2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Yavrum benim de bazı günler öyle oluyor tık yok
Hatta annem kadıncağız ben tekme atıyor
deyince elini karnıma koyuyor kadına bir tekme bile atmıyor
Bazı günler sanki içeride kazı çalışması yapar gibi
tekmeliyor.Kafana takma yorulmuştur,uyumuştur...

bende bebeğimi park beşik alıp aynı odada kalmayı planlıyorum en az 5 yaşına kadar bence ayrı kalmayı düşünen bi çok annede dayanamayıp yanına alacaktır

artık 99 dan geriye şafak sayıyoruzzzzzzzzzzzzzz :118: ok sukur ALLAH IM bu gunlere saglıklıca hayırlısı ıle geldık darısı kucagımıza almaya ve tumm dıleyenlere ınsallahhhhhhhhhh:119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::79::79::80::80::81::81:
tey tey teyyyyyyyyyyyyyyyy
y

heraldee yavrucumm benımm annesıkurban olsun yaradanaaaaaaaaaaaaaaaa uyusunda buyusun paşam benımm babası kılıklı oglummm

kızlar ben hala tetenoz olmadım zamanı varmı sizce siz sanırım ikinciyi vuruluyosunuz ama ben izin alamıyorum çarşamba vurulsam olurmu sizce geç olurmu ?

hadi bakalım hayırlı olsun buraya kadar geldik artık bundan sonrasıda çabuk geçer

slm kızlar herkese hayırlı haftalar diliorum.
c.tesi ayrıntılı ultrasona girdim herşey yolunda çıktı çok şükür bebeğim 560 gr ve 27 santimmiş o rahatlıkla kendimi alışwerişe vurdum eminönü hawuzlu hana gittim ne güzel şeyler war ya öle bi kaç bişeyini alim dedim ama baktım 300 400 gitmiş kesinlikle gidilmesi gereken bi yermiş.
dr a kasılmalarımın ve krampımın olduğunu söledim bide kollarım uyuşuo durup dururken doktor bana hamilelikte olan şikayetler ama erken başlamış biraz dedi ve magnezyum verdi zorlada olsa içmeye çalışıorum kendimi sürekli sağlıklı beslenemiomuş gibi hissediorum burda süt içenleri çok çok dikkat edenleri okudukça ( nyse sizlerle paylaşmak istedim bunları herzaman takip edip ama yazmasamda aranızdayım canlar...

Canlar ben geldim sonunda.. :) Var ya Allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin. Mahvoldum yaa! Bir de ben açlığa gelemeyenlerdenim. 08:30'dan 11:30'a kadar 4 kere kan verdim. Tansiyonda düştü herhalde elim ayağım titreye titreye zorla kahvaltımı yaptım hemen uzandım. Anca kendime geldim şimdi. Çok şükür bu da bitti. Sonucumuzu 4 gibi alacağız inşallah iyi çıkar. Ama doktorum biraz şüpheli çok kilo almışsın diye de kızdı sağolsun :)

inşallah iyi çıkar anım.en zoru da o kadar zaman aç beklemek kolay gelsin valla.

Çok sağol canım yaa çok şükür atlattım artık..

ben de 2 hafta sonra gideceğim.merak ediyorum bana da yükleme yapılacak tarama değil.
kaç gr lık glikoz canım seninki?
75 lik yapılacak bana?
aç mı yok mu gittin?

Canım bana da 75 lik yapıldı. Gece 12 den sonra birşey yemeyeceksin dediler. sabak kalkınca da Aç karnına gittim. glikozu içtikten sonra 1 er saat arayla 3 kere kan aldılar.

Merhaba, ben de cumartesi havuzlu hana gittim ve bemce de kesinlikle tüm anne adayları ziyaret etmeli. tek sıkıntı çok para harcanıyo ben de bebeğimin çok bişeye ihtiyacı yok ama bir uğrayayım dedim çok zararlı çıktım

canım ben de 3 kg almsım ama normali 1,5 kg mıs

ev sütü dediğim yana sütçülerin açık sattığı süt bizim sütçümüz var günlük ben ondan içiyorum

ben cam şişede günlük süt içyrum genelde ama yoğurdu sütçüden aldığımızla yaptık son iki sefer

ooooo hadi bakalım bişey kalamdı yaa
geri sayımlar başladı nerdeyse bizimmm
yuppii

Herkese merabalar bende aklıma takılan bişeyi sormak istiyorum sizler hazır meyva suyu içiyormusunuz herhangi bir zararı varmıdır ve sütü hazırmı yoksa normal ev sütümü içiyorsunuz
Meyvesuyu icmiyorum.doktorum yasakladi.sutu mecburen pastorize iciyorum.
Yaaa ben ne zaman dusecem 100 deennnen kucuk benim sanirim.olsun gec olsun guc olmasin.hayirli olsun canim.
kızlar ben hala tetenoz olmadım zamanı varmı sizce siz sanırım ikinciyi vuruluyosunuz ama ben izin alamıyorum çarşamba vurulsam olurmu sizce geç olurmu ?

Sabah ise giderken ugrasan olmaz mi canim.vaktini gecirmi.sonra yapmazlar.

canım sen kayseride mı yaşıyosun.bende kayseride dogum yapmayı planlıyorum hangi doktora gidiyosun.ben kırsehirdeyim ama cok kararsızım dogumu nerde yapacagım konusunda.hayırlısıyla sağlıkla kucagımıza alırız ıns bebişleri :)

Canlar
Bikaç gündür giremiyordum. Arada bir baktım bir iki yazdım ama çok tembelleştim. inanın burayı girip yazılanları okumak bile zor geliyor. Kocamın yüzünü görmez oldum. İşten gelince pek duramıyorum çünkü hemen yatağaaa
Kara kara nasıl çalışmaya devam edicem diyorum. Ben haziran başına kadar çalışırım diyordum ama oğluşum izin vermicek galiba.
Hep enerjisiz bitkin bir haldeyim.
Ben çok kafama takıyorum bu durumu. Bazen iş yerinde kaçamak yapıyorum uyuyorum bi köşede Ama bu sefer daha fena oluyorum. İyice sersemleşiyorum. Sizler ne durumdasınız çalışan annişler ??

sakin olamaya çalış canım,dua edip beklemekten başka yapılacak bişey yok. inşallah sonuçlarınız iyi gelir

ben ikiz bekliyorum bu yüzden ikisini de yatak odama almam imkansız çünkü odam çok küçük.bu yüzden bebek odası yapıyorum.iki tane park yatak aldım ve bir tane de tekli baza ki ben 2-3 ay onların yanında kalmayı planlıyorum.sonra kendi odama geçerim.ama yatak odam müsait olsaydı en azından 1 yaşına gelene kadar onları yanıma almayı isterdim.

ay sorma ben de aynıyım resmen aynı evde iki yabancıyız, hele bir de benim haftasonu eğitim kurs seminer sınavlar olunca tam oluyor akşam yine eğitimden geldim yemek yedik eve gelir gelmez de uyudum sabah uyandım kocişim evden çıktığında ancak ben uyanıyrdum (

bana 30. haftaya kadar olebilirsiniz demişti sağlık ocağındaki hemşire. teyit etmenizde fayda var ama

elifsce canım okudum dualarını allah kabul etsin gönlüne göre versin

ayrıca haydi bana müsade öpüyoum hepinizii

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…