2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
evet arkadaşlar 500 sayfayı geride bırakıyoruz acaba doğuma kadar kaç sayfa yapıcaz ondan sonrada lütfen doğum anılarımızı paylaşalım buradan

Arkadaşlar aranızda doktorunun tavsiyesiyle omega 3 balık yağı hapı kullanan var mı? varsa hangi markayı önerdi?
canım ben dr.uma et balık türü şeyler yiyemediğimi söyledim oda omega 3 al dedi ama marka söylememişti bende eczacımın tavsiyesiyle 60lık Seven Seas Pulse diye ithal bi markanın balıkyağı hapını aldım. demir ilacı ve vitaminle beraber hergün alıyorum. ama haftada bi iki defa yiyebiliyosan et ve balık bence kullanmasanda olur ceviz fındık ıspanak fln ye sair zamandada, doğal olması tabiki en güzeli kuzum

he kızlar ya 500 bitmiş ne çenesi düşüğüz
aslında bu ikinci topic bundan öncekindede 2000in üstündeydik demi ben öyle hatırlıyorum

evet arkadaşlar 500 sayfayı geride bırakıyoruz acaba doğuma kadar kaç sayfa yapıcaz ondan sonrada lütfen doğum anılarımızı paylaşalım buradan

evet evet o günleride yaşayalım paylaşalım
imzalarımızda ki Bebeğimi kucağıma almama *** gün kaldı. yazısı da çook yakında 2 rakama düşecek çok heyecanlandım şuandaaa

Son düzenleme:
he kızlar ya 500 bitmiş ne çenesi düşüğüz
aslında bu ikinci topic bundan öncekindede 2000in üstündeydik demi ben öyle hatırlıyorum

aynen öyle onda baya çoktu hatta 3 binlerdeydi bir bakayım merak ettim

uçmuşum ben yaa 1673 müş :))

Son düzenleme:
pazar günü oğluşumun anneannesi geliyor 1 ayı geçti görememiştim çokk özledik annemizi internetten görüşüyoruz ama insan yanındaymış gibi olmuyo offf gurbet bu yaaa kızlar çok sıkılıyorum kimse yok burda tanıdığım bi eşimin arkadaşları geliyo o kadar bide sizlerle konuşunca can sıkıntım biraz geçiyo Allahtan bebişim olucakta yalnız kalmayacağım akşam gelsin diye iple çekiyorum eşim gelsinde yalnız kalmayayım diye apartmanda hep bekarlar var hep çalışan hiçç birini tanımıyorum bir kaç kişi hariç

üzülme canım yaa bak biz hep burdayız. bol bol hasret gider anneciğinle koynunda yat hatta. benim en sevdiğim şeydir annem koynunda yatmak. anne kokusu başka canım

ya bende yanlızım aynen kız. benim ailemde kayseride burdada bi karşı komşum var samimi olduğum başka kimsem yok.
öyle ha deyincede görüşülmüyor gerçekten. ailenin yanına gitsen eşini özlüyosun,e burda hep aileni özlüyosun zaten
babamı en son ağustosta gördüm annemide aralık ayında ((
amaaannnn nerden açtıkki bu konuyu efkarlandım bak şimdi ağlarımda hee, ben deniz sulugöz

üzülme canım yaa bak biz hep burdayız. bol bol hasret gider anneciğinle koynunda yat hatta. benim en sevdiğim şeydir annem koynunda yatmak. anne kokusu başka canım

öyle yapıcam artık eşimi sabah uğurladıktan sonra hemen koynuna gireceğim annemin

amanın senın uzakmış gene benım yakın 2 saatte gemliğe varıyorum neyse ben actım ben kapayayım eşim geldi yemek yicez öptüm hepinizi

kızlar iş yerinden bi arkadaşım bebek sahibi olamıyor tüp bebekle hamile kalırsın demiş dr ama maddi durumu olmadığı için tüp bebekte deneyemiyor her topiğe yazıcam 41 tane hurma dağıtmış yasin okunsun diye bu şekilde hamile kalan duymuş bende onun için herkesten ayetel kürsü okumanızı istiyorum okuyan beğeni tıklasın lütfen rabim isteyen herkese nasip eder inşallah şimdiden Allah razı olsun
Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

slm kızlar
kendime bugun yeni ciciler aldım
defacto ya gömlek gelmiş çizgili kırmızı ya da mavi m beden çok büyük geldi alamadım küçüğüde yoktu tavsiye ederim

Kızlar ben de Temmuz'da doğuracağım insallah..Çok guzel paylaşımlarınız var. Çok faydalı buldum topiginizi katılmak isterim aranıza

Arkadaşlar aranızda doktorunun tavsiyesiyle omega 3 balık yağı hapı kullanan var mı? varsa hangi markayı önerdi?

ben uzun zamandır kullanıyorum canım, markası marincap. kokusu falan yok çok rahat kullanımı. normalde vitaminlerin kötü kokusundan dolayı ben pek kullanamam da :)

slm kızlar
kendime bugun yeni ciciler aldım
defacto ya gömlek gelmiş çizgili kırmızı ya da mavi m beden çok büyük geldi alamadım küçüğüde yoktu tavsiye ederim

Benimde kendime yeni bir iki gömlek almam lazım. Eski gömleklerim artık iyice zorlanıyorlar benim yüzümden

Kızlar ben de Temmuz'da doğuracağım insallah..Çok guzel paylaşımlarınız var. Çok faydalı buldum topiginizi katılmak isterim aranıza

Buyur canım hoşgeldin aramıza

ben uzun zamandır kullanıyorum canım, markası marincap. kokusu falan yok çok rahat kullanımı. normalde vitaminlerin kötü kokusundan dolayı ben pek kullanamam da :)

Ben pek vitamin kokusundan rahatsız olmuyorumda eşim her seferinde o vitamini bana verirken kutunun içini kokluyor saf saf
sonrada offf bu ne yaa içilir mi bu diyor. Niye kokluyorsa ilacı

Ben pek vitamin kokusundan rahatsız olmuyorumda eşim her seferinde o vitamini bana verirken kutunun içini kokluyor saf saf
sonrada offf bu ne yaa içilir mi bu diyor. Niye kokluyorsa ilacı

garip gerçekten :)) sonuçta sen içiyorsun zor bile içiyo olsan destek olması gerekir :)) benim bulantılarım 20.haftaya kadar sürdü. hem de ne bulantı.... aylarca haşlanmış patates,yoğurt,zeytin yedim :)) eti bırak yemek normal yemek bile yiyemedim hatta mutfağın yanından geçemedim. o yüzden doktorum marincap önerdi, o zaman başladım kullanmaya. günde 1 alıyorum. bi de bazı balık yağı tabletlerinin dışı domuz jelatininden yapılıyomuş. marincapta öyle bi sorun yok.

Benim mide bulantısıyla ilgili o kadar büyük sorunlarım olmadı çok şükür. mide yanması çok yaşadım ben. ara ara oluyor yine.
şimdi ne durumdasın peki geçti mi mide bulantıların?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…