2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Sinir oldugun seye bak ayol..

İnşallah hepimizin bebecikleri vaktiyle gelsin. Aminnnn
Bu arada sende 100 den düşmüşsün canımm
Dün akşam eşim diyorki sende 100 den düşünce ıslatalım seni. Neden ıslatıyormuşsun yaa üşürüm ben dedim. O da bana askerde öyle oluyor 100den düşeni ıslatıyorduk biz diyor.

Grafım hoş geldik kuzummmmm
Kızçemle kokulu kokulu öpüyoruz seni ve meleğini
Benim de en büyük korkum erken gelmesi :18::18::18::18:
Gelecekse de gelecek ama gelişimini tamamlasın yeter
Rabbim arkadaşına yardım etsin canım

canımm hoşgeldin.
İnşallah arkadaşın sağlıkla alır bebişini kucağına. bizde vaktiyle alırız
hiç acele etmesin minnaklarımız vaktiyle gelsinler.

Kız bende 52 kiloyum 3-4 kilo aldım ama cuma günü 22+4te kızımız 610gr'dı zaten, ee aminiyotik sıvı falanda var 3-4 kilodan fazla almış gibiyim çünkü 52 de olsam benim göbüş şu son 3 haftada fena büyüdü senin göbiş nasıl peki?? Bîrden çıktı benimki korktum çatlar diye şimdilik bişi yok

Son düzenleme:
ay kızlar ben dün naptım yaaaaa???
öğlen günümüz vardı oraya gitmeden bi kuaföre uğrayayım dedim komşumda benle geldi.
tam kuaförün sokağına giricem önüme bi adam fırladı karşı yöndende bi minübüs geliodu adama çarpmamak için direksiyonu kırdım kaldırımın kenarına sürttüm lastiği, yardım bildiğiniz kenarından o an direksiyonu kırmak yerine freni köklesem belki bişi olmazdı ama bi anlık bi olay refleks işte sonra dedim içimden o an heyeanla fren yerine gaza basanlar bile var allahtan sakin davrandım yinede. biraz şöle elim ayağım boşaldı ama toparladım kendimi hemen
içim yandı sonra yaa 4 lastiği yeni almıştık
e bide eşime ben ne dicem şimdi stresi, akşama kadar yedi bitirdi zaten hoş! bişi demedi adamcağız size bişey olmamış boşver canım dedi de ilk vukuatımı yapmış oldum
ordan bi esnaf amca geldi yedek lastik lastik kriko fln herşey vardı bagajda allah razı olsun o amcadan değiştirdi lastiği. hamile olmasam bende değiştirirdim elimden gelir çok şükür
bastım geri hiçbişi olmamş gibi, ver elini moral deposu kuaför

Annem çok geçmiş olsunnnnnn dikkat et kendine kuzum

Ayy canımm ucuz atlatmışsın şükür bişey olmamış.
trafikte zaten sen ne kadar dikkatli olsanda başkalarının dikkatsizliği kazalara sebep oluyor. sen yine iyi kurtarmışsın

ya önce türkan sonra rodrigo mozart vs dinledim ama hala çalışasım yok bir sürü de angarya iş yüküm var hele onları kaç haftadır erteliyorum... psikoloğum canım

Dün izinliydim ben bugün o yüzden çok enerjiğim. gönder tatlım bana ben yazarım

oy oy oy, maaşallah, ben de üç gündür pek uykumu alamıyorum daha doğrusu üç haftasonudur da kurslarda kongrelerde olduğumdan dinlenemedim sanırım..
bence hiç keyfini bozmayayım raporlarla ama yakın olaydı gelir kahveni içmeye uğrardım ofise :))

oo allah yardımcısı olsun

aferin sana aferin geçmiş olsun ama şükür iyi kurtarmışsın.. bana da hamileliğimin ilk zamanalrında arkadan bir kamyonet çarpmıştı ve sırf pisliğine ışık yanmadan geçmeyecektim bekliyorum diye vurdu arkadan terbiyesiz... ve her gün birilerine küfrediyorum el kol hareketleriyle eşim diyor ki yapma dayak yersin ama dayanamıyorum

İnşallah o da kısmet olur birgün

tatlım bende bebişimin kıyafetlerini ayrı yıkkamayı düşünüyorumen azından yaşına kadar o sebebten bolca olsun istiyorum az olupta aman yıkkayıp kurutayım da giydireyim olsun istemiyorum yumuşatıcı kullanmıycam hangi deterjanla yıkkasam ona karar veremedim omonun bebekler için özel dtjnı varmış belki onu alırım hacışakirin hiç leke çıkarmadığını duymuştum bakalım karar vericem inşallah

o kremin içeriğinde praben var mı acaba gördüm eczanede ama içeriğe bakamadım. tam inceleyemedim emin olamadım yani. ben bebek yağı kullanıyordum şimdi hindistan cevizi yağına döneceğim bakalım

estağfirullah canım bende yoğun çalışıyorum fazla giremiyorum ,portbebeyı almadım bende banada gereksız gelıyo,baston gibi kapanıyor ayrıca :))

Slm kızlar biz geldik kızımlan Nasılsınız bakalım minnak tosbağalarınız nasıl herkes iyidir inş....

Geçmişi okudum şaşı oldum ha amma gevzesiniz yaaa maşallah hepinizeee

merln :

Canım duanı okudum allah kabul etsin (amin)

Öptük hepinizi kızımlannn

kuzum geçmiş olsun.çok dikkat et kendinede kuzunada tamam mı

allah korumuş tatlım iyi cesaret ben şu dönemde asla cesaret edemiyorum direksiyon başına geçmeye ya birşey olurda bebişime zarar verirsem diye maşşallah sana ve senin gibi araba kullananlara

ya kızlar bu grip için nane limon içsem zarar verirmi acabadün misafirim vardı çocuğu hastaydı banada geçti galiba çok başım ağrıyor bu zamana kadar korudum kendimi şimdi hasta oldum ne yapsam acaba

allah korumuş tatlım iyi cesaret ben şu dönemde asla cesaret edemiyorum direksiyon başına geçmeye ya birşey olurda bebişime zarar verirsem diye maşşallah sana ve senin gibi araba kullananlara

kız öle uzak yerlere gitmiyorum e-5 efln çıkmıyorum öle marketti komşuydu fln. eşim izin vermiyor zaten.
he yaa allah korudu gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…