2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Günaydın güzel annecikler ve kuzucukları :))
Hayırlı Cuma'lar huzurlu,sağlıklı günler dilerim hepimize ..
nisayy kuşum duanı okudum Allah kabul etsin inşallah.
sevgiler

canım benımde renklı ugs var haftaya bakalım nasıl gececek
bizim 200 tl
birazdan gideceğim bende hepimizin ii geçer inş..

1 tane hamile pantolunu aldım onu giyiyorum yazlık biraz bol gömleklerim vardı içine badi giyip onları giyebiliyorum hala ama onlarda çok sürmez sonrasında ne yapacauk bilmiyorum

Günaydın güzel annecikler ve kuzucukları :))
Hayırlı Cuma'lar huzurlu,sağlıklı günler dilerim hepimize ..
nisayy kuşum duanı okudum Allah kabul etsin inşallah.
sevgiler
teşekkürler.. allah kabul etsin

oncelıkle hayırlı cumalar allah herkesın dualarını kabul eylesın bebeklerınızı saglıkla sıhhatle kucagınıza alıp bı omur bırlıkte yasamayı nasıp eylesın ınsallah...arkadaslar temmuz annesı olarak bebeıslere kıyafet olarak ne alıyosunuz uzun kollumu alsak kısa kollumu su zıbınları ben beılemedım burda tekım eşim ve ben sımdılık sadece bı kac zıbın ve bıkactane banyo malzemesı falan aldım sızce erkenmı yoksa gecmı kalıyorum ben esıme kalsa erken dıyo ama bana kalsa son aylar havalar sıcakken fazla gezemem sımdıden almak daha mantıklı degılmı

evasude seni görmüşken sorayım cnm gambinonun ürünlerinin kumaşları nasıl kaliteli mi?
yıkanınca hemen pamuklanıcak türden mi yoksa.inceliğini falan merak ediyorum sipariş vericem de bende.

Kuzum ben beğendim alttan çıtçıtlı badiler çok ince değiller
Ben ayaklı da almıştım kadife filan onlar da kışın giysin diye
onları da beğendim

günaydınnnn aldıklarının hepsi çok güzel yaa bende heveslendim almaya :)))) hepside birbirinden güzel heleki çıtçıtları öyle koymuşsun ya bide o manto ne öle yaaaa maşallah inşallah bunları giyinirkende resimlerini görürürz...

Kizlar geceleri hic uyuyamiyorum artik yaaaa.butun gece kizimla oturuyoruz o tepiniyor ben de elimi koyup destek verigorum ona.gunduz o uyuyor ben yine ayaktayim.kizimi ozledim ben yaaaaa

bizde çok beğendik kızımla özellikle pembe bolerolu elbiseyi. hepsini güle güle ii günlerde giysin. altta gözüken pembeli çiçekli olan halımı bende çiçekli istiyoru halıyı ama model bulamadım halı ise markası ne acaba

Günaydın güzel anneciklerimiz
Hayırlı cumalar....
Dün gece ben Kuran okudum kızçem de
dinledi tekmeleyerekHepimizin adına da
bağışladım ALLAH'ım kabul etsin inşallah
Gece yatarken çok rahatsız oluyorum ben çok su içiyorum
karnım patlayacak gibi oluyor ne yapayım içim yanıyor
içiyorum içiyorum gece bir tartılayayım diyorum sabah ki
kilo ile akşamki kilo arasında tam 3 kg var
Sabaha karşı içimdeki canavar hepsini tüketmiş oluyor
O resimdeki kadının çatlakları nasıl birşey çok ürktüm ve keşke
resme bakmasaydım içim bir tuhaf oldu
Allah'ım en azından nasip etsin(amin)Annem ve babam gelecek
bizesonra dedeim ziyarete gideceğiz...Bugün 24.haftamıza
girdik biz her cuma kutluyoruz kızçemle

Bol tepikli,az çatlamalı günler nasip eylesinnnn Rabbimmmaminnn

ya evet geçen senedenberi bekliyor herkes boşa milleti uutlandırıp sonra hüsrana uğratıorlar, inş.. hazirandan önce çıkar da herkes biran önce faydalanır...

:)) 5 kitap az değilmiş

ya ben de pek nnamıyorum ama inanalım karma yayalım etrafa olumlu enerji dönsün bize izinler artsın :))) pollyanna :)))

kot etek dışında bulamadım ki ((

canım prof. dr. murat yayla 450 tl nişantaşında cd ve çıtkı verdi tabii ki hatta kv me bile verdi

bende de erkek ama kız gibi yayıldıkça yayıldım :))

o zaman bol bol mercimeğin yeşili kırmızısı sarısı,kuru fasulye,nohut:))bir de kuruyemişlerden yer fıstığı,badem ve kabak çekirdeği de protein yönünden zengin sayılır.

aa kabak çekirdeğini bilmiyordum, mercimeği en çok çorba yapıyorum diğerleri ayda yılda bir ama dediğin gibi onlardan yemeye çalışayım daha bolcana

günaydın canım ne çabuk cuma olmuş değil mi :))

oy oy oy yerim ben onları çok ciciler güle güle kullansın

Kızlar bebeklerinize ne hazırlıklar yapıyorsunuz ben biraz giysi battaniye aldım.
bebek küveti onun filesi kulak çubuğu ıslak havlusunu bilem aldım.ama araba ve odası yok.
canım hastane çıkışları,çıtçıtlı atlet,alt pijama,0-6 ay gündüz giyebileceği takımlar,yenidoğan ıslak mendil,battaniye,yorgan,park yatak,elbise dolabı,biberon,elbiselerini yıkamak için granül sabun aldım.nevresim takımları,araba,halı,perde eksik.bakalım daha ne eksikler çıkacak..

kayınvalidem aldı halıyı çiçekler ve hello kitty var markası herekeydi sanırım.

günaydın annişler hayırlı cumalar,

hafta bitti nihayet,şükürler olsun.gelsin tatiller.

karın büyüdükçe dengem şaşıyor benim ,bazen düşecek gibi oluyorum ayaktayken.
iyi ki ebe uyarmıştı beni topuklu giyme diye.

bu aralar kollarımda uyuşma var,kalsiyumdan mı acaba diyorum.

ben bebişe çok hoşuma giden şeyler alıyorum çünkü anane aldırmıyor,çeyizi o düzüyor.sağ olsun.

bazen göstermiyorum bile aldığımı çünkü neden aldın söyle bana ben alırım diyor ama olmaz kiiii ....

bebek arabasında da kraftın twist mi nova mı karar veremedik bir türlü.

var mı bilen tecrübesi olan?

bilen ,duyan,gören var mı bu arada graf arkadaşımız nerede ?

uzun zamandır girmiyor,listede düzenleme de yapılmadı.

iyi haberlerle gelir inş.

ben bu konuyu doktora sordum halk arasında öyle deniyor ama aslında saç çıktığından mide yanması olmuyormuş.büyüyen rahim mideye baskı yaptığından böyle şikayetler oluyormuş...

evet ben doktora,ilk zamanlar çok midem yanıyordu,ilerde daha mı kötü olacak ddiye sorduğumda rahmin mideye yaptığı bası nedeniyle

diyoruz ,hormonların da etkisi vardır tabi ama yanmanın saçlanmayla alakası yok yoksa bebek midede değil rahimde,

eskiler öyle bir laf atmış ortaya demişti.

Canım aldıklarım harika kızın sağlıkla giyinsin kullansın inşallah...Bebek banyo havlusu benimkinin aynısı bu arada.

Arkadaşlar uzun kol kısa kol olayına bende yorum yapmak istedim.
Bebekler doğunca hiç terlemezmiş aksine üşürmüşler ben çoğunlukla uzun kollu aldım.3 tanede kısa kollu aldım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…