2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ben 5.tekrardır dınlıyoruz oglusumlaaa cok sukur yaaaaaaaaaaa yaradana bıze layık gorene elhamdulılllahhh cıdden oyle KUR AN OKURKEN namazdaykenn ılahı dınlerkenn cok sukur tepkı verıyor ınsll ıledede boyle egılımlı olurlarrrrrrrrrrrrr:KK9::KK9::KK9::KK9::nazar::nazar:

tatlım namazlarını dualarını allah kabul etsin sen kaç haftalıktın hala rahat namaz kılabiliyormusun ben kılamıyorum şimdilik bıraktım namazımı ama içim hiç rahat değil allah affeder inşallah:KK43:(

Arkadaşlar aranızda doktorunun tavsiyesiyle omega 3 balık yağı hapı kullanan var mı? varsa hangi markayı önerdi?

bebim arkadaşım kullanmış ama kafasına göre kullanmış bana da kullanmamı söyledi bende doktoruma gidince unutmazsam sorucam ama çok da kullanma taraftarı değilim çünkü balık yiyorum yeterli olur gibi geliyor birde doğalı varken neden hap alalım ki

aldık canım beşik de beyaz düz belisden içinde yatak uyku seti beşik 610 ödedik

hıım güzel günlerde kullanın inşallah bende onun tarzı bir beşik baktım önünde korumalığı var sadece karyola olarak 260 ytl içinede yün yatak yaptırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı inşallah

tatlım namazlarını dualarını allah kabul etsin sen kaç haftalıktın hala rahat namaz kılabiliyormusun ben kılamıyorum şimdilik bıraktım namazımı ama içim hiç rahat değil allah affeder inşallah:KK43:(

cnm senin namazı daha bu kadar erkenden kılamamamın sebebi nedir? son aylarda olur ya genellikle.

ama cnm benim kılamıyorum diye namazı bırakmak bahane değil sende çok iyi biliyorsun.

önce Allaha olan en baş kulluk görevimiz,sonra bu nimete şükrümüzün göstergesi.

bizler şimdi Rabbimle çok yakın olacağız ki,Rabbim onları yetiştirirken yanımızda ve yardımcımız olsun.

onların iyi bir kul olmalarını istiyorsak önce bizim yaşayarak örnek olmamız lazım cnm.

ne olursa olsun namazını bırakma cnm,çokça dua et inş.

oturarak kılabilrsin canım mecbur eğilemiyoruz ki artık. :/
bazıları oturarak kılınmaz diyolarmış ama inanmıyorum ben. Allah kabul etsin :)

kızlar bugün alışveriş yaptık kızımıza babannemiz bir sürü şeyler aldı torununa ama tabi hepsini ben seçtim küçük parçalarımız tamamlandı artık odamız ve arabamız kaldı geriye. yorgan yastık battaniye kıyafetler herşeyimiz tamam açıp açıp bakıyorum sürekli onlara inşallah eksik bişeyimiz kalmamıştır kızıma alışveriş yapınca çok mutlu oluyorum :)

Canım iyileşmişsinde gezmelere bile gidiyorsun maşallah :nazar::KK16:
benim oğlumda öyle bütün gün hiç durmuyor nerdeyse. gece yatınca hele kıpır kıpır. Yer değiştirdiğinde içim bir tuhaf oluyor :KK9:
maşallah kuzularımıza inşallah hep böyle bizi mutlu ederlerr :KK16::KK16:

cok sukur canım yaa ıyıyım cok sukur azoksuruk kaldı o kaaa:KK8:

Ben de Kuran okurken sesli sesli okuyup duymasını
sağlıyorum.Bazen Beşiktaşımın marşlarını,Duman grubunun
şarkılarını ve klasik müzik dinletiyorum.Gece yatarken dualarımı da
sesli sesli okuyorum kızçem duysun diye..Her telden varız biz...
Aaaaa asıl Trakya,Balkan müzikleriyle de oynuyoruz :KK1::KK1::KK1::KK1:
ohhh helal sızee:KK9::KK9:

cnm suan 24 haftaıgım ama sonuna kdr kılmayı dusunyorumm cunkum gorumcem yatsıyı kılıp doguma gırdıı taa o kadar yanı kı ben sımdıden bırakamam oturarak kılarımm en zorlayıcı durumlarda sende zorlan ama bırakma derım yaaa:KK19::KK19:

kızlar bugün alışveriş yaptık kızımıza babannemiz bir sürü şeyler aldı torununa ama tabi hepsini ben seçtim küçük parçalarımız tamamlandı artık odamız ve arabamız kaldı geriye. yorgan yastık battaniye kıyafetler herşeyimiz tamam açıp açıp bakıyorum sürekli onlara inşallah eksik bişeyimiz kalmamıştır kızıma alışveriş yapınca çok mutlu oluyorum :)

canım hayırlı olsun sağlıcakla kullansın inş.bakım eşyasını aldınmı şampuan krem vs..ben onlara bakıym diyorum yavaştan alıp kenara koyayım..

$Fotoğraf0034.jpg $Fotoğraf0047.jpg $Fotoğraf0045.jpg $Fotoğraf0044.jpg $Fotoğraf0043.jpg $Fotoğraf0042.jpg $Fotoğraf0041.jpg $Fotoğraf0040.jpg $Fotoğraf0039.jpg $Fotoğraf0038.jpg $Fotoğraf0037.jpg $Fotoğraf0036.jpg $Fotoğraf0035.jpg $Fotoğraf0046.jpg

nasıl teyzeleri oglumun cıcılerııııııııııııııı bır ka onemlı malzememız kaldı :KK8:

hepsi ve bır kac benım hamıs ustu ıle 150 tl tuttu nasıl bakalımm
:KK8::KK8::KK8:

Son düzenleme:
tünaydın kızlar bugun inanılmaz gergin uyandım...
kocamın öğleye kadar işleri olucaktı bizi uyandırmadı erkenden gitti ki işlerini bitirip döndüğünde birlikte kahvaltı yapabilelim diye... dün gece de biraz geç yattık 10-11 gibi kalkarız diye planlıyodum ki ; saat 9'da kocamın telefonuna uyandım... neymiş efendim babası geliyomuş (çamaşır ve bulaşık makilenelerini kurmaya-taşındığımızdan beri keyfi gelicek de gelip kurucak paşa)... neyse tabi ben kalktım ama canım burnumda... e karnımda aç... hazırladım kahvaltı onunla kahvaltı yaptık... o sırada oğlunu çağırdı bilmembişiler istiyomuşmuş... o sırada kocam geldi tabi işleri de aksadı... bi de bikaç yere elektrik kablosu çekilicekti-duşa da tepe duşu kurulumu yapılıcaktı falan filan... evi bildiğiniz b...k götürüyo şu an... keçilerim tepemde uzattım ayaklarımı tv izliyorum... kocam gelsin temizlik yapmamız lazım... sırf kızım da strese girmesin diye takmamaya çalışıyorum ama yalnızken de daha zor...

canım sıkma canını hiç böyle şeyler yüzünden. ne güzel işlerinizi halletmeye gelmiş adam.bizimki hiçbir işimizin ucundan tutmaz şükret yinede:)

kızlar merhaba hamile yastığı almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar vardı sanırım hangi marka aldınız ve memnun musunuz öğrenebilir miyim?

canım hayırlı olsun sağlıcakla kullansın inş.bakım eşyasını aldınmı şampuan krem vs..ben onlara bakıym diyorum yavaştan alıp kenara koyayım..

johnson baby nin setini aldım canım onlarda tmm gibi

hayırlı olsun canım ohh mis gibi giyer inşallah :KK55:
ben de ne zamandır bişey alamadım canım çekiyor artık :KK1:

valla bende büyük eşyalarını aldım araba, perde falan bu ay parayı onlara harcadımm..kıyafette diğer aylar alınır yavaş yavaş :) ama gördükçe internetten içim gitmiyor değil..

oturarak kılabilrsin canım mecbur eğilemiyoruz ki artık. :/
bazıları oturarak kılınmaz diyolarmış ama inanmıyorum ben. Allah kabul etsin :)

bende doğuma kadar inşallah namazımı bırakmayı düşünmüyorum ona bol bolda kuran okuyorum

X