2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Kızlar ben de ağdaya son ay gtcem enfeksiyn fln kaparm diye korkuyrm keşke en baştan lazer yaptrsaymışım cok pişmanm artık 2. ye kısmetse:)Buarada benim genelde yürürken bikini bölgem acıyo ağrıyo sizde de oluyo mu??Şu sutyen izi bende de oluyo buarada daha yeni çamaşır aldım birsürü 80di 85 oldum bu da sıkıyo artık 90 alcam bu gidişle çok daralıyrm çamaşırla takmıyrm valla umarım bozulmazz Hoşş oğlum bozcak o kesin:))

tatlım bende bir türlü karar veremedim park yatakmı alsam tahta beşik mi havesim tahta beşiklerde ama daha kullanışlı diye park yatağa yönleniyorum sence tahta beşiklerinde kokusu olurmu acaba

cnm sırf daha kullanışlı ve güvenli diye tahta beşik hevesimden vaz geçip park yatak aldım :KK49:

kızlarrr yaa ben bi sorunumu daha paylaşmak istiyorum sizinle...daha önceki sütyenlerim malum olmuyo.bende hamile sütyeni aldım toparlayıcı...ama alışkın değilim giyemedim..büyük beden bir sütyen aldım onu kullanıyorum ama gün sonunda çıkarttığımda göğüslerimde iz kalıyor..acaba bu zararlımıdır?? kontrole gittiğimde doktora sorcam ama önce size bi sorayım dedim aranızda bu durumu yaşayan varmı...??aynı şey külotlu çorap içinde geçerli karnımı sıkıyor biraz :KK43:((offff offf

bende lambada tarzı sütyenlerden aldım çok rahat tek sorun penyesini bulmak zor oluyor çorap içinde hamileler için de olanı vardır herhalde

Kızlar ben de ağdaya son ay gtcem enfeksiyn fln kaparm diye korkuyrm keşke en baştan lazer yaptrsaymışım cok pişmanm artık 2. ye kısmetse:)Buarada benim genelde yürürken bikini bölgem acıyo ağrıyo sizde de oluyo mu??Şu sutyen izi bende de oluyo buarada daha yeni çamaşır aldım birsürü 80di 85 oldum bu da sıkıyo artık 90 alcam bu gidişle çok daralıyrm çamaşırla takmıyrm valla umarım bozulmazz Hoşş oğlum bozcak o kesin:))

benim lazerim yarım kaldı :KK5:
doğumdan sonra devam edicem artık ne rahatlıktı oysa :KK31:
ben yakında 100 olucam herhalde durmaksızın büyüyor göğüslerim :KK49:

canım rahim büyüdükçe o bölgeye baskı yaptığından dolayı ağrılar oluşuyomuş, normal bişey aslında ama kiminin ağrı eşiği daha yüksek olduğu için daha fazla ağrı hissedilebilirmiş.

ben doğuma yakın 100 falan takarım herhalde bu gidişle. şimdi bile 95i dolduruyorum:18:

canım rahim büyüdükçe o bölgeye baskı yaptığından dolayı ağrılar oluşuyomuş, normal bişey aslında ama kiminin ağrı eşiği daha yüksek olduğu için daha fazla ağrı hissedilebilirmiş.

ben doğuma yakın 100 falan takarım herhalde bu gidişle. şimdi bile 95i dolduruyorum:18:

Doğru mantıklı yani benm baya büyüdü ozman :) Çünkü canı az olanlardan değilimdr ama bazen yürürken bildiğin batıyo acıyo zorlanyrm ayy bi de kaburgalarım batıyo nefes alamıyorum napcam ben 3 aay yandım bugün ayak tırnaklarımı kesemedim arkadaş artk kocişin ellernden öpcek hareketlermz baya kısıtlandı..Valla ben cok memnunum büyüklüğünden 75-80 arasıydı şimdi tam istediğim gibi inşallah sönmezz :))Senn demekki büyüktü normalde de kuzum:) süt dolunca napcaz milka inekleri gibi artkk :))

Ya kızlar bebek arabası aldınızmı yada hangi model alıcaksıız travel sistemmi alıcaksınız yoksa normal tek bebek arabası mı?
benim alacağım fiyatlar 400 tl yi geçmemeli.

benim lazerim yarım kaldı :KK5:
doğumdan sonra devam edicem artık ne rahatlıktı oysa :KK31:
ben yakında 100 olucam herhalde durmaksızın büyüyor göğüslerim :KK49:

Ama yine de azalmıştr canım..Ben önce göze yaptrdım lazeri:) canım sonra bikaç çatlak içiin artk eşim dalga geçiyo başka nerene yaptrcan diye ama bu lüks değil hakkaten benm bacaklarda hiç yok cok nadir ama bikini bölgesine sart hele de bu doğum olayında..100 müü nadide sultan olcan he :) yalnız öyle hatnlar hamile kalınca napcaklar bak onu düşündüm şimdii :))

Doğru mantıklı yani benm baya büyüdü ozman :) Çünkü canı az olanlardan değilimdr ama bazen yürürken bildiğin batıyo acıyo zorlanyrm ayy bi de kaburgalarım batıyo nefes alamıyorum napcam ben 3 aay yandım bugün ayak tırnaklarımı kesemedim arkadaş artk kocişin ellernden öpcek hareketlermz baya kısıtlandı..Valla ben cok memnunum büyüklüğünden 75-80 arasıydı şimdi tam istediğim gibi inşallah sönmezz :))Senn demekki büyüktü normalde de kuzum:) süt dolunca napcaz milka inekleri gibi artkk :))

evet canım ben 85 takıyodum o yüzden büyümede sınır tanımıyo :KK52: aynen milka inekleri gibi takılcaz bi müddet :KK52:

bende bazen sandalyeden falan kalkınca birden ağrı giriyo.
kocişin kessin tırnaklarını bundan sonra:KK23:

evet canım ben 85 takıyodum o yüzden büyümede sınır tanımıyo :KK52: aynen milka inekleri gibi takılcaz bi müddet :KK52:

bende bazen sandalyeden falan kalkınca birden ağrı giriyo.
kocişin kessin tırnaklarını bundan sonra:KK23:

Hakkaten ama iyidir boşver:)Valla manikür pedikür french hepsini öğretcem ona:KK70:

kursa yollamak lazım :KK60::KK60:

Aynen:)yalnız iyi yaparsa kaçışı yok benden doğumdan sonra da yapar ben hep taşırıyorum çünki :)) ay bizimki tekmeleri basıyo gece uyumuyoruz biz gündüz de 11-12 ye kadar tık yok yandıkk..Neyse yarın görüşürüz kızlar biraz da koca bebişime bakim hiç ilgilenmysn diyip duruyo iyi geceleerr :)

kızlar bişi dicemdoğum çizgisi oluştu mu sizde
Bende tüylenme olmadı çok hafif belli belirsiz bi çizgii var ama koyu renk değil
kızlar butık bebeden sipariş etsem kredı kartımı ıstıolar kapıda odememı yapıoruz urunlerıde nasıl bılgınz varmııı
Ben çok şey aldım ordan canım kredi kartıyla, zaten netten alışverş yapmayı seviyorum mağaza mağaza gezip yorulmuyosunHihihi

Aynen:)yalnız iyi yaparsa kaçışı yok benden doğumdan sonra da yapar ben hep taşırıyorum çünki :)) ay bizimki tekmeleri basıyo gece uyumuyoruz biz gündüz de 11-12 ye kadar tık yok yandıkk..Neyse yarın görüşürüz kızlar biraz da koca bebişime bakim hiç ilgilenmysn diyip duruyo iyi geceleerr :)

hahahah iyi yaparsa yandı desene:KK52:
benimki gece uyuyo şimdilik..ilerleyen zamanlarda değişmezse:KK1:ama sabah 5-6 gibi tıklatıyo bi ne var ne yok diye:KK1:

Bende tüylenme olmadı çok hafif belli belirsiz bi çizgii var ama koyu renk değil

ay ne güzel ya. biz kıllandık :KK1: bende de çizgi oluşmadı da, göbek deliğimin çevresi hafif koyulaştı gibi sanki..ten rengimden biraz daha koyu çünkü:44:

yeni doğan da puset kullanılırmiki

ana kucağı var :44: zaten her yere araba ile gidiyoruz, bebek arabasına gerek yok diye düşündüm..5 aya kadar ana kucağıyla idare eder, sonra puset devreye girer diyorum ama:44:

kızlar butık bebeden sipariş etsem kredı kartımı ıstıolar kapıda odememı yapıoruz urunlerıde nasıl bılgınz varmııı

ben kredi kartımdan cektiriyorum ama sanal kart yarattım internet subesinden boylelikle asıl kredi kartınumaranızı hiçbir yere girmemiş oluyorsunuz

kızlar nasılsınız ıyısınız umarım günler ne cabuk geçıyo havalar ısındıkça dahada bunalıcaz gibi geliyo umarım cok terlemeler olmaz bide dun yatmadan okudum bikiç arkadaş göğüslerim buyudu yazmiş benimde cok büyüdü doğuma kadar ne olur bilemiyorum kullunıcak sutyen bulmakta zorlanır oldum geceleride takmıyom zaten umarım sarkmazzzzz:KK66:))))

X