2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
günaydın annişler ve kuzucukları:))))
Sabahın Bütün Güzel renkleri Odanıza dolsun,
Bugününüzün Ayrı Bir güzelliği Olsun
Hayatınız tatlı, Gününüz aydınlık,
Zamanınız huzurlu yüzünüzde gülücükler olsun

Günayddıınnn sizedee. Haftanız güzel bitsin inşallah :KK16::KK16:

yatıyo herkes tabi çalışan ben yine saat 7 de kalktım evi topladım giyindim 8 de çıktım şimdide iş başı ne yicem derekn tost yaptırdım yedim :) herkese güzel günler diliyorum sabah bi kalktım heryer kar istanbula kar geldi ama hafta sonu gelmeseydi keşkeee :KK43:(

yanlız değilsin canım, bende çalışıyorum. şu cumartesi o kadar gereksiz geliyorum ki işe, vicdansız patronum hamilesin gelme demiyor yani, bide sabah sabah buz gibi hava ve tabi kar yapmış, şok olduk pencereyi açınca :))

merhabalarrrrrr...:KK3: oğluşumla bizzz geldikkk... :KK16: okumadan direk yazıyım dedim sonra geçmişe bakarım.. günümüzü özet geçelim sabahtan 2. doz aşımızı yaptırdık bebişimizi dinledik genel kontroller iyi 4.5 kilo almışım tansiyonum biraz yüksek çıktı (14\9) ama genelde hep (10\6) çıkardı şaşırdım oyüzden ebemizde pazartesi bi uğra yine bakalım dedi.. öğlene doğru detaylı ultrasonumuz vardı gelelim oğluşuma maşallah kuzum 450 gr olmuş herşeyimiz çok güzel çıktı 22+1 günlüğüz:KK1: doğum tarihimiz 2 gün daha düştü 18 temmuz dediler ama tahmini tabi ki.. şeker tahlilimi doktorum erken yaptırmıştı oda güzel çıktı ancak kan testim iyi değil kan değerim 12 den 10'a düşmüş dahada altına düşerse takviye kan alırız dedi nolcak bilmiyorum.. :KK31:

vvvveeeeeeeee teyzeleri buda utangaç oğluşum hep eller yüzde....
Eki Görüntüle 658502 Eki Görüntüle 658504 Eki Görüntüle 658505

Annem minişe bak hele ALLAH nazarlardan korusun canım
çok tatlı çoookk:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Bende pişmaniye yedim, resmen çıldırdı içeride ne taklalar ne taklalar, öldük gülmekten babasıyla :KK52:
Benimde dün başıma komik bişey geldi.
Fatura yazıcılarını bilirsiniz çok ses çıkarır. iş yerimde de tam benim karnımın hizasında yazıcı. fatura keserken o gürültüyü duyunca oğlum bi hareketlendi nasıl tekmeler atıyordu. Korktu galiba kuzucum yazık yaa :KK9: Ama benim çok hoşuma gitti o tekmecikler. bende diyordum niye pc başına geçince hareketleniyor bu çocuk meğer yazıcının sesinden korkuyormuş oğluşum :KK9::KK9:

Son düzenleme:
Biz geldik kuzucanlarrrr:KK55::KK55::KK4::KK4:
Dün akıntı için doktora gittik sonuç mantar olmuş
Doktor hamilelikte normal olduğunu söyledi ve fitil ile
krem verdi.Kızçemi görmedik çünkü pazartesi günü ALLAH'ın
izniyle ayrıntılıya gideceğiz şimdiden onun heyecanı ve edişesi var:18::18::18:
Dün dualarınızı okuduk KUran da okuduk biz kızçemle:KK31::KK31::KK31::KK31:
Kabul eylesin Rabbim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Hepinizi
öpüyorum geçmişi okuyayım

Ben de Kuran okurken sesli sesli okuyup duymasını
sağlıyorum.Bazen Beşiktaşımın marşlarını,Duman grubunun
şarkılarını ve klasik müzik dinletiyorum.Gece yatarken dualarımı da
sesli sesli okuyorum kızçem duysun diye..Her telden varız biz...
Aaaaa asıl Trakya,Balkan müzikleriyle de oynuyoruz :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ben de Kuran okurken sesli sesli okuyup duymasını
sağlıyorum.Bazen Beşiktaşımın marşlarını,Duman grubunun
şarkılarını ve klasik müzik dinletiyorum.Gece yatarken dualarımı da
sesli sesli okuyorum kızçem duysun diye..Her telden varız biz...
Aaaaa asıl Trakya,Balkan müzikleriyle de oynuyoruz :KK1::KK1::KK1::KK1:

Bizde babasıyla beşiktaşın marşlarını dinletiyoruz oğluma :KK9::KK9:
Senin kızçenle benim oğlan doğuştan fanatik olcaklar :KK9::KK9:

biraz geç oldu ama herkese günaydın güzel annişleeerrr :KK9:
hava yağmurlu kapalı, ben evde yanlızz, bugünde akşam olurmu ki???
eşim arabayı aldı gitti bugün geç gelicek yine anlaşılan :KK14:
napıyım gideyim biraz kuran okuyayım dua edeyim hepimize :KK54:

tünaydın kızlar bugun inanılmaz gergin uyandım...
kocamın öğleye kadar işleri olucaktı bizi uyandırmadı erkenden gitti ki işlerini bitirip döndüğünde birlikte kahvaltı yapabilelim diye... dün gece de biraz geç yattık 10-11 gibi kalkarız diye planlıyodum ki ; saat 9'da kocamın telefonuna uyandım... neymiş efendim babası geliyomuş (çamaşır ve bulaşık makilenelerini kurmaya-taşındığımızdan beri keyfi gelicek de gelip kurucak paşa)... neyse tabi ben kalktım ama canım burnumda... e karnımda aç... hazırladım kahvaltı onunla kahvaltı yaptık... o sırada oğlunu çağırdı bilmembişiler istiyomuşmuş... o sırada kocam geldi tabi işleri de aksadı... bi de bikaç yere elektrik kablosu çekilicekti-duşa da tepe duşu kurulumu yapılıcaktı falan filan... evi bildiğiniz b...k götürüyo şu an... keçilerim tepemde uzattım ayaklarımı tv izliyorum... kocam gelsin temizlik yapmamız lazım... sırf kızım da strese girmesin diye takmamaya çalışıyorum ama yalnızken de daha zor...

biraz geç oldu ama herkese günaydın güzel annişleeerrr :KK9:
hava yağmurlu kapalı, ben evde yanlızz, bugünde akşam olurmu ki???
eşim arabayı aldı gitti bugün geç gelicek yine anlaşılan :KK14:
napıyım gideyim biraz kuran okuyayım dua edeyim hepimize :KK54:

Allah kabul etsin canım. Bende çalışıyorum öyle yorgunum ki artık hiç dinlenemiyorum sanki. 6 olsada gitsem diye bakıyorum.
kocamın öğleye kadar işleri olucaktı bizi uyandırmadı erkenden gitti ki işlerini bitirip döndüğünde birlikte kahvaltı yapabilelim diye... dün gece de biraz geç yattık 10-11 gibi kalkarız diye planlıyodum ki ; saat 9'da kocamın telefonuna uyandım... neymiş efendim babası geliyomuş (çamaşır ve bulaşık makilenelerini kurmaya-taşındığımızdan beri keyfi gelicek de gelip kurucak paşa)... neyse tabi ben kalktım ama canım burnumda... e karnımda aç... hazırladım kahvaltı onunla kahvaltı yaptık... o sırada oğlunu çağırdı bilmembişiler istiyomuşmuş... o sırada kocam geldi tabi işleri de aksadı... bi de bikaç yere elektrik kablosu çekilicekti-duşa da tepe duşu kurulumu yapılıcaktı falan filan... evi bildiğiniz b...k götürüyo şu an... keçilerim tepemde uzattım ayaklarımı tv izliyorum... kocam gelsin temizlik yapmamız lazım... sırf kızım da strese girmesin diye takmamaya çalışıyorum ama yalnızken de daha zor...

Canım sıkma canını hiç yaa. arada oluyor öyle planlıyosun güzel anlar ama bişey çıkıyor. inan benim heeepp başıma gelen bişey bu. her izin günümde eşimle planlar yapıyoruz ama her seferinde bişey çıkıyor. işe gitmek zorunda kalıyor veya benim bişeyim çıkyıor. ya da biri geliyor. hiç takma kafana kızçende üzülmesin :KK16::KK16:

tünaydınnn diyim kızlar artık bu saatte :bizde oğlumla kalktık güzel bi kahvaltı yaptık sonra güzelce hazırlanıp işe geldik...gece 11 olurmu ki :KK43:inanırmısınız bugün oğlumun tekmesiyle uyandım çok güzel bişey ya daha yeni yeni hissediyorum ve çok hoşuma gidiyo ;:))

güzel bir gün ve güzel paylaşımlar olsun...

canım sıkma kendini iyi yapmışsın git yat uzun takma..ben artık öyle yapıyorum valla..dua et yine kalmaya gelmiyolar bizimkiler gibi...baksana onlar bizde diye doğru düzgün ben eşimle vakit geçiremiyorum bebeğime hazırlık yapamıyorum..allahım günah yazmasın böyle düşünüyorum diye içimde sızlamıyo değil nede olsa bende anne olucam :KK43:

Benimde dün başıma komik bişey geldi.
Fatura yazıcılarını bilirsiniz çok ses çıkarır. iş yerimde de tam benim karnımın hizasında yazıcı. fatura keserken o gürültüyü duyunca oğlum bi hareketlendi nasıl tekmeler atıyordu. Korktu galiba kuzucum yazık yaa :KK9: Ama benim çok hoşuma gitti o tekmecikler. bende diyordum niye pc başına geçince hareketleniyor bu çocuk meğer yazıcının sesinden korkuyormuş oğluşum :KK9::KK9:

ayy yazık ya kuzucuğa korkmuş demekki..cnm bence daha dikkattli ol..o makinayı çalıştırıp ayrılamıyomusun yanından..çok sese maruz kalmasın bebiş yaa..

Biz geldik kuzucanlarrrr:KK55::KK55::KK4::KK4:
Dün akıntı için doktora gittik sonuç mantar olmuş
Doktor hamilelikte normal olduğunu söyledi ve fitil ile
krem verdi.Kızçemi görmedik çünkü pazartesi günü ALLAH'ın
izniyle ayrıntılıya gideceğiz şimdiden onun heyecanı ve edişesi var:18::18::18:
Dün dualarınızı okuduk KUran da okuduk biz kızçemle:KK31::KK31::KK31::KK31:
Kabul eylesin Rabbim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Hepinizi
öpüyorum geçmişi okuyayım

cnm slm bende bişey sorcam bu akıntıyla ilgili..benim herzaman olmuştur bu akıntım..ilk doktora sorduğumda bebek için bi sorun olurmu diye olmaz ama sen rahat et diye fitil veriyorum demişti.kullandım ama pek işe yaradığını söyleyemem..şimdi yine başladı hemde kokulu..yine söyledim doktora fitil yazdı ..yani tam olarak neden olduğunu söylemedi bana mantarmı,iltihapmı hiç bakmadı bile..seni muayene ettimi?

yatıyo herkes tabi çalışan ben yine saat 7 de kalktım evi topladım giyindim 8 de çıktım şimdide iş başı ne yicem derekn tost yaptırdım yedim :) herkese güzel günler diliyorum sabah bi kalktım heryer kar istanbula kar geldi ama hafta sonu gelmeseydi keşkeee :KK43:(

elifcim bende bu kahvaltı olayını yeni yeni çözdüm poğaça ve açmaya alışmıştım artık yeniyorum..sandviç ekmeklerinden alıyorum ve yanıma birazda beyaz peynir onu yiyorum işteyken çokta güzel oluyo..tavsiye ederim cnm :)

amaaan boşver canım benim kocişte öğleye kadar işimi halleder gelirim dedi
gidiş o gidiş bende biraz dolaşırız diyordum napalım bazan planladığımız gibi olmuyor

bişi merak ettim dinletirken kulaklık dayıyormusunuz karnınıza yoksa ortam sesinimi dinletiyorsunuz?

bende genelde pc den açıp ortam sesini dinletiyorum ama bi yerde okumutum kulaklıkda dayayabilirsiniz karnınıza diyordu.yürüyüşe çıktığımda kulaklığın birini arada karnıma tutuyorum

ayy yazık ya kuzucuğa korkmuş demekki..cnm bence daha dikkattli ol..o makinayı çalıştırıp ayrılamıyomusun yanından..çok sese maruz kalmasın bebiş yaa..
Yok canım fatura kestiğim için işi bitene kadar başındayım. çok başına geçmemeye çalışıyorum ama hareketlerini hissetmekte keyifli oluyor :KK1:

elifcim bende bu kahvaltı olayını yeni yeni çözdüm poğaça ve açmaya alışmıştım artık yeniyorum..sandviç ekmeklerinden alıyorum ve yanıma birazda beyaz peynir onu yiyorum işteyken çokta güzel oluyo..tavsiye ederim cnm :)

bende simit peynir zeytin yiyorum iş yerinde kahvaltıda. iyi geliyor banada mayalı poğaçalardan daha iyi en azından :))

X