2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

hoşbulduk canım :)

hoşbulduk tatlım
iki gündür bakamadığım için pc şimdi yavaş yavaş cevaplayabiliyorum
inşallah tatlım hayırlısıyla olsun da
yardımların için çok teşekkür ederim hayatım
bakacagım şimdi beşiğe

canım benımde renklı ugs var haftaya bakalım nasıl gececek
bizim 200 tl

mrblr bız geldık bıraz yorgunuzz yarın dr kontrolumuz varr bgn ark..yardıma gıttım gelırkende hızlı yurudumm yoruldum yaa kasıklarım agrıyorr:18::18::18:yarına cokk az kaldı hakkımızda hayırlısı ınsll gorusmek dılegımleee INSLÇ..SAGLICAKLA KALINNN

Yorulduğun için ağrımıştır canım bişey yoktur merak etme. Zaten yarın bebişi görünce ağrı sızı kalmaz

canım ben eski vejeteryanlardenim, bir yıldır balık yemeye başladım hamileliimde de de bir kaç kez et yedim, ama zorla yiyorum haftada iki kez genelde yiyorum kala zamanlarda hep karbonhşsrat zateen iş yerinde öğlen ne kadar fast food varsa yiyorum, dr ma hala ulaşamaım sabah da akşam da aradığımda doğpumdaymış, yarına kaldı artık ama umarım deidğin gibidir.. :))

canım allah kavultursun babanız da zorlanacak sizden uzakta

ıy sizinkiler de biraz kaba davranmışlar, benimki de tosunum diye seviyor beni ama en azından kilo aldığımı kırmadan söylüyor :)) hele kv ne ne yani neyse sıkma canını giyin süslen saçlarını yaptr takıl, ben kıyafet bulamadığımdan hep aynı pantolun ve üstleri giyiyordum bugün seminer için zorladım eski eteğimin fermuarını açıp giydim üzerine de güzel bol bir bluz ve makyaj gün boyu bir iltifat bir iltifat, 13 kilo aldım ama aa hamile gibi değilsiniz diyenler, tabi bu iyi mi kötü mü bilemedim ama az naz cilve süs iyidir :))
hatta bir iş arkaaşım şimdiye kadar böyle giyinmemekle göz zevkimizi bozuyordun dedi :)))

o bizde de benden önce hamilelikle ilgili tüm detayları öğrenmiş tebrik ediyolardı ama olsun iyi dileklerini söylüyorlar :))

Eki Görüntüle 663967

Begendin mi canim.100 -160 cm 100 tl sanalpazar.com dan aldim.

çok cicicymişş

Kızlar selam...normal doğum yapmak istiyorum kısmetse..ama çok korkuyorum..lütfen bildiklerinizi benimle paylaşın:))) siz ne düşünüyorsunuz.

canım normal doğum yapan kaç kişiyle konuştuysam kesinlikle normal yap diyor, gerçi sezeryancılar da sez. tavsiye ediyor ama yine de korkma normalde, bir de eşimin bir sözü vadır, analar doğumda çektiği sancıları unutmasalardı daha da kimse doğurmazdı diye, ne kadar acı olursa olsun unutuluyor ne lursa olsun sonunda mutlu olacaksın onu düşün

ya ben o kadar çilek yedim ki ayıptır söylemesi, ne yani kimse hamileyken yemez miymiş çilek, takma kafana bunları,

yok canının çektiğini yemezsenşaşı olurmuş, allah korusun da şeker çıksa ve doktor şekerin var pasta yasak dese dinlemeyecek misin, dinleyenlerin çocuğuna birşey mi oluyor...allah ne verirse kendinden verir ne yazdıysa da o olur , hakkımıza hayırlısını versin inşş..

Eki Görüntüle 664067

kuzumun mobilyası teyzeleri nasıl:)

güle güle kullansın annesi

ben de nomalde ayvaya hastayımdır ama hamilelğimde hiç ağpzıma sürmedim taa ki bugüne kadar dün akşam canım bir çekti bir çekti mutfakta olmasına rağmen gidip soyup yiyemedim sabah da işe götürmei unuttum neyse az önce yedim kiwi ve hurma da iyiir

canım markasından çok ton balığı dip balığı civa olabilir diye bir söylenti vardı

hayırlı haberlerl egelin anesi

kızlar yaa bugün ilk kez işe hamile elbisesi giyip geldim...çok zor oldu sanki herkes bana bakıyomuş gibi geliyor :))hatta bilmeyen bazı arkadaşlarım 'ya sen hamilemiydin' diyolar:)) kendimi çok garip hissediyorum..ofisten çıkamıyorum :))

ben de hala hamile pantolonu dışında hamile kıyafeti giymeyenlerdenim üzerime küççülse de inatla giymiyorum bir de sanki çok zevksiz şeyler yapıyorlar hamileler için ekoseli göğüsten fiyonklu, yani hamilenin güzel olmaya hakkı yok gibi, 15 gündür etek arıyorum işe giymek için kot dışında ama yok, internette bir iki sitede buldum onların da kalitesinden emin değilim

bu arada ben de bir elbise aldım giyerim diye ama giyemedim henüz giyecek yer bulamadım, hadi bakalım hayırlısı..

kızlar bu arada bugün çok güzel bir seminere katıldım çok ünlü bir nörolog ve fizyoterapist sundu, konu çocuklardaki davranışların nöropsikolojik temelleri idi, muhteşem şeyler öğrendim bence çok önemliler, bir ara toparlayıp yazayım buradan da..eminim hepimize faydası da olur

ayrıca bu aralar biraz sık seminere katıldım, ctesi pazar da başka bir konuda sempozyum vardı, ve anladım ki bizim minnoş seminerlere ne anlıyorsa bayılıyor, bugün de ctesi de bir tekme bir tekme gün boyu, seminerlerde, iişyerinde çalışırken günde bir iki kez ancak,
hayırdır inşaallah :))

evet cnm yaa bende 20 gün olsu diktireli daha bugün cesaret geldide giyebildim :))kumaş tarzı çook yok haklısın parça alıp diktirebilirsin istersen . bizim şirket kumaş veriyo bizde istediğimiz gibi diktiriyoruz...ben şimdiye kadar 2 tane hamile pantolunu dışında bir şey almadım..daha yazlıklar çıkmadı çıksın hele inşallah güzel şeyler çıkarda bizler için giyeriz..

Selam güzel anneler...
Bende temmuz annesiyim malumunuz.
Biraz fazla kiloluyum ben hamileliğimden buyana ben 5 kilo almışım diyetisyene başladım.
sizlerin kilo alımı nasıl ve çatlağınız varmı benim yok.
Birde karnınız çok çıktımı bazen benim karnım sanki kilo almışım gibi dikiliyor bazende hamile gibi görünüyorum.

oo şirketiniz süpermiş.. benim güzel dikeceğini bildiğim terzim de yok, ama birkaç gömlek aldım büyük beden mağazalarından, lcw dan da bir pant ve iki tayt aldım geri kalan iki pantolon ve iki tunik gömelk görümcemden :), yazdan ve hamile eteklerinden ümitliyim heyecanla da bekliyorum :)))) alıp giyinmediğim elbise de çok şık ve defactodan ve 25 tl :))

neyse bana müsade kocamgelecek yemek memek evde de bir sürü iş var kitaplığı taşıdık çocuk odasını boşaltmak için ama kitapları yeniden yerleştirmek gerek oooff offff

Son düzenleme:

senin minnak şimdiden çok akıllı olacağını söylüyor sana anlasan maşallahh..benimkide kesin topçu olacak..eşimle biz biraz fanatik fenerbahçeliyiz de maçları izlerken nasıl hareketli anlatamam...

birde ilk onu hissettiğimde sow gol atmıştı bende ona bakıyodum..maçtan sonra arkadaşımla konuştum bebeğimi hissettim dedim oda o an kime baktın diye sordu bende maç izlediğimi ve sow'a baktığımı söyledim...ilk kime bakarsan bebek ona benzermiş güya bebek sow'a benzicek şimdi napcaz dedi :)))öldüm gülmekten...

slm cnm bende kilolu bir hamileyim 75 kilo ile hamile kaldım ama herkes kilonu göstermiyosun diyor..şuan 79 kiloyun 4 kilo almışım.açıkcası ben çok kilo almak istemiyorum bunun içinde ayrıca bir çabam yok bebeğimin beslenmesi için herşeyden yiyorum
.yinede bu şekilde gitsem çok fazla kilo almadan bitiricem hamileliğimi inşallah..benim karnım çıktı biraz ve çok şükür şimdilik çatlağım yok :))

selam annişleerrr
bugün sabahtan aöf büroya kitaplarımı almaya gittim ne çok sıra vardı anlatamam
1 saatten fazla ayakta bekledim çok yoruldum gerçekten belim koptu dikil babam dikil
herkes iyidir umarım
özledim sizi beeee

valla önceden bende kv için patavatsızlığından cahilliğinden böle onuşuyor diyor susuyodum
ama bir, iki, üç, benim sınırları zorlamaya başlayınca artık kodu bozuk diyemiyorum malesef

Kızlar selam...normal doğum yapmak istiyorum kısmetse..ama çok korkuyorum..lütfen bildiklerinizi benimle paylaşın:))) siz ne düşünüyorsunuz.
ya senin gibi düşünen çok kişi var canım allah gönlünüze göre versin tabi ama son zamanlar herkes için kritik,
çok fazla kendini şartlandırma derim yinede sezeryanada hazırla kendini, çünkü neler olacağını nelerle karşılacağını bilemiyosun
sancın olucakmı? açılman yeterlimi? yok önden suyunmu gelir? bebeğin durumu iyimi? senin tansiyonun sağlığın elverişlimi?
bunların hepsi o son zamanda belli oluyor biliyosun allah hakkımızda hayırlısını versin diyelim

kuzum ben özellikle hamileyken büyük balık değilde küçük balıkların yenmesinin daha faydalı olduğunu biliyorum. büyük balıklar yüksek oranda cıva içeriyormuş o yüzden hamilelere önermiyorlar. fakat ton balığı büyük olmasına rağmen fazla cıva içermiyor diyorlar.ama ben olsam yinede hamsi istavrit gibi balıkları tercih ederdim. senin tercihin yinede tabi bunlar benim bildiklerim
heh bi sor bana yiyebiliyomusun? yemeyi çok isterdim ama tiksinti geldi banada çok çok sevmeme rağmen yiyemiyorum

neeeyyyyyy???
sen beş kilo için diyetemi başladııınn kıızzzz???
ay biz napalım o zaman 9 kilo aldım ben göğüslerimde çatlamaya başladı hemdee
atayım kendimi biyerlerden

kolay gelsin şekerim benimki geç geldiğinden rahatım bak kılımı kıpırdatmıyorum parmaklarım dışında

canım hayırlı olsun bebeğin .Valla sen kilolu değilsin bana göre 96 kiloyum ben.

neeeyyyyyy???
sen beş kilo için diyetemi başladııınn kıızzzz???
ay biz napalım o zaman 9 kilo aldım ben göğüslerimde çatlamaya başladı hemdee
atayım kendimi biyerlerden

Bana gülüyosun ama ben hem 96 kiloyum şuan hemde diyabetim var...
Diyetisyen eşliğinde sağlıklı kilo almak için doktorum diyetisyene gidebileceğimi söyledi..

inşş akıllı olur teyzesi, ama bileydim ben de paso kıvançı izlerdim etraftakilerimn hepsi tipsiz p :)) daha doğrusu ortalama tipler

nasıl taşıdın onca kitabı
?

ya geldi şimdi tansiyonu çıkmış herhalde hem asabi hem hasta benim de halim kaçtı nasıl hazırlayacağız yemeği allah bilir hiç yemesek mi bu akşam ya? gerçi yemeyelim dedim de ya da evdekilerle idare edelim olmaz dedi hadi bana müsade

aa asıl giriş amacımı unuttum bakın ne buldum

Doğum iznini uyum paketi mi engelledi? - Memurlar

ahhh cnm yaa inşallah bian önce çıkar valla hazirana kadar çıktı çıktı sonrasından hiç umudum yok çünkü geçen sene temmuzdan beri gündemde ha çıktı ha çıkacak diye baksanıza 1 yıl oldu...oysa ne kadar da önemeli bu anneler bebeğiyle zaman çeçirecek ve emzirecek istediği kadar..çıkmazsa yasa ben bebeğim olduktan 3 ay sonra işe başlıcam 3 aylık bebek yaaa yazıkkk bize

yinede bebeklerimiz sağlıkla dünyaya gelsinlerde başkada bir şey istemem...hayırlısı artık...

bebişim52
kız öle baştan desene senin durum başka tabi iyi yapıyosun o zaman, ama bende fena sayılmam 71 oldum yani

bangbang
canım kitaplarım eksikti aöf nin hangi işi tam gerçide? 5 kitap taşıdım zor oldu ama öle böle geldim attım kendimi eve işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…