2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Eki Görüntüle 652364 Eki Görüntüle 652365

Günaydın güzel anneler ve onların tosibikleri.. :emir_bebek: Kızımla biz geldik. Bizim fotolarımız doktorumuz tarafından anca gönderildi. :KK1: İşte benim cimcime size selam veriyor :KK9: Hepinize mutlu hafta sonları çalışanlara da Allah kolaylık ve enerji versin. Dün giremedik yine nete geçmişi okuyalım..[/QUOT]

oyy maşallah :nazar: allahım nazarlardan saklasın cnm:KK16:

İyi ki' leriniz Keşke' lerinizden Çok Olsun…
Gününüz aydın, hafta sonunuz huzurlu olsun.
Günaydın Herkese....:KK16::KK54:

kızlar allahınızın aşkına resmimi azönce çektim .şimdi bi bakın şu göbeğe,şu tipe?
Eki Görüntüle 651826

dün hastane çıkışı kv.ye gittik hani anne bak herşey yolunda bak tahlillerimde temiz çıktı demeye.
yemek yerken durdu durdu, 'ya kızım kusura bakmada hiç hamileye benzemiyosun' demezmi? :KK53:
ya sinir oldum 'anne artık bilemiyorum hayalinde nasıl bi hamile gelin var ama ben gayet hamileyim 7 kilo aldım daha ne olsun baksana göbeğime' dedim. sonunda görümcekde dayanamadı anne senin gözlerinde sorun var falan dedi.
ama ben sinir oldum yaaaahhhhh :KK31: :KK47: :KK47:
nası beceriyorlar bunu yapmayı benim takıcak bisürü şeyim var bebeğimin sorunları var bu kadar anlayışsız olunurmu ama yaaa???

O kaynanalari kaynar kazana atmali.benimki de oyle guya iyiligime soyluyor ama laflari gecirip duruyor.neymis eltim 25 kilo almis da 5 kilo cocuk dogurmus.kiz 120 kilo dogum yapti 3 kilo bebek doguracak degil ya.senin kv gozleri de harbiden bozukmus.ne saniyor 9 aylik degilsin ya.hevesini kirmak icin elkerinden geleni yapiyorlar.

günaydın arkadaşlar,keyifli bir haftasonunuz olsun inşallah. ben dünden beri omuz ağrısı çekiyorum.gece de doğru düzgün uyuyamadım.sol omzum ağrıdığı için de sağa yattım,hatta bir çok kez yüz yukarı yatarken buldum kendimi.derin nefes alırken bile ağrıyor.sıcak su torbası koydum,eşime masaj yaptırdım bana mısın demiyor.aranızda bu tarz ağrı yaşayan ya da bana önerebileceğiniz farklı bir şey var mı

Günaydın güzel anneler ve onların tosibikleri.. :emir_bebek: Kızımla biz geldik. Bizim fotolarımız doktorumuz tarafından anca gönderildi. :KK1: İşte benim cimcime size selam veriyor :KK9: Hepinize mutlu hafta sonları çalışanlara da Allah kolaylık ve enerji versin. Dün giremedik yine nete geçmişi okuyalım..

Annemmmm tatlılığına bak şunun sabah sabah gözüm gönlüm açıldı vallahi
Minikine kurban olurum.Ben de herkesin bebişine kurban oluyorum,onlar da
bana kurban olsunlar ama:KK1::KK1::KK1::KK1::nazar::nazar::nazar:

Günaydınlar günaydınlar
Sıcak mı soğuk mu anlayamadığım İstanbul havasından herkese
merhabalarrrrr:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:Yine yeni ve yeniden biz geldikkk:KK9::KK9::KK9:
Dün bayağı yorulmuşuz.Babamız hazırladığımız sofrayı,pastayı,sürprizi ve hediyeyi
çok ama çok beğendi.Sofrayı görür görmez azar işittik tabi kiii.''Bu kadar niye yordun kendini''
Ben de romantizmi bozma otur sofraya dedim:KK9::KK9::KK9::KK9:Herşey çok güzel olmuştu,ellerime
sağlık benim sofranın resmini eklemek isterim ama hepimiz gebeyizzz:KK1::KK1::KK1::KK1:
Ama gerçekten yorulmuşuz kızçem den de çok az tepik hissettim.Korktum ama sabah bir
konuşma kızçemle bir tepikleme görmeliydiniz.
Dualarınızı okudum kızlar.Bir de bir gebe arkadaşımız için de dua istemişler
onu da okudum.Dün Kuran okudum hepimizin adına.ALLAH'ım kabul eylesin...
Mutlu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle

Günaydın güzel anneler ve onların tosibikleri.. :emir_bebek: Kızımla biz geldik. Bizim fotolarımız doktorumuz tarafından anca gönderildi. :KK1: İşte benim cimcime size selam veriyor :KK9: Hepinize mutlu hafta sonları çalışanlara da Allah kolaylık ve enerji versin. Dün giremedik yine nete geçmişi okuyalım..

oyyyy maşallahhhh allahım ne kadar güzelll...:KK54:

çoookk güzell maşallahh kızınızaa :nazar::nazar:

dudakları burnu elleri herşeyi belli ne kadar güzel yaaa.
yerim ben annesi ben onun heryerinii :KK9::KK8:
Allah nazarlardan saklasın inşallah

Son düzenleme:
günaydın kızlarr... :KK3:
bizde dün doktorumuza gittik oğluşum 350 gr, 24 cm olmuş ama yine suyumuz biraz az doktor tatlı yemiyo musun dedi tatlıda su yaparmış aksine çok yiyorum nereye gidiyo bilmiyorum içtiğim sular sıvılar felan.. hatta doktorumuza da söyledik bana kızıyolar çok tatlı yeme şekerin yükselir diye annemdede şeker hastalığı olduğu için o daha çok korkuyo hamilelikten kalır diye. doktorumuzda o zaman bi yükleme yaptıralım bi bakalım 24. haftada bi daha yaptırırız dedi.. şimdi pazartesi şeker yüklememiz salı günüde detaylı ultrasonumuz var artık bnde resim koymak istiyorum renklimiz olursa...:KK34:
sabah sabah tekmelerle uyandım saatin 6 buçuğunda çok güzel birşey 3-4 gündür daha rahat hissediyorum dünde dönüp duruyodu :KK9::KK9::KK9:

Günaydın güzel anneler ve onların tosibikleri.. :emir_bebek: Kızımla biz geldik. Bizim fotolarımız doktorumuz tarafından anca gönderildi. :KK1: İşte benim cimcime size selam veriyor :KK9: Hepinize mutlu hafta sonları çalışanlara da Allah kolaylık ve enerji versin. Dün giremedik yine nete geçmişi okuyalım..[/QUOT]

Annemmmm tatlılığına bak şunun sabah sabah gözüm gönlüm açıldı vallahi
Minikine kurban olurum.Ben de herkesin bebişine kurban oluyorum,onlar da
bana kurban olsunlar ama:KK1::KK1::KK1::KK1::nazar::nazar::nazar:

oyyyy maşallahhhh allahım ne kadar güzelll...:KK54:

çoookk güzell maşallahh kızınızaa :nazar::nazar:

dudakları burnu elleri herşeyi belli ne kadar güzel yaaa.
yerim ben annesi ben onun heryerinii :KK9::KK8:
Allah nazarlardan saklasın inşallah

Hepinize teşekkür ederiz teyzeleri.. :emir_bebek: Amin güzel anneler! Allah hepimizin meleklerini nazarlardan saklasın inşallah!

Kızlar hamile yastığım geldi gündüz deneme yaptım öylesine çok rahat bakalım bu gece anlarım sırt bel ağrınız varsa çok kullanışlı gibi kumaş çeşidi var yastık ürün çeşidi var sitede bir test var tercihlerine göre sana uygun yastık ortaya çıkıyor bebek emzirme yastığı yanında hediye geldi kapıda ödeme ile 110 tl verdim.

Eki Görüntüle 651895

Hangi siteden aldın canım? Ben de almak istiyorum. Bir de kullandıktan sonra nasıl olduğunu yazarsan sevinirim canım.:KK16:

aynısından hamileyastığım.com dan yaklaşık bir ay önce ben de aldım.ilk zaman alışamamıştım,yatakta fazlalık gibi gelmişti ama şu anda yastığımla çok mutluyum:))

günaydın kızlar bizbu güne biraz kötü başladık sabah biraz leke geldiçok korktumtabai hemen doktoruma gittik neyse korkulacak bişe yokmuş ama hala benim biraz ağrım var şu anda 24. haftanın içindeyim

günaydın kızlar bizbu güne biraz kötü başladık sabah biraz leke geldiçok korktumtabai hemen doktoruma gittik neyse korkulacak bişe yokmuş ama hala benim biraz ağrım var şu anda 24. haftanın içindeyim

Geçmiş olsun canım.
Doktorun ne dedi peki neden olmuş??

hani böle hissediyosunuz ya bebişleri nasıl bişey ben sanki gaz geliyo gidiyo gibi karnımda sanki baloncuk patlıyo gibi nasıl desem ufakça bişey böle bide günde 3 kere falan oluyo normalmidir genelde saat 10 da bide akşam 9 da bide öğle arası.AMA BU HİSSETME KONUSUNDA gerçekten size ihtiyacım var normal tekme gibimi hisler yoksa böle ufak gaz gibimi pıt gibimi nasıl bişey

kuranda geçiyormuş ama anlamı pek istediğim gibi değil :KK43:(

ya boşver kendince sana iltifat etmek istemiş bile olabilir ama görümcen akıllıymış doğru söylemiş kör mü diye, bugün işyerimde incelediğim çocuğun annesi de bana bekar mısın dedi, yok evliyim deyince keşke bekarolsaymışsın dedi bir de sordu sonra çocugun var mı diye :)))) ki ben de 10 kilo aldım göbeğim 30 metre ötedengörülüyor da teyze kestirmiş gözüne beni :)) ne yalansöyleyeyim hoşuma da gitti

ya ben çok utandım, kendimi nasıl affettirebilirim?? neden kız dedim hiç bilmiyorum, çok çok özür dilerim.. bi pasta ısmarlasam barışır mıyız?

güle güle kullan :)

bana verilen doğum kitabında bebekleriniz yeni doğduğunda ilk zamanlar -süreyi tam hatırlamıyorum ama ya ilk hafta ya ilk 3 aydı- arada da epey fark varya neyse, ilk doğduğunda bebeğinizi kendi giydiğinizin iki katı giydirin yazıyordu

kızlar cevaplarınız için teşekkür ederim evet tuğsem ve zeynep hoşuma gidiyor ikisini de koysam uzun olacak bide kızlık soyadını bırakmazsa 2 isim 2 soyisim olacak benim ismim öyle bazen sorun oluyor. Peygamberimizin (SAV) kızı zeynep in hayatını okudum da 30 yaşında vefat etmiş sıkıntılı bir hayatı olmuş biraz soğudum açıkçası bilemedim yani :44:

ya evet kesinlikle o isimle yaşayanlar önemli bence de mesela bizim ailede sıdıkaların hepsinin üzerine kocaları evlendi, gerçi ünlülerden ismi zeynep olanlara bakmalı belki, ama yine de içine sinen neyse o en iyisi biraz endişen avrsa zor, ben bugün isim analisti fiyatı aldım, 250 tlye isim öneriyorlarmış minnoşlarımıza

bana da birisi yok vazgeçmişler dedi, pek inanmadım ama çok üzüldüm, inşaallah bize yetişir, ne olur çıksın biran önce

barıştık bile cnm :KK16: tşk ederim :KK16:

ne kadar narin sevimli gözüküyor :KK16:

gnd annişler ve minnoşları :KK16:
cnm bol bol yat dinlen bari dikkat et allah senide bebişinide korusun :KK16:

hani böle hissediyosunuz ya bebişleri nasıl bişey ben sanki gaz geliyo gidiyo gibi karnımda sanki baloncuk patlıyo gibi nasıl desem ufakça bişey böle bide günde 3 kere falan oluyo normalmidir genelde saat 10 da bide akşam 9 da bide öğle arası.AMA BU HİSSETME KONUSUNDA gerçekten size ihtiyacım var normal tekme gibimi hisler yoksa böle ufak gaz gibimi pıt gibimi nasıl bişey

Canım ben kendimden örnek vereyim sanırım kişiden kişiye değişiyor. ilk başta kelebek çırpınıyormuş gibi hissetim ben. aradan 1 hafta sonra afedersin ufak gaz kaçırmış gibi hissediyorsun. sonra da o gaz biraz daha şiddetleniyor ve çoğalıyor. ilk başlarda az hissetmen normal. Benim böyle olmuştu.

Canim masallah kizina, Allah bagislasin cok tatli gorunuyo:)

X