2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

bizim bebişte hala no name

kızlaarrr azönce yağlanırken aynaya baktım veeee
ÇATLIYORUUUMMMM
karnım temiz daha da, göğüslerimin altında mor mor çizgiler olmuuşşşş

ya bu çatlak çok acayip bişey.
ben 9 ay boyunca kendimi kontrol etmiştim hiçbişey yoktu.
doğumdan çıkıp bebeğimi emzirirken bi baktım şok oldum çatlamışım
10 günlük süre içinde çatlarmı insan?!!!
ama işte çatlıyomuş..

bizim bebişte hala no name

ayyyy çok alemsiniz yaa... bi bebelerinize isim bulamadınız...
benim yeğenim doğduğu güne kadar isimsizdi... daha doğrusu "fasülye"ydi adı paşamın... ablam enişteme yüzlerce isim sordu... yok anam beğenmedi adam... sonra bi baktık YağızAlp olmuş

demem o ki; sıkıntı yapmayın kızlar... onlar sağlıkla gelsin isim de geliyo peşinden...

valla benim şu an çatlıyacakmı diye drdim yok 2 hamileliğimde çatlıyacağı kadar çatladı oda çok fazla kilo almama ma rağmen napalım yavrularımız için katlaniciz artıkın çokçok bikini giymeyiz iç çamaşırı defilelerinede çıkmayız artık napalım

ya bişey sorucam size neden park yatak istiyosunuz özelliği nedir cahilimde bu konuda herkes park yatak alıcam diyo normal yataklar güüzel duruyo ama bunlar kullanışlımı yada nesi kullanışlı acaba

bence;
hem fiyatı uygun
hem çocuk yatmayı bıraktığında katlayıp bazanın altına kaldırabiliyosun
hem içi geniş
hemde her çocuk farklı yapıda..
beşikte yatmayı hiç sevmeyen çocuklarda var(benim oğlum)
3-4 yaşına kadar yatanda?
bilemiyosun yani
ama kullanış açısından ben kullandım memnunda kaldım
tekerlekleri sayesinde ordan oraya taşıyodum

doğum sonrası düzenli yağlanmam sayesinde büyük ölçüde düzeldi ama biliyomusun?
bide spor yapınca karın gerginleşip sıkılaşınca oda işe yarıyo.
ben hiç bakıp sorun yapmadım herşeyin bi bedeli var çünkü :)

bizimde daha aklımızda kızım için tam karar verdiğimiz bir isim yok şekerim ya
ama eğer oğlumuz olsaydı adını aras koyacaktık belki fikir olur snada
ben bide erkeklerde yiğit, yağız gibi isimleride çok beğeniyorum
ama kızıma bi tane isim beğenemedim bak

hemen söliyim canım benimki 22haftalıkken 527gr 27cm.di. bence fazla kıyaslama yapmak doğru değil bu son aylarda, tabiki insanın içinde bi tedirginlik oluyor ama sen içini ferah tut dr.unda normal demiş bak. allah başka sıkıntılar vermesin sağlıcakla kucağına al inşaallllaaahhhhh

off kızlar ya ben ne kadar sorunlu bi kadın oldum yaa ??
ama midem 2 gündür çok yanıyooorrrr ne yedim ne içtiysem geçmedi
3 ay önce olan yanmalarım çay yüzündenmiş onu tesbit ettikte bu neden ki acep?
saçlanıyor falan derlerdi eskiler duyardım ama onun içinde erken değilmi yavf

canım bence yine yediğin ictigin birşseydendir, baharat sıcak asitli ya da kafeinli ne yedin ki acaba?

iki günden olmaz birşey de bence, argan yağı bu aralar çok popüler ya watsonsda mı ne bitki yağları reyonunda bir kitapçık vardı orada yazıyordu diye hatırlıyorum, tabi gerçek mi satış için mi bilemem :))

Arkadaşlar merhabalar,
Bugün 2.düzey renkli testi yaptırdım,Allaha şükür bebişim sağlıklı ve bütün organları oluşmuş.22+2 günlük ve 536 gram olmuş :) Kızımız olacağı artık kesinleşti.Bende isim konusunda kararsızlardanım,Derin ismi çok hoşuma gidiyor ama çok fazla kişi bu ismi koymuş bu yüzden biraz tereddütte kaldım.Sizlerin etrafında çok Derin ismi varmı?

gerçekten o dediğin zararlıların hiçbirini yemedim diyebilirim
şu argan yağının piyasada olanları genelde sahte diolar yada katkılı çünkü gerçek argan yağı çok pahalıymış
ne kadarı demişti komşum 100ml. mi dediydi tam hatırlayamadım 100dolarmış freeshopta.
vardır tabiki faydasıda doğalını bulmak lazım işte
bizim piyasamızdada bir ürünün hakikisini katkısızını bulmak derede altın tozu aramak gibi birşey yani demi

off yaa 100 dolar daha neler o zaman evet sahtesidir buradakiler 5-10 tlye

maaşallah kuzuna, canım ben şahsen yakınen derin diye kimseyle tanışmadım :)

fte, kaos302, m_s_c ve nisayy

kızlar allah kabul ederse okudum dualarınızı, allah gönlünüze göre versin bebişlerinizi hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin, aynı zamanda tüm hamişlere de etsin amin :))

not: uyuz kkocama tv nin sesini kıs dua okuyacağım dememe rağmenvazgeçemedi komedisinden de kısamadı.. ona rağmen okudum ama uyuz da oldum.. neyse allah kabul etsin

bu arada aldım sazı elime kendi kendime okuyup yazıyorum sanırım :)) haydi bana müsade opuyorum, yarın seminer dolayısıyla gün içinde giremeyeceğim.. kendinize iyi bakınn görüşmek üzere

ya bir de size de bebişiniz usg de size yüz vermiyor gibi geliyor mu? benimki sanki bana hiç şirinlik yapmıyor kızmış gibi..ben mi çokalınganım (

kızlaarrr azönce yağlanırken aynaya baktım veeee
ÇATLIYORUUUMMMM
karnım temiz daha da, göğüslerimin altında mor mor çizgiler olmuuşşşş
benim karnımın alt kısmı göbek deliğine kadar harita gibi oldu
50 lik yüklemede 140 ın altında olması gerekiyordu.buna göre bile kıyaslasak sende şeker yok canım:)kilo olayına çok takmamaya çalış .bebek kilolu olunca sağlıklı olacak diye bir kural yok.nasıl beslendiğini bilmiyorum ama beslenmeni protein yönünden zenginleştirirsen faydasını görürsün diye umuyorum

artık bebeklerimiz büyüdüğü için mideye baskı yapıyor onun için yanma şikayetlerimiz artabiliyor.dr bana renni duo verdi.midem yandıkça yarım ölçek içiyorum anında kesiyor.tavsiye ederim.herhangi bir zararı ve yan etkisi yok.

Benimde göğsümün alt kısımları koyu renk oldu. onlarda çatlakmıdır ki ? :44:

bence değildir bende de oldu çatlak göğüslerde ve gayet belirgin kırmızı çizgiler sanırsam daha sonra kızarıklıklar gidecek ve beyzlıyacaklar ilk olduğunda da mor çizgiydiler renk cümbüşü valla şimdilik sadece gögüste ama benim için hiç sorun değil onlar bebeğimin varlığından sebep varlar ve beni hiç üzmüyorlar:))

kuzenimin çocuğunun ismi güzel isim ama

Kızlarımızla moralimiz çok bozuk. Babamızla kısa bir süre ayrı kalacağız.

Rabbim uzun ayrılıklar yaşatmasın. Kızlarım, ben ve babamızla uzun yıllar aynı çatı altında yaşamayı Yaradan Rabbim nasip etsin.

Canım önemli olan kilosu değil sağlıklı olması eşim 2buçuk kilo bile yokmuş doğduğunda ama şuan boyu 188 90 kilo ben 4 kiloya yakın doğmuşum ama şuan boyum 160 bile değil 23haftalık hamileyim 52 kiloyum, tombiş ama sürekli hasta Olan bebekler var zayıf olup bütün kış hiç hastalanmayan bebişler var , sağlıklı olsunda sıkma canını,

herkes nerede bi gece kuşu ben mi varım neyse benimde uykum geldi herkese iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…