2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Herkese günaydın
Ben buralardayim biryere gitmedim beni soran arkadas
Sadece işyerinde internetlerde kısıtlama getirdiler
Bundan dolayı sürekli online değilim ama telden ve iPad den bakıyorum arada yazdıklarınıza
Düzenleme konusuna gelince 3-4kisinin cinsiyet bilgilerini ve dogum tarihinde degisiklik yapıcım
Adiyeff aklımda unutmadım:)onun haricinde güncelleme yok yani
Bunun haricinde hepinizi çok özledim
Bugün Cumartesi ve çalışıyorum
:KK43:(
Mayıs 31 itibariyle isten ayrılıyorum 15gun yıllık izin hakkımı kullanıyorum
Haziran 17 si itibariyle dogum iznimi devreye alıyorum:))
Az kaldı ve ben çok heyecanlamaya başladım anmişler
Bebeğim pir pir masallah hareketli:))
4nisanda seker yüklemem var hayırlıya inşallah iyi çıkar
Mide yanması şikayetimin dısında kötü giden birşeyi yok.onuda 4.aydan beri rennie dou şurup kullanarak çözdük
Ama sürekli yanma halindeyiz
Şimdilik benden bu kadar
Yarım üzülme bebiineeee tosuncuk olacak merak etme birdaha ki kontrolde:))
Evasudem kızcağız çok tatlı Allah nazarlardan korusun
Blgn seninde öyle arkadasım maşallah ona
Hoscakalin şimdilik kizceler:KK16::KK49:

şükür kavuşturana grafcım:)hoşgeldin iyi olmana çok sevindim arasıra haberdar et kendinden merak ediyoruz kuzum.
kendine ve kuzucuğuna iyi bak:KK54::KK16:

benim eşim olsa o binayı onların başına yıkmıştı
garanti :KK14:

Benim eşimde çok sinirlidir hele böyle şeylere deli olur ilk gittiğimiz özel hastanedeki doktorun ilgisizliğinden ve tedaviyi yanlış uğgulamasından dolayı asla gitmiyoruz yani:KK50::KK50::KK50:

Gideceksen sabah erken git herhangibir doktora muayene ol sonra sevkedecekmis r radyolojiye randevu alacaksin baska gun tekrar gidecekmissin
4 te park hastanesine gittim20 dakika falan bakti renkli gorduk kizimizi cdmizi de aldik yuzunu gosterdi bize guluo gibiydi elini basinin altina koymus bacaklarini karnina cekmis yatiyordu bisorun cikmadi cok sukurr elayak parmaklarini alan saydik ayagi3.5 cmmiss amaannn yer annesi onun ayaklariniii
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK54:

Benimkide yapacakti ama sekreterlere bak hepsi cocuk gibi lafetsenb aglayacaklar dedi disine gore olsa kavga edecekhti kavga edemedim icime oturdu dedi:KK53::KK53:
Suzancim seninde gozn aydin sagsalim kucagina aldigin gunlerde gelir insallahhh...

Sağol canım gidecek olursam erken giderim artık sevindim kızının iyi olmasına sağlıkla kucağımızada alırız inş:KK9::KK9::KK9::KK9:

Herkese günaydın
Ben buralardayim biryere gitmedim beni soran arkadas
Sadece işyerinde internetlerde kısıtlama getirdiler
Bundan dolayı sürekli online değilim ama telden ve iPad den bakıyorum arada yazdıklarınıza
Düzenleme konusuna gelince 3-4kisinin cinsiyet bilgilerini ve dogum tarihinde degisiklik yapıcım
Adiyeff aklımda unutmadım:)onun haricinde güncelleme yok yani
Bunun haricinde hepinizi çok özledim
Bugün Cumartesi ve çalışıyorum
:KK43:(
Mayıs 31 itibariyle isten ayrılıyorum 15gun yıllık izin hakkımı kullanıyorum
Haziran 17 si itibariyle dogum iznimi devreye alıyorum:))
Az kaldı ve ben çok heyecanlamaya başladım anmişler
Bebeğim pir pir masallah hareketli:))
4nisanda seker yüklemem var hayırlıya inşallah iyi çıkar
Mide yanması şikayetimin dısında kötü giden birşeyi yok.onuda 4.aydan beri rennie dou şurup kullanarak çözdük
Ama sürekli yanma halindeyiz
Şimdilik benden bu kadar
Yarım üzülme bebiineeee tosuncuk olacak merak etme birdaha ki kontrolde:))
Evasudem kızcağız çok tatlı Allah nazarlardan korusun
Blgn seninde öyle arkadasım maşallah ona
Hoscakalin şimdilik kizceler:KK16::KK49:

Graffııımmm günaydın annem,cicim hoş geldin kuzum benim
Seni de oğluşunu da çok ama çok özledik:KK31::KK31::KK31:
Bbebeğini de seni de yerim ben:KK1::KK1::KK1:Allah
hepimizin meleklerini korusun kuzum kocaman öpüyorum seni :KK16::KK16:

merhabalar :)
ben de temmuz anne adayıyım inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi
benim size bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim
geçen ay iki farklı doktora gittim detaylı ultrasonu sordum birisi 21. haftadan sonra yapılıyor dedi ama nisan başına randevu verdi
diğeri ki hamileliğimin başından beri ona gidiyorum daha zamanın var dedi bir dahaki randevuyu da nisan ortasına verdi
burada yazılanları okuyorum benimle aynı haftada olan bazı hamileler yaptırmış bile
bunun net tarihi yok mu iyice kafam karıştı :KK43: ilk hamileliğim olduğundan acemiyim de bayaa

Günaydın anneciklerimiz
Kahvaltı eşliğinde size yazıyoruz biz kızçemle
Sabah vicdan yaptım:18::18::18:Geç kalktık
biraz kuzum acıktı kesin çok üzüldüm ama
ilk defa bu kadar güzel uyumuşuz:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:
Hemen kahvaltıya oturduk hızlı hızlı yedim sanki hızlı yediğimde
bebeğim de hemen yiyecek:KK9::KK9::KK9:Annemi küçükken
kızdırdığımda bana hep şöyle derdi:Sen de anne olacaksın ve
beni anlayacaksın....Ne kadar da zormuş anne olmak,vicdan,endişe
panik,duygusallık,merak herşey var bizde bu dönemden sonra:KK36::KK36::KK52::KK52:
Soğuk bir İstanbul cumartesinden kocaman sevgiler.Meleklerimizi Rabbim korusun(amin)

ben de temmuz anne adayıyım inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza bebeklerimizi
geçen ay iki farklı doktora gittim detaylı ultrasonu sordum birisi 21. haftadan sonra yapılıyor dedi ama nisan başına randevu verdi
diğeri ki hamileliğimin başından beri ona gidiyorum daha zamanın var dedi bir dahaki randevuyu da nisan ortasına verdi
burada yazılanları okuyorum benimle aynı haftada olan bazı hamileler yaptırmış bile
bunun net tarihi yok mu iyice kafam karıştı :KK43: ilk hamileliğim olduğundan acemiyim de bayaa

Bende yaptırdım ayrıntılı usg. Ama zaten benim doktorum her gittiğimde bakıyordu ayrıntılı olarak. kemiklerine kalbine her seferinde bakıp söylüyor ne durumda olduğunu.
Ayrıntılı usg yi de kontrol amaçlı istedi. Zaten kendi doktorumun söylediğinden de farklı bişey söylemedi ordaki doktor. Belki senin doktorunda biraz daha geliştikten sonra bakmayı uygun görüyordur. Doktorlarından muayene şekilleri farklı olabiliyor.

Bende yaptırdım ayrıntılı usg. Ama zaten benim doktorum her gittiğimde bakıyordu ayrıntılı olarak. kemiklerine kalbine her seferinde bakıp söylüyor ne durumda olduğunu.
Ayrıntılı usg yi de kontrol amaçlı istedi. Zaten kendi doktorumun söylediğinden de farklı bişey söylemedi ordaki doktor. Belki senin doktorunda biraz daha geliştikten sonra bakmayı uygun görüyordur. Doktorlarından muayene şekilleri farklı olabiliyor.

benim sürekli gittiğim doktorum perinatolog senin doktorun gibi her muayenede ayrıntılı bir şekilde bakıyor tek tek ölçüm yapıyor
amniyosentez de yaptırdım belki bu yüzden çok üzerinde durmuyor ayrıntılıyı sorduğumda kim dolduruyor bunlarla senin kafanı dedi gülerek
ama genel olarak yaptırılıyor ya kafam karıştı:44:
teşekkür ederim cevabın için bu arada :)

benim sürekli gittiğim doktorum perinatolog senin doktorun gibi her muayenede ayrıntılı bir şekilde bakıyor tek tek ölçüm yapıyor
amniyosentez de yaptırdım belki bu yüzden çok üzerinde durmuyor ayrıntılıyı sorduğumda kim dolduruyor bunlarla senin kafanı dedi gülerek

E canım zaten o da hep ayrıntılı olarak bakıyordur. Ayrıntılı muayene için genelde perinatolog a yönlendiriyorlar. O yüzden gerek duymamış senin doktor demek ki :KK16:

Günaydın anneciklerimiz
panik,duygusallık,merak herşey var bizde bu dönemden sonra:KK36::KK36::KK52::KK52:
Soğuk bir İstanbul cumartesinden kocaman sevgiler.Meleklerimizi Rabbim korusun(amin)

Günaydııınn canımm :KK16:

Ben sabahları artık fena şekilde aç uyanıyorum hatta uykum bölünüyor o derece iştah var yani :KK1::KK1:
hemen bişeyler atıyorum ağzıma kahvaltıdan önce.
İnşallah bizde yavrularımıza iyi birer anne oluruz :KK16:

Ne bilim görünce ilk aklıma gelen şey acaba düşer mi içinden oldu :KK1:
Oğlun kaç yaşında ?

günaydın canım dün yayından koptum:)
oğlum 3 yaşında. bebekken salıncağa koyduğumda( yani oturttuğumda) kucağına küçük yastık koyuyodum öne gelmesin diye. kenarları falan yüksek ama, pek düşmesi söz konusu olamaz gibi?

günaydın canım dün yayından koptum:)
oğlum 3 yaşında. bebekken salıncağa koyduğumda( yani oturttuğumda) kucağına küçük yastık koyuyodum öne gelmesin diye. kenarları falan yüksek ama, pek düşmesi söz konusu olamaz gibi?
Sen söyledikten sonra akşam netten salıncaklara da baktım. çok güzeller onlarda. dediğin gibi bir tane salıncak uygun fiyatlı bir tanede anakucağıda alınabilir. eşimede söyledim önümüzdeki ay maaşları alınca gidelim alalım en azından anakucağını diye. bari onları alayım. bebişin kıyafetten başka bişeyi yok. hepsi sıkışıcak nasıl alıcaz bilmem :KK53::KK53:

Sen söyledikten sonra akşam netten salıncaklara da baktım. çok güzeller onlarda. dediğin gibi bir tane salıncak uygun fiyatlı bir tanede anakucağıda alınabilir. eşimede söyledim önümüzdeki ay maaşları alınca gidelim alalım en azından anakucağını diye. bari onları alayım. bebişin kıyafetten başka bişeyi yok. hepsi sıkışıcak nasıl alıcaz bilmem :KK53::KK53:

Allah yardımcınız olsun alınır inşallah..
toptan çocuk eşyası satan yerler vardır mutlaka araştırdınmı hiç?
hepsini alabileceğin şeyler vardır belki?ama salıncağı şimdi alma bence? 6 aylık falan olunca daha rahat olmazmı?

dün akşamda isim konusunda cevaplarınızı okudum kızlar çok sağolun
ama beren ismi içinde ece içinde kafa kafaya beğenileriniz :KK60:
bakalım son aylarda doğru bi üçüncü isim çıkmasında tombaladan :KK60:
benim bugün evde işlerim var sil, süpür, toz al, e bide ütüler klasik mecburiyetler işte :KK14:
bu arada teyzoşları kızım yarından sonra 27 haftalık oluyooorrrrrrrr :21: :21: :KK16:
ya kızlar çok çabuk geçmiyormu bu zaman yaa ??
daha yeni biz konuşmadıkmı son aylara daha çok var nası geçicek falan diye?
al işte 2. trimester bitiyor nerdeyse yaa?? :KK9: :KK9:.34: :KK34: :KK9: :KK9: :119: :119:

kızlar sizede bi danışayım dedim
kızımıza önce beren ismini koyalım diye düşünmüştük ama şimdi eşim ece de çok güzel bi isim dedi
şimdide ece ismine daha sıcağız sanki, siz ne dersiniz?

beren (akıllı güçlü kuvvetli)
ece ( kraliçe, üstün özellikleri olan ,ulu)

bence beren cnm :KK31:

Tıpış Tıpış Bebek Mağazaları - Minipan Cats Zıbın Takımı 10?lu 1013 - 118.00 TL
MiniPan Yenidoğan Erkek -10lu Hastane Çıkışı Set GittiGidiyor'da 57851845

sizce hangisi daha güzell.??? aynı markanın ikisi arasında kaldım..
belki duymuşsunuzdur Bebepan diye bi bebek markası var bnm çok hoşuma gidiyo ürünler.. ilgilenirseniz bi bakın derim misspan kız bebek minipan erkek bebekler için..

2.link ürün kapanmıştır diye açılıyor cnm

Cancanlar bende oğluma bu ana kucağından almayı düşünüyorum. Benim izin bitince kv bakıcak bebişime. Gündüz uyurkende kullanabilir. Kendi yatağında yatmış olur. küçük beşik gibi. Çok hoşuma gitti sizce nasıl. Gerçekten kullanışlı olur mu bilmiyorum. Birde mağazasına gidip bakıcam
Sitede videosuda var kullanımı kolay geldi bana

Tiny Love 3`ü Bir Arada Uykucu Ana Kucağı (18 Kg) - e-bebek.com

nddd cnm bunu bende çok beğenmiştim alıyordum hatta sonra benim afacan kediler geldi aklıcam üstü cibinlikli salıncaklara baktım ceremony nin dediği gibi daha uygun fiyatlı ana kucakları var ne de olsa uzun süre kullanmıcaz

herkesciklere iyi akşamlar bugün detaylı ultrasyonumuzu olduk ve herşey iyi çıktı bi kaç küçük pürüz var ama doktor üzerinde durmamamı söyledi onlarda kordon biraz boynundaymış ama tam dolanmamış birde böbreklerinden biri biraz büyük çıktı oda takip edilmesi gereken bir konuymuş eger büyüme devam ederse küçük bir cerrahi işlemle halledilebilirmiş geri kalan herşeyi iyi kızımızın kafamı pek takmamaya çalışıyorum daha kötü şeylerden sakınsım Allahım bizi...şeker yüklememde yapıldı ve çok iyi çıktı sonuçlara 84 kilo oldum bu arada bi anda çok kilo aldım bakalım nolcak

inş bahsettiğin sorunlarda geçer cnm veririz o kiloları merak etme :KK31:

canım biraz pahalı değilmi ya? 4-5 ay kullanımlık için? ama görünüşü falan çok güzel. o tarz yerde yan sallanan ana kucakları var fiyatı 60 tl'den başlayan. hem sonra oturabiliyoda ona. çok fazla kullanmıyolar öyle şeyleri oyüzden dedim. yanlış anlama hevesinide kırmak istemiyorum. hele 6. aydan sonra yürütece başlayınca hiçbirini istemeyecek :KK34:

cevap geç oluyo, 2 gündür şehir dışındaydk eşimin izninden istifade :) iyi bi değişiklik oldu bize. kontrolümüz güzel geçti çok şükür. hatta 4 boyutlu gördük kuzucuğumuzu :)))

maşallah cnm :KK31:

cnm her fırsatta bir şeyler al bence sonra zorlanırsın biran da

benim bugün evde işlerim var sil, süpür, toz al, e bide ütüler klasik mecburiyetler işte :KK14:
bu arada teyzoşları kızım yarından sonra 27 haftalık oluyooorrrrrrrr :21: :21: :KK16:
al işte 2. trimester bitiyor nerdeyse yaa?? :KK9: :KK9:.34: :KK34: :KK9: :KK9: :119: :119:

çok yorma cnm kendini
ay evet ya şıpıdık diye geçti bende birşey anlamadım

Çok yemekten değilde hareketlerimiz yavaşladığı için yediklerimizi yakamıyoruz ondan kilo alıyoruz ben artık takmıyorum. oğluşum sağlıklı olduğu sürece ben kilo almışım dert değil :KK16:

haklısın hareketler yavasladı takılmamak lazım canım :)) hayatımda aksam 8 de yatıp sabah 8 da kalktıgımı bılmem hamilelikte genel halım oldu :))

beni hoca 20. haftada çağırmıstı 20de yaptırdım ben

Günaydın anneciklerimiz

uzun süren açlıkta bebek aç kalmazki kanımızdakı şekerden alır kandakı şeker azalıncada karaciğer şeker yapımını sağlar korkmayın depolardan yer cocuklarımız :))

dünkü kontrolumde doktor hanım sosyal paylaşım sitelerini takip etmeyin dedi :) alaturka wc kullanacakmısız,vede çömelerek yer silecekmişiz vileda ile değil perine kaslarını uyanı rahım kaslarını iyi çalıştirıyormus üstünede namaz kılmak hamileler için çok iyi bi egzersizmiş :))
yer silmeyi sölerken eşimin ağzı kulaklarında idi :)) ne güzel konusuyo dedi :))

Allah yardımcınız olsun alınır inşallah..
toptan çocuk eşyası satan yerler vardır mutlaka araştırdınmı hiç?
hepsini alabileceğin şeyler vardır belki?ama salıncağı şimdi alma bence? 6 aylık falan olunca daha rahat olmazmı?

Bildiğim bir yer var daha bakmadım. toptan bebek eşyaları satıyor. Şimdi internetten fiyatlara bakıyorum. ordan da canlı olarak bakıcam.
Salıncağa ufak bebekken bindiremem nasıl olsa dimi. onu sonra alayım doğru diyorsun :KK16:

Canım yarından itibaren sen 3 rakamdan 2 rakama düşüyorsun. görmeden mi bebeğini kucağına alacağın kalan süreyi :KK1::KK1:
çok heyecan verici gerçekten yaaa..

haklısın hareketler yavasladı takılmamak lazım canım :)) hayatımda aksam 8 de yatıp sabah 8 da kalktıgımı bılmem hamilelikte genel halım oldu :))

Ben her sabah uyandığımda sanki hiiçç uyumamış gibi oluyorum. Bu sabah işe gelirken ağlıycaktım nerdeyse. Uymak istiyoruummm diye :KK9::KK9:

X