2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

ÇOK MUTLUYUM ARKADAŞLAR, amniyosentez soucum belli oldu şükür Allahıma sorun yok. Cinsiyeti de netleşti Allah izin verirse ikinci kez erkek annesi olucam. İnşallah benim gibi sonuç bekleyen herkes hayırlı sonuçlar alırlar.Artık ben de alışverişe başlayabilirim ne dersiniz????:))))

ya kızlar bu grip için nane limon içsem zarar verirmi acabadün misafirim vardı çocuğu hastaydı banada geçti galiba çok başım ağrıyor bu zamana kadar korudum kendimi şimdi hasta oldum ne yapsam acaba

bence en fazla iki fincan iç

geçmiş olsun canım. bende bangbag e katılıyorum. iki fincandan fazla içme. bitki çayının fazlası zararlı çünkü

hadi gözünaydıınnn. çok sevindim senin adına. nihayet güzel haberlerini almışsın.

e hadi gözün aydın canım
çok sevindim gerçekten senin adına çok sancılı sıkıntılı bi dönemi atlattın
daha çookkk güzel haberler alırsın inşallah.
başla tabi alışverişe rahatla şöyle bi ooohhhhhhh

az once geldım hastaneden st 11,20 ye kadar ac durdum en son gece 12 de makarna yemıstım zorlada olsaa:26: sonra sbh hast.gıttım dedıgım gıbı otobusde mıdem az da ols abulandı ac acc da olunca az oldu bulantım dr odasına gttım asıstanı laboratuar kadıgını verdı bır tup kan verdım ve 100 gr lık 2 brkdk seker şiresını içtm kusarsan 2-3 gun sonra yneıden yapcaz dedıler kusmmaya sarlandırsamda kendımı hemen ıcıpp dısarsı bahveye attımkendımı derın derın nefes aldım ama elım ayagım ıtıtreedı hamılelelıgımde enn zor donemın bgndu sanırım banka oturdum kalkamadım derken 1 st sonra 2.tup knaı verdım sonra aynı skeılde aklıma geldıkce basım dondu mıdem bırsekıl oldu deken 2.ve ve 3.st de doldu ve topl.4 tup kanı verdım ve kantıne gıttım hızlıca hemen tost la vısne suyu ıctım az da olsa tıtremem gectıı ınsll sızınkıler normal cıkarda 100 luge gerk kalmaz sonra bankadakı ıslerımı halettım ogluma corap aykkabı ve don aldım poposundada ne yapam temızlıyorlar yazıyor hee e onu alınca ıstahımyeıne geldı oglumun tekmlerı arttı cok sukurr sımdı evı toparladım kv dıs cektırmeye gıtti hıc halım yok namazı kılıp yatıcam bıraz uyuyabılırsem tabiii:26:işte böle sbh dan berı yasadıklarım ama halen tam kendıme gelemedımmmm

ya kızlar bu grip için nane limon içsem zarar verirmi acabadün misafirim vardı çocuğu hastaydı banada geçti galiba çok başım ağrıyor bu zamana kadar korudum kendimi şimdi hasta oldum ne yapsam acaba

Bende grip olmuştum. İnternetten baktım nane limon yararlı yazıyordu (2 fincan) yaptım iyi de geldi. Doktorum sordu grip için ne kullandın diye ıhlamur ve nane limon dedim. İyi yapmışsın dedi bilgine canım

çoş şükür güzel haberini aldın kendisini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin allah

neyse canım atlatmışsın en zor kısmını inşallah sonuçların iyi çıkar yat dinlen birazda toparlan

çok geçmiş olsun dikkatet aman. bende zorunlu olmadıkça çıkmıyorum. sırf bu yüzden evi işyerine yakına taşıdık arabayla gidip geliyordum işe şimdi öğle arası bile yürüyerek eve gidebiliyorum.
gözünaydın.. hemen başla bence çok zevkli bişii
atlatmışsın şükür gözün aydın sonuçlarında iyi çıkar inşallahh

heheh inşallah çatlak olmaz da. olunca anlarsın canım nasıl oldunu. bende de yok bende eşiminkilerden biliyorum. onunda belinde var. çok sık kilo alıp verdiği için çatlamış
Ayy insallaah.benim esimin gobegi de nevada çölü gibi.umarim catlamaz cok kotu gorunuyor cunkuu.annem 5 kez dogum yapmis kaymak gibi cildi bi cizik yok.insallah anneme cekerim o konuda.

Benim de bir haftada aniden sisti.bebek 6. Ayda toplam buyumesinden iki kat hizli buyuyormus.iki katina cikiyormus agirligi.o yuzden ani buyume oldu sanitim.alt kasik tarafim biraz gdrgin ust karnim hala yumusak.umarim catlamaz altlar.

Bende grip olmuştum. İnternetten baktım nane limon yararlı yazıyordu (2 fincan) yaptım iyi de geldi. Doktorum sordu grip için ne kullandın diye ıhlamur ve nane limon dedim. İyi yapmışsın dedi bilgine canım

çok saol canım hazırladım içiyorum şimdi birazdan da yatıcam iyi olurum inşallah

5 aylık hamiledede 5 kılo cok ıyı bence doktorlarda bıraz abartıyor

Gözünaydın canım çok sevindim senin adına.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin oğluşunu.

Geçmiş olsun canım sonuçlarında iyi çıkar inşallah!

Geçmiş olsun cancazım aman dikkat et yaw..

kızlar nane limonumu içtim yatacağım artık size bol ve güzel sohbetler öpüldünüz:)

evet cok sukur cnm saglıklıca kucagımıza lasadık hayırlısı ıle zamanında tabıı

3 beyazdan uzak durmak gece lerı sıslıgı engellıyor seker bende 7.ayımdayım 7,5 kg almısım hayırlısı dr beyenıyor kg alımımıı

ohh keselerıne bereket ınsl cnm hayılrısı ıle kullanmaknasıp olkur ınsl

:78::78::78::78::78::79::79::80::80::81::81::81::81:

rabbım kolay gecıten gecırsınınsll cnm benım ar.gecen hafta 3 hatalık dogum yaptı 12 cm aılması olmus hemde 2 de dgll kızı 1 hafta kuvee emzırdı fılan dun eve cıktılarr coksukurr

haydı gozünuz aydın cnm benımmmm

dr atesın omadıgı surece sorun yok deıı ıhlamus ıc gunde 2 brdk sınırı ıle dedıı

neyse canım atlatmışsın en zor kısmını inşallah sonuçların iyi çıkar yat dinlen birazda toparlan
ınsl cnm yaa sanada gecmıs olsun beterınden korusun rabbım ınsl

ınsl cnm yaaaaa sagolasınnn

ınsl cnm yaa bır arayım bakaım cıkmısmı sonucumuzzzzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…