2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Ben 3 gün önce dr a gittim buarada evime çok uzak bi hastaneye gidiyordm dr iyi diye ama o da bi izne cıkıyo ve ne zaman dönceği belli olmuyo bu durumda bende evimn dibinde bi hastane var oraya gtmeye karar verdim dr önerisiyle neyse gittim ayrıntılı ultrason istedim kendi baktı tek tek organlara sonra 4lü doppler istedi birde 2li test dedi ben hiçbişey anlamadım vardır bi bildiği dedim neyse bizimde sigortada problem cıktı hiç olmaz ya daha ilk gidişim sorun cıktı aksi yardımcı olrz fln dediler 1250 tl ücret cıkardılar ıkı test için sorunu cözelim oyle gelelim diyince de bu seferlik sgk kapsamında olsun denildi o da 130 tl ama biz kabul etmedik o şeklde de şimdi size sorum uzak da olsa eski drumu bekleyip ona devammı etmeliyim yoksa buraya bi kez daha gidiyim mi deli olcam cok kararsız kaldım kızlar ya ayrıca 4lü dopller da da bakılıymuş bütün organlara e bu ayrıntılı ultrason ne ozaman ben hiçbişey anlamadım bi de o 2li test ne alaka ya ben yanlış anladım ya eksik duydum bilemiyorum ne yapsam??

cok tatlı sınız yaa herseyı okaa bellı kı bakalım bızım bu ay cektırecegımızde buyuk ıhtımal renklı olucakk ıkıhafta kaldı oglusumu gormeye ne kdr buyudu kım bılır ıyaa aneısnı sureklı acıktırıyorrrrrrrrcok sukurr..

cnm senınkı yenı baslmaıs ve daha yenı kas larını kullanıyor haftaların gectıkce tekmelerın guclenecek cunkum o tekmeler kas guclenmesı ıcınmıs kaslarını calıstırıyormus bebeler ondan mıss senn kıde buyudukce kaslarıda kuvvetneecekk ve artacak tekme kuvvetınızz canımmmmmmmmmmmmmmm korkma sakın heeeeeeeeee

sabahdan beri nane limon+ıhlamur bıraz hafıflettı bogazımın agrısını yaaaaaa ma kımse sabah sabah sordugum sorulara cevap vermemıs neden ama yaaaaaaaa gormuyormusunuz benı yaaaaaaaaa

küsüyüm mü sizeee??

Canım gecmiş olsun ama ıhlamuru çok tüketmemeni tavsiye ederim hamilelikte çok iyi değilmş kasları gevşetyrmş dikkatli kullan bende aynı durumdan muzdaribim herkeste var su sıra öksürük grip salgın sanrm dr bi surup verdi onu içiyrm bir de ballı süt biraz yumuşadı boğazım bende senn gibi ıhlamur içtim ama uyarıldım Allahtan yoksa zaten bayılırım ıhlamura sürekli içerdim aman dikkatt..

:18::18::18:Allah razı olsun canım bılgın ıcın yoksam bırazdan bır daha ıcıeyım dıyordumkııı yazını gordum cok sukur yuusadı bıraz ama aksma uzerı gene artar gıbı oncekılerde ole oluyordu sımdık sıcak corba yapıcamm bollımonlu ıcerımm ılerlemesınden ıı dır ates normalde olmas bende ama belkım hamıslık edenı ıle olur fılann ALLAH korusun peki nane limon da sorun olurmukı nee:44::44:

Senden de canım tabiki yazcam okuyup gecemezdim Allah korusun hepimizi bu dönemde daha cok dikkat etmeliyiz yiyip içtiklerimize benim cok ateşim vardı o da yataga düşürüo insanı onun içinde soğuk su ile sil vücudunu özellikle alın avuç içi ve ayak altı inan bu sayede ayaklandım çorba iyi gelir sıcak sıcak iç canım afiyet olsun:)nane limon da içilir ama fazla yapma nane de etkili çünki bugün içmişsin mesela daha içme drunla görüşsende surup yazsa bende surup var sadece 1 hafta kullancan ve bebeğe hiçbir zararı yokmuş canım..

http://www.hurriyetaile.com/bebek-bekliyoruz/doguma-hazirlik/doguma-iste-boyle-gidiyor_30692.html?landing=ust-but

ilk anlarından beri aglamaya kapıldım kendımı ve esımı ve alperen ımı hayal ettımm öyle duygusallıkkı bu yaaaaaaaaaaaama sevınc aglaması bızede bu anları yasamak ve bebegımızı n cennt kokusunu duymak nasıp olur ınslll

bıızm dr ulasmak zor bıraz cnm corba ıle gecıstırırm bgnude dedıgın gıbı dıkt lı yemek ıcmek en dogruus atesım cıkarsa soguk tampon yaparım artık sagolasınnn bırde ılaca karsı bıraz duyrlıyım kadın dogum ılaclarınıdaa bebegın ıcın olmasa ıcmemmm

Anlıyorum canım tekrar gecmiş olsun bu arada izledim paylaştığın doğum videosunu şok içindeyimm karnı çok büyüktü kızın :) off benmde hayalim suda doğum yapmak ama bu uygulama cok yaygın değil türkiye de sanrm..

ayyy suanda içim kıpır kıpır resmen dönüyoo maşallahh benim oğluma..

canım benımm burda bır ı paylasmıs bende yenı ızledımm kadın 6,800 kg agırlıgında dogum yapıyor ondan karnı pek buyukkk tartıya ozellıkle baktımmkarnı sıvrı kıı benımkıdemı ole olucakkınee:44:hanı benımkıde erkek yaaburdakı kıslardan bazıları soleyorduu bıra kac sayfa oncesınde vardı sanırımsamm suda dogum dıye benım ılgımı pek cekmedı tamam kolay oluyordur sancıyı hafıfletıyordur ama o andaa suya gırmek bıle korkutur ınsanı heheh :26:acıbadem de yada memoralda var dır sanırımsam ama fıyatı bayagı dır cnm 2500 tl lerde dıı ark yazıdıgna goree

canım yanımızda götürmememiz gerekenler nedir söylermisin?

Aaaaaaaaaa nasıl doğurmuş o cocuğu normal yolla cık cık aynen biz napcaz bakalım benmde erkek:)ya ameliyat masasından iyidir kocanda arkanda destek ne bilim hayırlısı umarım kolayca doğururz sıpaları :) görüşmek üzere canım ben cıkim artık radyasyn yemeyelim daha fazla :))

kızlar hanı su ayakalı tulumlar(sekıl a--
--buna bayılıyorum bu aada:)) ve altlar vrya onlardan cok almaynız boylarısı cabuk uzadıgı ıcın pek kullanılmıyormus ark.yenı dogum yaptı o soyledı artı gorumcemde onayladı oda yenı dogum yaptıcorap gıydırere kullanacagımız turden fala alın tulumların bacak kısımlarından dolayııı cok kullanılmıor yanisiii

Merhaba..yanlış anlamış olabilir misin?Çünkü rutin kontrollerde 2 li test daha erken yapılıyor ,onun sonucuna göre dr gerek görürse 3lü,4 lü test istiyor.Son olarakta ayrıntılı ultrasonla bebeğin tüm organları inceleniyor.Ayrıca bu 1.250 tl ücret içinde hangi ücretler var anlamadım :44: Benim ayrıntılı ultrasonum 19 haftada yapıldı onun öncesindeki aylarda 2li ve 4 lü testler yapıldı

kocam mııyok ben ıstemem onu utanırımm yaa hemde benım o halımı gormesın yaaavalla dogurmus hehe bır avaz da normal dogum benım hayalımde ınsl ama sezeryan cok cok gerek kalmadıkca hayır!!dıyorummm (bebek donmez,kordon dolanır vs. gıbı)ınsl bır avaz da dogururuzzzzzzzzzzzzzzzzzbende cıktım nama kılıp corbamı ıcecegımmm acıktık daaaaaaaaaa

canım sen hiç üzülme onlar bozar insanın moralini sinirlerrr..ben balıketliyim biraz karın bölgemde ve göğüslerimde kilom var benim.dolayısıyla karnım olduğu için göbeğimin çıkıp çıkmadığı belli olmuyo bende sürekli niye çıkmıyo diyorum..bigün kayınvalidem demezmisen zaten kiloluydun karnın var senin çıkmaz fazla diye o an sinir küpüne döndüm..tavır koydum anladı sonrada yanlış anladın falanda filan...

mrb canım ben devlette yaptırdım ve doğru düzgün de görmedim bebeği böyle mi oluyor renkli doplerde şaşırdım. sen nerde yaptırdın. özeldeyse ne kadara yaptırdım. bu arada allah nazarlardan korusun sağlıkla al kucağına

bunlar halamızın hediyeleri onunda 3 yasında oğlu var almanyadan arkadasları ona getirmiş ama hiç kullanmaya fırsatım olmadı büyüncede sakladım dedi kısmet sizeymiş deyip verdi.. ben daha 1 ay daha bişey almıcaktım ki gercekten bir çöp dahi alıp koymadım sadece alcaklarıma bakıp karar veriyorum...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…