2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kontrolden geliyoruz. 450 gram olmuş prensesim. doktor 4 5 gün önde dedi. cin gibi bi bebek dedi maşallahh.. ağzını bişi yiyormuş gibi açıp kapatıp duruyordu girmeden çikolata yemiştim onu yiyordur dedim eşime çıkınca :))) haftaya ayrıntılı usgmiz var başka hastaneye gideceğiz. ne güzel her hafta görebilsek.. gelecek ayada şeker yüklemesi yapacağız dedi ama aç tok gel demedi. ayrıntılının sonucunu göstermeeye gittiğimde sorayım tekrar en iyisi

gözün aydın :)) bizim kontrolümüz dündü ama doktorumuz ameliyatta olduğu için bi işe yaramadı :KK43: bugün de 4e kadar hastanedeymiş ama bilmiyorum gider miyiz eşim müsait olur mu...

Günaydınlar hayırlı Cumalar:KK55::KK55::KK55::KK55:
Dünkü teyzelerimizi ağırladıktan sonra dinlenip
rahatladık ve alnımızın akıyla çıktık:KK1::KK1::KK1::KK1:
Biraz endişeliyim bugün sanki açık yeşil renkte
akıntım var:18::18::18:sarı akıntım da arttı sanki
sanki sanki sanki kafayı yemektense en iyisi ben doktordan
randevu alayım kızlar...Dualarınızı okudum canlarım ALLAH'ım kabul
etsin(amin)

dogru dıyor kadınn ne ararsan var burda ehehhe:KK9::KK9::KK9: ama ana kız cok tatlılar yaaaaaaaaaaaaa cıft cıft gıyınmısler bende oglumu absı ıle aynı gıydırmeye özen gosterecegım zellıkle bayramlarda fılan abow annesı kurban olsun onu yaradana bagıslayanaa:KK16::KK16::KK16:

inşl.haftaya dr sorup alacagım ya kafama cok taklıor cunkumm en cok kkortugum seydır dogum anı habersız gelecegı ıcınnnnnn:KK50::KK50::KK50:

evet ya ben de endişeleniyoum ama allah kolaylık versin rast getirsin hayırlı doğumlarımız olsun

burdan yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama ağlayacağım şimdi sinirden. bizim burda bi arkadaşın bebeği olmuyor 5 yıldır felan evli benim bebeği duyunca gelip elini sür kafama da benimde olsun demişti çok üzülmüştüm. bugün tedaviye başladı sanırım dün doktora gitmiş doktor 3 gün devamlı geleceksin demiş. bugün üsttümüzden tekrar izin istedi işten erken çıkmak için ama üstümüz ona kızmış olmuyorsa zorlama mesai saatlerinde değil haftasonu git vs demiş sanırım. ağlayarak odasından çıktı of Allahım ya tüm enerjim yok oldu çöktüm resmen bu laf denir mi. Allahım büyüksün cuma cuma gör bu yaşananları :KK43:

benim kızım olsaydı tek isim koyardım belki evlenince soyadına ek yapardı iki isim iki soyad zor olur diye düşünüyorum. ama azra güzel fakat çok var sabki etrafta benimde pek içime sinmedi ama sen bilirsin :) gerçi bende bulmadım daha isim oğluma :)

Eşim de illa Azra olacak demiyor da fikir sundu ama ben niye yakıştıramıyorum kızıma hiçbir ismi yaa :) zamanı var diyip diyip bekliyoruz zati :KK70: anca doğduğunda koyacağız ismini galiba :KK1:

kontrolden geliyoruz. 450 gram olmuş prensesim. doktor 4 5 gün önde dedi. cin gibi bi bebek dedi maşallahh.. ağzını bişi yiyormuş gibi açıp kapatıp duruyordu girmeden çikolata yemiştim onu yiyordur dedim eşime çıkınca :))) haftaya ayrıntılı usgmiz var başka hastaneye gideceğiz. ne güzel her hafta görebilsek.. gelecek ayada şeker yüklemesi yapacağız dedi ama aç tok gel demedi. ayrıntılının sonucunu göstermeeye gittiğimde sorayım tekrar en iyisi
haydı gozun aydınn bız taa cumayı beklıyoruzz bır haftamıs kaldıı :KK55::KK55:
Günaydınlar hayırlı Cumalar:KK55::KK55::KK55::KK55:
Dünkü teyzelerimizi ağırladıktan sonra dinlenip
rahatladık ve alnımızın akıyla çıktık:KK1::KK1::KK1::KK1:
Biraz endişeliyim bugün sanki açık yeşil renkte
akıntım var:18::18::18:sarı akıntım da arttı sanki
sanki sanki sanki kafayı yemektense en iyisi ben doktordan
randevu alayım kızlar...Dualarınızı okudum canlarım ALLAH'ım kabul
etsin(amin)
hayd bakalım gecmıs olsun sekerr:KK6::KK6:

evet ya ben de endişeleniyoum ama allah kolaylık versin rast getirsin hayırlı doğumlarımız olsun
amın cnm yaaaaaaaaaaaaaaa ınsl bır avaz da normalınden dogururuzzzzzzzzz:KK8::KK8:

burdan yazmak ne kadar doğru bilmiyorum ama ağlayacağım şimdi sinirden. bizim burda bi arkadaşın bebeği olmuyor 5 yıldır felan evli benim bebeği duyunca gelip elini sür kafama da benimde olsun demişti çok üzülmüştüm. bugün tedaviye başladı sanırım dün doktora gitmiş doktor 3 gün devamlı geleceksin demiş. bugün üsttümüzden tekrar izin istedi işten erken çıkmak için ama üstümüz ona kızmış olmuyorsa zorlama mesai saatlerinde değil haftasonu git vs demiş sanırım. ağlayarak odasından çıktı of Allahım ya tüm enerjim yok oldu çöktüm resmen bu laf denir mi. Allahım büyüksün cuma cuma gör bu yaşananları :KK43:

RABBIM kendını bılmezlerden uzak etsın :KK47::KK47:sınır sey kendı o halden gecmeyen pek bılmezz rabbım dusmanımad vemesınama bole ınsanları duyunca gorunce o ka sınır oluyorumkı cunku bende 4 senden sonra kavusacagımınsl melegımeeee ark.ALLAH kolaylık versın ınsl canım yaa bu cuma st de ınsl dua kapımız acık olur ve tum dıleyenler canı gonulden ısteyenler kavusurlar meleklerıneeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

Sağol kuzum aldım randevu 15.15e bakalım ne olacak :18::18::18:

gerizekalı uyuz yaaaa, allah bildiği gibi yapsın

haydı gozun aydınn bız taa cumayı beklıyoruzz bır haftamıs kaldıı :KK55::KK55:
hayd bakalım gecmıs olsun sekerr:KK6::KK6:

amın cnm yaaaaaaaaaaaaaaa ınsl bır avaz da normalınden dogururuzzzzzzzzz:KK8::KK8:

RABBIM kendını bılmezlerden uzak etsın :KK47::KK47:sınır sey kendı o halden gecmeyen pek bılmezz rabbım dusmanımad vemesınama bole ınsanları duyunca gorunce o ka sınır oluyorumkı cunku bende 4 senden sonra kavusacagımınsl melegımeeee ark.ALLAH kolaylık versın ınsl canım yaa bu cuma st de ınsl dua kapımız acık olur ve tum dıleyenler canı gonulden ısteyenler kavusurlar meleklerıneeeeeeeeee:KK16::KK16::KK16:

amin amin canım

Eşim de illa Azra olacak demiyor da fikir sundu ama ben niye yakıştıramıyorum kızıma hiçbir ismi yaa :) zamanı var diyip diyip bekliyoruz zati :KK70: anca doğduğunda koyacağız ismini galiba :KK1:

walla aynen bizde daha var diyoruz ama zaman daralıyor eşime dün dedim doğumdan sonra bileğine soracaklar ne yazalım diye soyadımızı dersin artık diye. benimde içime sinmiyor aha budur diyemiyorum hiç bişeye :)

gözün aydın :)) bizim kontrolümüz dündü ama doktorumuz ameliyatta olduğu için bi işe yaramadı :KK43: bugün de 4e kadar hastanedeymiş ama bilmiyorum gider miyiz eşim müsait olur mu...

teşekkürler canım. randevu almadan her saat gidebiliyorsan ne güzel. olmadı özelse hastane yarında gidersiniz

kızlar ben pompa düşünmemiştim ama herkes illa al deyince kafama takıldı. şunu almayı düşünüyorum ne dersiniz pahalı mı sizce daha uygun fiyata aynı markayı gördünüz mü başka yerde
Philips Avent SCF312/60 0% BPA PP Elektronik Göğüs Pompası - Anne / Bebek / Oyuncak - Hepsiburada.com
birde emzik olarak da şunu düşündüm
Philips Avent SCF176/68 0% BPA Yalancı Emzik 0-6 Ay (Karanlıkta Parlar,2'li) - Anne / Bebek / Oyuncak - Hepsiburada.com

sizin fikriniz nedir ?

ben henuz pompa almadım ama herkesten en iyi pompanın medela elektriklipompa olduğunu duydum

insan değil ki ayı.

kızlar kadın dogumcununda dedıgı gıbı ben kulak burun bogaz a gıdıyorum muayene olmaya ınsll tabii bır aksılık olmaz ıseee:KK55::KK55::KK55:cunkum faranjıtım gecmedı yaa bır hafta olduu :26::2::2::2::2:

arkadaşlar ben 2 hamileliğimdede göğüs pompası kullanma ihtiyacı duymadım o yüzden şimdide almayı düşünmüyorum bence sizde acele etmeyin doğduktan sonrada alınabilir yani sonradan öylece elinizde kalmasın diye söylüyorum

arkadaşlar ben 2 hamileliğimdede göğüs pompası kullanma ihtiyacı duymadım o yüzden şimdide almayı düşünmüyorum bence sizde acele etmeyin doğduktan sonrada alınabilir yani sonradan öylece elinizde kalmasın diye söylüyorum

Benim alma amacım sadece benden değil babasının yada ne biliim anneannesinin babaannesinin de alinden beslenmeye alışması. Yada geceleri için yatmadan sağar uyurum belki rahat ederim bu sayede birazcık diye düşünüyorum. biberonu da yabancılamasın istiyorum.Yani her halukarda kullanmayı düşünüyorum allah izin verirse şöööle bol bol sütüm gelirse inşallah. lansinoh un pompasına karar verdim mesela bende.

Günaydın cnm,
dün benimde çok ağrım vardı bütün gün iş için dışardaydım araba çok yordu birde yolların durumu malum hertaraf çukur.sanki adet olucakmışım gibi çok korktum eve gider gitmez ayaklarımın altına yastık koyup uyudum.kanamam olucak bebebiğimi kaybedicem die çok endişelndim bidahada töbe arabaya falan binmem :KK43:
Bende mecbur kalmadikca kullanmiyorum canim.kemer rahatsix ediyor bi de dedigin gibi yollar kotu.

Uyuz sey yaa.rabbim goruyor boyle vijdansizlari.umarim tedavisi basarili olur.ben de hamile kaldigim ay o kadar talihsizlik yasadim ki.o kadar kalbimi kiran canimi sikan seyler soylendiki bana yanlislikla ya da bilerek.o ay rabbim bana acidi melegimi gonderdi sanki.o laflari edenlere nispet gibi.o kadar sevinmistim ki.rabbim o kiz kardesimizi de sevindirsin insallaaahhhhh

Günaydın sevgili anneler ve onların tosibikleri.. :emir_bebek: Ve tabi hayırlı cumalar hepinize. kkarabiberim duanı okudum bu mübarek günde Allah kabul etsin inş. Kızlar eşim kızımıza isim bulmuş AZRA olsun diyor yanına da bir isim sen bul dedi. Ama bir türlü yakıştıramadım yaa.. Fikirlerinizi almak istiyorum. Kısa isim arıyorum 3-4 harfli olsun istiyorum.

minel=cennetteki inci tanesi...
minel azra birbirine yakışan iki isim...
bende kızımın iki ismi olsun diye isterdim ama sonrasında zorlanıcağı ihtimalini düşünerek değiştirdik meleğimizin adını...

X