2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hala adetm gelmedi bugun ayin 27 si martin 31 de adet oldum
yani 28. gunum bitti ve kirmizilr yok :) bekliyorum ptesiye kadar gelmez ins ve test yapicam
umarim 2. cizgiyide gorurum.

Selamlar, belli oldu mu??????????*

kizlar hamileyim test yaptim. 4 yil sonra yine ayni ayda dogum yapmak nasip olucak insallah banada. muh dogum tarihi 5 ocak.:)
kiziminda dogum gunu 5 ocakti

Kızlar buraya böyle birşey yazacağım hayatta aklıma gelmazdi çünkü testte silik bile olsa pozitif olduğunu okumuştum,bu sabah testi yaptığımda çok çok silik bir çizgi çıktı.Ben ovulasyon günümü kaçırdım diye üzülmüştüm hatta burdan arkadaşlar,sen yine de dene dediler,denemeye çalıştık onuda şöyle açıklayayım eşim çoookkk uzun zamandır tutmaya alıştığı için biraz zorlandı.Sabah sabah bu silik çizgide neyi gösteriyor anlamadım,ilaç filanda kullanmıyorum.Ne dersiniz umut üretmeli miyim?

kizlar hamileyim test yaptim. 4 yil sonra yine ayni ayda dogum yapmak nasip olucak insallah banada. muh dogum tarihi 5 ocak.:)
yavrum supersin yaa senden umudluydum ben zaten hep seni gozetiyordum kayiplar olma insan bu kadar istemez dimi guzelim yaaa onlardan oturu istek cok yaaa sanki bir daha hamis kalirsak acimiz hafifklecek gibi ne bileyim bugun kermeste o kadar cok bebk hamile gordumki icim gitti bnm bebegim 3 aylik olacakti hakkimizda hayilri olani versin yuce Allhim

cnm bekle derim cogu kisinin de silik cikar ama bakmisin hamis degildir ama yine umudu yitirmememk gerekirrr

tebrik ederim canım.bende yarın sabah test yapıcam.eğer varsa ki allahım affetsin ama inşallah negatif çıkar.benimde aynen senin gibi 4 yıl sonra aynı tarihte doğacak.oğlum 1 ocak 2009 doğumlu.seninkide 2009 mu.2009 ocak annelerinde yazıyomusun.tabii olmuşsa eğer bize sürpriz olacak ve 4.çocuğumuz olacak.2 kızım 1 oğlum var.yaşım 36.yarın sabah haber veririm bi umut bugün adet olurum diye bekliyorum.rabbim isteyenlere versin.öptüm.

olsun cnm yaa niye oyle dedi bir an sen yazinca kendimi yaziyor zan ettim
beklemedeyim
iki oglum bir kizim var:124:
36 yasimdayim
birde kaybim var
ins hamiyleyimdir diyorum Allhim kimsenin kollarini bos birakmasin ins

Cnm testler de cikmayabilir bekle ins hamisdir

ne güzel yazmışsınız kızlar ama maleseffff regl oldum
olsun üzülmedim kısmet şubat annesi olmak belkide
dualaınızı esirgemeyin hamilelerin duası kabul olur

olsun cnm yaa niye oyle dedi bir an sen yazinca kendimi yaziyor zan ettim
beklemedeyim
iki oglum bir kizim var:124:
36 yasimdayim
birde kaybim var
ins hamiyleyimdir diyorum Allhim kimsenin kollarini bos birakmasin ins

aaa n kadar benziyoruz.seninki planlımıydı.ne zaman test yapısan.yada son adet tarihin kaç.bide çocukların kaç yaşında.benim eğer varsa bebek doğduğunda büyük kızım 13,küçük kızım 10.5 ve oğlumda 4 yaşında olacaklar.hakkımızda hayırlısı.mutlaka sonucu haber ver.bende haber vericem

kaç çocuğun var senin ve kaç yaşındalar.bide son adet tarihin neydi canım.rabbim hayırla tamamına erdirsin inş.

ne güzel yazmışsınız kızlar ama maleseffff regl oldum
olsun üzülmedim kısmet şubat annesi olmak belkide
dualaınızı esirgemeyin hamilelerin duası kabul olur

oyle cnm umudumuzu yitirmeyelim gelecek elbet bir gun bunu biliyorum

Kızlar kesinleşince listemizi yapalım bana özelden mesaj atın bilgilerinizi ilk sayfada liste mevcut..
ben normalde Aralık anneleriyle takılıyorum ama Ocak olma ihtimalide var çünkü 30 aralık gibi gözüküyor doğumum..hayırlısı artık 10 güne tam bir tarih söyleyecek doktorum o zaman topik devir işlemi yapabiliriz..bebişlerimiz sağlıcakla gelsin inşallah...

kızlar tebrik ediyorum sizleri... heyecanlarınızı da çok iyi anlıyorum.. Allahın izniyle ekim 2012 annesi olacağım ,ilk bebeğimi bekliyorum..idrar testi, kan testi ,kese,kalp atışı , 2li test derken cinsiyet heyecanlarına geldik biz. çoğumuz da öğrendik..ben de cuma günü bir prensesim olacağını öğrendim.Allahım kucaklarımıza almayı nasip etsin...umarım benimki gibi sorunsuz bir gebelik geçirirsiniz.. hiç bulantım olmadı çok şükür..sizlere bir tavsiyem olacak.. kimseninkiyle karşılaştırmayın gebeliğinizi. ben bi ara fena takmıştım da neden bulantım yok?,neden herşey çok normal eskisi gibi? gibi sorularla kendimi boşa strese sokmuşum hatırlayınca şimdi çok komik..

cuma günü test yaptırdım bhcg 36 çıktı,bugün yaptırdım 168 çıktı.ama kasıklarımda adet olucakmışım gibi sancı var.

bhcg değerin kaç çıktı acaba.

bhcg değerin kaç çıktı acaba.

geçen hafta 776 idi canım bu 4 haftaya tekabl ediyor daha sonrasında test yapmadık kese ve içinde minicik beyazlık var ,bu hafta 5+1 31 aralık yada 1 ocak diye bir tarih belirlendi doktorum tarafından ben şu an aralık anneleri içindeyim,ama burayada bakıyorum çünkü içimden bir ses ocakta doğuracağımı söylüyor 2. gebeliğim ilk gebeliğim 41 hafta sürmüştü

benim sat tarihim 28 mart hesaplamalarıma göre 4 hafta 5 günlük oluyor. ama bhcg değerim 168 çıktı.bu değer mçokmu az acaba

adetime daha 5 gun var ama gebelik testinde (3 kere yaptim) cok silik 2. cizgi cikti

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…