2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
inşallah bu a bu listeye girerim umudumuzu yitirmeyelim arkadaşlar calışmalara devam

merhaba bugun adet gunum geledi birsey bende dayanamadim test yaptim oda negatif
bir an once olsada ne oldugu bell olsa boyle beklemek cok zor oluyor.
gogsume ince sizilar giriyor birde halsizlik var ustumde tansiyonumda dusuk
bahar kirkinligimi acaba ?

tstte cikmayabilir ins hamisiin dir guzelim bnde bekleyenlerdenim

kizlarrrr hadi nidesiniz ins buralra yazmak nasip olur banaaaa

tstte cikmayabilir ins hamisiin dir guzelim bnde bekleyenlerdenim

canim seni taniyorum nickinden.
haziran annelerine listeyi senin sayende yapmistim.
ama ordan ayrilmak zorunda kaldim bebegimin kalbi durunca
ins. bu ay birlikte hamile kalmis oluruz ve ayni topicte heyecanlarimizi paylasiriz. Allah isteyen herkese
nasip etsin. 1 yildir basima gelmeyen kalmadi yillarca ugrasanlara Allah yardim etsin
bazen insan umutsuzluga dusuyor hic bebek kokusu duyamacakmiyim diye
2 kayiptan sonra o kadar zorki hersey
beklemek umutetmek tekrar hayal kirikligina ugramak yoruyor insani
bu ay yine umitle bekliyorum. 26. gunum 2 gun once gelmeliydi gec mi dollendi acaba diyorum yine
gecen sefer oyle olmustu. dun ve onceki gun kahverengi akinti gelmis belli belirsiz vede sancimda vardi
simdi birsey yok
kendimi dinlemekten vucudumda sapitti bir rahat birakmiyorum :)) adet olacagim varsa olsamda rahatlasam
boyle beklemek cok daha kotu ya.

Cnm ya uzlme ins umudlar var olsun hep yitirilmesin
Bakalim dedigin gibi olur beraber yururuz bu yolda ins

19 Ocak 2012 annesiyim
inanamıyorum 2013 Ocak annelerinin topiğine
zaman ne çabuk geçti biz 3 aylık olduk

Öncelikle Allah herkesin hamileliğini sağsalim tamamına erdirsin ve kucağınıza almayı nasip etsin şimdiden
bol bol dolsun Ocak ayı inşallah

Son düzenleme:
selam bende varıım, benimde hafif pembe çizgim var ama 6 7 güne net kesinleşir.. şimdilik afaki bi durum.. inşallah ocak annesi olucam...ilk bebeğim olucak inşallah.. daha önce 1 düşük yaşadım, Rabbim bir daha yaşatmasın bebeğimi kucağıma almayı nasip etsin..

amin canim cumlesiyle.
bende bekliyorum hala sari renkli akintilarim oluyor kahve lekeler gecti bugun 27. gunumdeyim heyecanla bekliyorum
ins husranla sonuclanmaz sonu:)

merhaba kızlar
daha kimseler ugramamıs buraya
bende saırım hamileyim reglim 2 gün gecti normalde hiç sekmez
gögüslerim dolgun ve sızı var belim cok agrıyor
bugun test yapcam sabah yapcaktım test yoktu şimdi alıp gelir yapıcam
inşallah güzel haber alırım

yap bakalim ama ilk idrarla yapsan daha iyi degilmi? bende yapicam bekliyorum pazartesi sabahi dusunuyorum kirmizilar gelmezse tabi

yap bakalim ama ilk idrarla yapsan daha iyi degilmi? bende yapicam bekliyorum pazartesi sabahi dusunuyorum kirmizilar gelmezse tabi

merhaba arkadaşlar Allah hepinizin bebeklerini hayırlısı ile kucağına versin inş
benim 2,5 yaşında bir oğlum var henüz regl tarihime var ama vücudum garip tepkiler veriyo aynı oğluma hamile kaldığımdaki belirtilerim var henüz regl geçikmeside söz konusu olmamasına rağmen durum böyle dün test yaptım ama negatif kanda baktırıp baktırmamakta kararsızım biraz daha bekleyeyim diyorum ama sabırsızlanıyorum da haziran gibi yada yıl sonu gibi düşünüyoduk olursa süpriz olacak inş olur çok mutlu oluruz umut eden herkesin umutları yeşersin inş

merhabalar
test yapcam demiştim yaptım ve negatif
anlamış degilim 2 gün geçti..kasıklarım sızlıyor sag kasıgım batıyor gögüs üçlarım cok hassas...eger p.tesine kadar gelmezse regl direk doktora gideyim diyorum:26:
a

en sinir oldugum durum ya. ya adet gelsin ya cizgi gorunsun ne bu boyle dimi? insan sinir oluyor
bende oyleyim 2 gun once test yaptim negatif ama adette yok
gec dollenme de olabilir benim son kaybettigim bebegimde adet gunum 12-13 gun gecmisti oyle 2. cizgi cikmisti
cok zor belki ama beklemekten baska care yok
bende pazartesi test yapicam adet gelmez ve cizgide cikmazsa 10 gun bekleyip oyle yapicam sonrada dr giderim artik duruma gore.
kac gun var? benimde bir kizim var 3 yasini ocakta bitirdi
ocak5 dogumlu eger hamileysem bu bebekte ocak 5 dogum gorunuyor ins nasip olur.

Cnm testler de cikmayabilir bekle ins hamisdir

günaydınn bende dün dayanamadım kan testi verdim ama negatif çıktı merakıma yenik düştüm daha adetime 6 günden fazla var biraz acele ettim galiba yinede vücudum davul gibi şiş,karnım belim kasıklarım aynı regl olacakmışım gibi ağrıyo ve akıntımda var hayırlısı inşallah

kızlar merhaba bende adet oldum
aralık annesi olabilirim diyordum ama artık ocağa kaydı eğer hamile kalırsam bu ay bende sizlerden olacam haydi hayırlısı bakalım
inşallahhhhhhh göbüşlerimizzzzzzzzz bebişşşşşşşş dolarrrrrrrrrrr

ins baklaim bende bekleymedeyim anormal bir degisiklik yok bende bakalim zatende iliskinin uzerinde 7 gun gecti beklemedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…