2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar ben artık bebekbezi stoklamaya başladım...
aslında yenidoğan bebeklerde çok sık bez değiştirme durumu olduğundan beze çok para verme taraftarı değildim... markete gittikçe ucuz olanlarından almıştım... canbebe (12 tl)-dia sa'nın kendi ürünü (11 tl)-evy baby (13 tl)... yeğenime hep prima premium almıştım ve paket fiyatı 25 tl civarı... sonra bi baktım her dk bez değişiyo... kendi bebeğimde her türlü bezi deniycem diye karar verdim... şimdi internette gezinirken hepsiburada'da dikkatimi çekti prima premium'un 4 paket yeni doğan (1 numara) bezi (200 adet) ve 2 adet ıslak mendil 93 tl... ortalama 40 kuruşa geliyor bezin tanesi... bi dörtlü sette öyle sipariş vericem... sanırım başka da almam... çünkü kilo aldıkça olmayacak o bezler... riske atmaya gerek yok... belki sizler de bakmak istersiniz diye düşündüm...
Prima Bebek Bezi Premium Care 1 Beden Yenidoğan İkiz Paket (4 Adet) + Prima Islak Mendil Hassas Tekli Paket (2 Adet) - Süpermarket - Hepsiburada.com

inan sağlıksız yediğim hiç bişey yok neredeyse.hergün 1 lt süt 1 kgda meyve yerim.fazla meyveden mi acaba diyorum?

ben uzun zamandır kullanıyorum canım, markası marincap. kokusu falan yok çok rahat kullanımı. normalde vitaminlerin kötü kokusundan dolayı ben pek kullanamam da :)

ben doktoruma sormadan efa s-1200 marka omega 3 aldım eczacı hamilelere de veriyoruz çok iyi marka dediği için aldım.ama 3 tane içtim bıraktım .haftaya doktora sorup öyle dvm edicem.

canım bgn ark.onu konustuk da o ılk aylarda husseg kullandı sımdıkk bım bezıne gectı kızı 6 aylık oldu ama cıldını neye alıstırırsan onu ıstıyor ucuz bezı gorunce pısık yapmaya basladıı bende ılk aylarda husseg yada prıma ıstıyorum cok gecmeden de baska uygun bır bezz bu arada lınkını verıdıgn adres 1 beden o cok kucuk gelır bebekler ılk aylarda gunde 3-4 bez bıtırıyorr bude 60-90 bez yapıyor kalan bezler ıse kg aldııgndn kucuk gelebıır ve ınsl..3 kg nın altındada dogurmayızkii ben 2 beden almayı dusunuyorumm sekerrr benım fıkrım bole ısteeeeeeeee

inan sağlıksız yediğim hiç bişey yok neredeyse.hergün 1 lt süt 1 kgda meyve yerim.fazla meyveden mi acaba diyorum?

cnm dr meyve için gizli kilo bombası demişti bende sen gibi kiloyu dert edenlerdenim dr sabahları bir kase içerisine yarım meyve doğranmış yulaf gevreği yememi önerdi
k-flakes tok tutuyor ayrıca aklında olsun

benim yeğenimin maşallahı var çok iyi kilo alıyo... şu an 2 aylık daha yeni 2 numaraya geçti.. 200 bez günde ortalama 4-5 bezden anca kırkı çıkana kadar kullanabilir...

gözün aydın cnm annenin yanında olması bulunmayan bir nimet gerçektende.nerede oturuyorsun çokmu uzaksın annene

Canım 1kg meyve yenir mi hiç. herşeyin fazlası zarar. içtiğin sütte çok fazla bence. gerçi ben bir bardak bile içemiyorum
ama meyveyi bir porsiyon ye bence. birkaç çeşit hepsinden birer tane ye. çok meyve kilo yapar ondada şeker var nihayetinde.

bende alıcaktım bugun kuzenim çocuğun kilosuna göre son aylarda alırsın dedi 1 beden çok az kulanmış bebişi 3.5 kilo ile çıktı hastaneden ben 8.ayda almaya başlamak mantıklı diyorum

benim yeğenimin maşallahı var çok iyi kilo alıyo... şu an 2 aylık daha yeni 2 numaraya geçti.. 200 bez günde ortalama 4-5 bezden anca kırkı çıkana kadar kullanabilir...
oda olabılır ma aben 2 bedenden yanayım hehe oda 62*4=248 lik paket yapıyor sekerr

bende alıcaktım bugun kuzenim çocuğun kilosuna göre son aylarda alırsın dedi 1 beden çok az kulanmış bebişi 3.5 kilo ile çıktı hastaneden ben 8.ayda almaya başlamak mantıklı diyorum

aynen cunkumm beeın dogum kg sını dr o zaman tahmın verebııyorr suanda ıı se zatenn hep alarak gıdıyor vee ınsll gusel gusel kg lerde kolay bır dogumla dogururuzzzzzzzzzzzz

canım ben molfixs yeni doğan ve 3-6 kilodan iki paket alcam çünkü her bebek her bezi kullanamıyormuş sorun olmazsa devam tcem molfixle bakalaım

Son düzenleme:
canım ben molfixs yeni doğan ve 3-6 kilodan iki paket alcam çünkü her bebek her bezi kullanamıyormuş sorun olmazsa devam tcem molfixle bakalaım

oda guse bır marka butce ne uyuyorsa sorun yokk sekerrr ama 3-6 kg sı dogru secımmaynen her bebek her bezı beyenmıyr pısık oluyorr hemen yaa:26:

canım ablam molfix alma demişti bana. diğerlerine göre sertmiş biraz naylonsuymuş herlde aklımda öyle kalmıştı
gene de bilmiyorum tabi görüp ellemedim hiç

Görünce yazmadan duramadim bana daha kısmet olmadı hamile olmak malesef ama ablam hamile ilk bebisi ve benimde ilk teyze olusum.... Ben bile çok heycanliyim (bırak bu yazı önümüzdeki yaz giyeceği şeylerini bile aldım herşeyi tamm bi gelse minisim)
Ablam o kadar heycanli ki şaşkınim benim.... Temmuzu iple çekiyoruz bizdeeee :):):):):):)

ınsallah sen ve tum dıleyenler kavusurlar meleklerıne cnm gec olsun guc olmasın ınsll ablanda saglıcakla bır avaz da dogurur ınsll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…