2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
valla bana 2 doz dediler 2 hafta sonra 2. dozu vurucaklar bakalım. kafalarına göre mi yapıyolar anlamadım ki birine 1 doz birine 2 doz
bazılarına 5 doz bile demişlerdi :S

canım emirhan diye bi çocuk tanıyorum ama yaramaz oluyorlar sanki bilemedim hayırlısı :)
bilgiler için sagol canım . benim de bi dahaki kontrolde yapılacak inş ama bana sadece aç gel dedi dr. bişe falan istemediler neden acaba özel hastane oldugu için midir

benim çok var bu ağrılardan çok yürürsem falan.. hatta her zaman ağrıyo ya valla

gayette hamile gibi duruyorsun işte daha nasıl olacakmış :/ göbüş çıkmış ne güzel :) boşver sıkma canını

TUĞSEM CNM BENCE

CNM KIZ DEĞİL OĞLUŞ

merhaba kızlarrr :)

bende temmuz annesiyim topik ilk açıldıgında filan yazmıştım ama daha sonraları okuma moduna geçtimm..yine aktif olmak istiyorum izninizle

HOŞGELDİN CNM TEKRARDAN

CNM KAKAO KREMİ TAVSİYE EDERİM BEN PALMERS İN KAKAO KREMİNİ KULLANIYORUM 12 SAAT CİLDİMİ NEMLİ TUTUYOR Kİ;CİLDİM AŞIRI KURUDUR

Bence anlamı ne olursa olsun Atatürk'ün ön adı o yüzden yürekten desteklerim isim seçiminizi. Benim de oğlum olsa Mustafa koyardım ismini.

EŞİM DAHİL OLMAK ÜZERE 6-7 TANE MUSTAFA TANIYORUM HEPSİ SİNİR TOPU İSİMLERİNİ TAŞIYAMIYORLAR YOKSA BEN DE BEBİMİN İSMİNİ MUSTAFA CAN KOYCAKTIM

uygun olarak klasik belki ama emirhan buda ona çok yakın karıştırılır :) denizhan yada han koymayacaksan yakın olarak bunların hansızları geliyo şimdilik aklıma geldikçe yazarım sana :)

BEN DENİZHAN İSMİNİ ÇOK SEVİYORUM

kızlar benimde kızım olacak adını ALMİNA koymayı düşünüyorum sizce nasıl

ÇOK GÜZEL

Kizlar bu bebisleri babalar kacinci haftada hissedicekler ben 21.haftama girdim babamiz anlamiyo halen

BENİM EŞİM 22.HAFTADA ANLADI

DR A SORDUM BUGUN İÇİNE YARIM MEYVE DOĞRAYIP KAHVALTILIK GEVREK YİYEBİLİRSİN DEDİN MISIRDAN ZİYADE YULAF TABİKİ

2.DOZUM 10 GÜN SONRA HİÇ SEVMİOM İĞNE OLMAYI

Kızlar hamile yastığım geldi gündüz deneme yaptım öylesine çok rahat bakalım bu gece anlarım sırt bel ağrınız varsa çok kullanışlı gibi kumaş çeşidi var yastık ürün çeşidi var sitede bir test var tercihlerine göre sana uygun yastık ortaya çıkıyor bebek emzirme yastığı yanında hediye geldi kapıda ödeme ile 110 tl verdim.

Hangi siteden aldın canım? Ben de almak istiyorum. Bir de kullandıktan sonra nasıl olduğunu yazarsan sevinirim canım.

bendede oluyo sağ kasıkta ağrılar uterus büyügüğü için ordakı ligamanlar gerılıyor kaslar buyuyor uzuyor ve coğalıyor buda agrılara neden oluyor ozellıklede benım gıbı apendıst amelıyatı olmussanız yapısıklık olan bolgede agrı cok fazla hıssedılıyor

ıyı aksamlar sevgılı anneler bı konuda fikir almak ıstıyorum bebeklerımız ılk dogdugunda yag dokusu az oldugu ıcın cok usuyecek ama temmuzda doğum yapacagımız ıcın su cıtcıtlı badylerı uzun kollumu kısa kollumu kolsuz mu almak lazım cok kararsızım ılk bebegım olacak kıme sorduysam farklı seyler soyledı bendaha kıyafet almadım

çok isabetli bişey yapmışsın
ben 1 ay evvel aldım ve inanılmaz memnunum.
eşimin yataktaki alanı azaldı ama olacak o kadar;bu da onların payına düşen fedakarlıklardan biri
tüm hamilelere tavsiye ederim...

Geçmişi okudum geldim ama ne çok konuşmuşsunuz yahuuu yorulduummm

oyy maşallah onaaa
parmakları çok sevimlimiş yaaa minnacıkk

Ben Zeynep i sevdim

ya arkadaşlar ben dün akşamdan beri hissetmiyorum bebişimi tekmelemiyo acaba normalmidir çikolatada yedim ama tekmelemiyo bir haftadırda baya hissediyodum sizde oluyomu

canım her zaman çok kuvvetli hareketler hissedememen bu haftalarda normal. sıkma sen canını. sen moralini bozunca daha çok küser hiç kımıldamaz bak

Canım bende bir fikir vereyim istedim. Batuhan nasıl olur ??

yaa ama oldumu şimdi çok ağlattı beni bu çok muhteşem bişey gerçekten. Ama benim eşim kesinlikle dayanamaz böyle bişeye.
Ben böyle karşısında bağırıcam falan kaplten gider adamcağız

Ben de 21. haftadayım, 3 haftam kaldı diye seviniyorum. Ben idarecimle görüşeceğim ikiz gebeyim diye. Olmazsa doktorumdan da rapor alırım.

Evet benim de oluyor arada, ama sonra yine başlıyorlar. Dert etmeyin ki bebiş sıkıntıya girmesin.[/QUOTE]

24. haftada oluyo diye biliyorum ben. Hatta öyle rapor aldım, 24 haftalık gebedir nöbet tutamaz raporu verdi doktor bana

bence iki türlüsündende bolca almak lazım.
ama bu konuda geçen senenin yaz annelerinede bi sormak lazım bence.
tecrübeliler sonuçta

bence iki türlüsündende bolca almak lazım.
ama bu konuda geçen senenin yaz annelerinede bi sormak lazım bence.
tecrübeliler sonuçta

Temmuz anneleri der ki. Kısa kollu çıt çıtlı body leri çok kullandım.onları çok alın. Öyle yazmışlardı bir keresinde.
Ama benim kuzenimde ağustosta doğum yaptı. Soba bile yaktık biz demişti. :44::44:
lohusa döneminde annede çok üşürmüş. bebekte yaz olsa bile üşüyebilirmiş daha çok minik olduğu için.
ama kimiside ben klima açtım diyor.
hem uzun kollu hem kısa kollu almak lazım bence. ya da şöyle yapalım kısa kollu alalım üşürse üstüne bişey giydiririz
bilemedim ki ben şimdi

bende ole duyduym 24 dereceye ayarlayıp uzun kollu gıydırmısler

ya tabi iklimlede alakalı sonuçta. ben istanbuldayım ama oturduğum yer rakım olarak çok yüksek olduğundan istanbulun içinde oturanlara nazaran yazı fazla hissetmiyorum. ama kısa kolluları bence daha çok almak lazım, bi ark.ım günde 4-5 kere rahat değiştiriyosun, kusuyo, emerken terliyo fln demişti.
ay allahım duygulandım yine, rabbim banada doğduktan sonra çok sürmeden sağlıcakla bebeğimi kucağıma almayı nasip etsin de aldığım yazlık yenidoğanlarınıda giydireyim cici bici olsun kızım
allahım herkesin bebeğinede kendinede sağlık versin inşallah.

bende ole duyduym 24 dereceye ayarlayıp uzun kollu gıydırmısler

Birde herkesin evi farklı açıdan güneş alır öylede bişey var. benim evim yazın çoookk sıcak oluyor. birazda yaşayıp görücez aslında.

Bu arada kızlar artık her gören hamile olduğumu anlıyor. eheheh ben çok üzülüyordum kimse anlamıyor diye.
bebeğim çok mu küçük neden hiç belli olmuyor diyordum. artık baya belli oğluşum.
hatta geçen gün biri oğlun mu olucak diye sordu. onu nasıl anladı anlamış değilim

teyzeler göre karnın sıvrı olursa erkekmıs :) banada erkek dıyolar gorunce sıvrı oldugu ıcın :)

Ogretmen arkadasim dogum yaza geliyo bizim izinler nasil olucak birazi yaz tatiline geldigi icin yanicakmi ne zaman izine baslicaz ben pek bilmiyorum

canım benim kızım 2011 ağustosta doğdu izinler gitmişti ücretsiz almıştım buda yazın olacak yine izin yok ama yeni düzenlemeyle değişebilir ben yine ücretsiz almak istiyorum..

ben daha hiçç hissetmiyorum. baloncuk patlıyor gibi bişi oluyor ama tekme falan değil

maşallaahhh... çok tatlı...

zeynep güzel bence[/QUOTE]

Arkadasim aysima cok guzel benim bi ogrencim vardi aysimanur du ismi dile soylenisi cok hos geliyodu

kızlar cevaplarınız için teşekkür ederim evet tuğsem ve zeynep hoşuma gidiyor ikisini de koysam uzun olacak bide kızlık soyadını bırakmazsa 2 isim 2 soyisim olacak benim ismim öyle bazen sorun oluyor. Peygamberimizin (SAV) kızı zeynep in hayatını okudum da 30 yaşında vefat etmiş sıkıntılı bir hayatı olmuş biraz soğudum açıkçası bilemedim yani :44:

24. haftada oluyo diye biliyorum ben. Hatta öyle rapor aldım, 24 haftalık gebedir nöbet tutamaz raporu verdi doktor bana[/QUOTE]

O zaman ben de sıkıntısız rapor alırım.

Nereden aldınız? Ben de almak istiyorum ama nereden alacağıma karar veremedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…