2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
selam. bebişleriniz nasıl bakiiim. benim bebişim yatınca ve birşeyler yiyince kıpırkıpır oynuyor. salı günü kontrolümüz var. 20 haftlıkken kontrol olmuştum. 425 gr. civarıydı. renkli ultrasondada her şey yolunda dedi doktor. kalbinde küçük bir delik var ama 2 haftaya kadar kapanır demişti. normalmiş çoğu hamilelerde görülebiliyormuş. bize yüzünün resminide verdi. şimdi oğluşuma bakıp bakıp özlem gideriyorum.

ben hiç oturamıyorum oyle cok rhatsız oluyorum afedrsın ama bacaklarım ayrık oturuyorum

herkese bol tepikli günlerr..
nasıl hareketlendı değil mi bebeklerimizzzz
bnmde 3 boyutlu testım we şeker yüklemem bittiiiii hepside cok güzel çıktıııı
doktor amca bize fotograflarını werdı astıkkk buzdolabımızaa
bakmaya doyamıyorum doğunca nasıl oluruz uyuyamam herhalde

istesen de uyuyamıycaksın zaten

Son düzenleme:

rüyalardan ister istemez etkileniyoruz hemen acabamı diyoruz ama kafana takmamaya çalış genelde hep karışık rüyalar görüyoruz iyi düşün iyi olsun tatlım

kızlaarrr azönce yağlanırken aynaya baktım veeee
ÇATLIYORUUUMMMM
karnım temiz daha da, göğüslerimin altında mor mor çizgiler olmuuşşşş

ÇATLIYORUUUMMMM

Benimde göğsümün alt kısımları koyu renk oldu. onlarda çatlakmıdır ki ? :44:

Benimde göğsümün alt kısımları koyu renk oldu. onlarda çatlakmıdır ki ? :44:
ay kız nolur nolmaz değilse bile bol bol yağ sür sen yinede, hiç güzel gözükmüyor çünkü şuan.
beyazlamış halini görmeye katlanabilirimde şu ilk haller çok korkunç gözüküyor gerçekten
hoş, vücudumla para kazanmıyorumdaa yinede insan ayaya baktığında kendini güzel görmek istiyor
benim öküzcana diyorumki telefonda böle böle oldu moralim bozuldu fln diye ne dese beğenirsin?
'ee önce çocuk sonra kariyer diyen sendin'' ????
bu mudur yani ??? ay allahım tam çıldırmalık, anası ayrı oğlu ayrı, ne alaka????? kal geldi tabi bana
hadi canım senin kafan çok karışmış anlaşılan, senden teselli bekleyende kabahat dedim kapattım telefonu

ya bişey sorucam size neden park yatak istiyosunuz özelliği nedir cahilimde bu konuda herkes park yatak alıcam diyo normal yataklar güüzel duruyo ama bunlar kullanışlımı yada nesi kullanışlı acaba

evet bende 1 aydır hurma yemeye başladım ve ayvada çok yedim hurmanın normal doğumu kolaylaştırdığıda söyleniyor inşallah faydasını görürüz

hımm, bana da herkes vah vah ne kadar beyazın var diye ama sallamıyorum ama sen rahatsız oluyorsan güvendiğin bir markatya boyat ve diplere değdirtme

oy çok güzel güle güle kullansn

Eki Görüntüle 662624 Eki Görüntüle 662625

resimleri eger yükleyebilsiysem bilmiyorum ilk defa denedim

sadece beşik istiyorum
fiyatları hakkında bilgin var mı tatlım

ilk resimdeki perdeyi nereen alabiliriz?

Kizlar aranizda oksuren varmi benim bogazim faranjit gibi bisey oldu cok oksuruyorum acaba bebege zarari varmi bebegime

canım ben her sabah dişimi fırçalarken acayip öksürüyorum sanırım ilk aylarda olsa şiddetli çöksürmek zaralıymış ama bence takma kafana şimdi oynuyordur biraz :)

canım üzülme ben toplam 13 kilo almışım ama bebiş geriliyor, bir arkadaşım da son aylarında kilo vermişti ama bebişi maaşallah nr topu gibiydi

Nabiyonuz kizlarrr.dun kizomin odasina hali aldim.cok guzelll ama daha gelmedi internetten aldim 100 liraya.kolumun agrisi da son gaz devam ediyorr

güle güle kullansın ve geçmiş olsunn

canım benim hep oluyor ama sıkıntı yapmadım hiç olur herhalde

hayırdır inş korkma, bana da üçlü dörtlü yapılmadsı gerek görmedi dr

kızlar şu konuyu çok merak ediyorum: acaba ben hapşırınca bebişim ne hissediyo :) eşim dalga geçiyo çocuğu korkuttun falan diyo :)

:)) çoğu çoğu hopluyordur korkma

az önce öyle kötü oldum ki...

masamın yanındaki pencere açıktı ofiste ve birden kedi sıçradı içeriye.ben de sıçradım tabi,irkildim Allah ım çok korktum bir anda.:26:
ay dun deprem olunca arkadaşın bağırışı da beni öyle korkuttu

maaşallah canım, bizimki de ugün 680 grdı boyunu sormadım, ama kilosu haftasından br hafta geri, geçen sefer de 5 gün geriydi ama dr şimdilik sorun değil dedi boy babasına çekerse kısa olur bizimkinin :))

gözün aydın canım benim de 75 grlıkoldu bugün yüklemem

ÇATLIYORUUUMMMM

her gn yağlanıyorsun değil mi??

:))) demek ki önemli değilmiş adam için o çatlaklar dert etme argan yağı izleri yokeder demişlerdi

canlar bugün şeker yüklememiz vardı dr mçıktığı için sonuçları yorumlatamadım ama bilginiz var mı yazsam buraya?

açlık:97
1 saat sonra:129
2 saat sonra: 111

bir de hematokritim çok düşük çıkmış 33 gibi birşey min. 35 olmalıymış o da kansızlıkdemekmiş diye anladım tabi yarın dr kendisi ne yorum yapacak bilmiyorum ama sizce nasıl?

ayrıca dr ye daha önce yaptırdığım beş doz tetanoza rağmen yeni tetanoz yaptırayım mı ddim gerek yok dedi,

bir de sağa sola dönerken ani hareketlerden ya da eğilirken korkuyorum birşey olu mu diye dedim, yok korkma suyu bebeği korur dedi

sadece sadece gün boyu bebeğin hareketlerini hissetmezsen akşam yemek ye sola yat bir saat sonra yine hissetmezsen beni ara dedi

bir de bebişin giderek geride çıkıyor olması sorun oluşturabilir ama sürekli belli bir gün sayısı geriyse o döllenme tarihine bağlıdır dedi,

ama benim son aylardır her seferinde 2şer gn geri gidiyor, mesela 3 ay önce 2 gün geriydi, 2 ay önce 4 gün geri bu ay da bir haftagerilemiş, dr birşey demedi ama yine de benim canım sıkıldı,

artık 15er günle takip edeceğiz dedi,

sen 13 kilo almışsın ama sen alınca bebek de alacak değil dedi

şeker çıkarsa bebek normal kiloda bile olsa küvözde kalması gerekebilir şeker sana değil bebeğe zararlı solunumu etkiler dedi,

daha da birşey hatırlamıyorum

evet canım hergün sürüyorum ama haftasonu kv.dedydim süremedim 2gün.
ama ondan değildir bence olsa karnımdada olurdu
benim göğüslerim normalde küçüktü, şimdi ergenlere döndüm
derisi çok gergindi zaten şişmeye başlayıncada kaçınılmaz son işte napalım??
ama argan yağı fln bilmiyorum ben duymadım, duyduğum bildiğim tek şey;
bi kere oluştuktan sonra giderilemeyen tek cilt probleminin çatlaklar olduğu

şekerin iyi çıkmış benimki aç 74 1saat sonrada 136 çıkmıştı yanlış hatırlamıyosam 150yi geçince sıkıntı diye sölemişlerdi. ama gelişimini kafana takma fazla, her bebek aynı gelişicek diye bişey yok, sapasağlam olucak inş. bebeciğin, moralini bozup durduk yere stres yapma sen kuzum faydalı şeyler yemeye çalış yeterki

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…