2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
[h=5]Bugüne her insanda ve her şeyde güzelliği görmeye kararlı olarak başla, güzelliği göreceksin.
Sevgi ve güzellik el eledir. O yüzden bırak sevgi senin için de özgürce aksın.
sonsuz şükran duy ve yüreğin neşe ve şükranla dolsun..
Mutlu, Sağlıklı, Bereketli, Sevgi ve huzur dolu bir gün geçirmeniz dileğiyle
Güneş yüreğinize doğsun ve asla eksilmesin..
Mutluluk gözlerinize takılı kalsın, her daim sürsün
Gülücüklerinizle aydınlansın gününüz ve gönlünüz
Günaydın,günaydın herkese..
[/h]

günaydınnnn kızlarr biz geldik..2 gün yoktuk izinliydim..bol bol gezdim arkadaşlarımla buluştum..dünde oğluma aldığımız eşyalar geldi.tülü,arabası,puseti,ana kucağı seti,stor perdesi,battaniyesi,nevresim takımı..büyük eşyaları tamam gibi odası bi kurulsun hele sizlerle paylaşıp fikirlerinizi alırım :)..herşey yavaş yavaş tamamlanıyo ve heyecanda artıyo...allahım sağlıklı bir şekilde kucaklarımıza almayı nasip etsinn...

hepinize iyi haftalar güzel paylaşımlar..:)))

Bugün benim için okuduğunuz duaları allah kabul etsin...bende inanmassınız dün bowlinge gittim.ama 3 kere attım :) zorlamadan cumarteside izin aldım abimin çocuğu olmuştur 4 aylık onu sevmeye gittim.anam doymuyolar ya napıcaz bilmiyorum her 3 saatte bi emziriyo annesi :) uyutmuyo valla direk şahit oldum bolbol uyuyalım şimdi gerçekten :) ordan kadıköye geçtim kızlar boğanın olduğu caddeye bi girdim 2 saatte çıktım herşey hamile üstü gbi yeni moda bol olduğu için rahatlıkla aldım giyiniyorum hem uygun hemde modern hamile kıyafeti diil ama süper şeyler var.Havada güzel ama pazartesi sendromundan kurtulmak istiyorum bugün hemenccik bitsinnnnnnnnnnnnnn

Allah kavuştursun şimdiden. Allah dönüşü olmayan yollara göndermesin. İnşallah su gibi akıp geçer günleriniz. En azından yapayalnız değilsiniz.

Umarim canim.yoksa daha sert olacagim bi dahakine.biraz once cepten aradi.esim konustu sanirim.
aman boşver eşin söyleyince anlar da aramaz inşallah

hayırlı olsun resmini koyarsın geldiğinde bakarız

Insallah canimm

MERHABALAR KIZLAR ,,,,
Allahım ölücem yaa şubatta amniyosentez yaptırdım hala sonuç yok gün oldu, sanki kalbim boğazımda atıyor nefesim kesiliyor heyecandan, meraktan. Şu sonuç çıksın artıııııııııııııııııııkkkkkkkkkkkkkkkkk...::

bir arkadaşım line mi lena mı ne koymuştu anlamını bilmyorum ama... ama bence ece hala güzel :)) tabi karar vermek için bir sürü güünüz var

ben kırmızılı olanı beğendim daha janjanlı geldi :)

canım iyi olacak inş.. endişe etme

Canım kv ye pek yüklenmek istemiyorum. Ona kalsa alırda zaten o da kirada eşide yok. o yüzden ben kendim alıyorum herşeyi yani eşimle birlikte

oo sen şanslısım bizimki öyle olsa bize yerleşir hatta maaşımızın yarısını da haraç olarak alır onlara altın maltın yaptırırı kendine ve kızlarına dağıtır

dun kontrolumde doktorum tekrar tekrar balık dedi kendini birazcık zorlamaya çalış,günde en az yarım litre sütü hiç ihmal etme dedi
yavrucağını düşün yemeye calış

canım bnşm son 3-4 kontrolde bebişin gelişimi yavaşlıyordu ben de çok kafama takıyordum, dün dank etti ben de vejeteryanim ve yemiyordum ve hamile kalınca haftada 1-2 balık şımara şımara zorlaya zorlaya yiyordum ama hep duyduğum şu ki yumurta peynir süt yoğurt et balık tüm proteinler bebişlerin kiloa lmasını ve annelerin almamasını sağlıyormuş, ve bebişim için çok kafama taktım bol proteinli besleneceğim artık şımarmamaya çalışacağım, sabah kahvaltısında yediğim peynirlerden midem bulanıyor ama hala kararlıyım 15 gün sonra kontrolüm var kararımı uygularsam bu şekilde işe yarayıp yaramadığını yazarım

evet ya daha dün sanki cinsiyetini gösterdi göstermedi telaşelerimiz vardı inş. doğumdan sonra da bebeişlerimizin yaptıkalrıyla ilgili paylaşacağızz

ne yani kk ye son mu :)))... şu pilates topu üzerinde oturun sözü yalan değil demek ben de çok korkuyordum her gün en az 10 kez çömelmem gerekiyor yere bir zararı olur mu diye ama demek iyimiş öyleyse artık korkmadan kocamın çoraplarını falan toplarım :)))

ben de uyanmaktan nefret ediyorum nidalarıyla kalktım sabah ama hala başım ağrıyor.. zaten haftasonu da dinlenemedim (

canım benim 75lik yüklememde açlığım 97 çıktı ki max. 100 olmalıymış doktor yüklemeyi deil ama açlık ölçümünü bir ay sonra yine yapalım dedi.. hatta çok mu açtın nedenn öyle çıktı diye de sordu, ben de önceki akşam birkaç kaşık pilav yemiştim ondan olabilri diye düşünüyorum

canım ben streilizasyonu görümcemden alacağım telsiz almayı düşünüyoruz, mobilya ikeadakilerin pek sağlıklı olmadığı yolunda daha doğrusu hazır mdflerin hepsinin zararlı old. yönünde hatta birçok ülkede yasaklandığını falan söylüyorlar ama tabi o mobilyalarla büyüyenler de şu an yaşıyorlar başka :))

kızlarr bebek albümü arıyorum değişik olsun ayak izi falanda koyulanlardan olsun istiyorum ama bulamıyorummm
yardımcı olurmusunuz

bana tablo şeklinde almıştı görümcem joker mağazalarından arada nette de çıkıyor onlar

kızlar bu arada ben sadece açken kan verdim bişey falan içmedim ondan sonra da. doktora da sordum bişe içmicek miyim falan derken yok şekerin iyi dedi :s
benim işler niye hep değişik oluyor ya

sen şanslısın dr seni çok yormuyor :))

ben badem kakao susam kayısı yağı ne bulursam karıştırıyorum bir de bella b diye bir krem var organik baldan yapılıyor onu kullanıyorum memnunum, inş hiç çatlağımız olmaz

oh ya ne güzel, güle güle kullan valla bütün işleinizi halletmişsiniz.. sadece fikir versin diye soruyorum ort. ne kadara mal oldu.. özelden de yazabilriisn

yok bitti çok şükür... önceden de almıştık zaten biçok eksiğini... en sona büyükleri bırakmıştık... hayırlısıyla sağlıkla kızımızın gelmesini bekliycez inşallah...

oh canım güle güle kullansın

ben geceleri acayip terliyorum

Selam kizlar.bu gun cok yorucu bi gundu.ablam ev tasiyor bana yaklasacak.kabul ederse iznim bitince bebegimi ablama birakacagim bakmasi icin.yoksa isim zorr.

hadi gözün aydın :)

ben gece uyumadan içiyorum demiri

ben sigara dumanını iki sn koklasam deli oluyorum

canım magnezyumu bilmiyorum ama inşaallah bebişin öyle sağlıklı olacak ki güzel güzel mutluluğunuzu paylaşacaksın bizimle

canım allah kavuştursun uzunmuş ayrılığınız denizci mi eşin... ama bir de düşün ki doğumunu görebilecek inşaallah

bana doktor haziranın ilk haftası hazır olsun dedi çantan, bir de önceden sezeryan yapan arkadaşlarım terlemekten beş kez pijama değiştirdiklerini de söyledi beş olmasa da iki ev elbisesi bir pijama takımı bulundursan fena olmaz bence

görümcem kimyacı ve en iyisinin philiphs avent olduğunu söyledi

ben de 13 :)

şimdiden geçmiş olsun canım

uyuz yaa açsın 800lü hatları arasın

canım biz de ctesi modokodaydık 3. kez ve haididen beğendk bir tane :))

oh güle güle kullansın canım inş. amin sağlıkla kucağımıza alırız

ben bowlinge gittim ama topu elime almaya korktum gerçi çocukların oynadığı hafif top vardı onu bir kez attım ama tırstım diğer trlü

selamlar
biraz geç oldu ama kusura bakmayın :) sadece vitamin ve farklı yağlar olduğu yazıyor üzerinde.
netten baktım içeriğinde sizin yazdığınız madde yağ içeriği olarak geçiyor
ilk defa duyduğum için zararlı mı diye baktım ciltte akneye sebep olabilir yazıyor ama çoğu çok iyi marka bebek yağlarında bile var
anlamadım şimdi bu yararlı mı zararlı mı ?

günaydın herkese,

çok güzel,su gibi geçen,mutlu,heyecanlı,kanlı canlı bir hafta dilerim herkese

hamilelik ilerledikçe benim sıkıntılarım artıyor..3 gündür kaburga ağrısından duramıyorum,öyle böyle bir ağrı değil ,kemik kırılmış batmış gibi.-hiç başıma gelmedi ama öyledir herhalde -

kilo konusunu takmıyorum artık.yemiyorum ama alıyorum gerçekten.yapacak birşey yok demek ki.bünye meselesi.
gerçi bu aralar ben hiç birşey takmıyorum iş yerinde de problemler var ama sinirimi bozmuyorum,onların siniri bozulsun,çatlasınlar.

ben de 2 hafta sonra gideceğim.merak ediyorum bana da yükleme yapılacak tarama değil.
kaç gr lık glikoz canım seninki?
75 lik yapılacak bana?
aç mı yok mu gittin?
Günaydın güzel anneler ve minik kelebekleri :)
Huzurlu,güzel ve sağlıklı bir gün ve hafta diliyorum hepimize :)
elifsce kuşum duanı okudum Allah kabul etsin inşallah ..
sevgiler,

amin canım cümlemize güzel hafta olsun.

bazen plak takılıyor,anlamadı mı anlamıyorlar.sen sinir oldugunla kalıyorsun.
bir de eşin söyleyince aaa biilmiyordum ben,kötü niyetim yok deyip bilmemezliğe vuruyorlar.
sinirlenmemek elde değil.

oooh ne güzel bir de ben alsam o izni
güle güle kullansın oğluşun.
bekleriz fotoları.

güle güle giy canım aldıklarını.ben de yazlık kıyafetlerimi aldım giyeceğim günü bekliyorum.
yeğenimden biliyorum evet doymuyorlar ,uyutmuyorlar ama sağlıklı,hayırlı evlat olsunlar da analık görevimizi yaparız.Allah güç kuvvet verir elbet.

ameliyat derken sezaryenimi diyorsun canım.normal doğuma eşler giriyor da ameliyata alırlar mı ki.

ameliyata devlet ve üniversite hastanelerinde almıyorlar ama özelde alabilirler.ben istemem ama eşim girsin.zaten o da ilk girecek bildigi bir ortam değil,şaşkın şaşkın bakmasındansa işin temiz halini görsün kapıda beklesin beni diyorum :)

canım çok uzun bir ayrılıkmış bu,doğuma gelecek yazmışsın.
Allah tez vakitte sağlıkla kavuştursun inş.
üzme kendini,ikizlerini düşün,kolay değil elbet ama yaşanacak güzel günlerinizi hayal et.

Son düzenleme:
cnm dr a sordum ben sabahları yulaf gevreklerinden içine yarım meyve doğrayarak yiyebilirsin dedin meyve çok fazla tüketme yürüyüş yap

yuruyus yapamıyorum bel agrım cok fazla kalcama kemık batmasıda var oyuzden yuruyemıorum

ameliyat derken sezaryenimi diyorsun canım.normal doğuma eşler giriyor da ameliyata alırlar mı ki.

Farketmez canım normal sezeryan..Alıyolar diye biliyorum özelde tabi heryerde olur mu bilmiyorum konuşmak lazım bi, açıkcası ben yanmda olsun istiyorum zorluğunu görsün destek olsun..

Unuturuz tabi hem tatlı yorgunluklar bunlar:))benim geceleri uyumycağm kesin geceleri kıpır kıpır gündüzleri cok nadir hareket ediyo ama 2-3 gündr böyle niye acaba..

Eşin gidicek gelicek inşallah üzme kendini ama gerçekten en çokta bu zamanlar nedense insan daha fazla varlığını hissediyo.ama sağlık herşeyin başı bak 2 haft anasıl geçtiyse emin ol 3 ayda öle çok çabuk geçer hiççç sıkıntı yapma kendinde.neyseki bebişlerin var ikinizin bağı.:)

kızlarr yaa bende uzandığım zaman pek kıpırdamıyor ama oturduğumda hele birde aşağıya doğlu eğilir gibi duruyorum ozman baya bi hissediyorum..acaba sıkışıyomu anne beni rahat bırak mı demek istiyo :))

Boy da önemli tabi:))ben 1.64 üm 57 ile hamile kaldım 64 oldum gerçi suan iyiyim ama su 3 ay beni düşündürüyo:)Hakkaten evde olunca dayanamıyosun bende cok yapmıyorum bikez yapim dedim git gel yedim seker oldu 160bol su yaa ilk aylar en az 3lt içiodm biraz azalttm sanki suaralar..yürüyüş yapıomusun canım ben hiç düzenli yürüyüş yapamadım ama artık havalarda güzel başlamalı

Teşekkür edrim:)Yani evet çok mantıklı yazdklarnz bende böyle düşünüyorum aslında göğüs pompası alcaktım ben yaptığım alışveriş sırasında ama kv hediye yaptı bende söyleyemedim cok fazla olur diye bi de kendisi gereksiz bulunca hiç diyemedim:)ama ben alırım onu göğüs kalkanı da alınsa mı acaba yoksa kremler ve pedler işi görür mü ayy ne zormuş bu işler..mama sandalyesi için erken evet ama eğer ikeadan alırsam alcam dursun köşede sterilizasyon makinesi bana da biraz gereksiz geldi fırça ve özel deterjanlar da işi görür dedğinz gibi sıcak su da mikrobu kırar zaten..

Allah iyiligini versin sesli guldum.koptum yaa hic aklima gelmemisti.bi dahakine soyliyecem 800 lu hatlari ara bitsr diyd

günaydın herkese, ben,kötü niyetim yok deyip bilmemezliğe vuruyorlar.
sinirlenmemek elde değil
Aynen canim.iyi niyetin arkasina siginiyorlar.idare edecem artik.

Ayy bildiğin gıcık etmişş bol sabır diliyorum,benm kv de bazen yapar böyle şeyler,kızlar bir de bebişim ne yapıyo diyo sürekli ben biraz rahatsız oluyorum acıkcası mesela benm annem toprak veya torunum der bu bebişim ne ya kendimi taşıyıcı anne gibi hissediyorum o öyle dedikçe zaten doğumdan sonra sen çalışırsan ben bakarım aşkım o sevgilim diyo bana da cinler geliyo bişey demiyorum tabi ama normal mi yoksa ben mi abartyrm hormonlardan dolayı..

kızlar birazdan bebişimizin mobilyasını almaya gitcez heycan yaptım :) çilek ten alcaz burda fazla alternatifim yok malesef
Çilek > Baby Dream bu modeli almayı düşünüyoruz sizce nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…