2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

ay çok güldüm yaa vermeyince Mabud
ama gerçekten genelde annesinde çatlak olmayanın kendisindede olmuyo
biz anadan kaybettik:100:

ya sizde varmış madem bi baksanız içinde 'liquidum paraffinum' yazıyor mu bi zahmet ??

ceremony
paradokss

genetik falan diyorlar ama yok ya annemde teyzemde halamda falan bi çatlak yok 3-4 çocukla onca kiloyla
ama ablamla bende var nasıl iş ki

kızlar aranızda istanbul özel 29 mayıs hastanesıne gıden varmı ben doktorumu değiştirdim doğumu burda yaptırıyormus ,nasıl bi hastane acaba

merhaba kızlar benim de bugün şeker yüklemesi yapıldı.sonucu pazartesi alcaz.doktor değiştirmiştim memnun kaldım, inşallah bu doktorla devam edicem.

kızlar ben de 1 doğum yaptım hamileliğimde baya da kilo almıştım ama tek bir çatlağım olmadı ama annemin var.şimdilik yine çatlak yok inşallah olmaz ya

ay çok güldüm yaa vermeyince Mabud
ama gerçekten genelde annesinde çatlak olmayanın kendisindede olmuyo
biz anadan kaybettik:100:
biraz sizi güldüreyim dedim az moral olsun hepimize, bakmayın sinirlerim çok bozuk aslında çeneme vuruyor böyle
gsyk canımcım hangimizin kodu düzgün 3 ay sonra çıkacak meydana o zaman benimki yarı bozuk şimdiden deyim
hepsi anamın suçu
ay bana noluyo biri bişeymi yedirip içirdi naaptı anlayamadım

Son düzenleme:

bozma moralini sinirlenme ne olduysa boşver böyle gül gitsin işte.

ben dün fakettim kahkaha atınca bebişim çok hareketleniyor
ama bi gün üzgün olup ağlayınca ertesi gün bile çocuk kendine gelemiyor demk ki, pek bi hareketsiz kalıyor

ozaman yeni nesili bozan şey hormonlu yiyecekler
aklıma başka bişe gelmio

paradokss
moralini bozan her ne ise uzaklaştır onu kendinden
amaaaann bak nası zaman geçiyo bize kalan saçlardaki beyazlar,yüzdeki kırışıklıklar...
sonra geriye dönüp baktığımızda kendimize kızıyoruz niye böyle yaptım diye
elimizden geldiği kadar iyi düşünüp iyi olmaya çalışcaz napalım..

Selam kizlar:) catlaklardan bahsetmissiniz, ben de henuz bisi yok insallah da olmaz. Annemde hic yok ona biraz giveniyorum ama belli de olmaz tabi bebe yagindan baska bisi kullanmiyorum ama su bio oili kullanan cok galiba benim de aklima girmedi diil:) bu arada netten park yataklara bakiyorum da crest diye bi markaninkini begendim. Kullanan ya da herhangi bir fikri olan var mi bu marka hakkinda, aydinlatirsaniz sevinirim:)

canım bunları öğrendiğimiz çok iyi oldu bide merak ettim yer silme işine eşin neden okadar sevindi yerleri omu siliyordu yoksa

hayırlı olsun en kısa zamanda resimlerinide bekliyorz

Selam kizlar.bu gun cok yorucu bi gundu.ablam ev tasiyor bana yaklasacak.kabul ederse iznim bitince bebegimi ablama birakacagim bakmasi icin.yoksa isim zorr.

Canım sende haklısın tabi ama bak burda da böyle yazıyo bilemedim hangisi doğru..Şeker hastalığı ve Diyet: BOZULMUŞ GLUKOZ TOLERANSI (YÜKLEME) TESTİ seker yükleme yaptrcakların burayı bi okumasını isterim..

Herkese selam :)
Kızlar biz bugün tüm gün dr idik. sabah şeker yüklemesi yaptırdık pazartesi sonuç alıcaz. Kalp çarpıntım vardı sabahları 2 aydır durmayan beni bayıltacak kadar haksiz bırakan, Kardioloji ye gittik ve sonuç temiz sadece hamilelik hormonları dedi.
Günün en güzel kısmı kızımı gördük çok güzelleşmiş, büyümüş 892 gr ve 32.5 cm olmuşuz :)) el salladı bolca esnedi çok hareketliydi, tüm organlarına tekrar bakıldı gayet sağlıklıyız be 1 hafta önden gidiyoruz :))
Bu arada isim konusu netleşti : Dora (doruk zirve- ) koyduk kızımın adını :))

Herkese çok güzel sağlıklı haberler diliyoruz kızımla

Çok güzelmiş kızının ismi canım:)kalp çarpıntısı bende de var hiç panik atak yasadın mı tekrarlıyo olablr veya kan değerlerin düşük.. benim sanırım ikiside var bazen nefes alamıyorum ve kötü bi haber alcak gibi kalbm carpıyo fln yani tabi bu dönemde nabzımızda hızlı atıyo belki normaldr bilemyrm..

sağolasın ben dr.umada bi sorayım o zaman pazrtsi kontrolüm var bakalım o ne dicek?

Ne demek canım bildiğimi paylaşmalıyım o sorumluluğu hissediyrm cünkü ucunda minnak yavrularımız var..Ama sen yine de takma şimdi belki etkilemydr ok,yalnız su bi gercekki bilgilendrme sıfır bana mesela hemşire oturcaksın fln demedi yada dr lar 3 gün önceki karbnhidrat beslenmesini söylemiyo iş başa düşüyo araştrmak lazım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…