası yok.ayak tabanıma yatmadan önce sürdüm çorabımı giydim yattım sabah dahaiyi oldum.boğazımada sürüp bir eşarpla sardım öksürüğümü kesti tavsiye ederim.zaten buharlaşan bir krem yan etkisi yok.keske o Eki Görüntüle 674140 kadar grip çekeceğime daha önce vicks krem alsaymışım dedim.ben hamile olduğumiçin korkudan ilaç kullanamadım ama kullanmalı tabiî ki doktorun önerdiğini.

Aaaa çok haklısınız unuttum ben de yazmayı. Geceleri yatmadan önce ayaklarınızın altına Vicks sürüp bir çorap giyip yatınca öksürü çabucak alıyormuş.

Arkadaşlar merhaba dün gece oğlumla ilgili kötü bi rüya gördüm sabah kalktım ağla ağla öldüm resmen sizce bilinçaltı mıdır benim gibi olanınınz var mı sinirim acayip bozuk:KK43:
inan bende rüya görmekten yoruluyorum artık hd film kalitesinde beynim dinlenemiyor uyurken hayra yoralım

tsk ederım cnm zaten rapor hakkımız dolsada ocakta yenılenıyo sanırım ozamanda 40 gun hakkımız yenılenıcek umarım tum seneyı kapatabılırım

ben personele bakıyorum ordan biliyorum. zaten bizim hamilelik süper bir dönem denk geldi. ocakta dediğin gibi yenileyeceğiz. bu sene zaten kasım aralık hep bulantı ile geçti ben hep rapor aldım ocakta sıfırlandı onlarda :)

kızlarr hangı stelerden alıyosunuz bıde daha cok ne alıyosunuz ben pek netten alamıyorum ne bılım kalıtesını falan belkı olmaz dıye

Ben e-bebek, joker,butikbebe, unnado ve bebeshoptan alıyıprum en çok. Zaten beğenmediğiniz ürünleri iade edebilme imkanınız var. Sorgusuz sualsiz iade yapıyorlar hiç hamile hamile sokaklarda yorulduğunuza değmez. Ben bütün kıyafetlerini internetten aldım.
yatak ve yastıklarını english home un internet sitesinden aldım.
bebeshopta Andy Wawa'nın elbiseleri var harika onlardan bolca aldım. Çok tavsiye ederim.

kızlar sabah 7 de uyandığımdan beri kasıklarım ve belimde ağrım var yaa çok sinirim bozuluyor. okuldayım ne yapsam bilemedim. netten baktım çok şiddetli olmadığı sürece normal yazıyor. dr mu aradım doğuma girmiş hemşire çok şiddetliyse gelin dedi:KK43: köyde öğretmenim ben ha dediğimde dolmuş yok ve merkeze de 50 km uzaktayım offf sinirim bozuldu ağrı şiddetli değil ama sızlama şeklinde özelliklede ayağa kalkınca oluyor. sizlerde de bu ara böyle ağrı yaşayanınız oldumu.

Selam kızlar yarim ve ikiziz beni çok fena gaza getirdiniz.Yemek olayıyla hep kendim ilgilenirdim.Çarşamba anneme perşembe kvdeme menü sparişimi yaptım.İki gün anne yemeği keyfini çıkaracağım.Onlarda çok mutlu oldular :KK1:

ohh iyi yapmışsın afiyet olsunn:) ben daha zor bulurum doğuma kadar. annem tokatta, eşimin annesi giresunda:)

Arkadaşlar merhaba dün gece oğlumla ilgili kötü bi rüya gördüm sabah kalktım ağla ağla öldüm resmen sizce bilinçaltı mıdır benim gibi olanınınz var mı sinirim acayip bozuk:KK43:

bende süreklı var o ruyalardan birgun kafası buyuk bırgun baska bır yeri bilinç altı canım sağlıklı olmaları ıcın hep dua edıyorum

böcek kapsulleri var onu kullan.bizim evdede gördüm 4 ay önce böcek kapsülü işe yaradı birdaha görmedim.ben böcekten çok korkarım.

aldık aldık gördüğümün ertesi günü hemen:) dur bakalım bir hafta oldu görmedim kendilerini inşallah en başından aldık tedbirimizi gibi gelio.inşallah bi daha görmem.

kızlar sabah 7 de uyandığımdan beri kasıklarım ve belimde ağrım var yaa çok sinirim bozuluyor. okuldayım ne yapsam bilemedim. netten baktım çok şiddetli olmadığı sürece normal yazıyor. dr mu aradım doğuma girmiş hemşire çok şiddetliyse gelin dedi:KK43: köyde öğretmenim ben ha dediğimde dolmuş yok ve merkeze de 50 km uzaktayım offf sinirim bozuldu ağrı şiddetli değil ama sızlama şeklinde özelliklede ayağa kalkınca oluyor. sizlerde de bu ara böyle ağrı yaşayanınız oldumu.

evet canim bendede ayni ve 2 gun once birkac gun sag kasigimdan asagi inen bir agri cektim ..sonra tam gecti derken bu defada sol kasigimdan asagi dogru inen bir agri.. biraz fazla yol yuruyeyim veya yorulayim ertesi gun belimde kasiklarimda agri ben yorgan yatak yatiyor oluyorum.. :KK43: benim ilk 2 ayimdada cok sanciliydi ve burda 2 ayri doktora tr dede 1 doktora israrla muayene esnasinda sormama ragmen tam net birsey olmaz sorun yok normaldir bunlar diye bir cevap alamadim agizlarindan.. sadece yapabildigim netten arastirmak oluyor cunku bazen doktorlar sinir ediyor insani .. arastirdigim okudugum kadariyla bu aylarda bu tip sancilar normalmis hem alttan hem kasiklarda vucudun kendini doguma hazirliyormus fakat eger cok dayanilmazsa git doktoruna mutlaka ..ama suda var biraz evhamliyiz ve her agrida panik oluyoruz belkide onemsiz veya olmasi gereken bir sanciyi dert edip buyutuyoruz ..kendini iyice bir dinle rahatsiz ediyorsa git yoksa bu donem normaldir diye dusun kendini telkit et ve rahat ol biraz.. ben her bir agrinin sancinin rahatsizligini beni bebegime biraz daha yaklastirdigini dusunup kendimi telkit ediyorum :) napim caresizlik iste .) sevgiler

X