2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ben bursada yaşıyorum canım eğer bursalı anneler varsa gidebilirler yeni bir mağaza açıldı fsm bulvarında.çok güzel şeyler var.

Bayildum ayakkabilara gercekten cok guzel:) ben de bursa da yasiyorum tam olarak nerde dedigin magaza ben de kizima ciciler bakiim:)

cnm benim eşim mobilya işiyle ilgili.bu takımı gösterdim,kullanılan malzeme kötü dedi.
eğer uzun süre kullanmayı düşünmüyorsan al bence.birde boya içinde kurşun falan var mı sorup öğren

evin hayirli olsun canim Allah gule gule oturmak nasip etsin.

buca kadin dogumda yegenim calisiyordu canim temiz bir hastane ama dr lar nasil bilmiyorum hic sormadim yurtdisinda oldugum icin

gecmis olsun canim dikkat et kendine bu kadar yorma

temmuz anneleri bana yardim edin ya.. karnim acayip aciyo gerildikce daha da cok aciyo.. surmedigim sey kalmadi.su saate kdr karnima ama surdugum yag krem kuruyunca hemen gene aci basliyo hatta kurumadan bile aciyoo.. bu nasil gecicek????
Allah Allah çok mu çatlicak acaba neden o kadar acıyormuş ki
kayısı yağı badem yagı falan deneseniz. hemen emilmiyor zaten bi süre idare eder belki

bakalım inş. bende memnun kalırım haftabaşı randevu aldık. sekretere sordum takip ettiği hastaların doğumlarınada giriyormuş (mesai saati içinde olursa nası denk getiriceksek ??) ama yinede kendisinede sorucam. çünkü cerrahpaşada beni takip eden doktor doğumuma girmiyecekmiş o an doğumun olduğu gün doğumhanede kim nöbetçiyse o yaptırcakmış. rastgele yani, ben öyle olmasını istemiyorum bide orda doğum yapan bi ark.tan pek iyi şeyler duymadım iyice soğudum.medipolüde çocuk cerrahisi ve yenidoğan yoğun bakımı olduğu için tercih ettim tamda karar vermiş değilim bakalım işte hayırlısı hakkımızda.

kızlar şeker yüklemesi yaptıran varmı?...
çok bulantı yapıyomu?
ben geçen hafta yaptırdım canım hiç öyle korkulucak gibi değil zaten tadı limonata gibi oluyor aynı ama suyun ılık olmasın sadece ona dikkat et. sen yanında ekstradan bi limon daha götür ben öyle yaptım tatlı tatlı olmasındansa biraz daha ekşi olması daha az etkiliyor. bide sabah erkenden gitsen çok uzun süre aç kalmazsın daha iyi olur 1 saat sonra hemen ikinci kanı verince kahvaltını edersin fazla etkilenmiyosun o zaman

geçmiş olsun canım ne diye yorarsın kendini bu kadar kızdık bak şimdi kızımla sana???

temmuz anneleri bana yardim edin ya.. karnim acayip aciyo gerildikce daha da cok aciyo.. surmedigim sey kalmadi.su saate kdr karnima ama surdugum yag krem kuruyunca hemen gene aci basliyo hatta kurumadan bile aciyoo.. bu nasil gecicek????
tüh yaa! keşke yardımcı olabilsem şuan öyle bişey hissetmediğim için ne yapılır hiç bilemedim. sık sık sür bari naapıcan kuzum. ama sürdüğün bebeyağıysa yada kremse içinde likit parafin olmamasına dikkat etmen lazım. onların bi etkisi olmuyor makine yağı olduğundan. cildi tabaka gibi kaplıyor sadece, sen nemlendim sanıyorsun.
kakao yağını eritip denesen keşke canım doğal en azından

Son düzenleme:

haklısın canım bebeğini büyütenler öle dedi o dediğim kızı 5 aylık o yüzden gereksiz gelmiştir

Bayildum ayakkabilara gercekten cok guzel:) ben de bursa da yasiyorum tam olarak nerde dedigin magaza ben de kizima ciciler bakiim:)

fsmyi dik kesen tuna caddesi var orada bir şaypa market var şaypanın önünden sağa dönünce 200-300metre ilerde bu mağaza.ufak bir yer.vitrininde bir sürü tütüler var kız bebeklere göre.zaten o caddede sağlı sollu hep mağazalar var şık butikler var artı saç tasarım var onun karşısının biraz ilerisinde kalıyor bu butik.tabelası yok henüz 2 hafta oldu açılalı ama vitrinden tanırsınız.taşlı converseler taşlı süüslü bir sürü değişik babetler var vitrinde.birde gelirseniz bu dediğim yere aynı caddede karakterler dünyası die kocaman bi magaza daha var orayada bakın derim

Ve basimizda dirdir eden kaynana ve anneleri unutma canim

ya bizde baktık perdelere şirinler pepe vs var şirinler biraz daha bize sıcak geldi eşimin tabiri ile tanıdık bildik karakterler olsun bende şirinler düşünüyorum :)

güle güle sağlıcakla kullansın cnm hepsi birbirinden minnoşşş

çok geçmiş olsun cnm senin ve bebeğinin sağlığından temizlik daha çnemli değil boşfer gitsin

ben ben ben

Canlarr

Unnado.com da avent göğüs pompaları indirimde. benim gibi takip edenler varsa bir bakın derim

takipteyiz sinsiyizzz cnm baktımda yalandan indirim onlar

güle güle sağlıcakla kullanın

pnr cnm ne desek bilemedim valla şimdi acaba bir cildiye dr na mı danışsan nemlendiricini çok kısa aralıklarla sürsen ben palmers kakao kremini kullanıyorum 12 saat nemli tutuyor

yarın vakit alışveriş vaktiii

babyhope nin ürünlerini canlı olarak görmüştüm hiç iyi değil uzun süre kullanamazsın canım

cnm benim eşim mobilya işiyle ilgili.bu takımı gösterdim,kullanılan malzeme kötü dedi.
eğer uzun süre kullanmayı düşünmüyorsan al bence.birde boya içinde kurşun falan var mı sorup öğren

Marka olarakmi kotuymus canim yoksa resimdenmi anladi. Kursun ,olup olmadigini nasil ogreneceuk

Cok tesekkurler canim cikabildigim ilk gun oraya kosucam:))

Canım ben doğum için egepol diye düşünüyorum. Doktorumdanda memnunum:)) Buca kadın doğum da güzel bir hastane bir arkadaşım orda doğum yapmıştı.

Kakao kremini catlaklar icin olanimi vucut losyonumu acaba faydasi oluyormu. Birde gunes kremi kullanan varmi bende lekeler olusmaya basladi hamile oldugumu bilmeyen iki kisi yuzumdeki lekelerden hamilemisin yuzun degismis dediler ( marka olarak ne kullaniyorsunuz kullananlar cuma doktorumada sorayim unutmazsam tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…