2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

İyi ki' leriniz Keşke' lerinizden Çok Olsun…
Gününüz aydın, hafta sonunuz huzurlu olsun.
Günaydın Herkese....

O kaynanalari kaynar kazana atmali.benimki de oyle guya iyiligime soyluyor ama laflari gecirip duruyor.neymis eltim 25 kilo almis da 5 kilo cocuk dogurmus.kiz 120 kilo dogum yapti 3 kilo bebek doguracak degil ya.senin kv gozleri de harbiden bozukmus.ne saniyor 9 aylik degilsin ya.hevesini kirmak icin elkerinden geleni yapiyorlar.

günaydın arkadaşlar,keyifli bir haftasonunuz olsun inşallah. ben dünden beri omuz ağrısı çekiyorum.gece de doğru düzgün uyuyamadım.sol omzum ağrıdığı için de sağa yattım,hatta bir çok kez yüz yukarı yatarken buldum kendimi.derin nefes alırken bile ağrıyor.sıcak su torbası koydum,eşime masaj yaptırdım bana mısın demiyor.aranızda bu tarz ağrı yaşayan ya da bana önerebileceğiniz farklı bir şey var mı

Annemmmm tatlılığına bak şunun sabah sabah gözüm gönlüm açıldı vallahi
Minikine kurban olurum.Ben de herkesin bebişine kurban oluyorum,onlar da
bana kurban olsunlar ama

Günaydınlar günaydınlar
Sıcak mı soğuk mu anlayamadığım İstanbul havasından herkese
merhabalarrrrrYine yeni ve yeniden biz geldikkk
Dün bayağı yorulmuşuz.Babamız hazırladığımız sofrayı,pastayı,sürprizi ve hediyeyi
çok ama çok beğendi.Sofrayı görür görmez azar işittik tabi kiii.''Bu kadar niye yordun kendini''
Ben de romantizmi bozma otur sofraya dedimHerşey çok güzel olmuştu,ellerime
sağlık benim sofranın resmini eklemek isterim ama hepimiz gebeyizzz
Ama gerçekten yorulmuşuz kızçem den de çok az tepik hissettim.Korktum ama sabah bir
konuşma kızçemle bir tepikleme görmeliydiniz.
Dualarınızı okudum kızlar.Bir de bir gebe arkadaşımız için de dua istemişler
onu da okudum.Dün Kuran okudum hepimizin adına.ALLAH'ım kabul eylesin...
Mutlu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle

oyyyy maşallahhhh allahım ne kadar güzelll...

çoookk güzell maşallahh kızınızaa

dudakları burnu elleri herşeyi belli ne kadar güzel yaaa.
yerim ben annesi ben onun heryerinii
Allah nazarlardan saklasın inşallah

Son düzenleme:
günaydın kızlarr...
bizde dün doktorumuza gittik oğluşum 350 gr, 24 cm olmuş ama yine suyumuz biraz az doktor tatlı yemiyo musun dedi tatlıda su yaparmış aksine çok yiyorum nereye gidiyo bilmiyorum içtiğim sular sıvılar felan.. hatta doktorumuza da söyledik bana kızıyolar çok tatlı yeme şekerin yükselir diye annemdede şeker hastalığı olduğu için o daha çok korkuyo hamilelikten kalır diye. doktorumuzda o zaman bi yükleme yaptıralım bi bakalım 24. haftada bi daha yaptırırız dedi.. şimdi pazartesi şeker yüklememiz salı günüde detaylı ultrasonumuz var artık bnde resim koymak istiyorum renklimiz olursa...
sabah sabah tekmelerle uyandım saatin 6 buçuğunda çok güzel birşey 3-4 gündür daha rahat hissediyorum dünde dönüp duruyodu

Hangi siteden aldın canım? Ben de almak istiyorum. Bir de kullandıktan sonra nasıl olduğunu yazarsan sevinirim canım.

aynısından hamileyastığım.com dan yaklaşık bir ay önce ben de aldım.ilk zaman alışamamıştım,yatakta fazlalık gibi gelmişti ama şu anda yastığımla çok mutluyum:))

günaydın kızlar bizbu güne biraz kötü başladık sabah biraz leke geldiçok korktumtabai hemen doktoruma gittik neyse korkulacak bişe yokmuş ama hala benim biraz ağrım var şu anda 24. haftanın içindeyim

günaydın kızlar bizbu güne biraz kötü başladık sabah biraz leke geldiçok korktumtabai hemen doktoruma gittik neyse korkulacak bişe yokmuş ama hala benim biraz ağrım var şu anda 24. haftanın içindeyim

Geçmiş olsun canım.
Doktorun ne dedi peki neden olmuş??

hani böle hissediyosunuz ya bebişleri nasıl bişey ben sanki gaz geliyo gidiyo gibi karnımda sanki baloncuk patlıyo gibi nasıl desem ufakça bişey böle bide günde 3 kere falan oluyo normalmidir genelde saat 10 da bide akşam 9 da bide öğle arası.AMA BU HİSSETME KONUSUNDA gerçekten size ihtiyacım var normal tekme gibimi hisler yoksa böle ufak gaz gibimi pıt gibimi nasıl bişey

ya evet kesinlikle o isimle yaşayanlar önemli bence de mesela bizim ailede sıdıkaların hepsinin üzerine kocaları evlendi, gerçi ünlülerden ismi zeynep olanlara bakmalı belki, ama yine de içine sinen neyse o en iyisi biraz endişen avrsa zor, ben bugün isim analisti fiyatı aldım, 250 tlye isim öneriyorlarmış minnoşlarımıza

bana da birisi yok vazgeçmişler dedi, pek inanmadım ama çok üzüldüm, inşaallah bize yetişir, ne olur çıksın biran önce

barıştık bile cnm tşk ederim

gnd annişler ve minnoşları
cnm bol bol yat dinlen bari dikkat et allah senide bebişinide korusun

Canım ben kendimden örnek vereyim sanırım kişiden kişiye değişiyor. ilk başta kelebek çırpınıyormuş gibi hissetim ben. aradan 1 hafta sonra afedersin ufak gaz kaçırmış gibi hissediyorsun. sonra da o gaz biraz daha şiddetleniyor ve çoğalıyor. ilk başlarda az hissetmen normal. Benim böyle olmuştu.

Canim masallah kizina, Allah bagislasin cok tatli gorunuyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…