2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
kaç çocuğun var senin ve kaç yaşındalar.bide son adet tarihin neydi canım.rabbim hayırla tamamına erdirsin inş.
bir kizim var canim 2009 ocak dogumlu 3 yasini biraz gecti iste. 2 bebegimi kaybettim gecen yil 6 ay arayla farkli sebeplerden.
son adetimde 31 martti 6 gun gecikmisti gecen ay bu ayda 29.gunun sabahi gordum cift cizgiyi. amin ins cumlesiyle
kendimi cok kaptirmakta istemiyorum henuz cok yeni dr a da gitmedim bekliyorum bakalim birkac hafta gecsin diye
canim batin ne zaman adetine kac gun kaldi ins gebesindir
ne kadr guzel yazmissin arkadsim benim ilk kizim biraz zor buyuttum cok uykusuz kaldim daha dedim tobe Allah olmayana versin
ama bu kayiplar beni allak bullak etti illa bebek istiyorum baska birsey degil
ben ydisindayim burda dil ogreniyorum belki tekrar uni giderim gibi planlar yapiyordum acikcasi simdi hepsi 2. planda
yani dil ogreniyorum ama ara verebilirim seve seve
ne kadar guzel 3 cocugun varmis bende 3 cocgum olsun istiyorum ins nasipte vardir yasim da 29 bu arada. 35-36 ya kadar Allah nasip ederse 3. cocuguda dogurmak istiyorum hersey gelip geciyor bir yanimiza kalan evlat.
ben yaziyordum o topige ama uzun zamandir girmiyorum canim . bazilari beni belki hatirlar. hayirlisi olsun canim . neyle korunuyordunda hamile kaldin?
ne güzel yazmışsınız kızlar ama maleseffff regl oldum
olsun üzülmedim kısmet şubat annesi olmak belkide
dualaınızı esirgemeyin hamilelerin duası kabul olur
ins canim en kisa zamanda nasip etsin Allah
ay ne guzel riskli haftalarida atlatissin ben su 12. haftaya kadar cok korkuyorumda . hareketlerinide hissetmeye baslamissindir
en cok o hareketleri ozledim hissetmek istiyorum bende ins nasip olur
benim son kaybettigim bebegimde bulantim yoktu bende sasirmistim cunku ilk ikisinde siddetli bulantilarim oldu
hicbir belirti yoktu belki bebek problemli oldugundan yada bebekten bebge degisyor
su andada erken zaten ama hic belirti yok buda beni biraz korkutuyor.

benim sat tarihim 28 mart hesaplamalarıma göre 4 hafta 5 günlük oluyor. ama bhcg değerim 168 çıktı.bu değer mçokmu az acaba

benim bildigim kac oldugu onemli degil artis miktari onemli
belki gec dollendi benim kaybettigim bebgimde adet gectikten 5 gun sonra kan testi 5 cikti
ben bekledim sonra keseyide gorduk kalp atisinida yani gec olabilir

bugun bazim bnm planliydi evet cnm
dogunca bebek kizim 13
oglum 10yas 7 ay
kucuk oglum 6 yas 7 ay
olacak cnm ins vardir diye umud ediyorum

Yeşimim hala adet olmadım,olacak gibi de değilim ama hamile gibi de değilim.Batım takvimlerde 30 nisan-1 mayıs diyordu.

selamlar
Allah kısmet ederse sanırım ben de 2013 ocakta doğum yapıcam
28 martta son adetimi gördüm
dün idrar testi yaptım pozitif çıktı
yarın kan tahlili ve ultrason var çok heyecanlıyım
8 aylık evliyim
bir gün buraya yazacağımı biliyodum zaten dünden beri o kadar duyguluyum ki

Yeşimim hala adet olmadım,olacak gibi de değilim ama hamile gibi de değilim.Batım takvimlerde 30 nisan-1 mayıs diyordu.
ben hamileym teste gore bendede hic belirti yok hani uykusu gelir ya mesela insanin oda yok
garip bir durum. beklicem bende ultrason icin gormeden kolay kolay inanamiyacagim
o yuzden belirtilere cok kafani takma . hep akinti olur diyorlar ben kupkuruyum akinti filan da yok
test bozukmuydu acaba dicem ama adette olmadim.

hayrli olsun canim bende 9 aylik evliyken kizimi ogrenmistim
cok guzel bir duygu Allah herkese yasatsin
kan tahlili olurda ultrasonda gorebilecegin sanmiyorum benimde 31 martti son adet
cok yakin gunlerimiz. belki vajinal ultrasonla keseyi gorebilirsin
haber ver donunce.

ben de düne kadar çok kuruydum ama bugün akıntı olmaya başladı
ben yaşadıklarmı adet belirtisi sanmıştım ama değilmiş
inş. test yanılmamıştır ya yarın bir türlü gelmiyor:)))

diğer belirtilere gelince sabahlaarı ara ara bulantım olur zaten, bu yüzden onları hiç takmamıştım
gecenlerde ağzımda bir acılık oluştu, o sırada da hiç aklıma gelmedi hamilelik belirtisi oldugunu okuyunca jeton düştü
bende de belirti var sayılmaz yani
ultrasonda görünür mü şuan?

yok canim sanmam. gebelik testi 2. cizgi bariz sekilde ciktiktan bir hafta sonra vajinal ultrasonla keseyi gorebilmistim ben gecen gebeligimde yani suan pek sanmiyorum. zaten ben burdada gitmicem Trde muayene olmak istiyorum 7-8 haftalik filanken
kalp atislarini duymak istiyorum nasipse. normal gebelik degilsede zaten agri sanci kanama bir belirti verir diye dusunuyorum.
bne isvicredeim cnm sen nerdesin

aa cok guzel ahh keske bende orda olabilseydim , ozendim vallahi. ben Guney Koreyim gida yonunden cok sikinti yasiyorum
kizim da esimde cok istahsiz ve yemek seciyor buda beni ayrica bunaltiyor ne yapacagimi sasirdim vallahi
herseyi yemezler herseyi begnmezler napayim Tr deyim sanki cesit cesit yapayim hem Tr de olsa bile insalar bunlari yiyor yeyin iste..
pirasa bamya lahana hic surmuyorlar agizlarina / ay cok dertliyim bu onuda nerden nereye zipladim:)
Turkiyeye ucakla 10-11 saat suruyor yolculuk uzun ve pahali yilda 1 kere ancak gidebiliyorum ustelik kizimda 2 yasini gecince
2 ye katlandi bilet parasi.
sen nezamandan beri yasiyorsun oraya cook metnini duydum ya harika ulkeymis. ben daha once bulgaristan varnada kaldim orasida guzeldi bize yakindi. isvecce mi konusuluyor orda yoksa ing. cemi? cocuklar cok sansli 2 dille buyuyor
bizimkizda basladi korece konusmaya :) bazen onun dedigini anlayamiyorum :)

kızlar test yaptım.pozitif.hayırlısı olur inş.s.a.t. 4 nisan.ama benim periyoduma göre 4 gün gecikti.4.çocuğum olacak inş.bol bol yazışırız artık burada.yeni hamileleri bekliyoruz.Bu arada bebek doğduğunda büyük kızım 14 yaşında olacak.13 yazmışım yanlışlıkla daha önce.küçük kızım 10 yaş 6 ay.oğlumda 4 yaşında olacak inş.

Son düzenleme:
Selam kılzar listeye benide ekleyin lütfen :))

1 ocak 2013 yaş 28 kilo 76

Selam kılzar listeye benide ekleyin lütfen :))

1 ocak 2013 yaş 28 kilo 76

hayırlı olsun canım.rabbim tamamına erdirsin.
özelden mesaj atamadım.benide eklermisiniz.beklenen doğum 9 ocak.yaş 36.kilo 51.bu benim 4.çocuğum inş.

yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii eger bende gebeysem guzel paylasimlar olacakkk

cnm yaaa gercekten zor bir durum ne sebebten oradasiniz kiz gelinn butaraflara isvicre cok guzeldir herseyi bulabilirsin alabildiginde turk bakkallari dolu heeeeee

Son düzenleme:

senin adina cok cok sevindim yaa kaderdasim bnmmm
adet olmadim beklemedeyim cuma yada pazartesi test yapicam ins
Allhim tamamina erdirsin ins saglikli bir oglun olur

Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler

anne
yasi
kilosu
bebisin dogumu
kacinci bebis
cinsiyeti
ismi
son durum
huri37
28
74
1 ocak
2.bebis
:44:

Reputable
24
66
4 Ocak

yarenahsen
36
51
9 Ocak
4.bebis

KHENA
28
76
1 Ocak
1.bebis

Son düzenleme:
senin adina cok cok sevindim yaa kaderdasim bnmmm
adet olmadim beklemedeyim cuma yada pazartesi test yapicam ins
Allhim tamamina erdirsin ins saglikli bir oglun olur

canım bence bekleme bugün hemen bi test al yap.varsa çıkar.s.a.t.kaçtı.benim 4 nisandı ama 30 nisanda test yaptım hemde öğleden sonraki idrarla hemen çıktı.inanamadım bi tane daha yaptım.ondada çıktı hemen.ama benim adet döngüm 24-25 gün.ayy çok merak ettim şimdi inşallah sende hamilesindir ve seninde bir kızın olur sağlıklı.ikimizinde 2 kızı 2 oğlu olur.hayırlısı hadi.

ovu tetsi ile test yaptim dun cikmadi halvet uzerinden 10 gun gecti henuz
6 nisan sat 25-26 gunde adet olurum 1 mayis adet gunumdu bnm
yumurtam17. gun falan catladiysa ancak 10 gun.gun bugun o nednele cikmaz diye bekliyorum
sabrimi deniyorum cumaya kadar bakalim

Hoş geldiniz 2013 ocak anneleri hepimize hayırlı uğurlu olsun güzel paylaşımlar dilerim..
aşağıda bulunan listeye isminin ve bilgilerinin dahil edilmesini isteyenler bana özelden mesaj atabilirler

anne
yasi
kilosu
bebisin dogumu
kacinci bebis
cinsiyeti
ismi
son durum
huri37
28
74
1 ocak
2.bebis

KHENA
28
76
1 Ocak
1.bebis

Reputable
24
66
4 Ocak

yarenahsen
36
51
9 Ocak
4.bebis

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…